bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHlava ako dôkaz Petra Šlosera v októbri na BUX.sk aj s podpisom autora

Úspešný slovenský autor krimi, bývalý policajný vyšetrovateľ vystupujúci pod autorským menom Peter Šloser, uvedie ešte tento rok ďalšiu svoju knihu s názvom Hlava ako dôkaz. Krimi román v ktorom sa tentoraz vydávame do Piešťan aj s vyšetrovateľom Julom Tvrdým, vychádza 25. októbra.

 Za predpokladu že žiadne nepredvídané okolnosti tento termín neposunú, v rovnaký deň vychádza aj kniha s podpisom samotného Petra Šlosera. Ako je to možné? Jednoducho. V čase vydania si sám autor svoju knihu obrazne povedané privíta v našom sklade a podpíše tie čerstvo dovezené výtlačky, ktoré sa podarilo v rámci exkluzívnej ponuky nazbierať do ukončenia predaja. Na BUX.sk totiž majú zákazníci príležitosť zakúpiť si jeho knihu aj s podpisom. Nepremeškajte tak príležitosť na nákup ďalšej knihy s podpisom autora do svojej zbierky.

Podmienky pre získanie podpísanej knihy

Podmienky pre získanie podpísanej knihy sú jednoduché. Knihu objednávajte na tomto odkaze. Počet kníh nie je obmedzený, kľúčové je však objednanie kníh v čase aktuálnosti ponuky. Po jej ukončení už nebude možné získať knihu s podpisom. Súčasne je v ponuke aj kniha bez podpisu pod názvom Hlava ako dôkaz. Kniha s podpisom pritom nesie názov Hlava ako dôkaz (s podpisom autora). Obe knihy vo svojom popise v čase trvania akcie uvádzajú, či sú knihou s podpisom, alebo kam treba ísť, aby ste ju získali.

Anotácia pripravovanej novinky:

Zločin, akých na Slovensku nebolo viac než prstov na jednej ruke.
Pokoj v kúpeľnom meste naruší nebezpečný zločinec. Objektom jeho záujmu sú ženy a najmä obsah ich kabeliek. Nastane deň, keď sa v ňom pri jednom z prepadov naštartujú chemické procesy a stratí kontrolu nad svojím konaním. Nahé telo obete objaví v kroví náhodný svedok a rieka Váh vyplaví novú mŕtvolu. Pred elitnými policajtmi z Policajnej kriminálnej agentúry sa vynorí niekoľko otázok. Kto je piešťanský fantóm? Komu patrí telo vylovené z rieky a prečo mu vrah odstránil...

Julo Tvrdý bude opäť čeliť nástrahám policajných krivákov s policajným prezidentom na čele. Nečestných mužov zákona opantala chuť peňazí a čoraz viac sa zabárajú do bahna korupcie. Pomôžu policajní agenti čestným policajtom objasniť spáchané zločiny? Autor nás vo svojej piatej knihe vťahuje do deja, v ktorom pred rokmi priamo účinkoval.

 

Knihu s podpisom objednávajte na: https://www.bux.sk/knihy/681731-hlava-ako-dokaz-kniha-s-podpisom.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.