bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAndrea Coddington: Predohra

Túžba je silnejšia ako rozum. Často nás zaskočí svojou silou, zbúra konvencie aj zábrany, a až neskôr zistíte, že ste sa zaľúbili alebo podľahli jeho či jej čaru. Andrea Coddington, obľúbená autorka bestsellerov Židovka a Cudzia krv, ponúka skvelý príbeh Predohra. Šteklivé, vzrušujúce rozprávanie o dobre situovanej Američanke, ktorá sa zamiluje do golfového trénera. Či skôr do výnimočného a nevšedného sexu s ním...

PredohraPredohra je opäť majstrovsky napísaná kniha, ktorú zhltnete za jeden-dva večeri. Arianna Blaková má skvelú robotu, pracuje pre miliardára a newyorského starostu Mika Bloomberga. Jej život má nálepku „perfektný“, samozrejmosťou je precízne nalinkovaný súkromný život s manželom Samom.

Náhle ochorenie otca prinúti Ariannu opustiť milované mesto. V lietadle do Miami sa na palube zoznámi s neznámym mužom. Spočiatku sa ho snaží prehliadať, no postupne jej prenikne pod kožu, neskôr sa ich cesty opäť pretnú a na South Beach prežijú šialený románik. Románik plný túžby Andrea Coddingtonvybičovanej do maxima, neutíchajúcej vášne a žiadostivosti. Aj keď sa po návrate na Manhattan akokoľvek snaží vrátiť do pôvodných koľají, jediné, na čo myslí, je On.
Arianna, neschopná sústrediť sa na rodinu, manžela, kariéru, chce zrazu len jediné – cítiť ho, mať ho, milovať ho. Je to láska – alebo len ošiaľ? Je to predohra k čomusi väčšiemu a dôležitejšiemu?

Predohra Andrey Coddington je pohodový román, ktorý si vás získa atraktívnym prostredím, zaujímavými postavami i pútavým príbehom. „Viem si predstaviť, ako ženy túžia po tom, aby plakali od rozkoše a zaspávali od únavy v jeho náručí,“ tvrdí autorka, ktorá už uvažuje o pokračovaní. „Mojou výzvou je trilógia o živote, v ktorom sa spája láska, túžba, sex, výčitky, kariéra...všetko zabalené v hlučnom newyorskom kotli. Takže pokračovať bude Milovanie a Vyvrcholenie.“

Začítajte sa do Predohry od Andrey Coddington.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(1. novembra 2012 v 10:12)
Dedky. :) Podľa mňa to me1 niekoľko šte1died. Najprv je to len tzv. nevinne9 diomtlapicke9 vyjadrovanie , teda ohfdbanie jazyka tak, aby neurazilo niektore9 strany (lebo moc vznike1 vždy spojenedm niekoľkfdch rf4znych ze1ujmovfdch stre1n).Druhe9 šte1dium je už ze1merne9 zave1dzanie s cieľom dosiahnuť niečo.Tretie šte1dium naste1va, keď druhe9 vf4jde faplne do krvi a ste1va sa to inštinktedvne, štandardne9, podvedome9.Každfd politik alebo profesione1lny hre1č mocenskfdch hier postupne preche1dza všetkfdmi šte1diami. Ve4čšinou spolu so stratou akejkoľvek sebaidentity a ze1kladnfdch vnfatornfdch hodnf4t hra ho postupne stre1vi.
(1. novembra 2012 v 17:55)
Deep thniikng - adds a new dimension to it all.