bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skČo nám sny hovoria? Prezradí vám REČ SNOV (+ SÚŤAŽ)

Snom ľudia odnepamäti prikladali mystickú silu a v poslednom storočí sa o výklad snov zaujímali aj odborníci – psychológovia i vedci. Každý sme si už asi položili otázku: dokážu nám sny skutočne niečo povedať? Psychológ a známy odborník na sny s dvadsaťročnou praxou Michael Lennox radí v novinke Reč snov, ako sny správne interpretovať a ponúka vyše 300 najčastejších tém a symbolov vyskytujúcich sa v našich snoch. Môžete sa to naučiť aj vy - na konci článku nájdete SÚŤAŽ. Máme tu jednu knihu a nechceme si ju nechať pre seba:-)

Reč snov„Keď počúvam niekoho rozprávať jeho sen, počujem príbeh prerozprávaný jazykom symbolov,“  tvrdí Michael Lennox. Reč snov je najucelenejší a najvyváženejší sprievodca svetom snov. Učí, ako rozpoznať univerzálne významy spájajúce sa so symbolmi v našich snoch. Metóda troch krokov vás privedie k tomu, ako univerzálny význam zasadiť do kontextu samotného sna a dospieť k úplnému a objektívnemu interpretovaniu snov. Autor rozoberá aj druhy snov ako kompenzačné, prorocké, či opakujúce sa sny. V poslednej kapitole radí, ako správne pracovať so snami – ich zapisovanie, identifikácia témy, komplexný význam.

Sen je mikroskop, cez ktorý sa pozeráme na skryté významy v našej duši.Čo nám sny hovoria?
ERICH FROMM

Hlavnú časť knihy tvorí výkladový slovník. Lexikón obsahuje viac ako 300 tém a dejov, vyskytujúcich sa v snoch. Autor s nimi nezaobchádza nijako náhodne, ale so znalosťou snov tisícok svojich klientov, s ktorými ich potom preberal v súvislosti s ich konkrétnymi osudmi a psychickým zázemím.

Michael LennoxTrojkroková metóda M.Lennoxa vedie k hlbšej a presnejšej interpretácii snov, ktorá poodhaľuje záhady ľudského nevedomia. Vďaka nej preniknete pod povrch bežných snov, ale aj takých, ktoré sa opakujú alebo vyvolávajú znepokojujúce vízie či nočné mory. Naučíte sa, ako si pamätať sny a ako ich objektívne vyhodnocovať.

„Jedna z  najčastejších otázok, ktoré dostávam, znie: Musí každý sen niečo znamenať?“ píše v knihe Reč snov M.Lennox. „Naporúdzi mám jednoduchú odpoveď: Len, keď sa opýtate. Ide, samozrejme, o jemne ironickú odpoveď. Naozaj tým však myslím, že každý sen niečo znamená. Prečo by niečo také bohaté a živé ako ľudské snívanie raz niečo znamenalo a iný raz nie?“

SÚŤAŽ o novinku REČ SNOV

Veľmi zaujímavá kniha, ktorú si môžete čítať večer v posteli...ale ktorú určite radi chytíte do ruky aj ráno po zobudení:-)
Máme tu jeden čerstvý výtlačok a radi by sme ho dali niekomu z vás. Stačí pod tento článok do boxu Pridať komentár napísať, čo sa vám naposledy snívalo, prípadne, či ste sa už niekedy zaujímali o výklad snov. Zajtra ráno vyberieme jedného z vás a pošleme mu Reč snov zadarmo.
Tak pouvažujte a píšte. Sme zvedaví:-)

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(21. mája 2013 v 10:17)
Sny odrážaju vacsinou to, co sa udeje cez den, resp co prebehne len okolo nas a ukryje sa niekde do hlbokeho podvedomia a v spanku oddychujuci mozog to odtial vytiahne a analyzuje. O tom sú sny. Vilma Jamnická vedela vykladať sny, tak som si kupila jej knihu.
(21. mája 2013 v 10:18)
Mavam velmi zive a farebne sny. Niektore si pamatam aj roky... Snivaju sa mi napriklad aj upozornenia na pracovne chyby, ktore na druhy den naozaj najdem. Som snom za to vdacna. :)
(21. mája 2013 v 10:18)
naposledy sa mi snívala naháňačka.... niekto ma naháňal no nedokázala som identifikovať kto to bol alebo čo to bolo..... bolo to v lese.... zobudila som sa veľmi unavená a vystrašená..
(21. mája 2013 v 10:19)
Naposledy sa mi snívalo o tom, že som bola v zahraničí, ale neviem kde. Ale bolo tam pekne, až sa mi zobudiť nechcelo. Mám doma malý snár a párkrát za rok doňho nakuknem. Vždy, keď sa mi sníva o hadoch, svadbe, alebo smrti, pretože od maminy viem, že to niečo znamená.
(21. mája 2013 v 10:19)
Práve túto noc, že si môj pes rozdrtil hlavu o dno bazéna a mama doniesla nového, len s ružovými flakmi a ja som plakal za tým starým... :D Nočná mora :D
(21. mája 2013 v 10:19)
Spánok a snívanie je neoddeliteľnou súčasťou môjho fungovania. Snívanie je priestor, kde som kýmkoľvek a kde sa udeje čokoľvek. Neviem si predstaviť noc bez snov. Ráno si niekedy zaujímavé sny zvyknem zapisovať, veď kto vie či z nich nevznikne ďalší Twilight :)
(21. mája 2013 v 10:19)
O výklad snov sa zaujímam, len škoda, že väčšinu svojich snov si nezapamätám
(21. mája 2013 v 10:20)
niektoré sny sa aj plnia.
(21. mája 2013 v 10:20)
Najkrajšie sny sú ked mi vnich ožije moj dedo,ktorý mi velmi chýba a nestačila som sa sním rozlúčiť.Ano zaújimam sa o výklad snov.
(21. mája 2013 v 10:20)
Je pravda, ze ked sa sníva o vypadaní zubov, niekto zomrie. Stalo sa to aj mne, v tú noc mi zomrel otec, ktorý bol 120km odo mna. Takze bude tam aj nejaka neznama dimenzia. Mám doma asi 3 snáry a casto v nich ráno listujem.
(21. mája 2013 v 10:21)
O výklad snov sa naozaj veľmi zaujímam. Pretože si svoje sny pravidelne pamätám, každú noc sa mi ich sníva hneď niekoľko. Nie sú to však úplne nereálne fantastické sny, ktoré s realitou nemajú nič spoločné, práve naopak. Ráno vstanem a premýšľam, či to bolo naozaj, niekedy je to ozaj desivé a niekedy mi skutočne odľahne, že išlo iba o sen. Pravidelne sa mi sníva o jednom človeku, aj niekoľkokrát v týždni. O škole, o priateľoch, o rodičoch... v snoch normálne žijem ďalší život :D Kniha by ma veľmi potešila, už dávnejšie som si chcela kúpiť snár. Jeden doma už mám, ale len taký maličký a na vysvetlenie mojich snov pravdepodobne nestačí :)
(21. mája 2013 v 10:21)
Naposledy sa mi snívalo, že som odchadzala z prace a dva tyzdne pred skoncenim prac.pomeru mi povedali ze ma uz nepotrebuju a mam ist uz nadoboro domou, akurat ze mi peniaze za tie dni stiahnu z vyplaty. Tak som sa v sne snazila presvedcit sefku, ze som stale potrebna a ze aspon zaucim nove kolegyne. Ved predsa nemozem ostat bez penazi na ulici. :)
(21. mája 2013 v 10:21)
Sny maju podla mna velky vyznam,,dost casto sa mi stava ze to co sa mi sniva tak sa podla toho aj riadim,,a dnes sa mi snivalo ze by nemala chodit do prace ale hold do prace sa musi:)))))
(21. mája 2013 v 10:21)
Dobrý deň o výklad snov som sa zaujímala už dávnejšie,ale je dosť problematické zohnať o tom vhodne a pravdivo napísanú knižku,preto mám záujem o túto :) a čo sa mi snívalo - o zubárovi,aj keď o tomto výklad viem,kedže pred hodinou som sa od neho vrátila,trhal mi zub múdrosti ...
(21. mája 2013 v 10:21)
Moje sny su vždy veľmi dopletené, nelogické. Túto noc sa mi snívalo ,že na kopci vedľa ktorého bývam pristál lietajúci tanier. Išla som sa pozrieť kto v ňom prišiel. Vystúpili z neho ufozajace :D zajace ktoré mali na hlavách helmy ,boli zelené a povedali,že prišli z vesmíru a chcú bojovať s pozemskými zajacmi . kedže doma chovám zajačika ,bežala som ho upozorniť na túto situaciu . Postavil sa na zadné nohy, zobral si moju flautu a privolal tak ostatne zajace. O chvíľu so sebou bojovali ufozajace spolu s pozemskými zajacami..Ako to dopadlo neviem, pretože ma zobudila mama :D
(21. mája 2013 v 10:21)
keďže sa momentálne učím na štátnice, tak sa mi naposledy snívalo ako na tabuli vysvetľujem všetky možné grafy kamarátom, ktorí stále nechápali prečo im to vlastne ukazujem. tie štátnice ma dostanú do blázinca :)
(21. mája 2013 v 10:21)
ja bývam tak ustatá, že zaspím a nepamätám sa, že by sa mi niečo snívalo, sen si zapamätám asi tak raz do mesiace....tan posledný si vôbec nepamätám, ale väčšinou sú to sny, ktoré nejako súvisia s realitou...možno mi radia ako ďalej....?
(21. mája 2013 v 10:22)
Takmer kazdu druhu noc sa mi sniva, ze ma nahanaju obrovske jasterice, a ja sa zo spanku snazim ujst z izby. V intrenotovom snari som vycitala, ze dobre utajení nepriatelia kujú proti mne pikle :(
(21. mája 2013 v 10:22)
Väčšinou sa mi snívajú úplné nezmysly, ktoré vôbec nemajú súvislosti, ale najčastejšie sa mi sníva, že pred niekým alebo niečím utekám, alebo zrazu spadnem a dlho padám...Neviem, čím to bude, ale bolo by super vedieť, čo sa za snami skrýva :)
(21. mája 2013 v 10:22)
naposledy čo si pamätam tak sami snivalo s hadom. zvyknem si pozerat čo sny znamenajú
(21. mája 2013 v 10:22)
posledne pred spanim, co si pamatam je ako postarsi pán hodil kusok bieleho papiera do tmavej vody a ja som bola v malom člnku na tej vode... niekedy ked nezabudnem alebo mam cas,tak si pozriem, co to može znamenať... ale ja to vykladat neviem :/
(21. mája 2013 v 10:23)
Väčšinou si sny nepamätám a tie, ktoré náhodou hej sú úplné horory, po ktorých sa budím vydesená...neviem či tieto sny niečo znamenajú skôr mi to príde ako zmes toho čo sa cez deň zmelie alebo objaví v TV ale isto majú niektoré sny význam a vedieť aký by nebolo na škodu.
(21. mája 2013 v 10:23)
sníva sa mi skoro každú noc....a na 100% verím, teda určite viem, že prevažná väčšina snov niečo znamená...niektoré sny sú len pozostatkom udalostí z prežitého dňa ale ostatné sny a tých je viac, ukazujú, čo nás čaká, aké máme obavy, strach a podobne...dokonca nás vedia naviesť na správnu cestu...len bohužiaľ ľudia sny podceňujú, nepočúvajú ich a pritom by im mohli pomôcť, dať napríklad nádej, že bude lepšie...ak som napríklad unavená, sníva sa mi o dovolenke v lete pri mori-to znamená že telo potrebuje oddych, alebo ak má ťažšie obdobie, sníva sa mi, že sa z výšky pozerám na krásnu krajinu, to znamená, že ma čaká obrat k lepšiemu...at´d, milujem sny, svoje aj iných, často sa snažím pomôcť blízkym ľudom s výkladom ich snov, väčšinou všetko sedí...sny sú obrazom najhlbšieho podvedomia a sú úžasné...majú svoju REČ :-)
(21. mája 2013 v 10:24)
..vraj mam dochadzat do Bratislavy na bicykli v sukni. to mi poradila krstna v tom sne. mam to cca 50 km. (chvalabohu ze existuju vlaky)
(21. mája 2013 v 10:24)
Často sa mi sníva, že meškám do školy nech robím čo robím stále nestíham a pritom už do školy nechodím 2 roky no strašné :D
(21. mája 2013 v 10:26)
sniva sa mi malokedy, a ked uz, tak som vacsinou z mojich snov zmatena..
(21. mája 2013 v 10:26)
Mne sa sníva každý deň, túto noc som blahoželala kamarátke že je tehotná (pritom nie je, alebo? ), inokedy sa vznášam, chodím cez steny, sny si zapisujem skoro každý deň, len je ťažké nájsť niekde dobrý výklad, keď všade píšu niečo iné, napríklad mačka znamená niekde šťastie, niekde nešťastie... keď však čítam sny s odstupom času, vidím že niektoré mali v sebe dosť veľkú symboliku, napríklad raz sa mi snívalo že môj učiteľ odo mňa v sne chcel aby som mu zavolala jednu doktorku zo seriálu, a o pol roka na to zomrel, alebo pred pár rokmi sa mi snívalo ako idú moje 3 spolužiačky zo základnej cez okno do jedného domu akoby boli prostitútky (všetky 3 potom do roka otehotneli) :) Kniha vyzerá dobre, dúfam že aj jej výklady sú naozaj správne :)
(21. mája 2013 v 10:26)
V snoch často lietam, je to uzasne... Upažiť a letieľ. TO by som chcela zažiť v realite. LEn nie letieť z práce :-D
(21. mája 2013 v 10:26)
Na význam snov úprimne verím. Už neskutočne veľa krát sa mi sníval sen, ktorý v snári bol vysvetlený určitou udalosťou a tá sa neskôr aj stala a takisto mi sny aj zopár krát ponúkli "riešenie" problému, ktorý som vtedy riešila a tým pádom rozhodne obohatili môj život :)
(21. mája 2013 v 10:26)
Mne sa väčšinou snívajú také blbosti :-D aj teraz v nedeľu ráno sme sa s priateľom smiali na mojom sne, lebo to bolo také nepochopiteľné a udalosti splietané jedna cez druhú úplne bez akejkoľvek logiky :-) To by ma zaujímalo, aký výklad by mi podľa tejto knihy vyšiel :-)
(21. mája 2013 v 10:26)
...často sa mi sníva a rada by som aj vedela význam mojich snov.naposledy sa mi snivalo s mojou priateľkou, ktorú som dávno nevidela-možno sa s nou v reale onedlho stretnem? :-)
(21. mája 2013 v 10:27)
Väčšinou si svoje sny nepamätám. Ak áno, tak si vždy vyhľadám výklad a už sa mi párkrát aj naplnili.
(21. mája 2013 v 10:27)
áno zaujímala som sa o výklad sna, hlavne keď mi nedával zmysel, a naposledy sa mi snívalo, že sme sa s priateľom vzali bez prítomnosti akýchkoľvek hostí, a vzápatí na to som bola tehotná ;)
(21. mája 2013 v 10:28)
sníva sa mi všeličo, napr. že lietam, niekto ma naháňa, sníva sa mi o práci, že po zatvorení stále chodia ľudia....
(21. mája 2013 v 10:28)
mne sa často sníva o mŕtvych ľudoch...netuším čo to môže znamenať =D
(21. mája 2013 v 10:28)
Zdravím redakciu. Sú sny, ktoré si človek ani nepamätá a občas potom také, ktoré si človek pamätá aj roky :) Mám veľa snárov preto som zvedavá v čom sa líši tento od ostatných nakoľko pri tzv. "živých" snoch aj ja neodolám a pozriem sa vždy že čo to asi znamená. Prajem krásny deň a želám len krásne a príjemné sny, ktoré vždy pohladia na duši.
(21. mája 2013 v 10:28)
Zdravím, snívalo sa mi s mojim známym :) Bol v neskutočne krásnej modrej uniforme (pritom v práci nenosí žiadnu uniformu)... Ja som stála pri zadnom vchode do rodinného domu (ale nie nášho) a pár metrov odo mňa stála jeho žena. On zastal medzi nami a pozrel sa smerom k manželke a potom sa otočil mojim smerom a vykročil ku mne ... Potom som sa zobudila :) Mala som z toho zmiešané pocity a celkom rada by som vedela, čo to znamená...
(21. mája 2013 v 10:29)
Mám doma snár a sem tam ho aj vytiahnem s poličky ak si pamätám ráno čo sa mi snívalo teraz keďže je skúškové obdobie sa mi sníva s profesormi minule som s jedným bola na dovolenke a pritom ho nemám rada :D najlepšie na tom sne bolo že som ho v podvedomý obliekla do plaviek aké mal BORAT :D
(21. mája 2013 v 10:29)
Zaujímava kniha, sny sú prácou našho podvedomia. Veľa snov za pomoci knihy Vilmy Jamnickej-Sny a videnia sa splnili :)
(21. mája 2013 v 10:30)
.Ako čoskoro maturujúcej veľmi zlý SEN - že som veľmi neuspela :)! fú to som si ráno vydýchla že ešte nie je deň D.. nie som poverčivá, ale verím že v snári nájdeme nejakú spojitosť, veď každá knižka má význam.. Doma mám jeden starý snár a tam si občas zalistujem..a snažím sa sen rozanalyzovať ako sa dá :)
(21. mája 2013 v 10:30)
Najviac sa mi páči, keď nastane nejaká situácia v reálnom živote a potom si tak poviem: hej o tomto sa mi snívalo:)
(21. mája 2013 v 10:30)
No ja keď už mám nejakú nočnú moru, tak to stojí za to! Minulú noc sa mi snívalo, že som išla do školy, popritom som sa dozvedela, že moja mama je vážne chorá, v škole nás čakal vyučujúci Ján Slota a nakoniec tam prišli naši úplne na mol, že si chcú ešte poriadne všetko užiť! No no comment, vôbec netuším, z čoho mohol vzniknúť v mojej hlave takýto výplod. :D Ale mávam aj pekné normálne sny a áno, zaujíma ma to, verím, že existuje niečo medzi nebom a zemou, že sny sú hlboko v našom podvedomí :)
(21. mája 2013 v 10:31)
Posledný sen, ktorý mi utkvel v pamäti bol o hadoch, v tom sne boli vsade a snazili sa uštipnut ma. Po tomto sne som este tri tyzdne nemohla hada ani vidiet, čo bol dosť problem, kedže študujem na veterine. Ked si pamätám čo sa mi snívalo, vždy pozriem do snara čo by to mohlo znamenat, ale k srdcu si to beriemlen ked je vyklad pozitívny.
