bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránkaŠEPKANIE ANJELOV - Zakázaná láska a vražda v malom meste

„Myslíte si, že ste vo svojom svete v bezpečí? Veríte, že vás nemôže nič zaskočiť? Že smrť sa vás bezprostredne netýka? Súdite? Hodnotíte životy iných? Hovoríte – to by som v živote neurobila, alebo – mne by sa to nemohlo stať? Tiež som si myslela, tiež som súdila. Buďte ostražití. Láska, ale aj smrť prichádzajú nečakane. Zastihnú vás nepripravených a zvalcujú vás. Verte mi, viem, o čom hovorím,“ touto úvahou sa začína emotívny príbeh zakázanej lásky z pera Bey Bazalovej.

sepkanie anjelovSestra, ktorá vykladá karty, priateľky s tradičnými i netradičnými láskami, povolanie učiteľky, viera v anjelov, každodenný život v malom meste i nečakané stretnutia so smrťou. Túto skúsenosť Bea Bazalová pretavila do svojej najnovšej knihy. Podľa slov autorky: „Naše životy sú plné zázrakov a nevšedných príbehov ukrytých za stenou  ľahostajnosti a ignorancie. Stačí vnímať, hľadieť, pozorne počúvať, a potom už len zapisovať.“

Štyridsiatnička Slávka, ktorú po rokoch opustil manžel, žije len pre svojho syna a prácu. Nečakané vzplanutie citov k podstatne mladšiemu mužovi ju zaskočí a vytrhne z jej bezpečného sveta. Mestečkom, kde žije, navyše otrasie vražda mladej ženy. Všetky nitky sa zbiehajú k Slávke, a hoci veštbami pomáha iným, vlastný osud predpovedať nevie. Ubráni si Slávka v prostredí malomesta nerovnú lásku? Zasiahne ju osteň zla, ktorého blízkosť intuitívne cíti? A prečo ustalo šepkanie anjelov? Príbeh lásky s poriadnou dávkou napätia napokon vyústi v nečakaný záver.

bea bazalova
BEA BAZALOVÁ. Román Šepkanie anjelov je  piatou knižkou tejto autorky. Predchádzajúce romány: Ako na hojdačke - 2008, Láska na druhý pokus - 2009, Obraz - 2010, Nemiluješ, zomrieš – 2012. Keďže Bazalová pracuje s ľuďmi, jej príbehy odrážajú všetky odtiene ľudských vášní a emócií.

Román ŠEPKANIE ANJELOV vychádza na 256 stranách. Maloobchodná cena 9,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.