bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.sk„Našla som pokoj v duši,“ tvrdí Slovenka o ceste do Indie

Robila bojové umenia, tie jej však zničili chrbticu a tak sa dostala k joge, ktorá jej zmenila celý život. Jeho zmysel našla v Indii, v meste Rišikéš na severe Indie pod Himalájami. Cez mesto tečie posvätná rieka Ganga a práve tá dala názov jej knihe: Posolstvo rieky, čiže posvätnej rieky Ganga. Mystický príbeh včera pokrstil v bratislavskom kníhkupectve indický učiteľ jogy a meditácie Sanjiv Kashyap a moderátor Dado Nagy.

KrstAlana je Slovenka, no v Indii prijala od Majstra spirituálne meno dev Priya, ktoré v preklade znamená Bohmi milovaná. Spirituálne meno nesie isté vibrácie a má Majstrovho žiaka priviesť na vopred určené duchovné miesto.  Vibrácia mena Alane teraz pomáha v jej poslaní. Odovzdávať poznatky a liečiť ľudí.

Podľa Alany existuje množstvo fyzických očistných postupov, ako pôst, bylinkové kúry, masáže, ale tiež v joge využívané zvracanie či klystír.
Najdôležitejšie je však zbaviť sa toxínov v hlave. Temných myšlienok, ktoré nás neustále prenasledujú a zaťažujú; k tomu stres, napätie a zhon.
„Žijeme v 21.storočí a stále sme rozdelení na rôzne náboženstvá, skupiny, je medzi nami príliš veľa fanatikov,“ tvrdí Majster Sanjiv Kashyap, ktorý priletel z Indie špeciálne na krst knihy Posolstvo rieky. „Preto potrebujeme v nás nájsť predovšetkým ľudskosť.“

Pozrite si VIDEO z krstu novinky Posolstvo rieky

Alana dev PriyaKnihu Posolstvo rieky pokrstil Majster špeciálnym spevom a spolu s autorkou a moderátorom si pripili liečivým ajurvédskym čajom z tulsy, posvätnej bazalky. Má výnimočné účinky na telo i dušu. Obsahuje antioxidanty, povzbudzuje organizmus, naštartuje metabolizmus tukov a dokáže navodiť fyzickú pohodu.

A tá rozhodne nechýbala ani na konci vydareného krstu. Majster ho totiž ukončil meditáciou smiechu. Desiatky prítomných vyzval, aby sa minútu smiali, čím sa v nich uvoľní nahromadený stres a telo sa zbaví napätia. Chvíľami si niektorí pripadali ako blázniJ, smiať sa len tak bez príčiny, no postupne zistili, že sa cítia príjemne, oddýchnuto a uvoľnene. „Ešte nikdy som sa na krste takto nenasmial,“ poznamenal na záver s úsmevom moderátor Dado Nagy.

Začítajte sa do Posolstva rieky už teraz.

Krst

Milan Buno

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.