bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKnižný web sa zmenil na BUX.sk

Rozhodli sme sa zmodernizovať a vynoviť dizajn našej stránky, ktorý sa roky nemenil. Chceme vám ponúknuť stránku, ktorá je krajšia, rýchlejšia a hlavne prehľadnejšia. Chceme držať krok s dobou a s vami, keďže vaše požiadavky a nároky rastú. Jednoducho chceme, aby nakupovanie na novom BUX.sk bolo príjemné, jednoduché a aby ste dostali všetky informácie, ktoré hľadáte. (Aktualizované o desiatich výhercov 26.10.2011)

bux.sk

Máme pre vás lepšie služby, príjemnejší dizajn a množstvo ďalších výhod.
Prečo vlastne názov BUX.sk? Isto ste už prišli na to, že ide o fonetický prepis anglického books, čiže knihy. Hľadali sme krátky, úderný a ľahko zapamätateľný názov, ktorý by zároveň vystihoval náš nový web a pritom by bol moderný. Aj preto sme sa rozhodli pre názov typu chatovacích skratiek.
BUX-rodina  sa tak rozšírila: okrem BUX.sk (internetové kníhkupectvo) sa môžete pozrieť aj na iBux.sk (elektronické knihy) alebo na knižný komunitný portál pre mladých Bux4u.sk.

Teraz si však prečítajte, čo sa zmenilo, prelúskajte náš nový BUX.sk a dajte nám vedieť svoj názor – desiatich z vás odmeníme!
smile

ČO SA NAPRÍKLAD ZMENILO?

Nový dizajn

WebPrehľadnejší výber žánrov, najhorúcejšie tipy, rebríček bestsellerov hneď na úvodnej stránke. Nižšie tipy zo žánrov a akcií, ktoré vám chceme dať do pozornosti...a aby ste ich prácne nehľadali. V hornom horizontálnom menu nájdete všetko potrebné: predpredaj i výpredaj, aktuálne akcie, doplnkový tovar.
Jednoducho, snažili sme sa hneď úvodnú stránku urobiť maximálne užitočnú a zároveň prehľadnú. Bez množstva flashov a čačiek, ktoré by spomaľovali načítavanie stránky a vy by ste zbytočne strácali čas.
Výrazné a zreteľné písmo určite ocenia aj ľudia s horším zrakom a tí, čo sa pripájajú na stránku z menších zariadení ako iPhone či smartfóny.

Vyhľadávanie

Hlavička

Veríme, že oceníte napríklad aj intuitívne vyhľadávanie – šepkára. Uvedomujeme si, že je to jedna z najpoužívanejších a najdôležitejších funkcií, preto vám chceme pomôcť. Už pri zadaní prvých písmen vám vyhľadávač našepká, na čo asi myslíte. Nemusíte tak poznať presný názov knihy, či dokonalý prepis zložitých mien. Šepkár to urobí za vás.
A nechýba, samozrejme, ani Rozšírené vyhľadávanie pre náročnejších.

Navigácia

V rámci žánrov si môžete zobrazovať výber podľa svojho želania – podľa ceny, názvu, autora, dostupnosti. Podobne si môžete upraviť Rebríčky podľa toho, čo vás zaujíma – rebríčky jednotlivých žánrov, najpredávanejšie alebo najsledovanejšie.

Detail knihyDetail

Je prehľadný, s možnosťou veľkého náhľadu obálky, priame informovanie priateľa a s multimédiami v anotácii – ako je to napríklad pri novinke Sezóna potkanov s videom. K dispozícii je vždy ukážka z knihy, v pravom stĺpci ďalšie autorove knihy a pod anotáciou niečo na inšpiráciu. Kategória "Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili:“ funguje na predpoklade vkusu – ľudia s podobným vkusom si kupujú podobné knihy. Nemusí to vždy vyjsť, nemusíme sa trafiť, ale nebojte sa inšpirovať a siahnuť po odporúčanej knihe. Možno budete milo prekvapení:-)

Milí buxáci,

Veríme, že sa vám bude nakupovať pohodlne a príjemne. A budeme radi, ak nám dáte vedieť svoj názor – vpíšte dolu do komentára svoje postrehy alebo návrhy, ako ešte vylepšiť nový BUX.sk. Čo vám tam chýba a naopak, čo je dobré a užitočné. Vieme, že sú na stránke ešte chybičky a nedostatky, na ktorých odstránení pracujeme. No ak na nejaké ešte narazíte, budeme radi, ak nás na ne upozorníte.

