bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSĽUB

Kniha tohto týždňa – Sľub Táne Keleovej -Vasilkovej je jubilejnou 20. knihou vydanou v Ikare

Bratislava 13. mája 2010 - Najnovší román Táne Keleovej-Vasilkovej je jej v poradí už dvadsiatou prvou knihou a jubilejnou dvadsiatou vydanou v Ikare. Najúspešnejšia slovenská autorka je skutočnou rekordmankou. Doteraz bolo z jej románov predaných neuveriteľných 750 000 výtlačkov a aj ten najnovší má podľa prvých ohlasov potenciál zaradiť sa medzi najpredávanejšie slovenské tituly.
Román je príbehom dvoch priateliek s dvomi rozličnými osudmi.Veterinárka Alica je šťastne vydatá, má dve deti, prácu, ktorá ju teší a kopu snov. Ten najväčší z nich je cestovať a spoznávať iné krajiny, a práve preto s manželom plánujú cestu po Európe. Novinárka Iveta je slobodná a bezdetná. Miluje svoju prácu, domček na okraji Bratislavy a výlety po Malých Karpatoch. K svojmu šťastiu chlapa ani dieťa nepotrebuje, ako s obľubou vravieva. Dve šťastné ženy. Cesty osudu sú však nevyspytateľné...

Táňa Keleová -Vasilková patrí ku kmeňovým autorkám vydavateľstva Ikar. Čitateľky obdivujú na jej románoch najmä fakt, že sú zo súčasnosti, ľahko sa čítajú a mnohé v jej príbehoch môžu nájsť sami seba. Vasilková je niekoľkonásobnou držiteľkou ocenení Zlatá a Platinová kniha.

Román Sľub vychádza na 232 stranách. Maloobchodná cena 9,90 €. Autorkou kresby na obálke knihy je Táňa Keleová-Vasilková.