bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZA TIE PRACHY TO STÁLO

Bratislava 26. apríla 2012 - Príbeh zo súčasnosti upúta spracovaním zaujímavej ale aj stále aktuálnej témy. Dej románu z edície Príbehy z kabelky sa krúti najmä okolo vzťahov za peniaze a okorenený je patričnou dávkou erotiky.

Za tie prachy to stáloV tú nedeľu sa už od rána všetko točí okolo vysokoškoláčky Simony a jej nadchádzajúcich zásnub. Príchodom ženícha však na povrch vyplávajú prekvapivé odhalenia o jej dvojakom živote. Keď sa rodičia dozvedia nelichotivú pravdu, že si Simona počas štúdia privyrába ako spoločníčka pre pánov, matka ju okamžite zavrhne. Simona zostáva sama, bez domova, rodiny i snúbenca. Na krátky čas nájde útočisko u spolužiačky Babs, ale osud je nevyspytateľný. Zbaví sa Simona tieňov minulosti?

Silvia Koscelanskádebutovala v roku 2011 románom Drsná neha. „Niekto si čistí hlavu prácou v záhradke, iný zasa športom a ja písaním," odpovedala na otázku, prečo začala písať. „Som obyčajná žena,“ dodala, „ktorá sa rada smeje, klebetí, má rôzne záľuby, ale neobchádza ma ani smútok a trápenie. Keď cítim, že vo mne už všetko vrie, siahnem po klávesnici a píšem.“  Silvia Koscelanská žije s manželom, so synom vysokoškolákom a s yorkshirským teriérom vo svojom rodisku v Košiciach.