Desiatich z vás odmeníme. Čím? Tak sledujte:
Balíčky kníh.
Novinka Rhondy Byrneovej Sila + tričko a šiltovka The Secret.
Toaletné vody Vittorio Belluci - pánske La Castel Red Fire (vôňa typu Hugo) a dámske Impression (vôňa typu Lacoste).
Elegantný sklenený fotorámik so zlatou ozdobnou lištou.
Darčekový balíček pre deti - Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov + nafukovacií valec Kung Fu Panda + DVD film Madagaskar.

Tešíme sa na vaše názory a postrehy. Ďakujeme vám!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(Aktualizované 26.10.2011) Ďakujeme a odmeňujemesmile

Sme radi, že sa vám nový BUX.sk páči – určite na ňom máme ešte čo vylepšovať a aj vďaka vám sa v najbližšom období inšpirujeme.

Najviac sa vám páči modernejší dizajn. Stránka je prehľadná, štýlová, vkusná a cool. Skvelý je podľa vás šepkár, rozšírené vyhľadávanie, Kniha dňa so zľavou až 50% či výrazná rotujúca ponuka na home page. Oceňujete bux café.

Z vašich návrhov a nápadov sa nám páčili viaceré, ktoré sa postupne budeme snažiť zrealizovať. Odporúčate rozšíriť ponuku a zriadiť osobný odber. Zvýrazniť hviezdičky pri komentároch, viac recenzií a prípadne ich vytiahnuť na home page. Rovnako zviditeľniť na úvodnej stránke aktuálne súťaže a zaujímavý článok z Bux café. Zaviesť kupóny a darčekové poukážky. Skiny na home page, internetový chat pre prihlásených, podrobnejšie rozdelenie žánrov....

Ďakujeme za všetky vaše postrehy a ako sme sľúbili,
desiatich z vás odmeníme:

Jana Kabinová: Novinka Rhondy Byrneovej Sila + tričko a šiltovka The Secret
Števka Plachá: toaletná voda Vittorio Belluci - dámska Impression (vôňa typu Lacoste)
Lenka Malá: balíček 5 kníh podľa výberu výherkyne
Mária Gassová: Elegantný sklenený fotorámik so zlatou ozdobnou lištou
Ľubica Noščáková: Darčekový balíček pre deti - Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov + nafukovací valec Kung Fu Panda + DVD film Madagaskar
Katarína Ožvoldíková: toaletná voda Vittorio Belluci - dámska Impression (vôňa typu Lacoste)
Šimon Ferenčík: toaletná voda Vittorio Belluci - pánska La Castel Red Fire (vôňa typu Hugo)
Jana Bertalanová: balíček 3 kníh podľa výberu výherkyne
Pavol Kren: toaletná voda Vittorio Belluci - pánska La Castel Red Fire (vôňa typu Hugo)
Tomáš Macko: Elegantný sklenený fotorámik so zlatou ozdobnou lištou

Všetkých výhercov oslovíme ešte dnes e-mailom, ktorý pri svojom komentári zadali.
Ešte raz ďakujeme a nech vám nový BUX.sk slúži, nech vás nakupovanie na ňom teší a naše akcie vám robie radosť.

