bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skŠOKUJÚCA AFÉRA

Vášeň bez citu, priateľstvá bez hĺbky

Zmiešaná autorská dvojica pri písaní Šokujúcej aféry spojila svoje skúsenosti – Adriana Macháčová zo ženských románov a Róbert Dyda z praxe v slovenských médiách.Výsledkom je skvelý, dynamický príbeh, zobrazujúci povrchnosti, akými dnešná, čoraz viac virtuálna doba žije. Doba, v ktorej dávame dôraz na pozlátka, kde prevláda vášeň bez citu a priateľstvá bez hĺbky. Vzhľadom na to, že autorov od seba delí vyše 500 kilometrov, vznikala celá knižka cez internet.

Atraktívna tridsiatnička Adela sa po romániku s výrazne mladším Alexom rozhodne našiť manželovi na krk neveru. Spočiatku nádejný komplot dvoch kamarátok zničí tragédia a jej účastníci stoja pred realitou, z ktorej sa každý dostáva po svojom. Adela sa snaží udržať manžela. Bianka verí, že konečne spoznala lásku svojho života a Michal sa rozhoduje, či pre flirt obetuje svoj doterajší, naoko ukážkový, vzťah. A ako svedok tejto šokujúcej aféry sem vstupuje osudom trápená Dana so svojou škaredou dcérou. Existujú vôbec hranice, za ktoré človek pre lásku a rozkoš už nezájde?

Adriana Macháčová je autorkou úspešných románov Cudzie vzťahy (2011), Žena vplyvného muža (2012), Dobré dni sa začínajú v noci (2012),  Striptíz duší (2013) a Nebezpečný muž (2014).  S manželom a synom Maximom žijú striedavo v Bratislave a vo Viedni.

Róbert Dyda je publicista a vydavateľ internetového magazínu Sieťovka. Bol pri zrode najnavštevovanejšieho slovenského blogu, takmer desaťročie adminoval v mienkotvornom denníku a na chvíľu si vyskúšal aj prácu v bulvári. Už niekoľko rokov žije neďaleko Mníchova.

Román ŠOKUJÚCA AFÉRA vychádza na 248 stranách. Maloobchodná cena 9,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.