bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skRobin Cook počas svojej návštevy v Bratislave

Kritický stav V pondelok 19. mája 2008 sa uskutočnila beseda a autogramiáda s Robinom Cookom
v kníhkupectve Panta Rhei v nákupnom centre Polus v Bratislave.
Robin Cook osobne uviedol na slovenský knižný trh svoju knihu Kritický stav,
ktorá práve vychádza v slovenskom preklade.


Váš Ikar
Robin Cook Robin Cook Robin Cook

Robin Cook Robin Cook

Robin Cook Robin Cook

Anotácia titulu Kritický stav:

Kritický stav Laurie Montgomeryová a Jack Stapleton, súdni lekári mesta New York, sa vracajú v ďalšom napínavom príbehu majstra lekárskych trilerov.

Doktorka Angela Dawsonová má zdanlivo všetko: vlastní rozprávkový apartmán v centre New Yorku a užíva si výhody, ktoré jej prináša život úspešnej podnikateľky. Zakladá a rozbieha spoločnosť Angels Healthcare, vlastní kontrolný balík akcií z troch špecializovaných kliník v New Yorku a plánuje výstavbu ďalších v Miami a Los Angeles. Má pred sebou ružovú budúcnosť a verí, že sa jej ambície naplnia.
Angelin starostlivo vybudovaný svet však začne rúcať stafylokoková infekcia, ktorá sa šíri vo všetkých troch klinikách. Nielenže zomierajú pacienti, no vzniká aj vážny finančný problém, ktorý ohrozuje existenciu jej spoločnosti. Angela okrem toho začína mať pochybnosti o investoroch a legálnych zdrojoch ich kapitálu. Po rokoch tvrdej driny jej hrozí, že zostane sama s prázdnymi rukami. Nevzdáva sa, pracuje dvadsaťštyri hodín denne, aby zachránila spoločnosť, ktorú vybudovala.
Obete pooperačných stafylokokových infekcií končia v Ústave súdneho lekárstva v New Yorku, kde ich obhliada doktorka Laurie Montgomeryová. V stávke je okrem profesionálneho aj jej osobný záujem – jej priateľa Jacka čaká operácia na Angelskej ortopedickej klinike. Neverí, že jeho život môže byť v ohrození, preto sa Laurie rozhodne vyšetrovať úmrtia na vlastnú päsť. Otvára tým Pandorinu skrinku plnú intríg a hrozieb.

Robin Cook Robin Cook

Robin Cook Robin Cook

Naša ponuka titulov od autora:Únosné riziko Osudný gén Osudná liečba Deformácia
Blízky koniec  Epidémia Kóma Kríza