Váš BUX.sk

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(19. októbra 2011 v 16:15)
Je to tu teraz veľmi pekne spravené, prehľadnejšie. Ešte by sa hodilo podeliť napr. sci-fi, fantasy do viacezch podkategórii. 1219 kníh v tejto kategórii je dosť :)
(19. októbra 2011 v 16:28)
je to oveľa lepšie ako bol knižný web, prehľadné, štýlové..súhlasím s tým, že sci-fi a fantasy by sa mohlo rozdeliť do viacerých potkategórií...často sa mi stane, že si kúpim knihu z tejto kategórie a je písaná štýlom pre teenagerov...
(19. októbra 2011 v 16:30)
Pozitívne hodnotím všetku prácu na sprehľadnení webu, naozaj nie je problém niečo nájsť :) aj ten šepkár je veľmi dobrá vec, ja veľakrát narazím na zaujímavú knihu, poznačím si názov a potom ho stratím, takže teraz to bude dobrá pomôcka :) K webu teda výhrady nemám, skôr sa mi ťažko zvyká na Vaše nové logo. Knižný web mi prišiel taký priateľský, teraz tento modrý BUX vyvoláva pocit (aspoň u mňa), že sa jedná o nejakú medicínsku alebo farmaceutickú skupinu, je to dosť chladné. Ale to je ozaj len detail, dôležitejší je obsaj ako obal :)
(19. októbra 2011 v 16:31)
*obsah :)
(19. októbra 2011 v 16:41)
Veľmi pekná stránka :-) ale dala by som ju farebnejšiu, v menu kde sú kategórie by som pridala náhľad na stránku, aby ľudia vedeli kde idú klliknúť, náhľad na podstránku.Ikonky by som dala pohyblivé a privítala by som aj internetový chat na stránke pre ľudí ktorí hľadajú knihu a ktorí potrebujú poradiť. Oceňujem, že tu nie sú reklamy a nespomaľujú net. Šepkár je super, to tu veľmi trebalo :-) stránka sa mi veľmi páči, stačí pár maličkostí a bude výborná. Len tak ďalej, treba sa zdokonaľovať. Ide vám to super. :-)
(19. októbra 2011 v 16:45)
Teda, vyzera to dobre, aj novy nazov je fajn kratky a vystizny a cela stranka, mila, vkusna i ked nenapadna, ale plna informacii a titulov a to je hlavne, chvalim vas, je to super
(19. októbra 2011 v 17:07)
Váš nový dizajn stránky je super.Hlavne hneď úvodná stránka,je veľmi pekná,farebná,rýchlejšia a prehľadnejšia.Je tam všetko prehľadne usporiadané ako napríklad prehľadný výber žánrov,najhorúcejšie tipy,rebríček bestsellerov.Ja ako horšie vidiaci človek veľmi oceňujem výrazné a zreteľné písmo.Vidno,že myslíte aj na takýchto ľudí.Aj šepkár je vynikajúci,stačí zadať prvé písmená a už to hneď vyhľadá.Celá stránka je ozaj omnoho lepšia ako tá predchádzajúca,nie je čo vytknúť.Vydarila sa Vám na jedničku s hviezdičkou.Len tak ďakej.Určite sa sem budem rada vracať a aj Vám prajem veľa spokojných zákazníkov.
(19. októbra 2011 v 17:14)
Podla mna je stranka ovela lepsia ako bola. Trosku farebnejsiu by som ju dala ale napr. teraz bude Halloween tak nejako prizdobit. Paci sa mi Rebricky - ja som stale zvedava, ktora kniha je najpredavanejsia a aj sepkar je super. Co by som zmenila je len vela ludi je uz na FB tak info o tom by som presunula hore na lavu stranu.
(19. októbra 2011 v 17:29)
Veľmi pekne ste to urobili, a dakujem za vysvetlenie, čo to vlastne ten bux znamená, lámala som si nad tým hlavu a je to také jednoduché :) Proste knihy :) Návrhy momentálne žiadne, len dúfam že vždy nájdem knihu, ktorú hľadám :) Držím palce aby ste mali vždy milých a spoľahlivých zákazníkov...
(19. októbra 2011 v 17:43)
Velmi pekná stránka. Pači sa mi rebríček, ale aj najhorucejšie novinky. Držím Vám Palce do dalších rokov a želam vela spokojnych zákazníkov......:-) ste super :-)
(19. októbra 2011 v 19:49)