(21. mája 2013 v 10:31)
Naposledy sa mi snívalo ako letím zo schodov a hneď som sa prebudila- tak poskočila :) ..stáva sa mi to dosť často...a najhorsie je,keď sa mi sníva krásny sen a niečo ma prebudí a už neviem zaspať.Hrozné! :)
(21. mája 2013 v 10:31)
... u mna je to dost zaujimave ... od detstva mam sny, ktore odrazaju moje podvedomie. Takze som casto bojovala vo vojne, pozerala som sa ako casto a dost intenzivne hori v mojej praci, lietala som v oblakoch ne velmi pofidernych prostriedkoch, niekdy az Da Vinciho kridlach a pod ;). A potom su to sny, ktore "maju povinnost" ma upozornit na nieco co treba ocakavat. Tie byvaju dost neprijemne, ale su aj prijemnejsie, len skoda, ze tych je menej. ;)
(21. mája 2013 v 10:32)
Snívalo sa mi často, teraz som mal také obdobie, asi 2 týždne sa mi sníval ten istý zlý sen, a vždy som sa zobudil o 4-23. Vtedy som vždy ten sen sa snažil analyzovať aspoň polhodiny, ale na nič som neprišiel. Kráčal som doma, a zrazu na mňa spadla strecha. Ale našťastie je to už preč. Radšej mám sny, pri ktorých sa zobudím, a smejem sa na nich :)
(21. mája 2013 v 10:32)
Sny si vykladám pravidelne. Vždy keď si ich zapamätám :) Verím vo výklad snov a taktiež v to, že tie pozitívne si treba nechať pre seba a negatívne povedať, aby sa nesplnili :)
(21. mája 2013 v 10:32)
no naposledy som sa zaujímala o výklad sna mojej sestry, kedže onedlho čakám bábätko a jej sa snívalo, že bola pri pôrode, no zaujímavé je, že videla len tváričku bábätka a napriek tomu by mi bola odprisahal, že to bolo dievčatko, tak neviem :) snáď všetko dopadne dobre :) inak som riešila aj sny trošku strašidelnejšie, ktoré ma dosť znepokojovali, keďže moja 6 ročná dcéra vstávala počas spánku z postele a neskutočne vydesená vždy opisovala nejakého muža v tmavom plášti s klobúkom a hovorila,aby odišiel, mohla som sa vtedy s ňou rozprávať iba šepotom,lebo by nás mohol počuť, tak ale to prestalo asi ked mala 4 roky a dodnes som neprišla na to o koho išlo, keďže v skutočnostosti sa s nikým takým ani nestretla, možno film,ale to sa už asi nedozviem. Dnes si už len tak splieta zo snov :D
(21. mája 2013 v 10:33)
pamätám si sen z predvčera v noci: bola som spolu s mamou a bratom na inej planéte a tam som sa kvôli niečomu príšerne nahnevala a začala v jednom obchodnom centre rozbíjať s baseballovou pálkou všetko sklenené :) ďalší útržok bol, že som kreslila Flinstonovcov - bláznivé sny! niekedy dávno som si pozerala, čo by mohli znamenať, ale už si nespomínam, čo to bolo
(21. mája 2013 v 10:33)
Zial, malokedy si pamatam cele sny, ked sa prebudim su to zvycajne len nejake utrzky, z ktorych si po case nespominam na nic...ak mam rano cas meditovat rada sa zasnivam aj v realite a spajam si tie criepky do jedneho celku... o vyklad snov som sa nikdy nejako specificky nezaujimala, no priznam sa parkrat som si v snari pozrela, co to asi znamena, ale to je velmi nepresna charakteristika...no v skole vramci socialno-osychologickeho vycviku sme mali kazde rano rozbor snov, bolo to velmi zaujimave...sedeli sme v kruhu cela skupina a kto chcel povedal ostatnym, co sa mu v noci snivalo...ake mal z toho pocity, co to asi mohlo znamenat..nasledne sme rozprudili diskusiu a snazili sa sen analyzovat...bolo to sice take kostrbate, bo nevidime do vnutra druheho cloveka, co zaziva a co sa mu jeho podvedomie snazi pocas noci predrat na povrch...no samotnemu snilkovi to casto otvorilo oci a sam vedel potom uz si potom za pomoci teorii ostatnych prisvojit a najst ten spravny vyznam sna...a bolo to velmi zaujimave, neskutocne som sa vtedy kazde rano tesila na vycvik, co sa zase clovek o sebe dozvie :)
(21. mája 2013 v 10:33)
Mne sa v poslednom čase sníva s vnúčatami zvyčajne sú to milé úsmevné sny hoci raz sa mi snívalo že v mojom sne boli štyri deti a vnúčatá mám len dve no tie zvyšné dve ma tiež volali babi možno na mňa ďalšie dve v budúcnosti čakajú ....
(21. mája 2013 v 10:34)
sny su podla mna uzasne rada snivam a noc a spanok je pre mna ako druhy zivot...skoro vzdy a mi nieco siva...prave dnes sa mi snivalo ze som bola so skolou na vylete v nejakom meste a ked sme prechadzali nejakou ulickou mesta ozvala sa strasna rana...niekto zautocil na miestne metro....v tom zhone som stratila doklady a bez nich ma nechceli pustit dalej...nikto mi nepomahal kazdy sa staral o seba a v meste sa zacali sirit zombieci pred ktorymi som utekala az som nakoniec bola nutena skocit z okna do tmavej noci....nastastie som sa potom zobudila a tak ani nechcem pomysliet ako by pad dopadol... mnoho krat sa mi sniva ze lietam alebo ze niekam idem a som bosa...to neznasam je to taky pocit ako by to bolo naozaj....a minule sa mi snivalo ze som bola na vecierku hercov z Harryho Pottera :D fotila som ich tam a na koniec sa tam ukazal Draco Malfoy a spolu s Weasleyovcami sme ho nahanali a z detstva si spominam ze sa mi snivalo stale o peniazoch ze som ich vyhrala alebo niekde nasla a potom schovala do bundy a kazde rano som utekala do bundy ci je to naozaj...nebolo
(21. mája 2013 v 10:37)
No doma mame snar ale nikdy sa nic z toho co som tam nasla nestalo.
(21. mája 2013 v 10:38)
Vždy keď sa ráno zobudím a pamätám si čo sa mi snívalo tak si to hneď zadám do snáru (ale iba na nete lebo knihu nemám:)) a lúštim čo by to mohlo znamenať, lebo tomu verím že sny nám niečo hovoria. Naposledy sa mi snívalo že som mala na ruke prsteň, ktorý bol širší a mal veľa kamienkov, nejakých briliantov alebo čo :) a je to zvláštne pretože ja prstene vôbec nenosím tak som si to dala do snáru a vyskočilo mi že sa zasnúbim. V tú noc sa mi ešte snívalo že som na niekoho strieľala na nejakých mafiánoch a tiež som si to dala do snáru a znamenalo to že ma čaká dobrá budúcnosť, takže dúfam že to tak aj bude :)
(21. mája 2013 v 10:39)
Naposledy sa mi snivalo, ze som sa vydavala a samu seba som videla v svadobnych satach :D Na internete som si pozrela vyklad a znamena to "Budes zit dlhy a stastny zivot." Moze byt :)
(21. mája 2013 v 10:39)
Mne sa často sníva, že ma bolia zuby, prípadne mi vypadnú z úst, čo podľa snára, ktorý máme doma znamená, že niekto blízky zomrie, alebo ťažká choroba v rodine, našťastie sa mi zatiaľ ani jedno z toho nesplnilo.
(21. mája 2013 v 10:39)
Vraj sa da aj silou sugescie (alebo ako) privodit sen o com chtete aby sa vam snivalo. A to este keby sa potom aj splnil, to by bolo.
(21. mája 2013 v 10:40)
Naposledy čo si dobre spomínam sa mi snívalo o mojom terajšom spolužiakovi. Avšak v sne sme boli spolužiaci na Zš hlavná vec že už v dospelom prevedení. Sen si nepamätám veľmi jasne a celý, ale viem, že sme sa prechádzali spolu na jednom známom mieste kde som bývala. Bola tam kaplnka, ku ktorej sme kráčali po hlinenom chodníku. Samozrejme nič zaujimavé sa nestalo ale sen bol dosť skutočný. Niekedy sa mi však stávalo, že sa mi sníval nejaký sen a zrazu sa mi zjavila tráva a z nej vždy na mňa vybehol had =/ kedy som sa zobudila a znova sa mi snívalo už zase niečo iné. Rada by som vedela, čo to znamená, pretože sa mi to vedelo snívať opakovane =) Takže o knižku by som javila veľký záujem :)
(21. mája 2013 v 10:40)
Mne sa naposledy snivalo, ze volam s kamaratom cez skype. On bol na internate a mal tam dve dievcata a daval im nejaky program. Mal som pocit rano, ze sa to naozaj stalo :-D btw snivalo sa mi to dnes
(21. mája 2013 v 10:40)
Sniva sa mi velmi casto, niekedy si sny pamatam a niekedy mi po nich ostane len pocit, niekedy dobry a niekedy neprijemny. Najradsej mam sny s mojimi rodicmi, ktori uz nie su medzi nami a takto v sne ich mozem znova vidiet a porozpravat sa s nimi...tieto sny su krasne, aj ked prebudenie je o to smutnejsie....
(21. mája 2013 v 10:41)
Tiez mám doma snáre, a niekedy si v nich listujem a tak. málokedy sa výklady z dvoch snárov o tom isom sne zhodujú.
(21. mája 2013 v 10:42)
Sníva sa mi dosť často. Niekedy to súvisí s tým čo som prežila cež deň. Občas žasnem nad svojím snom, sníva sa mi celý film.
(21. mája 2013 v 10:42)
v poslednej dobe sa mi snivalo,ze som vystupovala hore schodami.
(21. mája 2013 v 10:46)
Sníva sa mi často, už dlhšie sa chystam kúpit snár, takže toto je super priležitosť. :) Naposledy sa mi snivalo so starými rodičmi, ktorí su už mrtvi, nieco sme varili v letnej kuchynke, išla som na dvor a tam sa objavil medved a chcel ma roztrhať.Potom som pred nim utekala a zobudila som sa. Mne sa zvycajne snivaju, take pre mna nezmyselne sny, preto by som chcela vediet, co znamenajú.
(21. mája 2013 v 10:48)
Ja nemávam veľmi zaujímavé - šťastné sny. Skôr sa mi snívajú mory. Kde ma stále ktosi naháňa alebo ma nakoniec zabije. Neviem prečo, keď nie som ani v strese. Snívali sa mi rôzne sny, no na jeden stále spomínam. Väčšia časť mojích snov sa odohráva v dome mojej babky. Snívalo sa mi, že som v noci mala pootvorené okno, keď som zrazu začula mačku. Chcela mi vliezť do izby, bola krásna, tak som ju vpustila. Lenže keď som ju chcela pohladkať "zdivela" a začala ma škriabať, mňaučať, hrýzť.(pričom mačky mám veľmi rada) Bola som celá krvavá a dokusaná. Zrazu začalo v celom dome horieť a ja som sa z neho nemohla dostať. Všetky okná a dvere boli zavreté. A tá mačka len kľudne sedela na horiacej posteli a dívala sa na mňa. Sen sa skončil v momente, keď sme obe začali horieť. Otrasný sen, na ktorý sa mi sníva už dlho. Neviem si ho vysvetliť ale stále ho mám pred očami. O výklad snov sa zaujímam, ale zvyčajne si nájdem iba nejaké kľučové slová v snároch na internete a nejak mi to nedáva zväčša zmysel. Verím tomu, že sny nás môžu varovať a upozorňovať na to, čo sa nám môže v živote stať, škoda, že im nevenujeme takú pozornosť, ale často sa stáva, že ráno sen zabudnem :) keďže sa mi snívajú samé somariny tak možno je to aj tak dobre :)
(21. mája 2013 v 10:50)
Poslednú dobu sa mi sníva často, naposledy, kedže som mala pred štátnicami, sa mi cely týžden sny točili len okolo profesorov a komisie, snívalo sa mi, že som nezoštátnicovala, stále som plakala. Ale nad čím si hlavu lámem, aspon 2x do týždňa sa mi sníva so starkou, ktorá už dva roky nie je medzi nami a pritom v snoch mi vždy hovorí, že ona mrtva nie je. Myslím si, že mi chce niečo "zhora" naznačiť, alebo sa s jej smrtou snažím v podvedomí ešte stále vyrovnať. Rada by som mala doma túto knižku, mohla by som si pozriet, čo niektoré veci znamenaju. Doma máme jeden snár, avšak to je taký skôr "pre zábavu".
(21. mája 2013 v 10:51)
Sníva sa mi dosť často, ale nie vždy si sny aj pamätám, aspoň nie celé, niekdy sú to len útržky sna. Už zopár krát sa mi stalo to že sa mi snívalo to načo som intenzívne myslela, takže si myslím že naše sny majú čosi spoločne aj s naším myslením. Sbnár by som určite rada mala doma, pretože si niekedy zapamätám zo sna len taký malý moment a tak by som si pozrela do snára a možno by som sa dozvedela viac.
(21. mája 2013 v 10:54)
Sníva sa mi dosť často,keďže nemám žiadny snár,neviem,aký výZnam majú moje sny...
(21. mája 2013 v 10:54)
v poslednej dobe sa mi sníva často o skúške ktorú nespravím, čo dosť zjavne súvisí s blížiacimi sa štátnicami:)
(21. mája 2013 v 10:54)
sniva sa mi velmy zriedka a ak tak sa my sny plnia
(21. mája 2013 v 10:55)
Kedze mam bujnu fantaziu-mavam aj rozne sny,ktore si rada pozriem aj v snaroch-doma v knizke-ci na nete,no niekedy tazko hladam vyznam toho tzv.gulašu...v tomto pripade by sa mi velmi zisla vasa ponukana knizka-REC SNOV a myslim si ze aj mnohym z nas,ktory sa venuju vykladom a ezoterike,takze drzim vsetkym pasticky-vratane seba a budem sa tesit na zajtrajsie losovanie:-)Pekny den:-)
(21. mája 2013 v 10:55)
Sníva sa mi každú noc veľa snov, niekedy si ráno ani nepamatám čo sa mi snívalo. Keď si pamatám,tak hneď ráno bežím na internet pozrieť výklad snov a pozerám čo sny znamenajú
(21. mája 2013 v 10:56)
Teraz pocas tehotenstva sa mi snivalo skoro kazdy den,moje sny ale ovplyvnovali veci ktore sa udiali pocas dna.dobre aj zle.sny velmi prezivam.citala
(21. mája 2013 v 11:00)
Že som bol v posilňovni a tam som balil bývalú spolužiačku, ktorá však už je zadaná :D
(21. mája 2013 v 11:00)
častokrát sa mi snívajú ťažko publikovateľné veci :) ale veľakrát moje sny ovplyvňuje kniha, ktorú pred spaním čítam.Po včerajšom Pancierovom srdci od Nesba som celú noc utekala pred sériovým vrahom v Osle, to teda bolo niečo ...
(21. mája 2013 v 11:02)
Naposledy sa mi snivalo, ze ma chcel pohryzt moj vlastny pes a ze mi s nozom s velkou cepelou zrezavali z kosti na nohach. Neviem, co mi tym chce moje podvedomie naznacit, ale s velmi neprijemnym pocitom som sa zobudzala.
(21. mája 2013 v 11:04)
Ja mávam rôzne sny, niekedy sa mi sníva, že lietam a inokedy zase to, že sa neviem ale len rozbehnúť. Posledný sen bol o lietaní - resp. skákaní - skákala som zo vzášajúcej sa helikoptéry na krásnu zelenú lúku plnú rozkvitnutých púpav. Neviem, ako to dopadlo, lebo tesne pred dopadom som sa zobudila.
(21. mája 2013 v 11:08)
Snívalo sa mi, že som bielo-modrý parník s kvietkovanou zástavou... Chvíľu bolo more pokojné, a potom som sa začala postupne ponárať, bafkala biele obláčiky parili a panikárila, v duchu človek a nie loďka... A keď som sa ponorila, ez tie okrúhle okná na boku paluby som videla vodný svet, strašne veľa chobotníc a vlastnú tvár, ako sa nalepila na sklo so začernenými očami ako niečo hovorí a len vypúšťa bubliny.... A keď som zatrúbila, vo vode to napočudovanie šlo, kričala ešte viac až ju vzal prúd.... - zobudila som sa, zabudnuté otvorené okno a pršalo
(21. mája 2013 v 11:12)
Moje sny su niekedy oekny chaos. Ale na jeden sen nezabudnem, ked som sa zobudila ako sa smejem az placem. :) Usmev mi ostal pocas celeho dna... Ale po vacsine si sny nepamatam.
(21. mája 2013 v 11:16)
velmi by ma potešila táto kniha,mám niekedy zvláštne sny,vela krát sa mi sníva s hadom,velkým,ale sa ho neviem zbavit :)
(21. mája 2013 v 11:16)
Moje sny su dost blaznive. Malokedy im rozumiem. Rada by som vedela co mi tym chce podvedomie povedat
(21. mája 2013 v 11:17)
Sníva sa mi každú noc, sny si ráno pamätám, často ich viem podrobne popísať, dokonca si viem rozpomenúť na sny, ktoré sa mi snívali aj pred rokmi. Raz sa mi sníval sen o cudzom meste. Na druhý deň som išla navštíviť mesto svojho priateľa, kde som predtým nikdy nebola. Keď som vchádzala so mesta, uvidela som miesta zo svojho sna, zostala som úplne prekvapená, sen sa zhodoval s miestom úplne detailne. Tak som vedela, že tento sen musí niečo znamenať. Ten chlapec je v súčasnosti môj manžel :-) Väčšinou mávam za noc 3-4 sny. Túto noc sa mi snívalo: 1 sen - hrabala som sa v hline, zhŕňala som k sebe zeminu, 2 sen - s prastarými a starými rodičmi, krajinou z môjho detstva, 3 sen - terajšie bydlisko a chodili sme po susedovcoch a núkali im gauč :-) Do snára sem - tam pozriem, pokiaľ sa mi sníva zaujímavý, nezvyčajný sen.
(21. mája 2013 v 11:17)
mne sa snívalo ze som lietala a nevedela pristáť :)
(21. mája 2013 v 11:24)
Mne sa naposledy snivalo, ako som sa rozpraval s mamou o našej babičke a dosť nas to dohnalo k slzam, tak sme si poplakali, zaspominali...ale zvyknu sa mi snivat aj vesele sny a najcastejsie uplne nezmysly :)
(21. mája 2013 v 11:24)
Ja si veľmi dobre pamatám, čo sa mi sníva. V snoch prežícam akoby iný život, inú realitu. Čo sen, to iné dobrodružstvo. Niekedy sú veľmi príjemné, napríklad lietam, skáčem do výšok. Niekedy mám hrozné nočné mory, zachraňujem svet pred zombie mimozemšťanmi a podobne :D naposledy sa mi snívalo o škaredom pavúkovi, hoci som vedela, že je ďaleko odomňa, som cítila, ako po mne lezie, brrr. Sny vždy niečo znamenajú, len nie vždy to vieme rozlúštiť. Je to spôsob našej mysle, ako sa vyrovnávať so zážitkami z predchádzajúceho dňa, s našimi myšlienkami... Spoznávanie svojich snov je aj spoznávanie samého seba v hĺbkach, kam naše vedomie nesiaha.
(21. mája 2013 v 11:29)
Mne sa väčšinou snívajú skôr zlé sny. Napríklad sa mi snívalo, že sa vydávam (mala som na sebe krásne šaty presne také ako by som chcela). Moja mamka a ja sme veľmi poverčivé, a preto mi povedala, že keď vidíte niekoho v bielych svadobných šatoch tak ten človek do roka zomrie. Čiže mám skvelé vyhliadky do budúcnosti ekďže som videla samú seba :) Niekedy sa mi však sníva, že si vyprávam učivo do školy. Niekedy som si neni normále istá či spím alebo som hore :)
(21. mája 2013 v 11:30)
sniva sa mi velmi casto....a su to sny zaujimave. Najcastejsie sa sny odohravaju v risi zvierat...neviem ci su ludia, ktorych stretnem pocas dna v tychto snoch takto zobrazeni alebo ako to vlastne je....vacsinou sa snazim kazdy sen najst v snaroch. So velmi vdacna za svoje sny....myslim, ze prave pri snivani si najviac oddychnem.
