bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skUčiteľ lásky

Prebudí vo vás všetky vášne

Učiteľ láskyBratislava 11. septembra 2012 –   Romantický, dobrodružný, šteklivý, vzrušujúci a podmanivý. Taký je Učiteľ lásky. Román, ktorý vo vás prebudí všetky vášne. Rozpaľujúci príbeh plný vášnivých scén a  zmyslových pôžitkov.

Učiteľ lásky je prvý zo série erotických románov, ktoré vychádzajú túto jeseň v Ikare. Po ňom to bude Hrana rozkoše Eve Berlinovej prešpikovaná sexuálnymi praktikami založenými na dominantno – submisívnych vzťahoch partnerov. V novembri to bude pre zmenu erotický román slovenskej autorky Andrey Coddington Predohra.

Vášeň a láska – city, ktoré ovládajú ľudí odnepamäti.  Práve o nich je román Učiteľ lásky. Elizabeth Petrová, tridsaťtriročná manželka britského ministra financií a dcéra predsedu vlády, v manželstve nezakúsila naozajstnú vášeň napriek tomu, že je matkou dvoch synov. Ľahostajnosť jej manžela a túžba po nehe a dotykoch ju privedie k rozhodnutiu siahnuť po zbrani, ktorá nenecháva mužov chladných. Požiada Ramiela, nech ju zasvätí do tajov sexu. Ramiel sa preslávil svojím erotickým umením a nemá núdzu o ženy, no vo vysokých kruhoch je pre svoj pôvod zaznávaný. V okamihu, keď Ramiel súhlasí s jej návrhom, ani jeden z nich netuší, čo bude nasledovať. Elizabeth za celý svoj život neokúsila zmyslové pôžitky a je ohromená tým, ako jej telo reaguje. Lekcie erotiky sa čoskoro pre oboch stávajú priveľkým pokušením...

Dajte sa aj vy zviesť rozpaľujúcim príbehom. A pre istotu – s partnerom na dosah!

UČITEĽ LÁSKY, 2. vyd. vychádza na 328 stranách. Maloobchodná cena 9,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.