bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skJozef Banáš besedoval o románe KÓD 1 priamo na hrade

A nie na hocijakom. Na stretnutie jedného z najúspešnejších slovenských spisovateľov s jeho priaznivcami a obdivovateľmi pozvala hradná pani Dagmar Machová Jozefa Banáša priamo do priestorov nádherného zámku v Liptovskom Hrádku. Ten nesie v súčasnosti názov Grand Castle.

V objekte zrekonštruovanom s veľkým citom pre detail máte naozaj pocit, že ste sa ocitli v stredovekom hrade, kde nechýba starožitný nábytok s množstvom dobových doplnkov na jednej strane, ale so všetkými vymoženosťami, ktoré ponúka moderná doba na strane druhej. Grand Castle návštevníka jednoducho očarí. Povstal pred niekoľkými rokmi doslova z ruín zásluhou podnikateľky Dagmar Machovej, ktorá mu vdýchla nový život.  Dnes je pýchou nielen Liptova, ale celého Slovenska.

V očarujúcom prostredí Grand Castle čakal na Jozefa Banáša počas uplynulého víkendu (13.- 15. septembra) dlhý rad ľudí, ktorí si ho chceli vypočuť a dať si podpísať aj jeho najnovší román KÓD 1. Beseda, na ktorej hradná pani podávala prítomným kapustnicu, bola taká búrlivá a zaujímavá, že sa tu hostia zdržali do neskorých večerných hodín. Nechýbal ani symbolický krst knihy KÓD 1 a to tradičnými liptovskými korbáčikmi.

 Jozef Banáš

Jozef Banáš

Jozef Banáš

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.