(21. mája 2013 v 11:32)
Najčastejšie sa mi sníva o škole, ako vysvetľujem študentom základy a oni nie a nie to pochopiť. :) Zaujímala som sa o výklady snov hlavne vtedy ak sa mi viac opakoval rovnaký sen ..
(21. mája 2013 v 11:33)
Mne sa vždy niečo sníva, stalo sa mi už aj také, že som snívala o tom, že som niekde bola a keď som pozdejšie šla bolo to presne také isté ako vo sne. Neviem či je to normálne, ale ma to kus aj zastraší niekedy a keď sa mi snívajú zlé veci, veru vždy sa to splní a buď príde choroba, hádka, alebo ešte horšie smrť blízkeho, to sa mi už stalo viackrát. Zaujímam sa preto o sny,aby som vedela čo znamenajú, ale podrobne to nikde nie je napísané. Boa by som rada, keby som mala knižku Reč snov, lebo už niekedy sa bojím aj zaspať a boo by dobre vedieť ozajstný význam snov, lebo už pomaličky sa bojím aj zaspať a spím už iba 4 hodiny, lebo sa bojím toho čo sa mi bude zase snívať...
(21. mája 2013 v 11:35)
O výklad snov sa vcelku zaujímam, snívajú sa mi každú noc bežne aj 3-4 rôzne sny a niekedy si vyhľadám, čo ten ktorý znamenal, je to často veľmi zaujímavé :) Naposledy som sa vo sne bezhlavo zamilovala do do jedného amerického speváka, ktorého roky obdivujem aj v skutočnosti a dokonca to bolo obojstranné (ozaj to mohlo byť len vo sne :), takže to bolo úplne úžasné, veď tak či tak môžem o ňom len snívať :) Častejšie sa mi ale snívajú nie moc pekné sny, o vojne, dokonca o vražde...asi začnem čítať viac príjemných a pozitívnych kníh :)
(21. mája 2013 v 11:36)
Sníva sa mi pomerne často, naposledy to bolo o tom, že sme s priateľmi zbierali vlčie maky a našla som klobúk. Myslím že sny majú svoj význam, škoda len že väčšinou si z nich človek zapamätá len strašne málo. Občas sa však rada pozriem čo by približne mohli znamenať. :)
(21. mája 2013 v 11:36)
často pozerám do snára na FB verím na sny pretože sa mán v rodine už velakrát vysnilo a aj sa to stalo rada čítam knihy s touto tématikou a hlavn eked sa mi sníva o dietati tak je to tápenie, nejaká nepríjemnosť v rodine
(21. mája 2013 v 11:36)
Mám obdobia,keď sa mi sníva často inokedy si uvedomím,že už sa mi dávno nesnívalo.Veľmi rada spomínam na sen s mojou Otilkou/pratetou/,keď sa prišla so mnou rozlúčiť/zomrela náhle/bola som smutná a mala som sen,že ma prišla navštíviť/vedela som,že nežije/,ale aj tak som sa návšteve veľmi tešila sedela na stoličke svietilo slniečko a ona sa usmievala-spokojná ja som si jej sadla na kolená ,objala som ju normálne som ju cítila išiel z nej pokoj a mňa premkla nekonečna radosť,kľud-vedela som,že je spokojná.
(21. mája 2013 v 11:42)
No ja si pamätám na jeden veselý sen. Mali sme v dome myši... a mne sa o nich aj snivalo: Prišla som do kuchyni a tam myš, pytala som sa jej ze kolkí sú v dome? Ona ,že jej brat a rodičia....:)
(21. mája 2013 v 11:43)
Ja som teda asi nejaký exot, pretože mne sa sníva strašne málo, niekedy aj dlhé týždne vôbec nič, večer ľahnem, v momente spím a ráno si nepamätám absolútne nič..o výklad snov sa však zaujímam už dávnejšie, verím tomu, že sny vždy niečo znamenajú a snažia sa nám niečo povedať. Zopár snárov aj mám, ale tento vyzerá luxusne :)
(21. mája 2013 v 11:45)
mne sa dosť často sníva so psami, ze ma naháňajú...., potom často vidím aj veľa korytnačiek v záhrade...., alebo ma nahana nejake velke zviera-väčinou medveď..., ale najviac sa mi páčia farebné a rozprávkové sny-romantické...:)napr. na prvého mája bola pusa aj ked len v sne...:)
(21. mája 2013 v 11:46)
Dobré ránko bux.sk a fanúšikovia, zaujímavá knižka aj téma. Kedysi, keď som ešte bývala doma a s rodičmi snívala som každú noc, niekedy doslova aj cez deň .D Neviem, prečo, ale v snoch som prežívala svoj deň znova, ale inak, lepšie. Bola som rozhodna, vtipná, nič ma nezaskočilo, proste moje vysnívané Ja. Bolo to zaujímavé a väčšinou moje sny končili tým nepríjemným pádom, ktorý asi každý pozná, keď sa preberiete na to, že padáte. Uaaaa... :D Teraz, keď sa tvárim ako dospelá, som preč z domu, v Mojej zápalkovej škatulke, zvanej garsonka, končím školu a bojím sa, čo bude, nesnívam. Občas to chýba, bola to forma relaxu, ale už to nejak nejde, neviem prečo. Možno, keď budem v očakávaní, si zas užijem sníčky. Ale veľmi rada analyzujem sny ľudí z môjho okolia, keď majú chuť sa mi zveriť.
(21. mája 2013 v 11:47)
Snívalo sa mi, že mi ukradlo auto, no nakoniec z toho vyšlo, že mi ho žožral veľké autopožieračské monštrum, ktoré potom tie autá vypľúval do veľkej akoby továrenskej budove :)Sníva sa mi skoro každú noc a moje sny sú niekedy veľmi živé, veľmi ma zaujíma čo znamenajú, pretože si myslím, že naše sny nám vedia veľa povedať o tom, čo prežívame, čo by sme mali v svojom živote možno zmeniť, čomu sa vyhnúť.
(21. mája 2013 v 11:52)
Mne sa sníva málokedy, ale je zaujímavé, že viackrát sa mi snívalo, že som lietala a videla svet, lesy, lúky zhora. Raz sa mi snívalo, že som bola znova tehotná :) Výklad snov ma fascinuje a rada by som vlastnila túto knihu, vyzerá byť viac ako zaujímavá.
(21. mája 2013 v 11:53)
ahojte,momentalne som nezamestnana,tak sa mi sniva stale dokola,ze som nasla uzasne dobre platenu pracu ale zial je to stale len snivanie....realita je zial ina:)
(21. mája 2013 v 11:54)
Ako skorá budúca mamička veľa oddychujem (=spím :P) a skoro vždy sa mi niečo sníva. No najkrajšie sú tie sny o mojom budúcom bábätku. Napríklad dnes sa mi snívalo, že už som ho konečne mala v náručí a hrala sa s ním. Myslím, že to znamená len toľko, že už sa ho fakt neviem dočkať :)
(21. mája 2013 v 11:56)
Kmižka by mohla byť zaujímavá, i keď ma zatiaľ nikto nepresvedčil, že snáre majú pravdu. Ale, ktovie...
(21. mája 2013 v 12:00)
Naposledy sa mi snívalo ( nakoľko som tehotná a čakáme dievčatko, už niekoľkokrát potvrdené) že sa nám napokon narodil chlapček :) To by bolo prekvapenie.. Ale zatiaľ som sa k snáru nedostala, ale inokedy zvyknem skúmať súvislosti :) Veď uvidíme ..
(21. mája 2013 v 12:03)
naposledy sa mi snívalo, že Boris Kollár chcel, aby som si ho vzala, no ja som sa všemožne bránila a potom mi ho bolo ľúto, pretože zostal veľmi sklamaný :-)))netuším ako takýto scenár mohli moje sny vytvoriť, ale rada by som vedela, čo mi tým chceli naznačiť :-)
(21. mája 2013 v 12:04)
Naposledy sa mi snívalo, že letím v lietadle a veľmi sa bojím, aby nespadlo. Mali sme letieť len 1 a 1/2 hodiny a ja som počítala minúty, kedy to už bude. Potom sme šťastne pristáli a ja som si z lietadla vzala nejaký košík a potom ma sledovala polícia, tak som znova bola v strachu.
(21. mája 2013 v 12:11)
Som človek ktorému sa sníva stále a všetky sny si pamätám - aspoň po zobudení:)) Stáva sa mi že mám určité ako keby vysnívané moje miesta napríklad...Polka môjho sveta je Paríž prejdete kúsok za roh a ste úplne niekde inde. Ťažko sa to vysvetľuje, ale práve dnes sa mi snívalo že na takom mieste som bola. Ocitla som sa niekde v Tunise v úzkych uličkách s pouličnými obchodníkmi a za chvíľu už som bola v Paríži:)Samozrejme ako v každom sne tak aj dnes nepoužívam na presun chôdzu ale rada lietam :)Takéto sny mávam pomerne často a patria medzi moje najobľúbenejšie:)
(21. mája 2013 v 12:11)
Snívalo sa mi, že som stretla kamaráta, s ktorým som sa zoznámila na študijnom pobyte v Španielsku. Spolu sme si spravili výlet do Belgicka a bolo to skvelé :) Rada by som si čítala knihy podobného charakteru, ak si ráno pamätám ten sen. Aj dnes by som si prečítala, ak by som takú knihu doma mala :)
(21. mája 2013 v 12:14)
Väčšinou sa mi snívajú sny, ktoré sú dosť divné a uletené a ktorých významu rozumiem málokedy. Sníva sa mi napríklad s ľuďmi, ktorých som roky nevidela, prípadne sú to situácie úplne nereálne, ako napríklad že chytám ryby s mojím bývalým študentom a chytíme na udicu čivavu, alebo sme s kamarátkou v Iráne a je tam pyramída a potom nás zaleje oceán, no skrátka divnosť nad divnosť:) A áno, o výklad snov sa sporadicky zaujímam, keď sa mi zdá, že sa mi snívalo niečo zásadné, napríklad keď sa mi snívalo o rakve, tak som si hľadal, čo to znamená, lebo som sa zľakla..
(21. mája 2013 v 12:15)
Dnes sa mi snívalo, že som mal v byte nejakého besného potkana veľkého ako mačka, nemohol som zliezť ani z postele a keď som sa na ten sen v noci prebral, videl som ho aj naživo, asi mám riadne bujnú fantáziu :) Musel som si svietiť až do rána..stačilo mi :) Výklad snov zaujíma skôr moju polovičku, ale tiež by som si v takejto knižke rád npolistoval ..
(21. mája 2013 v 12:17)
Veľmi často sa mi sníva, že musím vystupovať pred publikom a ja som zabudla všetko, čo som mala pripravené alebo vo svojich snoch chodím po schodoch, ktoré nikde nekončia :)
(21. mája 2013 v 12:21)
noo...mne sa naposledy snivalo o chorobe a nasledovnej smrti...tak by som rada vedela,co to moze znamenat...
(21. mája 2013 v 12:21)
mne sa sniva vela urcite sa mi snivaju aj po tri sny v noci vacsinou si ale pamatam iba tie posledne casto sa mi sniva ze lietam, alebo niekedy ze spadnem a ide auto to su dost nepriemne sny zive, niekedy s mi stalo ze som aj kricala zo sna alebo rozpravala a vyklady ked si spomeniem na sen tak sa viem pozriet co to znamena
(21. mája 2013 v 12:27)
Milujem sny a vždy chcem vedieť čo znamenajú. Často sa mi sníva s rodinou, priateľmi a ľuďmi z môjho blízkeho okolia, také bežné veci, čo cez deň prežijem, skopíruje sa mi to aj do sna, ale veľmi často ma niekto naháňa, dokonca ma chce aj zabiť a to už ide sranda bokom, čítam veľa sci-fi a thrillerov, žeby to bolo tým ? Najviac zo všetkého včak neznášam sny o pavúkoch, tie sú mojou nočnou morou, každý večer kontrolujem izbu, či tu nejaký nie je a zo sna sa bežne budím a presviedčam každého, že tá hromada pavúkov nado mnou predsa stále je, prečo ju oni nevidia, raz som sa tak s priateľom hádala hádam pol hodinu, ale potom vysvitlo, že som nebola celkom prebudená :) Táto knižka vyzerá super, určite ju rada vyhrám, ako aj všetci ostatní tu..
(21. mája 2013 v 12:29)
sníva sa mi často a ešte krajšie je, že sa mi moje sny aj plnia :-)
(21. mája 2013 v 12:31)
Mne sa sníva často,niektoré sny sú uletené, iné zase celkom realistické, až mám občas pocit déja vu, no keďže mám krátko pred štátnicami, tak v poslednej dobe sa mi sníva, že najprv neviem nájsť miestnosť so skúšobnou komisiou a keď ju už nájdem, tak zistím, že som stále v pyžame, a najhorší scenár je, že neviem vôbec odpovedať na otázky, tak dúfam, že práve tieto sny nebudú tie, ktoré sa splnia. Moja babka mi však vedela občas povedať, čo ktorý sen vraj znamená, a ja sama si myslím,že niektoré sny nám chcú niečo naznačiť :)
(21. mája 2013 v 12:33)
Mne sa casto sniva s mojim byvalim priatelom. Rozisli sme sa pred 5 rokmi, no stale je v mojich myslienkach a snoch. A tiez s mojou neterou, ktora zije velmi daleko odo mna a videla som ju len na fotkach. A prave preto by som rada poznala vyznam tychto snov.
(21. mája 2013 v 12:33)
Veľmi často sa mi snívajú tzv. živé sny, stáva sa, že to čo som prežila v sne sa stane aj v reálnom živote. Výklad snov ma zaujíma a ich význam často rozoberám s mojimi priateľmi.
(21. mája 2013 v 12:35)
Najčastejšie sa mi sníva pri splne mesiaca, často sa mi sníva aj o niekom koho fakt len prihliadnem na fotke alebo ho stretnem po dlhej dobe. Dnes v noci som bola v nejakom cudzom meste, presnejšie v nejakej veľkej kaviarni, kde bolo nekonečno zákuskov a krémov a samozrejme som ich aj okúsila :)
(21. mája 2013 v 12:36)
Záujímam sa o problematiku výkladu snov a ešte radšej čítam knihy na túto tému.
(21. mája 2013 v 12:38)
Mne sa snívajú veci,čo sa často aj stane. Nie presne,ale odkazy sú tam a stáva sa to. Už len čakám,kedy padne lietadlo blízko domu,kde bývam,lebo padá už niekoľko snov. Červeno-biele. Alebo čakám,kedy ma začne medveď naháňať,ako už niekoľkokrát v snoch.A keďže sa mi v poslednej dobe plní to,čo sa mi sníva,zobúdzam sa každé ráno s perom v ruke a zapisujem si to. A potom už len odškrtávam,čo bolo.
(21. mája 2013 v 12:39)
Moja žena s dcérou často pri raňajkách rozoberajú, čo sa im snívalo. Väčšinou si z nich robím žarty, že tomu prikladajú taký veľký význam, ale sám potajomky študujem snár, čo máme doma :), snívajú sa mi sny, chcem vedieť, čo asi tak znamenajú, ale im dvom by som to neprezradil ani náhodou :)
(21. mája 2013 v 12:43)
Naposledy sa mi snivalo o tom,ze som prechadzala cez mejaku branu na vseliake miesta po zemi. Vzdy ma zaujimali vyklady snov,uz ked som bola malicka,tak mi babka v snari hladala co znamenali moje sny.
(21. mája 2013 v 12:43)
Nooo... velmi neprijemny sen... manzelka si nasla milenca :)))
(21. mája 2013 v 12:58)
Na nočnom stolíku mam položený snár a hned po prebudení pozerám čo znamená čo sa mi snívalo. Môžem povedať že sa mi sníva dosť . Niektore sny mam zaručene na mne odskúšané, že viem napr. ked sa mi sníva , že režem mäso tak bude hádka ak je toho mäsa vela tak bude riadna hádka a podobne. Taktiež ked sa mi sníva o kalných vodách neveští to pre man nič dobé. Naopak ked sa mi sníva že bahám to pre man znamená že ma čaká niečo dobré. Naposledy sa mi snívalo o pavúkovi takom velkom že po mne lezie ale nebála som sa . Ešte neviem čo to znamená alebo čo mi tento sen prinesie ale nakoľko myslím pozitívne tak určite len niečo dobré.
(21. mája 2013 v 13:01)
Ja som mala sen, ktorému som verila skoro desať rokov.... :) totižto snívalo sa mi, že v dvadsiatich šiestich zomriem...a bol to veľmi živý sen :) a vydýchla som si až na oslave 27 :D
(21. mája 2013 v 13:02)
Neraz sa mi stalo, že po dlhšom čase som na určitom mieste alebo v určitej situácii a odrazu mám pocit, že to tu poznám, že som stu bola ale v reáli nie....je to určitá predvídavosť?
(21. mája 2013 v 13:04)
Naposledy sa mi snivalo s kamaratkou co som ju dlho nevidela a nahodou sme sa stretli Tak pevne dufam ze sa mi tento sen splni :)
(21. mája 2013 v 13:05)
Mne sa stále niečo sníva a väčšinou sa v noci prebúdzam v rovnakom čase, v snoch sa opakuje, že stále sa snažím volať o pomoc, ale neviem zo seba dostať ani hlások, neviem čo to znamená a je dosť snov, ktoré si neviem vysvetliť, takže pevne verím, že konečne budem mať knihu odpovedí na moje "snárske" otázky :)
(21. mája 2013 v 13:06)
O sny som sa začala zaujímať, keď som asi pol roka mávala veľmi zlé sny, kvôli ktorým som sa v noci budievala niekoľkokrát a budievala som sa ešte aj do sna. Chcela som to riešiť cez nejakých špecialistov.Kamarátka mi poradila nech to najskôr skúsim cez snár a ten mi pomohol.
(21. mája 2013 v 13:08)
V skúškovom období sú to najčastejšie skúškové sny. Tentoraz som bola na skúške a vytiahla som si otázku, ktorá v zozname ani nebola, tak hneď bolo vymýšľanie čo k neexistujúcej veci vymyslieť. :) Výklady snov sú zaujímavá vec, ako sa s nami snaží naše podvedomie komunikovať. Určite to stojí za ten čas, ktorý sa strávi výkladom. :)
(21. mája 2013 v 13:13)
Xixi.Tak to si presne pamatam.Snivalo sa mi,ze som dceru balila na vylet a moja svokruska za mnou chodila a vsetko,co som vytiahla odpratavala naspat do skrin,aby nebol bordel.Zobudila som sa nato,ze ci je to sen alebo skutocnost :-)))
(21. mája 2013 v 13:23)
Nesniva sa mi casto a preto si na svoj posledny senuz napamatam ale chcem sa zapojit do sutaze takze preto pisem :)..ale o vyklad snov som sa uz zaujimala aj ked tomu vykladu velmi neverim skor len zvedavost.