Mne sa pozdáva už samotný názov, je modernejší, takisto aj logo, okrem toho je výstižnejší, chytľavejší ako pôvodný názov, páči sa mi, že idete s dobou, je to viac cool, aj samotná stránka, pozdáva sa mi, že sa zachovali pôvodné ikonky rubrík, aspoň nie som úplne stratená a novým veciam veciam sa časom určite prispôsobím, veď zmena je život a každá zmena je dobrá, obzvlášť, ak je to zmena k lepšiemu ako v tomto prípade, veru, len tak ďalej, dobré je, že dobré veci ako literárna kaviareň (po novom bux cafe) ostali, páči sa mi novinka "Kniha dňa", aj keď tam dnes máte chybu, nemá to byť "sleva", ale "zľava", no a tá druhá chyba, že to nemá byť 30%, ale 50%, je vlastne pozitívna chyba, oslovila ma aj stála rubrika "výpredaj", predtým som musela hľadať banner.
(19. októbra 2011 v 19:59)
Dobrý deň.Som spokojná s novým dizajnom,aj keď na názov si ťažšie zvykám,mám rada všetko slovenské,takže názov Knižný web mi bol milejší,ale zvyknem si na nový názov.Páči sa mi výrazné a zreteľné písmo,šepkár,rozšírené vyhľadávanie.Doteraz som bola spokojná s Knižným webom a teším sa na novinky a nakupovanie s novým bux.sk.Prajem Vám veľa osobných a pracovných úspechov , veľa krásnych kníh a zákazníkov.Dovidenia.PS:Chcem sa poďakovať za posledné rýchle doručenie objednaných kníh.
(19. októbra 2011 v 20:11)
Pekny večer, aby som vedela napísať bližšie, ako sa mi Vaša nová stranka páči, tak som ju celú pekne prešla...a už som práve vyplnila objednávku kníh za 43 eur.. :) Skrátka som neodolala :))) Pači sa mi Váš nový nazov, lepší prehľad, farby :), aj rebríček najpredávanejšícj kníh.. skrátka super pomoc pre Vianocami.. Mimochodom, v obchodoch mam pocit,že už zaťína predvianočné šialenstvo... a to ja moc nemusim :) Majte sa pekne :) PS: trochu mi pri niektorých knžkách chýbala časť "ukážky z knihy"
(20. októbra 2011 v 8:32)
Dobrý deň, nové stránky sa mi veľmi páčia. Sú modernejšie, pestrejšie, páči sa mi premenovanie Literárnej kaviarne na Bux Cafe. Súhlasím však, že jednotlivé žánre by mali byť viac členené. Napr. kategória Romantika by mala mať ešte podkategórie napr. Historické romance, romance zo súčasnosti, atď. alebo zvlášť už viackrát spomenutá kategória Scifi, fantasy jednoznačne potrebuje podkategórie - young adult, paranormálne romance, urban fantasy, historické fantasy, futuristické atď.
(20. októbra 2011 v 8:35)
Ešte by som chcela dodať, že by som veľmi ocenila uvádzať pôvodné anglické názvy kníh - veľmi to pomôže napr. pri zorientovaní sa, pretože mnohokrát sa kniha volá inak v slovenčine a inak v češtine a takto by sa to dalo porovnať, aby sme si nekúpili dvakrát tú istú knihu :-)
(20. októbra 2011 v 8:50)
Ja hlavne oceňujem, že sa vynechali flashe a čačky ktoré by spomaľovali načítavanie stránky :o) v jednoduchosti je krása. A páči sa mi nové logo, je také krásne svieže farebné:o)
(20. októbra 2011 v 16:05)
Mne sa vzhlad celkovo paci, je to prehladne, ciste linie a sviezo napadite :)Rebricek bestsellerov tiez velmi pomoze pri vybere :) Presne sa mi paci aj velkost pisma, ked pozeram nieco cez mobil, nemusim tak zvacsovat pismo.
(20. októbra 2011 v 16:19)
nový Bux je super :) stránka je pestrejšia, farebnejšia a omnoho zaujimavejšia ako tá predtým....zmena je život :) určite sa bude všetkým páčiť :) perfektné :)
(20. októbra 2011 v 16:26)
Nový veb je určite prehľadnejší. Ja nakviac oceňujem, že predtým takmer nebolo možné dostať sa napríklad k informáciám o akciách (iba cez emaily, ktoré ste rozposielali), kdežto teraz to hneď udrie každému do očí.
