bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skŽiješ preto, aby si milovala ... v každom veku

Danielle Steelová je najpopulárnejšou autorkou romantických príbehov na svete. Každý jej román je bestsellerom a vždy sa venuje pálčivej spoločenskej téme.

5. máj 2016

V novinke Country rozoberá problematiku strát a nálezov na pozadí partnerských vzťahov. Detailne opisuje život hlavnej hrdinky Stephanie Adamsovej, ktorá zažíva osobnú drámu. Jej život sa zmenil v zlomku sekundy a Stephanie sa naučí, že najdôležitejší je vždy iba prítomný moment. Nie to, čo bolo a ani to, čo bude. Iba to, čo je – práve teraz.    

Country.jpgDomácnosť, manžel, deti, každodenný stereotyp. Takto vyzerá  život Stephanie Adamsovej. V podstate jej nič nechýba, ale ona aj tak nie je spokojná. V nefungujúcom zväzku s úspešným právnikom Billom zotrváva už viac-menej iba z povinnosti a kvôli deťom. Jej päťdesiatdvaročný manžel však nečakane umiera na lyžovačke v Squaw Valley a zrazu sa všetko zmení. Istoty sa zrútili, nič nie je také, aké bolo doteraz. Ani ona sama. Napriek žiaľu, rozporuplným pocitom a osamelosti sa Stephanie snaží hľadieť dopredu. Po rokoch, čo svoj život obetovala rodine a deťom, sa znova rozhodla nájsť samu seba. A to nie je jednoduché. Osud ju však prekvapí a náhoda ju privedie do Las Vegas, kde sa zoznámi s populárnym a charizmatickým country spevákom Chasom Taylorom, s ktorým sa pred ňou otvorí iný svet. Ponúka jej život novú šancu? Všetko ukáže budúcnosť, jedným si je však Stephanie istá – prítomnosť si treba užívať naplno...

Danielle Steelová (1947) je americká spisovateľka romantickej literatúry a autorka konvenčných drám. Narodila sa v New Yorku a časť detstva strávila v Paríži, kde jej rodičia patrili k spoločenskej elite. Už ako dieťa pozorovala správanie a zvyklosti príslušníkov bohatej vrstvy, čo neskôr zužitkovala  vo svojich románoch. Na konte má takmer 80 bestsellerov, vyše tucta kníh pre deti, vychovala sedem vlastných detí a dve „vyženené“, má za sebou päť stroskotaných manželstiev, dve nominácie na Zlatý Glóbus, zápis v Guinnessovej knihe rekordov, vlastný parfum, každý rok dve nové knihy na trhu a k tomu päť ďalších rozrobených súčasne... Jej romány sa neustále nachádzajú na zozname najlepšie predávaných kníh, čítajú ich muži, ženy, starí i mladí v 47 krajinách a 28 jazykoch. Žije v San Franciscu, niekoľko mesiacov v roku trávi s rodinou vo Francúzsku.

 COUNTRY vychádza na 296 stranách. 

Maloobchodná cena 11,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.