(21. mája 2013 v 13:24)
sníva sa mi občas, ale sen na druhý deň zabudnem, bohužiaľ nezapamätám si ho. :-)
(21. mája 2013 v 13:29)
v poslednej dobe sa mi snívajú sny, ktoré sú publikovateľné až po 22 hod. a tie si viem vyložiť aj sám, ale priateľka takýmto veciam verí a táto kniha by ju potešila
(21. mája 2013 v 13:30)
nebolo to tak vždy, ale teraz za cca posledný rok sa mi snívaju každú noc veľmi živé sny, no 5 sek po prebudení si ich už napamatám..nikdy som sa nezaujímala čo to môže znamenať, moc na to nie som a asi by niekomu moc dlho trvalo a veľmi presvedčivo by musel argumentovať aby ma zaujal. kedysi v predošlom zamestnaní sa mi stále snívalo o práci, bolo to na nervy lebo celý deň som makala a celú noc o tom snívala / keby za to boli aspoň nadčasy a príplatky za nočné :) /
(21. mája 2013 v 13:31)
Mne sa často sníva...pri výklade si beriem na pomoc online snáre a tiež sa riadim svojim vnútorným pocitom...ak som sa cítila v sne dobre, tak je všetko ok, ale ak som cítila strach, smútok alebo úzkosť, či iný zlý pocit, tak sa väčšinou aj stane niečo zlé,napr. mi ochorejú deti alebo tak...no, určite by knižočka potešila,zaujímam sa o podobné veci:)
(21. mája 2013 v 13:32)
Z čítania romantických kníh mám väčšinou príjemné sny :) Kde si dá sa povedať dokončujem kapitolu čo som prečítala alebo si ju opäť premietam v hlave. Keď mávam také divokejšie sny, teda nie moc príjemné, tak som si kedysi googlila čo by mohli znamenať ale nejak sa mi to nedarilo pochopiť. Táto knižka by ma určite potešila, lebo väčšinu snov si pamätám a niekedy by ma zaujímalo čo znamenajú.
(21. mája 2013 v 13:36)
Určite sa mi veľa krát snívalo, či už z filmu alebo keď som si prečítala knihu, niekedy sa mi snívajú veľmi nepekné sny, prevažne o tom, že ma chce niekto zabiť, ale som sama v lese, niektoré si pamätám, niektoré nie, ale tie , ktoré som schopná si vybaviť si rada prečítam v snári, čo vlastne znamenajú.
(21. mája 2013 v 13:53)
Naposledy ... že som sedela so svojim priateľom pri stolíku na nejakej terase a bolo tam nehorázne mnoho ľudí :) On sa postavil a šiel odo mňa preč a zašiel niekam za stromy. Boli to asi vŕby keďže mali dlhé konáre ktoré mi vyseli ponad hlavu a často som ich prekračovala :) Tam ma silno objal a prišlo tam mnoho detí ktoré nám tlieskali :) Potom ma zaviedol pri krásne jazero kde ma hodil :D Pripadalo mi to romantické až na ten koniec ... :D
(21. mája 2013 v 13:55)
Dnes sa mi snívalo že som sa bicyklovala a pridal sa ku mne Peter Sagan!!(sledujem ako sa mu darí ked je na pretekoch a tak)No a začal ma prehovárať aby sme šli na kávu a tak..no a ja že nie že som vydatá!!A toto sa mi stále stáva vo sne,vždy ked ma niekto balí odmietnem...a tak rada by som šla :)) aspon vo sne :) ale psssst
(21. mája 2013 v 13:56)
Nedávno sa mi snívalo o Zemi a jej rozpade. Vo svete vládli 2 kráľovni a jeden kráľ (Biela kráľovná, Čierna kráľovná a Červený kráľ). Nepamätám si kam som išla, ale keď som sa vrátila späť, mala som zlý pocit. Videla som maminu plakať a keď som sa spýtala čo sa stalo, teta mi povedala, že sestra mi spadla z vonkajšiej hojdačky (kúsok Zeme sa pohybujúce sa v atmosfére) Utekala som do nemocnici, kde som videla sestru, ktorú práve prevážali niekam. Pozrela sa na mňa a poprosila ma aby som ju zachránila. Utekala som z nemocnici, mamina bola opitá a tackala sa za mnou, plakala som, keď sa rozozvučali sirény. Červený kráľ prišiel do Bieleho kráľovstá. Všade si ľudia klačali a okolo nás prechádzala červená armáda. Plakala som a niekto narazil do stromu. Ten sa potom zmenil na Červeného kráľa, ktorý hovoril text pesničky od Paranoid (tiene). "Povedz mi čo ťa trápi, zbavím ťa tienov.." (alebo tak nejako) Pozrela som sa hore a potom doprava. Bola tam žena, ktorá sa krčila pri aute. A zobudila som sa a v Mp3 mi hrala práve pesnička od The paranoid Tiene :)
(21. mája 2013 v 14:00)
Žiaľ nepamätám si čo sa mi naposledy snívalo, ale snívam veľa, milujem sny...zvlášť tie, ktoré sa naozaj vyplnia. No niekedy sa mi stáva, že mám také živé sny, ktoré v budúcnosti neviem rozlíšiť od skutočnosti. Vždy ma zaujímalo, či nám sny niečo naznačujú, že na čo si máme dávať pozor a pod. Môjmu bratovi sa párkrát stalo, že to čo sa mu sívalo (aj keď to bolo bláznivé), sa na druhý deň naozaj stalo, možno nie úplne rovnako, ale stalo. Ešte som nemala tú česť čítať nejakú knižku o snoch, aj keď im venujem dosť veľkú pozornosť, takže táto knižka by určite potešila. :-)
(21. mája 2013 v 14:04)
O vyklad snov sa zaujimam od cias, odkedy vnimam, ze sny mozu aj nieco naznacovat. Cize tak asi od puberty. Mame to vsak v rodine, ked niekedy rozpravam o svojich snoch, babka mi hned vie povedat, co ktory symbol zo sna znamena a... Vychadza jej to skoro vzdy :-) jeden priklad - ak sa vam sniva o vlaku, dostanete spravu, nevieme vsak ci dobru alebo zlu :-) naposledy sa mi vsak snivalo o kamaratovi, narodila sa mu dcera, jeho zena sa ale zbalila a odisla, nechala ich tu napospas a tak som sa rozhodla, ze to pekne vsetci spolu zvladneme a pomozem mu s malickou :-) tak som si rano este aj poplakala :-)
(21. mája 2013 v 14:07)
Patrím medzi tých, čo sa im pravidelne sníva a mávam dokonca aj sny na pokračovanie alebo opakujúce sa sny. Mám Lexikon snov od Hannsa Kurtha, do ktorého sa pravidelne pozerám. Vždy ma táto problematika zaujímala. Naposledy sa mi snívalo s medvedicou a jej malým medvieďaťom, ktoré ochraňovala pred ľuďmi.Sen presne odrážal moju momentálnu psychiku.
(21. mája 2013 v 14:09)
Ja si skoro nikdy nepamätám, čo sa mi snívalo. Ale keď si náhodou spomenie, je to väčšinou nejaká hlúposť. Napr. mi niekto zaťal sekerou do boku a ja som nič ncítila a len som išla pomali preč. Niekedy ráno si spomínam aj na 4 sny a niekedy na žiadny. Niektoré kamarátky mi hovoria ,že im sa sníva o tom, na čo myslia ako posledné pred spaním. To sa mi stalo asi iba raz. A som celkom rada že to bolo iba raz, lebo to bolo o tom, že nastala éra zombíkov a mňa práve jeden nakazil.Už sa mi stalo aj to, že sa mi dva krát snívalo to isté: na dvore sme mali troch bengálskych tigrov, ktorý boli schovaní v nejakom kríku. Moje sny nebývajú zaujímavé. Už som rozmýšľala o tom, či sny niečo znamenajú. nemyslím tým to, že by vedeli predpovedať budúcnosť. Ale to, že by mohli napovedať niečo o tom, čoho sa bojíme, alebo z čoho máme naopak radosť.
(21. mája 2013 v 14:09)
Sníva sa mi veľmi často a väčšinou mávam divoké sny a tiež mávam dosť často nočné mory. Dnes sa mi snívalo, že som maturovala a za úlohu som mala uvariť za 5 minút guláš...Potom sa mi snívalo že mi tiekla z úst krv...Rada si pozerám čo znamená ten ktorý sen v online snári ale oveľa radšej by som vlastnila knihu. :)
(21. mája 2013 v 14:12)
V poslednej dobe sa mi snívajú dosť živé sny. Keď sa zobudím, tak chvíľu rozmýšlam, či sa to stalo, alebo to bol sen :) A áno, občas siahnem po snári, keď sa mi sníva dačo zvláštne.
(21. mája 2013 v 14:15)
Sny si zapämatám málokedy, naposledy sa mi snívalo o práci. Asi preto, že som pred spaním myslel na reklamácie ktoré ma v práci čakali. Raz sa mi snívalo, že som vyhral peniaze a o nejaký čas som vyhral v jednej typovacej súťaži menší obnos peňazí. Zaujíma ma čo ktorý sen znamená, aký má význam a bolo by zaujímavé vlastniť práve túto knihu...
(21. mája 2013 v 14:17)
Zrovna včera som mala veľmi zlý a sugestívny sen, že som sa 2x zobudila a dúfala, že nebude pokračovať. Ale pokračoval a týkal sa mojej osoby. Síce už rok tam nerobím, ale prežívala som svoje odsúdenie, kde súdu predsedala moja bývalá šéf a následne prípravu na popravu a dokonca som videla aj svoj hrob. Sen nebol dokonaný, ale aj tak som z toho mala veľmi zlý pocit.
(21. mája 2013 v 14:23)
Mne sa málokedy niečo sníva...a už keď sa mi niečo sníva tak je to vtedy, keď idem na pracovný pohovor alebo keď som mala pred skúškou.
(21. mája 2013 v 14:25)
Čo naposledy, nepamätám, ale opakovane snívaný nepekný sen so spoteným pyžamom je ten, kde už mi idú vydať diplom na promócii a zrazu vybehne snaživá referentka študijného oddelenia, máva s výpisom štúdia a jačí, aby mi nedali diplom, lebo mi chýba skúška z fyziky z 2. ročníka!!! Pričom ja som v tom, že mám všetko hotové....
(21. mája 2013 v 14:30)
Snívanie je krásne a každý sen má podľa mňa určitý význam. Určite by bolo pre mňa zaujímavou skúsenosťou spoznať význam mojich snov a snov mojich najbližších.
(21. mája 2013 v 14:39)
Ak sa mi aj v noci niečo sníva,ráno sa na to väčšinou nepamätám...ale občas sa mi stane,že ak sa mi sníva niečo veľmi pekné,tak po prebudení veľmi túžim opäť zaspať,aby som to dosnívala
(21. mája 2013 v 14:42)
Väčšinou si svoje sny nepamätám, pamätám si skôr tie negatívne a ich význam by som určite chcela vedieť.
(21. mája 2013 v 14:53)
Naposledy sa mi sníval romantický sen s Banderasom, asi ako dôsledok reklamy na Orbit, ktorá momentálne frčí v telke a už mám pomaly obavu, že na mňa vyskočí aj z konzervy so sardelkami, keď ju otvorím :-D Nejako sa mi to v tej mojej hlave pokombinovalo a bola z toho taká romantika, že sa aj Steelová môže schovať :-D
(21. mája 2013 v 14:54)
Zdravím, no môj posledný sen bol ohľadom štátnic keďže ma teraz čakajú :D.....ale rada by som získala túto knihu, pretože som sa už viac krát tejto téme venovala čítala som už dve knihy ohľadom vykladania snov a veľmi by ma potešila, keďže ráno zvyknem byť stále zmätená z mojich nevysvetliteľných snov.
(21. mája 2013 v 14:54)
prave tuto noc sa mi snival strasny sen, bola som rada ked som sa zobudila- dcer 17 rocna ze otehotnela! ale mam teraz kolegynu tehotnu, tak s nou pretivam, mozno sa mi to poskladalo
(21. mája 2013 v 14:55)
Mojím posledným snom bolo to, že moja kamarátka bola tehotná , preto lebo ju štipla nejaká zvláštna včela , vyzerala ako včeličky , ktoré sa kupujú na Silvestra.Neskôr chcela štipnúť aj mňa a ja som sa jej bránila tak ,že som ju chytila za krídelka a udierala do nej šampónom :D , ak už to znie akokoľvek šialeno ,ale bol to napokon len sen. :)
(21. mája 2013 v 15:16)
Výklad snov si nezisťujem,aj keď verím tomu, že sny môžu niečo znamenať. Skôr sa však bojím toho, že mi vyjde niečo negatívne a nechám sa tým ovplyvniť. Mávam rôzne sny, ale čo je zaujímavé, jeden sen sa mi zvykne opakovať a nie je práve príjemný. Ide o vypuknutie vojny a všetok ten stres a strach prežívam aj vo sne. Raz som sa dokonca zobudila a úplne som ešte chvíľu mala pocit, že viem, aké to je keď blízko Vás vybuchne bomba. Chvalabohu bol to len sen :)
(21. mája 2013 v 15:19)
Túto noc sa mi snívalo o meste, v ktorom bolo tornádo. Snažila som sa pred ním ujsť ale všetky domy mali príliš malé dvere. Nakoniec to tornádo zmizlo. To bol iba jeden zo snov tejto noci, často sa mi ich sníva mnoho:) Moje sny sú vždy rôznorodé, farebné a často šialené. Často sa mi snívajú veci, ktoré by sa mohli pokojne stať námetom na zaujímavé filmy. Viem však že to spôsobuje moja bezbrehá fantázia:) A ja sa na to nesťažujem, lebo mi to pomáha pri písaní kníh. O výklad snov sa zaujímam, nie vždy sa dajú vyložiť podľa snára, často je to spracovávanie vlastných problémov cez sny a teda sa nedajú vykladať po symboloch zo snára. Často sa mi však snívajú a sny plné symbolov a vtedy si pozriem, čo podľa snára znamenajú. V podstate milujem vlastné sny, sú top svety, o ktorých v mnohých prípadoch viem, že iba snívam a tým lepšie ich viem prežiť. Je to veľmi zaujímavé prežívanie. A je zaujímavé, že ak sami sníva poriadny horor, viem sa zo sna sama prebudiť. Teda ak chcem:)
(21. mája 2013 v 15:25)
Dobrý deň.:-) Nemávam veľmi často sny, ale vždy keď sa mi niečo sníva, ráno rozmýšľam, či to má aj nejaký význam.:-) Čo by to mohlo znamenať, alebo či to môže niečo v blízkej budúcnosti zmeniť.:-) Nikdy však netuším čo je pravda.:-) Keď sa mi snívalo, že som si pomýlila vlak a stratila som sa, trochu som sa nad tým snom zamyslela. Mám si dať na niečo pozor? alebo mám niečo skúsiť? Ale najhoršie sú sny, ktoré sa mi snívajú ráno a neviem koniec. Môžu takéto sny niečo naznačovať? Vždy som sa to chcela dozvedieť, ale nikdy som nič nezistila. Avšak veľmi rada by som sa o význame snoch dozvedela čo najviac.:-)
(21. mája 2013 v 15:29)
Väčšinou sa mi snívaju moje želania alebo čo som v ten den zažila. Zaujímam sa aj o výklad snov.
(21. mája 2013 v 15:45)
niekedy mavam velmi cudne sny
(21. mája 2013 v 15:51)
momentálne samé sny o maturite :(
(21. mája 2013 v 15:53)
O sny a jejich vyznam se zajimam uz zhruba od 15let..ted mam 40 a v praci a mezi znamyma jsem uz tim známá,takze uz se mi bezne stavaze za mnou kdykoliv prijdou a ptaji se na vyznamy jejich snu.No nejvic mne prekvapil nas byvaly reditel, ktery se taky prisel zeptat na svuj sen...jinak ekonom a velmi racionalni clovek ;-).
(21. mája 2013 v 16:11)
Moja mama má so snami isté skúsenosti a vie o nich svoje. Na vlastnej koži z rozprávania sa jej niektoré do detailu splnili. Napr. nikdy nezabudne ako išla po prvý raz do rodiny svojho budúceho manžela, u ktorého nikdy predtým nebola a ani nikoho z rodiny nevidela. A dva dni pred tým sa jej sníval úplne totožný sen, ktorý neskôr sama prežila. Presne tak ako v sne vyzeral koberec, záclony, nábytok i správanie ľudí... preto, ak sa jej niečo negatívne sníva. Hneď ráno si to všetci bez reptania musíme vypočuť, aby sa to nedajbože stalo. Táto kniha je podľa mňa fascinujúca a bola by skvelým darčekom pre moju mamu a snáď by v nej našla i otázky, na ktoré jej my nevieme dať odpoveď:-)
(21. mája 2013 v 16:47)
Snívajú sa mi rôzne sny,aj pekné,aj strašidelné,nevinné i erotické...Tie mám najradšej,a keď sa prebudím vedľa manžela,sen pokračuje a celý deň je krásny...
(21. mája 2013 v 16:56)
Zaujimalo by ma, ako si vykladat to, co sa nam sniva pocas spanku, lebo ak si na nieco rano spomeniem, co sa mi snivalo, tak nechapem, ako sa vedia pospajat veci zjavne nepospajatelne, resp sa mi snivaju take absurdity, ze to ani nie je mozne.. na druhej strane.. diskutabilna je aj otazka v suvislosti s "deja´vu", ze nieco, co sa prave deje, akoby som uz raz prezila, a co ked sa mi to vlastne niekedy predtym uz snivalo, len si to nepamatam? ..that´s a question.. :)
(21. mája 2013 v 17:00)
Ja osobne mám veľmi rada sny. Často sa mi snívajú aj tie živé a niekedy sa cítim ako v nejakom filme. Každé ráno potom - alebo každé druhé, pretože nie všetky sny si zas pamätám - vyrozprávam mojej kamarátke po ceste do školy príbeh z noci a vždy sa zasmejeme alebo sa o ňom porozprávame. Musím sa aj priznať, že keď je možnosť, tak si len tak cez deň ľahnem a zaspím. Nie je to však preto, že by som bola unavená, ale proste mám rada sny. Túto noc sa mi napríklad prisnilo, že som dokázala lietať. Nebolo to však vysoko, no aj po zobudení som mala taký zvláštno-výborný pocit. Noc predtým sa mi zas snívalo niečo o tornáde a toho sa teda bojím, takže to zas naopak nebol ten najlepší sen. Veľmi rada by som vedela čo tieto sny znamenajú a áno, zaujímam sa o ich výklad. :)
(21. mája 2013 v 17:03)
mne sa stale nieco sniva,no malokedy si viem na to spomenut.ak si to chcem vybavit tak to uz neviem povedat presne co to bolo. Mate aj vy taku skusenost? :)
(21. mája 2013 v 17:17)
Ja na sny verim. No neraz sa mi stalo, to že som sa zobudil a proste sen som si pamatal . To všetko začalo asi tak keď som mal 18 rokov. Niekoré sny sa mi vracali stále skoro každú noc. Niekedy sa stalo , že keď mala nastať tá vec tak v tom sne som normálnr bol aj ja . a celé som to prežíval. Tak som sa k tej téme sny chcel priblížiť. Tak som si kúpil literatúru k tomu, aby som vedel viac. Pre sny je typické ,že to je prejav z dňa . Je tam premietnuté všetko čo ste počas dňa prežili. Celý sen trvá síce len pár sekúnd , ale tak z toho sna pokiaľ si ho preberiete tak nájdete to dôležité zo sna. Mal som sen o tom ako sa niekto dusí. Sen sa mi opakoval deň čo deň . Potom bola pauza . Po nejakom čase sa mi sen vrátil zas, ale tak bol stále silnejší. Posledný sen som doslova prežíval. Nakoniec som sa prebudil v uprostred noci a či mi veríte , alebo nie tak moja sestra mala problém sa nadýchnuť. Musela dostať svoj sprej . Potom sme volali doktora a on skonštatoval asi tolko , ze v poslednej chvíli som jej pomohol. Doktorovi som povedal , ako som sa prebudil pomocou sna . A on povedal asi tolko, že môžem byť rád že mám takého super anjela pri sebe. Že aj on mal skúsenosti s tým , že pacienti prišli s tým že im pomohol ku štastiu sen , alebo ich pred niečim varoval . Ďaľším. Snažím sa o snoch dozvedať stále viac . Je super čo všetko sa dá vrámci snov narobiť. V jednej knihe čo som čítal bolo napísané , že pomocou sna sa dá nabúrať inej osobe do sna a dá sa tým aj osobe ublížiť. A ten istý autor opísal že to čo sa prežíva vo sne je oveľa silnejšie ako si myslíte . Že v sen pracuje iná časť mozgu a preto sú siljšie vnemy. že môžete utrpieť pri spánku aj šoky dokonca šoky aj pre srdce.Bol by som rád ak by som sa dostal k tejto knižke . Veľmi ma to zaujíma. Snov počas života je veľmi veľa a treba si v nich vedieť aj vyberať a určiť dôležitosť. ---------------------------------------------------------- mylí čitatelia prosím ak už začnete rozoberať sny tak berte na zretel nie všetko môže byť naozaj realita, aby ste sa nezamotali do niečoho ... Pekný zvyšok dňa Vám prajem .