(20. októbra 2011 v 16:38)
je to veľmi dobre graficky riešené, lepšie sa v tom orientujem, verím, že nás ešte prekvapíte dalšími vylepšeniami, prajem vám veľa uspechov, a tešim sa na daľšie novinky
(20. októbra 2011 v 16:59)
Dobre graficky riešené, prehľadné, je to poson vpred správnym smerom.
(20. októbra 2011 v 17:16)
Podľa mna je tiež dobre, že ste stránku prerobili, pôsobí modernejsie. Na nový názov si budem musieť zvyknúť.Stránka pôsobí prehladnejsie, ja som spokojná
(20. októbra 2011 v 17:17)
Oceňujem prehladnost, síce strán ka je nova, ale nemám problem sa rychlo zorientovať. Grafika je fajn, ale nový názov sa mi nepáči.
(20. októbra 2011 v 17:19)
Stranka je fajn, mne sa páči. Paci sa mi prehladnost, aktuality aj rebrícky....názov aj grafika pôsobia modernejsie
(20. októbra 2011 v 17:23)
stránka je veľmi pekná, moderna, pôsobí súcastnejsie ako starý web. je prehladna, aj ked podkategorie by sa niekde ešte hodili.Prajem vela nových clenov :)
(20. októbra 2011 v 17:26)
Ja asi jediná budem trochu negatívna, pretože nemám moc rada ked sa veci, co mam rada a pácia sa mi menia, nuz ale myslím, ze si rychlo zvyknem, pretože stránku navštevujem pravidelne.Budem potrebovať trochu viac času to tu "presnoriť :)" ,takže večer sem zasadnem, ved ako už niekto spomenul, idú vianoce , treba knižky objednať ...
(20. októbra 2011 v 18:00)
Preštudovala som si stránku a páči sa mi:-) aj názov bux.sk- výstižný, krátky a tiež ďakujem za vysvetlenie. Šepkár skvelá vec, takisto rozšírené vyhľadávanie. Páči sa mi predpredaj a rozdelenie kategorie DETI do 10 a nad 10 rokov.
(20. októbra 2011 v 18:05)
Stránka je krajšia, aj písmo, aj farby, nedá sa porovnať so starou a to je fajn! Pri komentároch- teda hodnotení od čitateľov yb som uvítala hviezdičky. Určite ešte vychytáte chybičky a bude to super. želám všetko dobré.
(20. októbra 2011 v 18:07)
Stránka pôsobí sviežo, moderne, nový názov je fajn, rýchlo som si zvykla. Vyhľadávanie super. Uvítala by som v ponuke viac detských kníh, ale to už je na inú tému:-) Určite niečo objednáme.
(20. októbra 2011 v 18:41)
Stránka je oooomnoho prehľadnejšia, čiže zmena k lepšiemu, super! :)
(20. októbra 2011 v 18:44)
skvely nazov stranky,jednoducha,prehladna stranka...super,paci sa mi :D
(20. októbra 2011 v 18:51)
pekne spracovana stranka,pacia sa mi Rebricky...zelam vela spokojnych zakaznikov...
(20. októbra 2011 v 19:00)
Pravidelne nakupujem v Vášho webu. Dosť som bola prekvapená, keď som išla nakupovať na knižný web a nenašla som ho, takže ten informačný mail o zmene mohol prísť aj skôr. Nemohla som sa tam prihlásiť, boli pomenené aj heslá. A neprišiel mi ani informačný mail o vybavení mojej objednávky. Dúfam, že tento detail ešte odstránite. Želám veľa spokojných zákazníkov.
(20. októbra 2011 v 19:06)
Stránka pôsobí príjemne, šepkár je naozaj skvelý, škoda, že už nebol skôr :-) Ale tým, že ste zmenili dizajn stránky, zmazali sa mi i Moje tituly, ktoré som mala zaznačené, že si ich neskôr kúpim (a nebolo ich málo). Dosť ma to mrzí, pretože ich nemám nikde zapísané. Podľa mňa by boli vhodné i zmeny v prehľadnosti "Jazyky, vzdelanie", kde by sa zišlo nejaké delenie (anglický, nemecký, francúzsky jazyk, ostatné a podobne). Vo všeobecnosti je zmena dizajnu a funkcií pozitívna.
(20. októbra 2011 v 20:19)
