bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKnihu Julinkina pekáreň pokrstil Igor Timko z No Name

...a evidentne si to užíval. Okrem skvelej hudby priniesol na pódium aj vtip a tiež knižku svojej manželky, ktorá ho vyslala za Táňou po venovanie. Oveľa viac sa dozviete vo video-reportáži, ktorú sme pre vás pripravili.

Ste zvedaví, aké pesničky zahrali No Name? Čo zaželal Julinkinej pekárni Igor Timko? A aký špeciálny darček dostala oslávenkyňa od svojho vydavateľa? Pozrite si vo VIDEU.

Nová kniha Táni Keleovej-Vasilkovej Julinkina pekáreň sa už niekoľko týždňov drží na najvyššej priečke viacerých rebríčkov predajnosti a jej uvedenie do života v utorok večer stálo za to. Slávnostným večerom sprevádzal Marcel Forgáč, ktorého Táňa vyviedla niekoľkokrát z miery a sám to priznal: „Pani Táňa, už dlho som sa necítil pri rozhovore tak v strehu, ako s vami...váš pán manžel to ako zvláda?“

Objednajte si aktuálny top hit Julinkina pekáreň.
Kupit

Celý večer sa niesol v úžasnej atmosfére, keď malý súkromný koncert odohrali oslávenkyni No Name a Igor Timko bol aj krstným otcom novinky Julinkina pekáreň. Kapela hrala po prvý raz na Slovensku unplugged a vo verziách, aké sme vraj u nás doteraz nemohli počuť.
Timko oslávenkyni dokonca zaspieval špeciálne „Veľa šťastia, zdravia...“ – môžete si to pozrieť vo video-reportáži z krstu knihy Julinkina pekáreň:

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(16. apríla 2014 v 19:12)
úžasná spisovateľka s veľkým U