(21. mája 2013 v 17:18)
niektoré sny viem čo znamenajú no je to len zlomok toho čo by som mohla vedieť a tak by ma takáto knižka určite potešila :-D
(21. mája 2013 v 17:21)
sny s detmi -ktore sa opakuju--v určitych intervaloch.sny majuvyznam-ked sa opakuju.
(21. mája 2013 v 17:21)
Ak sa mne niečo sníva , je to vo väčšine vypadávanie vlasov , pred zrkadlom kedy mi neostane ani jeden vlas na hlave , držím ich v rukách a plačem . Neviem čím to ale vždy keď mám tento sen , môj otec vážne chorý .
(21. mája 2013 v 17:26)
momentálne sny o skuškach
(21. mája 2013 v 17:31)
Často sa mi sníva o zubárovi a o tom ako mam rozvŕtane zuby,zobudim sa na tu "falošnú bolesť" :D vzdy sa tak zlaknem.
(21. mája 2013 v 17:43)
nič sa mi nesníva
(21. mája 2013 v 17:46)
mne sa už 3x za sebou snívalo, že budem mať dcérku :o)
(21. mája 2013 v 18:10)
Po príchode do práce mi kolegyňa povedala meno jedného pána a ani nestihla dopovedať,lebo ja som sa prekvapená hňed spýtala, kto to je lebo mne sa s ním snívalo, ona mi na to dopovedala,"že dnes v noci zomrel ..."
(21. mája 2013 v 18:12)
snívalo sa mi, že sa mi splnili všetky sny :)
(21. mája 2013 v 18:12)
Už dávno sa mi nič nesnívalo a ak sa snívalo,vždy som listovala v snári a hľadala skrytý význam snu :)
(21. mája 2013 v 18:20)
naposledy sa mi snivalo o detoch ..celu noc rano som hned na nete hladala coto moze znamenat ...knizocka by urcite bodla...
(21. mája 2013 v 18:37)
Takým veciam sa venuje skôr mama, ja na to nemám veľmi trpezlivosť :D Čo sa mi naposledy snívalo? Fakt netuším. Mávam dosť šialené sny a ráno sa zobudím s tým, že Ufff! Tak to bolo a potom na to zabudnem
(21. mája 2013 v 18:39)
snivalo sa mi ze som bola tehotna.. uz v 6 mesiaci.. a to som momentalne sama bez partnera :-D hmmm ktovie co to mohlo znamenat :-)
(21. mája 2013 v 18:47)
Stále sa mi niečo sníva, rôzne blbosti, ktoré nedávajú zmysel a niekedy je to tak reálny sen, že si mám pocit akoby to bolo naozaj a iba ma zobudí budíček :-)
(21. mája 2013 v 18:57)
Sny si väčšinou nepamätám, ale párkrát sa mi stalo, že sa mi niečo snívalo, vyhľadala som si čo to má znamenať, a proste to bola pravda. Celkom ma takéto veci zaujímajú. Naposledy sa mi sníval sen o knihe, ktorú som čítala. Niekedy sa mi to stáva. Úplne sa stotožním s hlavnou postavou a potom sa mi snívajú sny, niektoré aj také dosť strašideľné. Ale myslím, že snívať je veľmi pekné.
(21. mája 2013 v 18:58)
Mala som sen o tom, ako ma naháňal veľký maco, ale nie plyšový :)))
(21. mája 2013 v 19:02)
dnes som mala sen,z ktoreho sa mi vôbec nechcelo sa zobudit,prekrasna krajinka,domcek a pri nom starcek a starenka a z oci im salalo nieco prekrasne,co sa ani slovom neda vypovedat ♥ spokojnost,laska...
(21. mája 2013 v 19:10)
Svoje sny si živo pamätám, väčšinou sú v nich postavy mojich príbehov... dodávajú mi stálu inširáciu :))
(21. mája 2013 v 19:14)
naposledy si nepamätám, ale najťažšie sny sú po ťažkej neskorej večeri :)
(21. mája 2013 v 19:18)
Niečo sa mi sníva takmer každú noc, no moje sny často bývajú zvláštne. Posledne sú to však poväčšine sny o maturite, ktorá ma čaká o týždeň. O výklad snov som sa už pár krát použila, ale zatiaľ bezúspešne.
(21. mája 2013 v 19:28)
každú noc sa mi sníva niečo divné, potom sa na tom so segrou smejeme :D
(21. mája 2013 v 19:28)
Nepamatam si co sa mi snivalo uplne naposledy, lebo dost casto sa mi stava, ze ked sa rano zobudim na budik a niekedy aj sokom, tak mi to hned vypadne. :o) Najradsej mam sny, ked sa mi sniva, ze som s clovekom ktory ma ma rad a ked citim ako sa ma dotyka a je to take realne - vtedy nemam chut sa vobec zobudit. Casto sa mi sniva hlavne o tom co sa deje aktualne v zivote ale byvaju to take prepletene sny. Knihy o snoch nejake mam a mam aj jednu vykladovu, ale zial nie su tam vsetky vyrazy, ktore by sa zisli... :o)
(21. mája 2013 v 19:58)
Každý deň sa mi niečo sníva. Dnes sa mi snívalo ,že mi zomrel brat.No nemám ani tušenie či je to dobré alebo či to znamená niečo zlé.
(21. mája 2013 v 20:04)
Chcem nastúpiť do výťahu a ten ide tak rýchlo, že sa mi to nedá...mám jeden veľmi starý snár, ale ten je z čias, keď ľudí výťahy nemátali, tak som v ňom nič nezistila!
(21. mája 2013 v 20:09)
šoférovala som nové auto :)a aj napriek tomu, že som nešoférovala 33 rokov mi to vo sne šlo fantasticky dobre :)... žeby som konečne "vyhrala" nové fáro
(21. mája 2013 v 20:17)
sny mávam často, veľmi často si ich sama naštartujem - pred spaním si vymýšľam príbehy a moje podvedomie ich v sne dokončuje. V poslednom čase sa mi stáva, že z akéhokoľvek príbehu sa dostanem do opustenej budovy, kde je všetko šedivé a čierne a snažím sa niečo vľmi dôležité nájsť. Som zvedavá čo to bude, ak to niekedy nájdem :-) Dúfam, že to nenaznačuje nič zlé.
(21. mája 2013 v 20:17)
Je zaujímave, že sa mi väčšinou snívajú nepríjemné sny... a celý sen to stále do okola riešite, až ste niekedy šťastný, že to nieje realita :)
(21. mája 2013 v 20:19)
Mne sa snívajú veľmi divné sny...také nereálne...som zvedavá či v tej knihe nájdem výklad aj takýchto snov. :o)
(21. mája 2013 v 20:42)
Mne sa sníva určite každú noc, ale niekedy zabudnem čo :( Posledný si nepamatám, ale pamätám si sny, v ktorých je naša maminka, žiaľ už takmer 3 roky ju stretávam len v sne, nie často, ale zato veeeľmi intenzívne
(21. mája 2013 v 21:27)
väčšinou sa mi vždy niečo sníva, ale ked sa zobudím, tak to zabudnem :)
(21. mája 2013 v 21:27)
Včera sa mi sníval veľmi emocionálny sen. Pamätám si ho hmlisto, no bol pre mňa krásny, a tak mi utkvel v pamäti. Sedela som na posteli oproti oknu s dievčaťom, ktoré som práve spoznala. Bolo zamračené počasie, sivý deň. Dievča niečo trápilo, najskôr sme sa zhovárali úsečne, no potom sa mi začalo zdôverovať. Vždy rada poslúžim ako bútľavá vŕba a nesmierne si cením, keď mi ľudia dôverujú. Dievča sa rozplakalo a ja som ju inštinktívne objala okolo pliec. Objatie mi opätovala a ja som mala pocit, že som si našla veľmi blízku kamarátku.
(21. mája 2013 v 21:27)
Sníva sa mi skoro každú noc. V poslednej dobe sa mi miešajú osoby z minulosti s miestami z prítomnosti alebo naopak. Odkedy mi umrel dedko dosť často sa mi s ním sníva akoby bol stále pri babke ale v skutočnosti tam už nie je alebo by nemal byť, lebo za ním smútime. Sú to dosť čudné sny. Párkrát som sa aj zaujimala o to čo ten ktorý sen znamená, ale vela som toho nezistila. Najviac neznášam sny, v ktorých chcem bežať alebo kričať a vtedy zdrevenejú nohy alebo odíde hlas. Pri takých snoch som rada, že sa zobudím a zistím, že sa mi to len snívalo. Som zvedavá na dnešný nočný zážitok, len neviem či si ho budem pamätať. :-)
(21. mája 2013 v 21:43)
Posledne som bol v noci na starom hrade pod ktorým bolo mesto a rozľahlé zamrznuté polia bola zima a celé toto územie bolo chránené vysokou hradbou na vrchu ktorej boli koľajnice po ktorých jazdil vlak ale tiež starý bola to lokomotíva. Na tom hrade boli bohato zdobené komnaty starým nábytkom tapisériami a gobelínmi. Všade na hrade sa vyskytoval erb v ktorom bol vlk. Jedným z mojich rozkazov ktoré som tam vydal bolo vybudovanie priechodu do vonkajšieho sveta pretože skrz tú vysokú stenu neviedol žiadny otvor. No ako náhle sa začali práce na otvore premiestnil som sa do púšte nevedel som kde som aj napriek tomu že tam boli pyramídy som vedel že nie som v Egypte ale v starej Mezopotámii ocitol som sa pred veľkou modrou bránou na ktorej stenách boli vyobrazený býkova a prešiel som cez ňu do veľkého chrámového komplexu. No nebol som žiadna bytosť len akoby duša a pozorovateľ daného okamihu. V chrámovom komplexe bolo veľké množstvo stĺpov ktorých hlavice tvorili býčie hlavy bohato zdobené zlatom a všade horeli ohňe vo veľkých faklách. Pomali som prechádzal chrámom až som sa dostal do podzemných hrobiek okamžite ma zavial chlad a smrad hniloby pomali a vzdorovito som sa približoval k sarkofágu ktorý bol celý z čierneho kameňa . zastal som pred ním a zrazu ta vrchná časť celá rozlámala a jej kusy leteli na všetky strany. Z hrobu vyšiel muž napoly zhnitý z krvi lačním pohľadom v očiach bol oblečený akoby v kráľovskej róbe starého Egypta a v ruke držal žezlo ktoré obvíjali dvaja hadi a na vrchu bola červená guľa zo zlatými krídlami rozprestretými na dve strany . Zrazu som sa ocitol na púšti kde sa zem zmenila v ohnivý popol a z neho začali vystupovať obrovský rozzúrený býkovia, ktorý žačali niekde bežať potom som sa opäť premiestnil do krajiny kde bola práve zima. Práce na tuneli cez stenu boli takmer hotové a v ten ako mich ako sme sa dostali na druhú stranu vtrhli tam bíkovia a nejaké lietajúce vtáky z ohnivého piesku a poloľa a tak som utekal do hrady aby som sa tam skryl a varoval ostatných . Do toho ako som prešiel cez bránu som sa ocitol v kine vedel som že moja jediná možnosť je skryť sa niekde a tak som prešiel za plátno a vyšiel po vysokých točitých schodov do miestnosti kde sa púšťa film tam som stretol dvoch kamarátov a ty sa tiež chceli skovať mna jediné čo napodlo schovať sa do skrine kde boli uložené filmy ked som ich všetky vyhádzal vliezol som tam ale aj tak tam bolo veľmi vela handrových bábyť a tak som zostal potichu a čakal som čo sa bude diať sem tam dom počul ako sa rúca kameň a kričia ľudia. Ked došli až do tej miestnosti kde som bol skritý zistil som ked už ma skoro našli že v skrini je chodba vedúca do ďalšej miestnosti a odtial som sa dal na útek. Objavil som sa vonku uprostred smečky vlkov ale vedel som že mi neublížia práve naopak prišli ich zdržať a tak som utekal aj s nimi oni zavíjali a bojovali len aby ich zdržali a ja som mohol ujsť za stenu cez tunel. Prenasledoval ma aj ten kráľ či čo to bolo. V každom prípade sa ma potreboval zbaviť . No už napol ceste k tunelu som sa premenil aj ja vo vlka a bežal som čo mi sily stačili až som došiel za tunel a tam som sa znova premenil späť bežal som bo sviežej zelenej krajine až som prišiel na cestu a bežal som ďalej po nej no oni ma stále prenasledovali a tak som sa rozhodol skryť do močiara bol dosť presvetlený a bola tam príjemná vôňa kvetov tam som cítil pociť bezpečia a zrazu sa predo mnou zjavila žena celá nahá a vyžarovalo z nej vnútorné svetlo natiahla ku mne ruku a do to ho som sa zobudil.
(21. mája 2013 v 22:19)
Vacsinou nerealne veci : ako napr. Ze mi rodinu uniesli nejake priseri a potom som s nimi musela bojovat.... :-D
(21. mája 2013 v 22:24)
Nie je to sice sen, ktory sa mi snival naposledy, ale najviac sa mi vryl do pamate. Par dni pred statnicami sa mi snivalo, ze som pozerala v tv reportaz o nasom 65 rocnom vazenom profesorovi, kde opisovali jeho akademicke uspechy. Na konci reportaze povedali, ze okrem skveleho profesora je zaroven vynikajucim tanecnikom. V tej chvili dali zaber ako nas profesor zacal tancovat v havajskej koseli. Zobudila som sa na to, ako sa smejem :D A na statniciach som mala tiez co robit, ked som si spomenula na profesora v havajskej koseli ako veselo vrti bokmi :D
(21. mája 2013 v 22:49)
Áno,sny ma doslova fascinujú,hlavne,keď je spln,vtedy sú veľmi zaujímavé,povedala by som,že chcú niečo naznačiť,žiaľ v klasických snároch som ešte nenašla na ne priamu a správnu odpoveď,takže by ma potešilo,ak by som vyhrala Reč Snov.Ďakujem.
(21. mája 2013 v 23:52)
nestíham snívať keď spím...tak snívam keď bdiem...:-)
(22. mája 2013 v 6:12)
Snívalo sa mi so starkou, ktorá ma varovala pred mojim partnerom, že to nebude dobre a mala pravdu. Často sa v snoch rozprávam s blízkymi, cestujem a občas aj hľadám čo ktorý sen znamená..
(22. mája 2013 v 9:16)
mávam rôzné sny a zaujímalo by ma aký majú význam.
(22. mája 2013 v 9:48)
snívam každu noc a niekdey dúfam,že tie sny mi ukazuju moju budúcnosť.nepamätam si všetky sny o to zvláštnejšie su moje pocity deja vu,pocit že toto som už zažila...
(22. mája 2013 v 11:50)
Tento sen sa mi sníval už dávnejšie, ale mám ho v živej pamäti a aj pocit s ním spojený... Snívalo sa mi, že ležím na zelenej lúke, ktorá sa mierne zvažovala smerom nadol, takže keď som trochu nadvihla hlavu, videla som si na bosé nohy. Bolo leto, lúka rozvoniavala kvetmi a ja som sa cítila báječne. Zrazu ma upútal nejaký zvuk... Mierne som nadvihla hlavu, ale telom som ostala ležať na zemi. Vtom som cítila ako mi pod hlavu vkĺzol HAD! Ostala som úplne paralyzovaná, hlavu som mala položenú na stočenom tele hada a vedľa tváre mi zboku vykukovala jeho hlava s kmitajúcim jazykom. Bála som sa čo len pohnúť, aj dýchala som prerývane, aby som ho nejakým spôsobom nevyprovokovala k uštipnutiu. Bola som doslova skamenená od hrôzy... Kď už môj strach dostúpil vrcholu a potrebovala som sa pohnúť, tak som sa aj v skutočnosti prebrala... a bola som úplne v tej polohe ako som sa videla v tom sne, telo úplne stuhnuté a teraz to najväčšie prekvapenie --- stočený had pod mojou hlavou bol v skutočnosti malý vankúšik, ktorý som mala stočený pod hlavou. Pomaly som sa spamätávala zo šoku, telom mi začala prúdiť krv a keď som si to všetko rozanalyzovala, dokázala som sa nad celým snom aj zasmiať, ale ako som napísala v úvode, pamätám sa na ten sen aj po rokoch celkom živo a preto som sa s ním s vami podelila...
(22. mája 2013 v 13:06)
O svoje sny sa veľmi zaujímam, veľa si z nich zapisujem. Nedávno som robila prácu o Spánku a snoch, ktorá potom v triede vyvolala dosť vášnivú diskusiu. Mám aj také obdobia, keď sa mi sníva veľa snov, ktoré sa potom splnia. Je to určitá chvíľa, nemusí byť ani dôležitá. Keď sa zobudím, nepamätám sa na to, ale keď sa to stane, spomeniem si, že sa mi to snívalo.
(22. mája 2013 v 14:27)
áno..snívalo, až tak -že som sa prebudila..a ráno sa "sen " stal skutočnosťou..neuveriteľné..
(22. mája 2013 v 20:07)
často sa mi sníva-žiaľ aj ked sa má v mojom okolí stať niečo nepríjemné-vidím oheň vo sne,alebo mäso.Ked má niekto známy zomrieť-vidím nevestu a jamy,hlinu.No minule som vo sne videla/hovno/-to znamená šťastie a na druhý deň som vyhrala minibalíček cestovnej pánskej kozmetiky.Som veľmi poverčivá-takže verím,že sny môžu byť aj pravdivé.
(22. mája 2013 v 22:54)
Mám kamarátku, ktorá sa zaujíma o výklad snov a túto knihu by som jej veľmi rada venovala k narodeninám :o)
(23. mája 2013 v 18:15)
Fascinuje ma výklad snov, lebo vpodstate nikto presne nevie, prečo snívame. Táto knižka mi to poskytuje. No, a moje sny. Veľmi často sa mi sníva o nadprirodzených veciach, často sa v sne objavujú veci, ktoré som cez deň zažila. :)
(28. mája 2013 v 18:56)
fascinuje ma výklad snov, napíšem čo sa mi nedávno stalo ,niečo úžasné:moj priatel bol už dlhšiu dobu pracovne v zahraničí,každý deň sme boli v píomnom kontakte,každý deň som na neho intenzívne myslela,až raz v z piatka na sobotu sa mi prisnilo ako naživo som ho videla ako inokedy fajcit na chodbe v mojom bielom župane,neuveríte v sobotu poobede mi zvoni telefon ,vecer o pol 8 prídem ,mne sa tak rozbuchalo srdiecko že som myslela ze skolabujem,ja som neverila vlastnym usiam a ociam este nikdy sa mi takéto niečo neprisnilo.