Jedna jediná vec,čo sa mi nepáčila a aj stále nepáči je pri zadávaní objednávky,že spôsob doručenia kurier/pošta a nedá sa zvoliť.Prečo to nie je nastavené tak,aby sa to dalo ZVOLIŤ.Takto človek trpne,kto tú zásielku kurier/pošta donesie .Lebo zvolím adresu,ale NEVIEM,kto bude doručovať,lebo to si zvoliť neviem.Neverím,že sa kvôli tomuto ešte nikto neozval.Ak nový dizajn,tak aj toto by mohlo byť novšie,nie? A zatial som neobjavila niečo ako whislist,alebo kúpiť neskôr,si myslím,že by sa to oplatilo,lebo by som to určite používala,takto....
(20. októbra 2011 v 21:07)
Dnes som si ho prešla od hora po dol a môžem len dodať, že sa mi naozaj páči.Je aj prehladnejší ako predtým a hneď som aj nakúpila. Či už to bude knižný web, či Bux, je to jedno...ja osobne mu budem verná. :)
(20. októbra 2011 v 21:30)
Veľmi sa mi tento nový image páči. Je to tu krásne, prehľadné, zvykať si určite dlho nebudem. Taktiež je veľkým a milým pozitívom každodenná 50% zľava. Oceňujem aj znížený expedičný poplatok pri platbe vopred, je len škoda, že u Vás nie je možnosť osobného odberu.
(20. októbra 2011 v 21:30)
Veľmi sa mi tento nový image páči. Je to tu krásne, prehľadné, zvykať si určite dlho nebudem. Taktiež je veľkým a milým pozitívom každodenná 50% zľava. Oceňujem aj znížený expedičný poplatok pri platbe vopred, je len škoda, že u vás nie je možnosť osobného odberu.
(20. októbra 2011 v 23:35)
Dobrý deň, ja som na novej stránke zamierila rovno k akciám a zľavám. Práve toto mi na starej stránke chýbalo. Nie že by to tam nebolo, ale o mnohých akciách som sa dozvedela iba cez môj email. Keď som sa chcela dostať na danú akciu cez web, niekedy som ju nevedela nájsť. A tak som musela aktivoť E-poštu a cez link som vyhľadala akciu. Teraz je to viac prehľadnejšie. Aspoň dúfam, že sa to nezmení. PS: kamenné kníhkupectvo využívam len ako doplnkovú službu, kde si prezerám knihy. A práve táto služba mi stále u vás chýba. I napriek tomu prajem veľa spokojných zákazníkov.
(21. októbra 2011 v 5:56)
Mne to trvá dlhšie- zvakať si na zmeny. Musím povedať, že sa mi páči toho viacero- ale najmä že konečne viem nájsť hľadané, aj keď urobím niektorý z mojich povestných preklépo- Šepkár to zvláda. Kniha dňa je super nápad- inšpiruje to k dennému sledovaniu. :) No a na záver- som trochu sklamaná, že ako človek, ktorému mailom pravidelne posielate info o novinkách, som nedostala info typu- chystáme pre Vás zmenu, zlepšenie v tom a tom...atd. Ak máte nejaký nápad,niečo, čo by Vás na nej potešilo, zapojte sa...Cítila by som sa zainteresovaná a nie len postavená pred nový hotový portál, v ktorom sa musím orientovať.Vlastne- očakávala by som s radosťou zmenu a nebola by som nemilo prekvapená, kde sa stratil môj obľúbený kniznyweb, ked som jedného dna márne hladala...
(21. októbra 2011 v 7:03)
Vzhľad stránky ma trochu zaskočil,ale kedˇ som začala zadávať knihy do šepkára,bola som príjemne prekvapená.Išlo to ako po masle.Čo mi však chýba?Chýba mi upozorňujúci mail,kedy bol tovar mojej objednávky vyskladnený.Neviem totiž ,kedy môžem tovar čakať.Ak mi mail občas zašlete,viem,že tovar môžem očakávať max.do 2 dní.A ešte mi prekáža,že o nový katalóg Media klubu musím zakaždým požiadať mailom.To by malo byť samozrejmosťou.S Vašou novou stránkou aj ponukou som veľmi spokojná a samozrejme,zostanem vám verná. Knihomoľka Jana
(21. októbra 2011 v 8:05)
Dakujem za upozornenie aj cez email,som milo prekvapeny vasim novym nazvom a aj vzhladom stranky.Ocenujem dobru prehladnost...
(21. októbra 2011 v 9:01)
Prvý dojem-Vaša stránka ožila,je atraktívnejšia a chválim možnosť nahliadnutia na stránky ponúkanej knihy.Ostatné sa ešte len chystám "prelúskať" a už sa na to teším.Prajem veľa spokojných čitateľov.Ivona
