bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVyzeráš ako Francúzka. Vyzeráš ako Francúz

Elegancia nie je o značkách, ale o slobode a štýle!

Pre nadšencov francúzskej módy, šarmu, nespútanosti a elegancie máme dvoch unikátnych sprievodcov – jedného pre dámy a jedného pre pánov. Ich autorkami sú Frédérique Veyssetová a Isabelle Thomasová.  Vďaka nim si nájdete vlastný štýl, urobíte si radosť a pritom nebudete tuctoví. Dámam kreatívne ženy dodajú chuť pohrať sa s módou. Mužom zase odborníci na módu prezradia v čom spočíva tajomstvo elegancie, galantnosti a štýlu. Módne príručky vám ukážu ako nájsť správny pomer medzi štýlom a slobodou, či musíte sledovať módu, aby ste mali štýl, ako povýšiť lacné kúsky na skvelé. Každá kniha obsahuje aj adresy obľúbených parížskych miest, butikov a reštaurácií, kam možno zájsť na zaujímavé nákupy.

Vyzeras ako francuzka.jpgFrancúzka nie je nevkusne poobliekaná, jej celkový vzhľad je so fresh. Francúzka si z ničoho nerobí ťažkú hlavu, dokonca ju netrápi, keď vyjde z domu neučesaná, bez nalakovaných nechtov a mejkapu, iba s dieťaťom na rukách. Napriek očividnej nedbanlivosti je vždy elegantná. Francúzku veľmi netrápia viditeľné dôsledky, aké na nej zanechá čas a skvelá gastronómia. Niečo malé gratinované zapíjané lahodným burgundským... A čo ak je Francúzka jednoducho len žena so zdravým úsudkom uplatneným nielen pri varení, ale aj pri obliekaní, čo sa dá stručne zhrnúť, že „menej je viac a dobrých vecí veľa netreba“.

Vyzeras ako francuz.jpg

Francúzsky muž má byť ideál? To teda určite nie! Isteže, lebo nás nenadchýna to, čo je príliš uhladené. Nezaujíma nás až natoľko dokonalosť, skôr paradoxy, ktoré tak dobre odrážajú francúzskeho ducha – zvodného, ale aj trocha dráždivého, romantického, ale aj prelietavého a veľkodušného, pritom trocha bezočivého, ale aj štipku arogantného, vychutnávajúceho, ba niekedy až príliš labužníckeho. Francúzi sú stelesnením chýb svojich kvalít!

Vyzeráš ako Francúzka vychádza na 192 stranách. Maloobchodná cena 14,90 €.

Vyzeráš ako Francúz vychádza na 192 stranách. Maloobchodná cena 14,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.