(1. júna 2013 v 19:28)
myslim ze tato kniha je uzasna v tom ze zistíme co nase sny v preklade vlastne znamenaju pretoze sny su vlastne odrazom toho po com tuzime aky chceme byt....
(1. júna 2013 v 19:34)
sny su uzasne mozeme v nich realizovat cokolvek chceme a touto knihou zistime co tie vsetky veci vlastne znamenaju....raz sa mi snivalo o mojej starej mame ako sa spolu zhovarame a zrazu sa somnou zacne lucit a mava mi a nadruhy den som sa dozvedela ze starka v noci od nas odisla na krajsie miesto :)a ja som bola stastna ze sa somnou prisla rozlucit :) :)
(1. júna 2013 v 19:54)
ahoj :) :) tato kniha je uzasna v tom ze si mozeme prelozit vlastne sny do takej nasej ludskej reci a mozeme im porozumiet bez akychkolvek taskosti :) :) asi pred 2 tyzdnami sa mi snival sen ako moj manzel pestuje nase dieta a hra sa snim mazna si ho a narodil sa mi krasny maly chlapcek a potom mi mama povedala ze ked sa zene pred porodom sniva ze jej muz pestuje dieta bude to chlapec ale ak ho dude pestovat zena je to dievcatko a mne sa narodil krasny 3,50 kilovy Oliverko :) :) :)
(17. júna 2013 v 14:59)
Posledný zo snov : Vybral som sa do hory na huby. Ale bola to zlá hora, rástli v nej iba maliny, veľa malín. A nádobu na zber som nemal, len košík na huby, z ktorého mi všetka šťava vytekala ...
(17. júna 2013 v 15:07)
Zaujíma ma výklad snov, ktoré sa zrodia v mojom podvedomí. Niektoré si dobre pamätám, na iné si len ťažko spomínam aj napriek tomu, že sa mi práve sníval sen, a po prebudení si naň viem už len ťažko spomenúť ... Veľmi by mi pomohol výklad snov - REČ SNOV.
(30. júna 2013 v 16:28)
sa mi snívalo o more.
(8. júla 2013 v 20:19)
Naposledy sa mi snívalo s bývalým partnerom, s ktorým sme sa nerozišli v dobrom, teda, on sa so mnou prestal rozprávať a dnes sa mi snívalo, že som ho stretla s jeho novou priateľkou, čo mu vôbec nebránilo v tom, aby ma objal, aby sa so mnou rozprával a ešte sa mi za všetko aj ospravedlnil a aby toho nebolo "málo" tak sa mi aj rozplakal... Často sa mi s ním sníva o tom, že ma chce naspäť, že všetko ľutuje. Pritom aj on aj ja, máme iné vzťahy. Hľadám v tom nejaký význam, ale stále neviem na nič prísť. Veľmi by mi táto kniha pomohla vyriešiť teda problém.
(14. júla 2013 v 13:12)
Pravidelne už 4x sa mi sníva o našom psovi,ktoreho sme museli dat utratit.Raz bol celý čierný ale posledné tri dni som ho videla hnedého, ale bol to náš Ajax-nemecký ovčiak. Momentalne mám síce silnu alergiu a beriem antibiotika a Ditiaden.Z jeho smrtou som sa síce tažko zmierovala, ale bola to nutnost, aby sme ho dali utratit.Odišli mu zadné labky.Ale teraz ležím a vždy sa počas sná zobudím.Vidímpsíka pekneho tlsteho,čistučkého a tak rozmyšlam, čo mi chce ten sen napovedaŤ. Preto som si otvorila aj vašu webovu stránku.
(9. augusta 2013 v 13:08)
Včera sa mi snívalo o veľmi dobrom kamarátovi s ktorým som čo to prežila, že ma vozil vo svojom aute, smiali sme sa a bolo nám spolu dobre. Do toho sme stretli jeho rodinu(ktorú poznám, dokonca zajtra idem jeho sestre na svadbu) medzi mnou a ním to veľmi iskrí. Lenže ja mám priateľa pol roka. A fakt neviem čo mám robiť, či sa mám s ním rozísť aj keď nie som úplne šťastná alebo s ním mam napriek všetkému ostať... A ešte vôbec nechápem prečo sa pravidelne okolo tretej zobudím a zaspím až okolo štvrtej... O knihe Reč snov, som sa dozvedala úplne náhodou a ako tak čítam začínam mať o ňu veľký záujem. :)
(28. septembra 2013 v 19:55)
Asi mesiac po smrti môjho otca som mala taký sen, že otec žil, ale do izby doniesli rakvu s bratom, ktorý spadol z plte a utopil sa. Neviem, čo to pre mňa znamená. O knihe Reč snov som sa dozvedela z internetu, ked som hľadala význam tohto sna. Keby sa ušiel ten čerstvý výtlačok pre mna, bola by som rada a ked nebudem mať šťastie, určite si knihu objednám. Prajem Vám všetko dobré vo Vašej práci
(28. septembra 2013 v 20:40)
Snívam veľmi často, niekedy si sen zapamätám, niekedy nie. Tento sen, ktorý Vám teraz opíšem, som po prebudení napísal hneď ráno priateľke, preto si na neho tak verne spomínam.Bol som s kamarátom na chate v lese, mal som tam cirkulár a cez noc ho niekto ukradol. Ráno prišli na chatu turisti - Rusi, pili sme vodu zo studničky a bolo nám treba ísť domov cez les, ďaleko, bola ešte tma a kopa snehu. Už sme boli na ceste domov a naraz nad hlavami vrtuľník. Hovorím kamarátovi, nech ho stopne a helikoptéra naraz letela tak nízko a sekala vrtuľou vrcholce stromov, aby nerástli vysoko, až ohnivé iskry lietali a stále na nás. Nevedeli sme sa skryť, stále na nás. Stále nás našli a sekali s tou porantanou vrtuľou stromy. Naraz odleteli, došiel im benzín, museli tankovať. Neskutočná tma, lebo iskry už nelietali, snehu kopa, dakde v lese, ani sme nevedeli, kde sme. Hovorím kamarátovi, teraz utekajme, kým tankujú, lebo z nás narobia sekanú fašírku. No horor, zo strachu som sa zobudil, ktovie, ako by to skončilo. Neviem, čo znamenal tento sen, ale kedysi som s dotyčným kamarátom zbieral jedľové šišky, ktoré rastú na samom vrcholci. A ešte jeden starší sen, na ktorý neviem zabudnúť. Pred 20 rokmi som mal ťažký úraz v lese, skoro som zomrel. Asi 5-6 rokov pred týmto úrazom som mal sen, že som vošiel do nejakej haly, kde po pravej strane bola recepcia,vpredu fontána s vodou a vedľa nej veľká palma. Steny boli vykladané mramorom. Nevedel som vtedy, čo tento sen znamená. Po spomínanom úraze som sa dostal do rehabilitačného centra v Kitsb"uhli v Rakúsku.Keď som vošiel do haly, ostal som stáť ako zamrazený. Bože, veď ja to tu poznám! To všetko som pred rokmi videl v mojom sne. Neviem, či ma sen chcel varovať pred úrazom, doteraz to neviem. Možno sa to dočítam v knihe Reč snov.
(28. septembra 2013 v 20:49)
Zmýlil som si mailovú adresu, táto je správna. Tie dva sny som sníval ja.
(29. septembra 2013 v 10:35)
Dnes v noci som mal znovu hororový sen. Na lampe sedela zelená kobylka, ale obrovská, asi 15 cm. Začala na mňa útočiť, a ked vošla pod paplón, začal som kričať a v tom som sa zobudil.
(2. októbra 2013 v 3:01)
Čo to znamená ked sa niekto budí už tri mesiace pravidelne v noci o 02,30.
(17. októbra 2013 v 16:25)
Snivalo sa mi,ze moji,uz niekolko rokov zosnuli rodicia isli oproti sebe,prichadzali k sebe.Tela boli naznakove.Obrys tela vyplneny nieco medzi voda,dym,ci tekute sklo.Bolo to cire.Na vrchu hlavy boli silne svetla.Tieto postavy isli oproti sebe a zastavili sa v sebe.Boli jeden v druhom.Z dvoch svetiel sa stalo jedno a tela zmizli.Sen som nechala dozniet,mala som z neho velmi dobry pocit.
(17. októbra 2013 v 17:00)
Vyskytla som sa v nejakom meste,v casti akehosi sidliska.Bolo tam pochmurne,bezfarebne,akoby tam chrlilo vela fabrik dym.Na uliciach bol nanos blata.Ludia po nom bezne prechadzali,no mne sa don vobec nechcelo vkrocit,ale citila som,akoby ma tlacil dav.Citila som,ze sa tomu blatu nevyhnem,tak som bleskovo premyslala,ako to urobit s najmensim poctom krokov.Rozratala som tu ulicu na 3 skoky.Ako som sa odrazila na prvy skok,vzniesla som sa a cez tu spinu preplavala vzduchom.Neletela som,plavala som vzduchom.V tom sne som to skusala viac krat,inak sa tam mne nedalo existovat.
(11. marca 2014 v 18:26)
kamaratke sa zabil priatel a uz tomu je osem mesiacou a stale sa jej sniva o nom ale uz ma aj ineho priatela a nevie co ma robit aby ju to preslo????poradite
(5. apríla 2014 v 22:05)
snívalo sa mi, že som našla v drevennej škatuľke niekolko druhov kyvadiel, liečivých kameňov.
(13. mája 2014 v 11:05)
Snívalo sa mi, že som s dcérou išla popri nejakej kamenistom pláži , plávali sme v čistej prehľadnej vode, ktorá sa v okamihu zmenila a boli veľké vlny. Dcéra sa mi ponorila začala sa topiť, vytiahla som ju z vody bez javenia známok života, poskytla som jej prvú pomoc a zachránila ju. Keď som sa prebúdila tak som si vydýchla.
(1. augusta 2014 v 12:35)
Už asi 3 mesiace sa mi sníva že chodím s nejakým chlpom ale nevidno mu tvár len telo .Normálne jak keby to bola pravda , žijeme si svoj život len nevidno mu tvár. Kamarátka hovorí že to znamená že dakoho spoznám a budem s ním šťastná ale neviem . Čo to znamená
(6. septembra 2014 v 11:31)
snivalo sa mí ze moj pes pohriznutim ineho psa umiera
(2. októbra 2014 v 5:17)
Dobrý den , snívalo sa mi ako som šla zmeniť svoj look a bolo mi povedane istým mužom , ze mi ukáže smer pre môj život . Začal ma pohltat had, najprv som mala strach a potom som sa uklidnila nakolko som necítila bolesť . Videla som veľké hadove zuby no neublížili mi. Pohltanie sa zastavilo pri mojom krku. Had bol sivej alebo bledej farby. Potom ma predstavil tento človek istému Vladkovi so zelenými očami , ktorý sa mi moc nepáčil , nebol môj typ, ale bol veľmi príjemný. Jeho práca bola vytvárať bomby. Potom mi povedal , ze ma oplodni a budem mat dve deti. Potom som sa zobudila
(2. októbra 2014 v 5:19)
Dobrý den , snívalo sa mi ako som šla zmeniť svoj look a bolo mi povedane istým mužom , ze mi ukáže smer pre môj život . Začal ma pohltat had, najprv som mala strach a potom som sa uklidnila nakolko som necítila bolesť . Videla som veľké hadove zuby no neublížili mi. Pohltanie sa zastavilo pri mojom krku. Had bol sivej alebo bledej farby. Potom ma predstavil tento človek istému Vladkovi so zelenými očami , ktorý sa mi moc nepáčil , nebol môj typ, ale bol veľmi príjemný. Jeho práca bola vytvárať bomby. Potom mi povedal , ze ma oplodni a budem mat dve deti. Potom som sa zobudila
(26. októbra 2014 v 10:27)
Dobry den. Mal som velmi zvlastny sen. Bol som v tele zeny. Stal som na kraji jazera, po kolena vody. Za sebou som mal rodinu, priatelov. Bolo to nieco ako rozlucka so slobodou pretoze som sa mal na dalsi den vydavat. Ten pocit ktory som tu chvilu mal ... Ako by som bol stredobodom pozornosti, akoby som v tej chvili dokazal pohnut i svetom. Nahle som sa prehupnul do casti kedy som kracal ku zenichovi az som prisiel vedla neho. Vtedy sa sen skoncil. Ten divny pocit ktory som pocase mal, ktory vo mne ostal i po zobudeni a ktory citim stale, nema nic spolocne s nejakou svadbou. Bolo v tom nieco ine. Ten pocit k takym veciam nepatri. Nebol to sen o svadbe. Akoby ma ten sen mal nieco naucit pomocou toho pocitu. Pocit vaznosti, rozhodnutia. Nedokazem to presne opisat. Je mi i divne ze som bol prave v tele zeny a nie muza. Pritom zien sa stranim ...
(30. novembra 2014 v 19:05)
Dobrý den, mala som cudny sen nebudem vam ho celi hovorit lebo si ho ani cely nepametam ale na nieco sa neda zabudnut : snivalo sa mi ze som vosla do mojej izby ale bola som v uple inom dome isla som to povedat volakej blondavej pani zobrala som ju do tej miestnosti a ukazala som jej že to je moja izba lenže toto nebol moj dom a bolo tam trochu zmenenich veci a ona mi povedala ze : sen mi tým chce niečo povedat. neviem čo to znamená PS. Ospravedlnujem sa za gramatické chyby písala som to narýchlo
(2. decembra 2014 v 18:52)
Dobrý den, mám jeden problém. Asi pred rokom sme sa sťahovali, a od vtedy sa mi vôbec nič nesníva. Nie je to, že by som si tie sny nepamatala ja viem že ich nemám. Pred tým ako sme sa sťahovali som mala dlhé, krásne sny každý deň ale teraz nič. A naozaj ma to deprimuje.
(27. februára 2015 v 8:16)
snívam o ľuďoch, dnes výnimočne o mne a o - padá na mňa budova a o poschodie nižšie aj na blízkych.
(17. marca 2015 v 16:15)
Moja 22 rocna neter studentka farmacie bola tehotna a jej mamka/svagrina/ velmi pri mne plakala
(5. apríla 2015 v 13:57)
Dnes sa mi snívalo že moji rodicia kúpili dom za 104 tisíc e. Rozmýšľa s v sne ako by sa dal prerobiť. Ja som.dá tam necítila.dobre videla som tam ducha malého chlapca.ktorého nepoznám.bola.t zabednena terasa.abola t zima a predstavovala som si ako by sa to dalo prerobiť .mne sa to nepáčilo bolo.to 40 km od mesta kde bývame. Čo to prosím znamená Ďakujem
(12. apríla 2015 v 10:12)
Dnes sa mi snívalo o vílete kam sme cestovali s kamosmi no zavolali ma ze moj brat mal nehodu (brata a ani ziadneho surodenca nemam ) a mozno oslepne. Nakoniec boli vsetko dobre mojmu bratovy niako vedeli spravit lekary oci. Rada by som dostala odpoved co tento sen mohol znamenat.
(12. apríla 2015 v 15:15)
Neviete co to znamena ked sa mi uz takych 20 dni sniva o 1 chalanovi ? Stale ine sny len s nim...on na mna mysli ci co ???
(1. mája 2015 v 7:56)
Snivalo sa mi ze sme sa zo sestrou pohadali az tak ze som dostala sok a ostala som lezat vbezvedomi na posteli.potom som sa nachvilu prebrala a zas ten sok bezvedomie a zacala som si cez usta vyberat neviem co to bolo nakoniec som vitiahla jazyk,bezali somnou k dochtorovy tam sme sedeli na chodbe a viac si uz nepametam co sa somnou stalo.. :(
(18. októbra 2015 v 11:06)
Posledný sen som mala o cierno žltom pavúkovi a ako ho chcen chytiť aby ho vynesiem von z izby . áno zviknem sa zaujímať o zmysloch snov.
(29. októbra 2015 v 11:29)
Snivalo sa mi ze som isla za susedou a suseda bola namna nahnevana ani na mna nepozrela.a Ignorovala ma.
(19. novembra 2015 v 5:00)
sen povedali mi ze zomrela moja mama ze je uz v neby co to znamena?
(30. novembra 2015 v 9:58)
snívalo sa mi o detských ponožkách,boli od najvačšej po najmenšiu ,proste nepasovali
(25. januára 2016 v 17:43)
Často sa mi sníva o kamarátovi s ktorým som prežil detstvo. Nevidel som ho 38 rokov. V sne cítim presne všetko tak, akoby som prežíval s ním znovu naše detské zážitky. Čerpám s nich energiu. Zo snov si dosť nepamätám, hoci sa zaujímam o sny lebo sú odrazom nášho života a skúseností. Osoby z dospelosti vo sne mi odoberajú životnú energiu a pozitivizmus do života.
(25. januára 2016 v 17:46)
Často sa mi sníva o kamarátovi s ktorým som prežil detstvo. Nevidel som ho 38 rokov. V sne cítim presne všetko tak, akoby som prežíval s ním znovu naše detské zážitky. Čerpám s nich energiu. Zo snov si dosť nepamätám, hoci sa zaujímam o sny lebo sú odrazom nášho života a skúseností. Osoby z dospelosti vo sne mi odoberajú životnú energiu a pozitivizmus do života.
(3. februára 2016 v 5:48)
Prave teraz som sa zobudila uplakana a hned som utekala hladat na internete v snari co to znamena. Snivalo sa mi ze ma manzel podvadza,v sne som ho videla aj s kym,videla som ich "priamo pri cine" atd. Najhorsia vec na tom bola ta ze ta zenska bola ta ista ktora mi rozbila prve manzelstvo . ja na sni verim pretoze ten prvy sen ktory sa mi odohraval pred ocami pred 6 rokmi sa stal skutocnostou a aj ta zenska bola skutocna. Mozno to znie divne ale tak sa bojim sklamania.
(24. marca 2016 v 14:02)
Môj posledný sen.. https://viziebosorky.wordpress.com/2016/03/23/porozumiet-symbolike-sna/
(5. apríla 2016 v 9:37)
Dobrý deň snívalo sa mi dnes ze mám dieťa. Krásne blondavé dievčatko neviem co to znamena ale citila som k nej tú pravú materinskú lasku. Citila som ze ju musim chraniť. Dnes rano ked som sa zobudila o 4:00 mala som kŕče v podbrušku.Sranda je to že ja dieta nemam s priatelom sa snažime o babetko už pol roka ale nejde to bohužial síce sme obaja zrejme zdraví.
(23. apríla 2016 v 17:25)
Dobrý deň, snivalo sa mi: Volala sestrina kamoska, že je moja sestra v bezvedomi pretože ju podrezal chlap v kukle. Nevedeli ho ani chytiť. Odvolala som pol rodiny. Bola som za ňou s priatelom v nemocnici. Prišla za mnou babina a tiež tam so mnou bola. Rodičia prišli neskôr z dovolenky a stále bola v nemocnici v bezvedomi a mamina sa na ňu pýtala prečo sa jej sestra neozyva že niečo s ňou dohodla. Chcela som počkať kým sa najedia... no potom som im to povedala rodičia zničený a išli sme do nemocnice. Potom som sa zobudila. Rada by som vedela čo to znamená. Zobudila som sa a mala som slzi v očiach.