(21. októbra 2011 v 11:28)
Dakujem za nahliadnutie na vase stranky na zaklade vasho emeilu. Som zena ktora v dnesnej dobe po d tarchou povinosti a osudu cita knihy s tematikou ezoteriky..Hned som si klikla na vasu ponuku v tejto oblasti. A co som tu este hladala? A nenasla? Recenzie vasich predplatitelov na rozne knihy. Neuverite mi ale pri vybere knih cez internet, casto pozeram recenzie citatelov jednotlivych knih. Lebo kazdy ma rad inu temu, iny zaner. A ak som si klikla na recenzie od citatelov, vzdy som tam nasla nazor niekoho kto sa v tej danej teme vyzna. Lebo ono to tak povacsine funguje, ze kazdy mame radi ten svoj zaner a jemu aj viac rozumieme. Agata
(21. októbra 2011 v 12:48)
Veľmi sa mi páči, že na sebe pracujete a záleží vám na novom šate. Logo je skvelé, farebné, výstižné a dynamické. Stránka je prehľadná, čo určite neodradí nových ani starých návštevníkov. Je fajn že knihy sú zreteľne ohodnotené čitateľmi a dá sa zobraziť detail knihy. Je ale pravda, že mi chvíľu potrvá, kým si zvyknem na tieto všakovaké novinky. :) Nech sa Vám darí m.
(22. októbra 2011 v 18:13)
Ahojte, vsetci pisu ze ste skvelí, že na sebe pracujete, že bux.sk je prehľadnejší, lepší, úžasnejší.... Ja sa chcem poďakovať za to ,že vďaka vám mám vybaveného "Ježiška" takmer pre celú rodinu (aj pre mňa) a že knihy vôbec ponúkate. Lebo to je prvoradou funkciou webu. Túto stránku som mala rada predtým než ste zmenili image a budem vas mať rada aj naďalej, pretože knihy sú po psoch predsa naj priatelia. :-)Takže Good luck a hlavne nám ponúkajte aj naďalej skvelé knihy - keďže stánka už skvelá je! :-)
(23. októbra 2011 v 22:42)
Máte veľmi pekný nový šat,ktorý sa nedá prehliadnuť ďakujem za mail milo ste ma prekvapili som vaša členka už nejaký ten piatok prajem veľa úspechov
(24. októbra 2011 v 8:59)
Páči sa mi Vaša nová stránka. Idete s dobou. Vidno, že Váš kolektív je šikovný. Knihy som rada čítala, čítam a budem čítať.
(24. októbra 2011 v 9:15)
Skvelý web, veľmi sa vydaril a nechválim len preto, aby som chválila a čosi získala. Musím priznať, že využívam viaceré eshopy, nemenované:-), ale posledné obdobie čoraz viac kniznyweb, resp. nový bux.sk. Nielen kvôli rýchlej dodávke, veď naposledy ste mi knihy doručili už na druhý deň po objednávke, čo ma absolútne šokovalo, ale máte čoraz viac lepších akcií. Preto by som navrhovala ešte nejaké kupóny, darčekové poukážky, ktoré by určite privítali mnohí čitatelia. Perfektná je bux café, len sa mi žiada čosi vytiahnuť aj na úvodnú stranu, lebo nie každý vie a klikne na to. Tiež by ste mohli dať viac ukážok ku knihám, nielen svojim, kde väčšinou máte alebo aj iným. Výborné sú ďalšie knihy od autora vpravo a tiež, čo si objednali druhí s danou knihou. Držím palec a ak mi čosi ešte napadne, ozvem sa.
(24. októbra 2011 v 9:34)
Dobry den,velmi surne zhanam knihu Nauka o spolocnosti 5.aktual.vydanie.Ak mate kamennu predajnu,prisla by som si ju hned vyzdvihnut.Prosim dajte mi vediet co najskor.Popripade info,kde by som ju mohla dnes zohnat.Velmi pekne dakujem,Michlikova Katarina
(24. októbra 2011 v 11:20)
Pred rokom Martinus, teraz Bux...pekne ste to natermínovali:-) Ale vážne, páči sa mi rozhodne viac ako knižnýweb, ten bol na môj vkus zastaraný, nevábny, ťažká navigácia, neprehľadný. Toto už je také modernejšie, možno strohejšie, ale v dnešnom pretlaku webov to je správny smer: jednoduché, jasné a prehľadné. Z predchádzajúcich komentov sa pripájam - chýbajú mi kupóny, darčekové poukážky, kvitujem Knihu dňa, len by bolo dobré dať dopredu, čo a kedy...hcoi vás chápem, že to je prekvapko:-) Tiež sa mi ľúbia rebríčky, len sú akési neaktuálne, či sa nemenia, neviem. Great! Šimon
