bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skExkluzívne u nás knihy s podpisom

Pre milovníkom Michaly Ries a Petra Šlosera sme si exkluzívne u nás pripravili ponuku ich pripravovaných noviniek s podpisom!

Dve ženy, ktoré sa nepoznajú a zdanlivo nemajú nič spoločné. Dve voľby, po ktorých už nič nebude ako predtým. Dva osudy plné zúfalstva a smútku, ale aj nádeje a neochvejnej materinskej lásky.

Aj to je nový príbeh Michaly Ries - Celý život, ktorý vychádza už začiatkom mája. Zakúpiť si ho však môžete už v predpredaji a dokonca aj s podpisom autorky!

Kto však neobľubuje podpísané knihy, v predaji je samozrejme aj klasická verzia, ktorú nájdete TU.

Podobne ako pri predchádzajúcich Šloserových detektívkach, aj vďaka jeho novinke Spolok Judášov má čitateľ ojedinelú šancu stať sa účastníkom deja. Autor opäť čerpá inšpiráciu z vlastných skúseností, ktoré využil pri opísaní reálneho policajného zákulisia a vyšetrovania zločinov, za ktoré súdy ukladajú doživotné tresty.

Aj túto novinku si môžete už teraz zakúpiť v predpredaji aj s podpisom autora! K dispozícii je samozrejme aj verzia bez podpisu.

Ak si nie ste istí, ako nakupovať knihy s podpisom, prečítajte si TENTO článok, ktorý vám všetko poľahky objasní.

Netreba zabúdať, že pri nákupe nad 39€ platíme poštovné za vás! Ku knižke s podpisom si tak môžete prihodiť napríklad niečo z nášho aktuálneho veľkého jarného výpredaja.

Váš Bux.sk

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.