(22. mája 2016 v 9:33)
Dobrý deň Mne sa snívalo ako nejaký mladík umýval od krvi špinavú okennú tabuľu. A na stene visel prázdny rám bez obrazu. Steny všetko bolo zastriekané krvou a aj zem samá krv. Všade boli otvorené dvere a zabijaci tak stáli s krvavými mäsiarskymi nožmi.
(3. júna 2016 v 11:15)
Dobrý deň, asi najsilnejší sen sa mi sníval pred pár rokmi, ale dodnes si ho pamätám, lebo úzko súvisel s mojou rodinou. Môj otec podľahol ťažkej chorobe a zomrel. Jeho brat žijúci vo Švajčiarsku bol na pohrebe a pôsobil veľmi zvláštne. ubehlo niekoľko dní od pohrebu a mne sa sníval sen: Išli sme s mojím bratom a tým ujom autom po krásnej ceste v alpách. Pred nami ľadovce, po stranách zelená lúka, proste idyla. Nato ujo prudko stúpil na brzdu, vystúpil z auta a povedal:"ja už s vami ďalej nemôžem ísť" my s bratom sme sa čudovali a pokračovali sme ďalej pešo po krásnej rovnej ceste zanechajúc uja za nami. Ráno som sa zobudila a sen som mala živo v pamäti. poobede prišla od uja správa, že mu diagnostikovali latentnú amorfnú sklerózu a do roka po našom otcovi zomrel. Dodnes sa pýtam, či bol ten sen predzvesťou zlej správy alebo čím vlastne bol vôbec?
(25. júna 2016 v 19:50)
dobrý deň môjmu partnerovi sa snívalo že počuje nejake kroky a hneť mu došlo že sú to duchova a že vibehol von a jeho švagrina mu že to nič nebolo chcela by som sa opitat co ten sen znamena
(12. júla 2016 v 17:49)
chcem poďakovať Dr. Goko pre podanie späť svoju ex, že som stratil za posledný 1 rok a 4 mesiace, aj kontaktovať tento skvelý lekára po prečítaní výpovede ním zdieľajú ľudia, ktoré má pomôcť tiež, aby som bol úprimný, nikdy som veriť ale ja jednoducho som sa rozhodol sa s ním spojiť a dať mu príležitosť, ale dokázať to zle tým, že poskytne moje srdce túžbu, som naozaj rád, že DR Goko priviesť späť môj bývalý sa mi, čo viac môžem povedať, ale ďakujem, kontakt ho prostredníctvom svojho e-mailovú adresu: dr.gokosspiritualcaster@gmail.com~~HEAD=
(20. decembra 2016 v 17:42)
Mne sa dnes alebo včera snívalo že som s mamou išla plávať a ked sme vystúpili z vody tak sme v obchode kupovali rožky a keď sme pri pokladni platili tak mama sa usmievala že nám ukradli auto a ked sme vyšli tak nam niekto ukradol auto :D alebo stále mám taký sen :/ že som v inej škole a je to tam omnoho lepšie ako v tej do ktorej chodím je tam daky chalan a proste je to tam omnoho skvele :D a mam tam vela skvelích kamarátov a skoro každý 2 den sa mi o tom sníva :/
(5. januára 2017 v 13:39)
Dobry den, dneska sa mi snival sen o mojom dedkovi ktory je uz mrtvy 19 rokov. Dobre si ho nepametam len s fotiek ale vo sne mi drzal môjho 3 mesacneho synceka a bol velmi stastny. Sen sa odohraval u mna doma pri stromceku tak ako ho mam. Bol to taky zivy sen, ako keby to bolo naozaj. Pocity z neho som mala zmiesane kedze sa mi nikdy sen o zosnulom nesnivalo a kedze si dedkam tak nepametam.
(7. februára 2017 v 16:00)
Dobrý deň, snívalo sa mi, že zo zamračenej hmlistej oblohy sa ku mne načahovali ruky ľudí a potom ma vzali dvaja anjeli a letei somnou preč a pritom som sa na to dívala divný živý sen tie ruky sa za mnou načahovali ako keby chceli pomoc mala som zlý a zároveň bázlivý pocit že im mám pomôcť dať vedieť ich blízkym že už sú v nebi. Ďakujem vopred za objasnenie sna, S pozdravom Adriana
(9. februára 2017 v 7:46)
Dobrý deň, ja mám ísť dnes na dovolenku a sníval sa mi dnes sen, ktorý si vôbev nepamatám, iba viem, že bol zlý a mám z toho zlý pocit.Čo to môže znamenať?
(23. februára 2017 v 10:53)
Sníva sa mi skoro každú noc. Väčšinou sú to nie veľmi príjemné sny. Dnes v noci som utekala pred mimozemšťanmi a v druhom sne som riešila so svokrou kúpu oblečenia pre moju dcéru. Musíte uznať, že je to dosť zlá kombinácia.Takže ráno som bola rada, že to bol,,len sen" Na to,čo sa nám sníva majú určite vplyv zážitky počas dňa a včera v správach hovorili o tom, že objavili nové planéty na ktorých je možno život, tak to boli tí mimozemšťania v mojom sne, ale tú svokru si neviem vysvetliť.
(28. februára 2017 v 7:42)
Často sa mi sníva, že niekam odchádzam a neviem si nájsť svoju obuv, topánky, teraz čižmy. Naposledy som nemala veľký výber, len biele, ako boli niekedy v 60 . tych rokoch tzv. galoše. Nikdy si však nijaké neobujem a neodídem v nich. Vždy sa zobudím.Ďakujem za odpoveď. Pekný deň.
(15. marca 2017 v 21:30)
Často sa mi sníva o mojom mŕtvom kamarátovi alebo o jednom chalanovi ktorý sa mi páči alebo o speváckej skupine, čo to znamená ?
(22. apríla 2017 v 9:29)
Snívalo sa mi že som chodila s učiteľom ja ho chcem a vždy sa mi sníva iba o ňom ❤
(6. júla 2017 v 15:14)
Moje srdce bolo prerušené za posledné dva roky a bolo to, akoby som nikdy nenašiel to, čo sa znova nazýva láska. Som plakal a plakal dní a nocí za posledné dva roky pri hľadaní pomoci o tom, ako by som sa mohol vrátiť môj manžel, ale nemohol si pomôcť okolo, kým som hľadal pomoc na internete, kde som našiel Dr goko bol chválený a Oslávil toľko občanov na celom svete za svoje dobré skutky. Kontaktoval som ho s ohľadom na pomoc a on ma ubezpečil a povedal mi, že moje dni bolesti sú už po prvýkrát pochybnosti, pretože som už nemohol znášať túto bolesť. Povedal mi a tiež mi zaručil, že sa môj manžel vráti späť ku mne do 48 hodín po tom, čo skončil s prípravou, že mi pomohol a schoval som sa k jeho slovám a nasledoval jeho pokyny a dôveroval mu a hľa, môj manžel je späť A ja som šťastný znova s ​​krásnym a starostlivým manželom požehnaným dvoma nádhernými deťmi, a preto prestanem hovoriť o jeho dobrej práci. Môžete ho kontaktovať na akúkoľvek pomoc na jeho e-mail: Dr.gokosspiritualcaster@gmail.com môžete dať to, čo ho napíše na +2348056398964
(19. januára 2018 v 11:33)
Efektívne silné láska kúzlo dostať svoj Ex Lover späť teraz: Kontrola Dr Isikolo isikolosolutionhome@gmail.com Práve som zažil zázraky lásky Dr. Isikolo, ktoré sa šírili na internete a na celom svete. Ako úžasne pomohol ľuďom po celom svete, aby obnovili manželstvo, vrátili stratených milencov a tiež pomohli vyhrať lotériu. Kontaktoval som ho po tom, ako som prežil toľko svedectiev od rôznych ľudí, ako pomáha vrátiť ex lover späť, povedal som mu o mojom manželovi, ktorý ma opustil asi pred 8 mesiacmi a odišiel domov so všetkým, čo som mal ... Dr. Isikolo povedal len mi trikrát sa usmieva a má zbytok mysle, že to zvládne len za 48 hodín. Po druhom dni, keď mi Anthony zavolal, bol som tak šokovaný, zobral som hovor a nemohol mi uveriť, že ma uši skutočne prosil, aby som mu odpustil a robiť sľuby na telefóne .. Vrátil sa domov a tiež mi dal nové auto len pre neho, aby dokázal svoju lásku ku mne. bol som taký šťastný a volal Dr Trust a poďakoval mu, povedal mi len zdieľať dobré správy po celom svete .. No, ak potrebujete efektívne a skutočné kúzlo kariet pre akýkoľvek problém vo svojom živote, môžete kontaktovať Dr Isikolo jeho e-mail : isikolosolutionhome@gmail.com Jeho číslo akcie alebo telefónneho čísla +2348133261196
(14. júna 2018 v 21:02)
Dostal som svoje potreby späť s pomocou Dr. OGUNAMENA Volám sa VERINA, žijem v Bratislave a som šťastne ženatý s krásnym a starostlivým manželom s tromi deťmi. Veľmi veľký problém sa vyskytol v mojej rodine pred rokom, medzi mnou a mojim manželom, tak strašným, že sa obrátil na súd na rozvod. povedal, že nikdy nechcel zostať so mnou znova a že ma viac miloval. Tak odišiel z domu a urobil ma aj mojimi deťmi prechádzať prudkými bolesťami. Snažil som sa všetkými mojimi možnými prostriedkami, aby som ho dostal späť cez veľa prosiaci, ale všetko bezvýsledne. Nakoniec potvrdil, že urobil svoje rozhodnutie a nikdy ma nechcel vidieť znova. Na jednom osudnom večeri, keď som sa vrátil z práce, som sa stretol so svojím starým priateľom, ktorý požiadal svojho manžela. Vysvetlil som jej všetko, a tak mi povedala, že jediný spôsob, ako môžem dostať svojho manžela späť, je navštíviť kúzlo, pretože to skutočne pracovalo aj pre ňu. Naopak, nikdy som neveril v kúzlo, ale nemal som inú možnosť, než aby som nasledoval jej radu. Dala mi e-mailovú adresu kúzelníka, ktorý je (ugbegundenger@gmail.com) Takže nasledujúce ráno som poslal poštu na adresu, ktorú mi dala, a kúzelník mi ubezpečil, že vrátim svojho manžela späť do dvoch dní. Aké úžasné vyhlásenie! lol !!! Nikdy som neveril, preto so mnou hovoril a povedal mi všetko, čo som potreboval. Druhé ráno, prekvapujúco, môj manžel, ktorý ma nehovoril viac ako rok, mi zavolal, aby mi oznámil, že sa vracia , Takže úžasné? Tak sa vrátil ten istý deň s veľkou láskou a radosťou a on sa ospravedlnil za svoje chyby a bolesti, ktoré spôsobil mne a mojim deťom. Od toho dňa bol náš vzťah silnejší ako predtým. Ďakujeme za pomoc tohto skvelého kúzelníka. Moja rada pre všetkých, ktorí tam prechádzajú rôznymi výzvami, je kontaktovať tohto skvelého muža a rovnako ako on pre mňa urobil, vyrieši všetky vaše problémy.Môžete mu poslať e-mail cez túto e-mailovú adresu. sľúbil som mu, že budem hovoriť celému svetu o jeho veľkolepých silách. (ugbegundenger@gmail.com), ak ste v akejkoľvek takejto situácii, alebo ak máte nejaký problém súvisiaci s "vrátením svojho ex. nielen že vám môže pomôcť 1) získajte podporu vo všetkom, čo robíte. 2) Zarobte dobré peniaze alebo vyhrajte lotériu. 3) dosiahnuť úspech v podnikaní. 4) duchovné problémy. 5) vyhral súdny spor. 6) Pozrite sa na životného partnera. 7) získajte dobre platené zamestnanie. 8) získať kontrolu nad svojim manželstvom. 9) Kúzlo na zastavenie rozvodu 10) získavajú láskavosť a lásku ľudí. 11) dostať späť stratených peňazí. (12) liečiť všetky choroby. ako liečiteľná a nevyliečiteľná, rovnako ako HIV / AIDS, rakovina, čokoľvek (13) riešiť problémy s tehotenstvom a žehnáte s deťmi. kontaktná e-mailová adresa (ugbegundenger@gmail.com)
(30. júna 2018 v 11:39)
Chcem nechať svet vedieť o Dr. Isikolo Veľké kúzlo, ktoré mi prinieslo manželku, keď som si myslela, že všetka nádej bola stratená. Dr. Isikolo použil svoje silné kúzlo, aby mi priviedol úsmev tým, že prinavrátil svoju ženu svojim kúzlom, najprv som si myslela, že snívam, keď sa moja žena vrátila ku mne na kolená a prosila ma, aby som jej odpustil a prijal ju späť a dokonca odvtedy ma miluje viac, ako som kedy očakával, a tak som urobil sľub môjho ja, nechám svet vedieť o doktore Okokakovi, pretože je Bohom na zemi. Máte problémy vo vašom vzťahu? váš partner sa s tebou rozišiel a stále ho miluješ a chceš ho späť? Máte problémy s finančnými prostriedkami? alebo potrebujete pomoc akéhokoľvek druhu, potom sa obráťte na Dr. Isikolo dnes, pretože vám dám 100% záruku, že vám pomôže práve tak, ako mi pomohol. Dr Isikolo pošle toto veľké kúzlo e-mailom na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com a môžete si ho aj Viber alebo WhatsApp na +2348133261196
(17. júla 2018 v 12:40)
Kontaktujte Dr Isikolo teraz pre víťazné čísla lotérie Spell Email: isikolosolutionhome@gmail.com Moje meno je Adrienne Bernardo I Žijem v: New Jersey, mám 55 rokov, chcem, aby ste vedeli, ako mi pomohol doktor Sambo, je to veľkorysý s víťaznými číselnými loteriami, začiatkom tohto roka 2018 som ho kontaktoval na kanadské číslo lotérie , dal mi a vyhrala som 650 miliónov dolárov Šesťdesiat a päťdesiat tisíc dolárov Stále nemôžem uveriť, že ľudia by mohli mať tento druh moci v dnešných moderných dňoch. Dr Isikolo je najlepší, dal mi úsmev na tvári a moja rodina je teraz bohatá. Každý musí byť bohatý, kontaktujte Dr Isikolo za šťastné víťazné čísla a bohatý celý svoj život. Kontaktujte ho teraz, nezáleží na tom, kde sa nachádzate, nezáleží na tom, aký je váš stav v živote, kontaktujte ho a on vám pomôže dobre ... Email: isikolosolutionhome@gmail.com alebo whatsapp alebo Viber +2348133261196
(18. júla 2018 v 18:10)
Ahoj všetci, ja som Jasmin Almir podľa mena, žije v Bosne. Chcem poďakovať Dr. Isikolo za to, že prináša radosť a šťastie môjmu vzťahu a mojej rodine. Stratil som svojho priateľa a potreboval som pomoc, kým som sa stretol s doktorom Isikolo pravým kúzlom a divinerom a on ma ubezpečil, že budem mať svojho priateľa späť dva dni po tom, čo kúzlo bude obsadené o dva dni neskôr, môj telefón zazvonil a prekvapujúco to bol môj priateľ, ktorý ma dlho nezavolal, a ospravedlňoval som sa za prerušenie srdca a povedal, že je ochotný so mnou venovať zvyšok svojho života. princezná vlna ho uvoľnila, aby vedel, koľko ma miloval a chcel ho práve teraz .. ja a môj priateľ žije šťastný život a naša láska je silnejšia ako to bolo predtým, ako sme sa rozpadli .. Všetko vďaka Dr. Isikolo nadmernou prácou, ktorú urobil pre mňa. Nižšie je e-mail v situácii, ktorá je predmetom srdcového prerušenia, a uisťujem vás, že ako to urobil pre mňa, to určite pomôže. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. zavolajte alebo Čohoapap alebo Viber ho na +2348133261196
(11. augusta 2018 v 17:41)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(11. augusta 2018 v 17:58)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(12. augusta 2018 v 18:07)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(14. augusta 2018 v 22:20)
Obráťte sa na Dr. OGUNAMEN na adrese ugbegundenger@gmail.com, ak chcete vrátiť späť svojho manžela, manželku, priateľku a priateľku a znovu získať svoje šťastie. Ahoj všetci som Laura som zažil zázraky Dr.OGUNAMEN lásky kúzla, ktoré boli rozšírené na internete a na celom svete, ako on úžasne pomohol ľuďom po celom svete obnoviť späť svoj manželský život a vrátiť stratených milencov, a tiež pomôcť vyhrať lotériu. Kontaktoval som ho po tom, ako som prežil toľko svedectiev od rôznych ľudí, ako mu pomôže vrátiť ex lover späť, povedal som mu o mojom manželovi, ktorý ma opustil asi pred 8 mesiacmi, a odišiel domov so všetkým, čo som mal .. Dr OGUNAMEN len mi povedal aby som sa usmieval a zostal v mysli, bude to všetko zaobchádzať len za 7 dní. Po druhých 8 dňoch ma zavolal môj manžel, bol som tak šokovaný, zobral som hovor a nedokázal som uveriť môjmu uchu, skutočne ma prosil aby mu odpustil a urobil sľuby na telefóne. Vrátil sa domov a tiež mi dal nové auto, aby preukázal svoju lásku ku mne. bol som tak šťastný a volal Dr OGUNAMEN a poďakoval mu, len mi povedal, aby som zdieľať dobré správy po celom svete. No, ak potrebujete efektívne a skutočné kúzlo, kontaktujte svojho lekára Dr. OGUNAMEN. E-mailom: ugbegundenger@gmail.com
(7. septembra 2018 v 3:09)
Minulú noc som mal sen s bývalou kamarátkou s ktorou sme si boli vážne blízko ale od doby co sme každý išli svojou cestou tak sme sa prestali kontaktovať ale minulú noc som mal sen s ňou sedeli sme niekde na útese a rozprávali sme sa o bežných veciach ako za starých čias pri konci ked odchádzala dala mi pusu na perí môže to znamenať že sa snaží so mnou kontaktovať prostredníctvom sna?? Že jej chybám??
(29. októbra 2018 v 9:44)
Dobrý deň, som Mary Michael, ja som tu na spreed to dobrá správa pre celý svet o tom, ako som dostal môj manžel láska späť. Išiel som blázon, keď moja láska ma opustila na inú dievčinu minulý mesiac, ale keď som sa stretnúť s priateľom, ktorý mi predstavil DrIgbinovia veľký posol, som rozprával môj problém DrIgbinovia o tom, ako môj manžel ma opustil a tiež, ako som potreboval získať prácu vo veľmi veľké spoločnosti. On len mi povedal, že som prišiel na správnom mieste boli som sa dostať moje srdce túžba bez akéhokoľvek vedľajšieho účinku. Povedal mi, čo musím urobiť, potom, čo bolo vykonané, v najbližších 2 dni, moja láska mi volala na telefóne a hovoril Ospravedlňujem sa za život mi pred teraz, a tiež v najbližších jeden týždeň po mojej láske mi volal, aby sa prosil o odpustenie , Bol som povolaný na pohovor v mojej požadovanej spoločnosti boli som potreboval pracovať ako dozorný orgán. Som tak šťastná a ohromený, že musím povedať, že celý svet o tom, ako Drigbinovia pomôžte mi priznať moje srdce želanie. Drigbinovia je špecialista na všetky druhy kúziel a dobrej mágie. Ak budete potrebovať akýkoľvek druh pomoci kontakt Drigbinovia na nasledujúcu e-mailovú adresu: doctorigbinovia93@gmail.com Ďakujem mi neskôr.