(24. októbra 2011 v 11:27)
Gratulujem k novému dizajnu. Je prehľadnejší, nápaditejší, krajší. Jednoduchšie vyhľadávanie, akcie, recenzie, rozhovory...super. Viac by som vyhodila súťaže na oči, najmä prebiehajúce. Nezaškodila by možnosť darčekových poukážok. A samozrejme osobný odber. Škoda, že zmizli Moje tituly...
(24. októbra 2011 v 17:15)
Hned logo ma zaujalo, podľa mna super, vkusne a zapamatatelné. Čo sa mi páči: rebríčky, Kniha na deň, špekár, celkový vzhľad, možnosť upravovať si zobrazenie kategorii a tak Čo mi chýba: pridávam sa ku kuponistom, tiež by sa hodilo viac komentárov pod knihami a náhodne ich vyťahovať, akési tipy pre nás, čo kto dobré čítal. A hlavne osobný odber, to je nevyhnutnosť, aj keď to poštovné nie je až také zabijácke. Vďaka, ste super!
(25. októbra 2011 v 16:37)
Nečítal som predchádzajúce ohlasy, tak možno nebudem originálny. V každom prípade navrhujem rozšíriť ponuku, oproti gorile či martinusus, ale aj iným máte dosť málo toho; často pri hľadaní som neúspešný. Tiež by som dal nejaké ťaháky zo súťaží či buxcafé na prvú stránku, aby ste pritiahli, navnadili, teraz sa náhodný návštevník nič nedozvie ak nepreklikáva. Už som si pár krát u vás objednal a chýba mi osobný odber, ved to už dnes má každý a strácate v tomto dych. Kvitujem akcie, vypredaje aj Knihu dňa, to je super. Len neskĺznuť do nejakých paberkov, čo by ste inak predávali za pár faciek. Nech sú to aj hodnotné knihy, ako odmena verným. Inak dizajn skvelý, prehľadnejší, živší, taký cool. Na knižný web sa už nedalo pozerať, taký dožívajúci trabantík to bol. bežne idem do buxcafé z Faceboku, to je fajn vec, len pokračujte. Tomáš
(25. októbra 2011 v 18:37)
Gratulujem ,ste super.Je to prehladnejsie,jednoduchsie a hlavne zivsie.Prostrednictvom vas som si kupila mnozstvo knih ,pri ktorych som uzasne relaxovala.Prajem vela uspechov.
(12. novembra 2011 v 14:49)
Tak nová stránka sa mi páči, je v pohode. ale pozrela som si český bux a ten sa mi zdá prehladnejší... a celkom nechápem, že ked si uložím knihu jak to vlastne funguje. lebo tam sa ich moc uložit nedá. a to rozdelenie podla žánrov a tak sa mi tiež velmi nepozdáva. uložím si to, čo sa mi páči... no a ešte by ma zaujímalo či je niekde ktoré knihy pripravujete a všetky akcie. podla mňa to je dost neprehladné. také všetko nakopu..
(12. novembra 2011 v 16:51)
ešte som chcela, že či sa tu nedá dať profilový obrázok... a kde nájdem novinky... a mali by ste si dávať pozor na preklad knihy, alebo na to kolko má tá kniha strán.. lebo už sa mi viackrát stalo, že kniha mala iný počet strán ako ste uvádzali, alebo bol úplne iný názov...
(12. novembra 2011 v 18:05)
a chýba mi tam viac informácií o knihe... napr. že či to je pevná väzba, alebo brožovaná. lebo už sa mi stalo, že som si myslela, že to je pevná kniha a došlo mi v brožovanej väzbe... aj by tam mohol byt originálny anglický názov knihy...
(12. novembra 2011 v 18:10)
zamrzelo ma, že sa mi vymazali všetky moje tituly( teda knihy, ktoré ma zaujali a uložila som si ich. a taktiež všetky komentáre ku knihám čo som písala, boli vymazané. ja rekuže sa to automaticky prenesie do tej novej stránky...
(28. marca 2012 v 17:15)
freelance writer