bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVÍŤAZI

Príbeh o odvahe, víťazstve a triumfe

ssssTohtoročný vianočný knižný trh obohatí aj nový román jednej z najobľúbenejších autoriek na svete Danielle Steel - Víťazi. Príbeh o tom, že aj ten najdokonalejší život sa môže v jedinom okamihu rozpadnúť na márne kúsky. Danielle Steel predstavuje čitateľom dojímavý román so silným emocionálnym nábojom nielen o prežití, ale najmä o odvahe, víťazstve a triumfe. Boj sa ešte len začína, keď sa všetko zdá stratené...

Lili Thomasová, ctižiadostivá pretekárka v lyžovaní, vložila celé srdce do prípravy na olympijské hry. Jej cieľ bol jasný – získať zlatú medailu. V jednom krátkom okamihu sa jej život navždy zmení a nádej na víťazstvo sa po tragickej nehode rozplynie.

Neurologička Jessie Matthewsová v ten večer, keď operuje Lili, sa vinou osobnej tragédie stane jedinou oporou svojim štyrom deťom.

Lilin otec, bohatý podnikateľ, žije len pre svoju dcéru; jej zranenie preňho na dlhý čas znamená stratu všetkých snov.

Životy týchto troch postáv sa v románe prelínajú s osudmi ďalších ľudí. Joe, finančný manažér, sa vyrovnáva s dôsledkami zničenej kariéry, dobré meno mu poškodil nepoctivý obchodný partner. Psychologička Carole prežije rakovinu prsníka, Teddy, mladík s ťažkým poranením miechy, sníva o vysokej škole a kariére umelca. Šestica ľudí odmieta porážku, tvrdošijne sa pokúša na troskách svojho života zmeniť dráhu svojho osudu.

Danielle Steel. Na celom svete sa predalo vyše 530 miliónov výtlačkov jej kníh. Každý román Danielle Steel sa stal bestsellerom. Jej príbehy milujú a čítajú muži, ženy, starí i mladí v  47 krajinách a 28 jazykoch.

Z anglického originálu Winners (Delacorte Press, A Division of Random House, Inc., New York 2013) preložila Zuzana Gašparovičová.

Román VÍŤAZI vychádza na 344 stranách. Maloobchodná cena 11,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.