(24. novembra 2018 v 22:40)
Aký krásny moment! Vyhral som viac ako 100 miliónov dolárov na Mega miliónoch lotérie. Chcem využit túto príležitost ocenit marvelspelltemple @ gmail. com pre kúzlo lotérie dobre urobil. Hrám loterie roky a nikdy som vyhral velký a potrebujem pomoc pri získavaní tejto mega-miliónovej lotérie. Secrets winning lottery VY TUBE tam som videl tolko komentárov o marvelspelltemple @ gmail. ako ludia mali štastie a vyhrali obrovskú sumu v loterii. Obrátil som sa aj na Dr Muna a povedal mu, co som v lotérii tak velmi potreboval, odovzdal mi vela štastia a poslal mi vítazné císla pre lotériu, aj ked to ma stálo urcitú sumu dolárov, aby toto kúzlo urobilo a ja som vyhral $ 100 miliónov dolárov v mega miliónoch lotérie. Som štastný a navždy v dlhu tomuto mužovi, len v prípade, že ste tam, ktorí potrebujú pomoc, aby získali obrovské množstvo, môžete sa poradit. Dr Muna bude rád pomôct rovnako ako mi pomohol. Vždy by som dokázal dobrú prácu doktora Muna vo svete a ludom okolo mna. Môžete byt dalšou osobou
(24. novembra 2018 v 22:43)
som vyhral $ 8.750 miliónov dolárov v power ball lottery, vzal som radu od niekoho, kto hovoril o tomto skvelom kúzelníkovi nazývanom doktor Muna, tento clovek poslal svedectvá na blogu hovoriac, že doktor Muna mu pomohol vyhrat lotériu tým, že pre nu odnesie štastie. pošlite mu vítazné císla som bol zvedavý a ja som myslel, že to bol všetok vtip, kým som kontaktoval toto kúzelník, aby som vedel, ako táto práca a ja už strávil vela nákupu lístkov a nikdy vyhrat. kontaktoval som ho a povedal mi potrebné veci, ktoré treba urobit a urobil som to potom mi povedal, aby som cakal 48 hodín. Úprimne povedal doktor Muna, že som získal vítazné císla na hranie lotérie, co som urobil. Môžete si mysliet, že som tretími osobami medzi vítazmi. Zdielam tento komentár pre tých, ktorí hrajú lotériu a nikdy nezískali. Chcete vyhrat lotériu? Online tipy nemôžu pomôct ... marvelspelltemple @ gmail. com je odpoved na Win Lottery
(24. novembra 2018 v 23:25)
Ahoj lotériové fanúšikovia som bol chudobný clovek, ktorý nikdy nenašiel štastie, pokial ide o hranie lotérie. Hrám loterie už od konca 20. rokov a teraz mám 38 rokov. Jedného dna môj príbeh prechádza do histórie po tom, ako nájdem cloveka z lotérie blogu, a hovorí, že je to najlepšie, pokial ide o vítaznú lotériu. Tento muž je velmi silný voodoo doc, ktorý dáva císla, ktoré nikdy nemôžu zlyhat. Po všetkých mojich rokoch práce a boji o výhru lotérie som konecne vyhral 750, 000 ... nie je to tak zaujímavé? ak ste fanúšikom lotérie a potrebujete vyhrat, môžete mu poslat e-mail práve teraz marvelspelltemple @ gmail. com je jeho kontakt Kontrola ....
(5. decembra 2018 v 20:28)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(5. decembra 2018 v 20:44)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(5. decembra 2018 v 20:59)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(5. decembra 2018 v 22:03)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 6:39)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 7:53)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 8:04)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 13:55)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 15:34)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 15:37)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(6. decembra 2018 v 20:51)
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
(23. mája 2019 v 5:31)
Chcem svedčiť o dobrej práci skvelého kúzelníka, ktorý som doteraz zažil, pretože pracoval pre mňa a zachránil ma z niektorých kritických podmienok. Meno je Micheal a ja som stretol Dr.ologhodospellwork na Google o tom, ako obnovil domy pomáhať tým, ktorí hľadajú ovocie maternice, aby si deti, a tiež pomáhať tým, že ich domov by mal byť zničený a niektoré zničené, ale robí všetko sa vracia do normálu. Kontaktoval som Dr.ologhodospellwork pre jeho pomoc, aby mi pomohol priniesť späť moju ženu, s ktorou som bol za posledných 7 rokov. Chytil ma podvádzanie a odsťahoval sa od nášho jediného child.I bol zmätený.so išiel som hľadať riešenie o tom, ako môžem byť schopný priniesť ju späť, kým som neprišiel do kontaktu s Dr.ologhodospellwork@gmail.com, vysvetlil som mu každý problém a on mi povedal, čo mám robiť, a do troch dní môj dom s wifereturned a povedal mi, že má Odpúšťam mi, že teraz je všetko v poriadku! vďaka Dr.ologhodospellwork@gmail.com za to, že mi pomohol dostať svoje šťastie späť, čo mám robiť, ak nie pre Dr.ologhodospellwork. môžete ho kontaktovať priamo s jeho kontaktom +2348156911977 môžete tiež whatsapp +2348156911977
(23. mája 2019 v 5:33)
Chubygreat môže pomôcť vrátiť váš bývalý Lover späť k vám do 48 hodín s pomocou jeho magic.I našiel chubygreat, ako som bol predstavený mu priateľ, ktorého on pomáhal.I kontaktoval pre jeho pomoc, pretože som naozaj minul moju ženu a ja Chcel ju späť, ale nechcem ma už.Keď som ho kontaktoval, povedal mi všetko, čo som potreboval urobiť, a urobil som to a urobil procedúry. Počas 48 hodín sa všetko stalo normálnym viac než kedykoľvek predtým a pokojné. Ak ho chcete kontaktovať +2348165965904 alebo e-mailom chubygreat@gmail.com
(21. júna 2019 v 8:16)
Snívalo sa mi ako som si z ucha vytiahla zlatého hada a zabila som ho.
(22. augusta 2019 v 21:36)
Opakovany sen-niekto ma prenasleduje
(12. septembra 2019 v 8:40)
Zúfalo sa pýtaš: „Ako dostať svojho manžela späť?“ po uplynutí dlhšieho času bez toho, aby sa k vám váš manžel vrátil? Práve teraz ste uviaznutí vo veľmi zúfalej situácii, keď sa vaša myseľ cíti vyčerpaná, zatiaľ čo vaše telo je ochotné ísť do akejkoľvek miery, aby ste dostali svojho manžela späť, prečo sa nedotýkajte kúzla DR EZIZA, ktorého e-mail je: ezizaoguntemple@gmail.com alebo whatsapp + 2348058228350, aby ste dostali svojho manžela späť do 24 hodín.
(20. septembra 2019 v 11:50)
OGUNAMEN JE VÝKONNÝ psychický SPELL CASTER / TRADITIONAL HEALER a jasnovidca využívajúci natívne božské duchovné uzdravenie. Analýza využíva schopnosť naladiť väčšinu problémov vo vzťahu a zameriava sa na emócie súvisiace so všetkými aspektmi čítania. THE LOVE SPELL, je zmes najsilnejších bylín a tradičnej duchovnej medicíny, byliny sú vyrobené tak, aby reagovali rýchlejšie, ako ste očakávali, a zaisťujú, že vám prinesie späť strateného milovaného človeka do života. Pracujem s vašimi sprievodcami a mojimi sprievodcami, aby som získal čo najviac informácií, ktoré vám pomôžu rásť ako človek a umožnia vám napredovať. DUCHOVNÉ ZDRAVOTNÍCTVO, vďaka použitiu môjho celoživotného cvičenia v natívnych liečebných technikách a snívaní, som schopný zasiahnuť do individuálnej večnej duše, prelomiť cesty tunely k vlastným vrodeným liečivým schopnostiam, ktoré umožňujú životným silám horieť jasne ešte raz, oživenie mieru, hojnosti, radosti a tvorivosti. Natívne liečivé práce na všetkých aspektoch osobnej minulosti-súčasnosti i budúcnosti, obnovujú a otvárajú prirodzené línie pre úspech človeka v mysli, tele i duchu. Veľa som o budovaní dôvery a aby som vám pomohol môjmu volajúcemu byť úprimný vo vašom živote. Akonáhle budete úprimní, uvidíte cestu, ktorá sa otvára do jasnejšieho horizontu. Ja ako čitateľ urobím maximum, aby som sa tam dostal. Väčšina klientov prichádza analyzovať, ktorí chcú odpovede týkajúce sa myšlienok druhej osoby, čo si myslia, čo chcú? Aký je vzťah? Vďaka tejto analýze teda môžete odpovedať na všetky súvisiace a podrobnejšie informácie. Astrológia a dátumy / načasovanie sú dôležité aj pri čítaní, takže ak hľadáte informácie o tom, kedy dostanete danú prácu, aký typ zamestnania a ak sa chystáte zlepšiť prácu, ktorú už máte, je to niečo, čo je možné sa na čas pozrieť podrobnejšie. Analyzujte lásku popisy rodiny, domova (pohyby domu), opisy ľudí, čítania kompatibility a nájdenie odpovedí, ktoré vám pomôžu pokračovať ďalej! Zistíte, že analýza vám umožní cítiť sa pohodlne a viac doma, pokiaľ ide o vaše emócie a smerovanie vášho života! Život je cesta plná lekcií a ako čitateľ mám pocit, že tu môžem viesť. V živote máme veľa dverí a niekedy môže byť ťažké otvoriť nové alebo zatvoriť tie, ktoré je potrebné zatvárať. Niekedy, ako ľudia, potrebujeme iba pomocnú ruku, ktorá nás prevedie náročným periodikom, nikdy vám nepovedia, čo chcete počuť, takže nás neváhajte kontaktovať a získajte spoľahlivé a cenovo dostupné skvelé služby. Kontaktujte nás na adrese {ugbegundenger@gmail.com}
(7. novembra 2019 v 14:48)
Naposledy sa mi snívalo o bývalej vedúcej, ktorá bola hnusná, falošná a prišla do skladu aj s obrovským psom, ktorý mi ale nič nerobil.
(19. februára 2020 v 14:30)
Dobrý deň. Veľmi často sa mi sníva sen, že cestujem v autobuse, po čase si uvedomím, že som si neoznačila lístok a že prišla kontrola lístkov. Nikdy som necestovala načierno a roky už MHD ani necestujem. Veľmi ma zaujíma, čo tento sen znamená. Aj dnes som ho mala. Ďakujem.
(29. júla 2020 v 10:59)
zaujímam sa o výklady snov čisto iba pre seba na úplne amatérskej úrovni.Vaša kniha by potešila
(6. augusta 2020 v 15:34)
Chcem poďakovať chubygreatovi za to, že mi pomohol dostať moju ženu späť, Boh bude naďalej zvyšovať svoju múdrosť a silu robiť viac vykorisťovania. Ak máte akýkoľvek problém života, čokoľvek viete, je problém a hľadáte riešenie a neviete, čo máte robiť, kontaktujte chubygreat@gmail.com! Je riešiteľom problémov. Am Silvija Patrik menom Ja som nikdy neveril v milostné kúzla alebo kúzla, kým som sa nestretol s týmto kúzelníkom, keď som naposledy navštívil svojho priateľa v Afrike na obchodnom samite posledné tri roky. Stretol som muža menom chubygreat, bol skutočne mocný a mohol by pomôcť s kúzlami, ktoré by vrátili stratených milencov a kúzelné peniaze, kúzla alebo kúzla pre dobrú prácu alebo šťastie. Som teraz šťastný. Svedčím o tom, že muž, ktorého som sa chcel oženiť, ma opustil 5 týždňov pred svadbou a môj život bol hore nohami, pretože náš vzťah trvá 3 roky. Naozaj som ho miloval, ale jeho matka bola proti nám a ja som nemal dobre platenú prácu. Keď som sa stretol s týmto kúzelníkom, povedal som mu, čo sa stalo, a vysvetlil som mu situáciu. Spočiatku som bol nerozhodný a pochybný, ale snažil som sa. A o dva dni neskôr, keď som sa vrátil do Nemecka, zavolal mi priateľ (teraz môj manžel) a prišiel ku mne a ospravedlnil sa, že všetko sa vyriešilo s mojou matkou a rodinou a mal nový pracovný pohovor a chce sa oženiť. Neveril som tomu, pretože chubygreat sa pýtal na moje meno a meno môjho priateľa a všetko, čo som chcel, aby urobil. Teraz sme šťastne ženatí a očakávame, že naše malé dieťa a môj manžel má tiež nové zamestnanie a náš život sa stal oveľa lepším. stačí ho kontaktovať pomocou e-mailu chubygreat@gmail.com alebo Whatsapp alebo zavolať na číslo 2348165965904
(6. augusta 2020 v 15:35)
Chcem poďakovať chubygreatovi za to, že mi pomohol dostať moju ženu späť, Boh bude naďalej zvyšovať svoju múdrosť a silu robiť viac vykorisťovania. Ak máte akýkoľvek problém života, čokoľvek viete, je problém a hľadáte riešenie a neviete, čo máte robiť, kontaktujte chubygreat@gmail.com! Je riešiteľom problémov. Am Silvija Patrik menom Ja som nikdy neveril v milostné kúzla alebo kúzla, kým som sa nestretol s týmto kúzelníkom, keď som naposledy navštívil svojho priateľa v Afrike na obchodnom samite posledné tri roky. Stretol som muža menom chubygreat, bol skutočne mocný a mohol by pomôcť s kúzlami, ktoré by vrátili stratených milencov a kúzelné peniaze, kúzla alebo kúzla pre dobrú prácu alebo šťastie. Som teraz šťastný. Svedčím o tom, že muž, ktorého som sa chcel oženiť, ma opustil 5 týždňov pred svadbou a môj život bol hore nohami, pretože náš vzťah trvá 3 roky. Naozaj som ho miloval, ale jeho matka bola proti nám a ja som nemal dobre platenú prácu. Keď som sa stretol s týmto kúzelníkom, povedal som mu, čo sa stalo, a vysvetlil som mu situáciu. Spočiatku som bol nerozhodný a pochybný, ale snažil som sa. A o dva dni neskôr, keď som sa vrátil do Nemecka, zavolal mi priateľ (teraz môj manžel) a prišiel ku mne a ospravedlnil sa, že všetko sa vyriešilo s mojou matkou a rodinou a mal nový pracovný pohovor a chce sa oženiť. Neveril som tomu, pretože chubygreat sa pýtal na moje meno a meno môjho priateľa a všetko, čo som chcel, aby urobil. Teraz sme šťastne ženatí a očakávame, že naše malé dieťa a môj manžel má tiež nové zamestnanie a náš život sa stal oveľa lepším. stačí ho kontaktovať pomocou e-mailu chubygreat@gmail.com alebo Whatsapp alebo zavolať na číslo 2348165965904
(6. augusta 2020 v 15:39)
ďakujem chubygreat za pomoc. chubygreat pomôžte mi dostať späť moju manželku Myslel som, že som stratil, s jeho pomocou a magickou silou sa moja žena vrátila a teraz žijeme šťastne. môžete kontaktovať chubygreat s nasledujúcimi podrobnosťami 2348165965904 alebo e-mailom chubygreat@gmail.com
(6. augusta 2020 v 15:40)
ďakujem chubygreat za pomoc. chubygreat pomôžte mi dostať späť moju manželku Myslel som, že som stratil, s jeho pomocou a magickou silou sa moja žena vrátila a teraz žijeme šťastne. môžete kontaktovať chubygreat s nasledujúcimi podrobnosťami 2348165965904 alebo e-mailom chubygreat@gmail.com
(12. februára 2021 v 13:42)
Naposledy sa mi sníval dosť cudný sen. Nejaký neznámy hlas ženy mi stále hovoril: Pôjdeme do Zvolena. A stále to iste do okola. Aj som sa 4 krát zobudila, ale aj potom sa to opakovalo. Rozmýšľala som čo to znamená, ale neviem na nič prísť.
(18. februára 2021 v 12:24)
Ja mám často, veľmi často dva sny, prvý,že som v autobuse MHD, príde revízor a ja nemám označený lístok, nikdy som nechodila na čierno .Druhý, že idem výťahom, ten sa nakláňa, zasekne, pokazí. tieto dva sny ma prenasledujú. Viete mi poradiť význam týchto snov?
(7. apríla 2021 v 10:30)
Bol som veľmi zmätený, keď mi moja žena, ktorú som si vzal 11 rokov, povedala, že sa potrebuje rozviesť jednoducho preto, lebo sa zamilovala do chlapa, ktorého stretla v banke. Vzala všetky svoje veci a odišla z nášho domu, aj keď som ju prosil, aby nešla, ale ona nástojila a odišla. Nebolo to pre mňa vôbec ľahké, pretože som mal bolesti a nemohol som ísť do práce, ani jesť, robil som veľa výskumov na internete, potom som narazil na niekoľko krásnych svedectiev, ktoré ľudia zdieľali o doktorovi ADELEKEOVI, takže som rýchlo kontaktoval ho a povedal mu môj príbeh. Nikdy som nevedel, že doktor ADELEKE môže byť taký milý, povedal mi, že mi stačí zaplatiť iba za veci potrebné pre moju prácu a potom, čo bude hotový, sa moja žena ku mne do 4 dní vráti a všetko sa stalo, ako povedal, a potom som dospel k záveru, že som našiel Boha na Zemi a budem o ňom pokračovať v svedectve, kým nepríde Kristus. Tu sú kontaktné údaje Dr. ADELEKE (e-mailová adresa; aoba5019@gmail.com číslo Whatsapp; +27740386124)
(11. novembra 2021 v 21:08)
Квартиры эконом класса отличаются маленькими прихожими. Это не всегда удобно, особенно если в помещении проживает несколько человек. Тем не менее, есть несколько дизайнерских решений, позволяющих обустроить прихожую наиболее оптимально. <a href=https://polvam.ru/dizajn-odnokomnatnoj-kvartiry-40-kv-m-svoimi/>Дизайн однокомнатной квартиры 40 кв м своими руками</a>
(11. mája 2024 v 22:46)
In today's fast-paced world, staying informed about the latest developments both locally and globally is more crucial than ever. With a plethora of news outlets struggling for attention, it's important to find a reliable source that provides not just news, but analyses, and stories that matter to you. This is where <a href=https://www.usatoday.com/>USAtoday.com </a>, a leading online news agency in the USA, stands out. Our dedication to delivering the most current news about the USA and the world makes us a key resource for readers who seek to stay ahead of the curve. Subscribe for Exclusive Content: By subscribing to <a href=https://www.usatoday.com/>USAtoday.com</a>, you gain access to exclusive content, newsletters, and updates that keep you ahead of the news cycle. <a href=https://www.usatoday.com/>USAtoday.com </a> is not just a news website; it's a dynamic platform that empowers its readers through timely, accurate, and comprehensive reporting. As we navigate through an ever-changing landscape, our mission remains unwavering: to keep you informed, engaged, and connected. Subscribe to us today and become part of a community that values quality journalism and informed citizenship.