bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPREDOHRA

Nebude chcieť prestať čítať... a milovať

PredohraBratislava 31. októbra  2012 –   Spisovateľka Andrea Coddington v románe Predohra majstrovsky rozohrala príbeh dobre situovanej vydatej Američanky, ktorá sa zamiluje do golfového trénera, respektíve do výnimočného a nevšedného sexu s ním, ktorý považuje za omamný. Hry lásky a vášnivé erotické scény robia z najnovšieho románu autorky vzrušujúce čítanie.

„Predohra je o ľudskej túžbe po milovaní, pri ktorej rozum nemá viac menej šancu. Väčšinou nás nepripravených zaskočí nepoznanou intenzitou, prevalcuje konvencie aj zábrany,“ hovorí o svojom najnovšom románe Andrea Coddington. 

 Arianna Blaková, vysokopostavená žena z dobre situovanej newyorskej rodiny, vedie život s nálepkou „perfektný“. Dokonale nalinkovaný súkromný život s manželom Samom a vzrušujúci pracovný život s jej šéfom, miliardárom a newyorským starostom Mikom Bloombergom sa odohráva na pozadí scenérie bohatej štvrte Upper East Side. Náhle ochorenie otca prinúti Ariannu opustiť milované mesto. V lietadle do Miami sa na palube zoznámi s Ním. Na South Beach prežije šialený románik, s túžbou vybičovanou do maxima, neutíchajúcou vášňou a žiadostivosťou. Aj keď sa po návrate na Manhattan akokoľvek snaží vrátiť do pôvodných koľají, jediné, na čo myslí, je On. Arianna, neschopná sústrediť sa na rodinu, manžela, kariéru, chce zrazu len jediné – cítiť ho, mať ho, milovať ho.

 Andrea Coddington je jedna z najobľúbenejších slovenských autoriek. Vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Pochádza z Radošiny, žije striedavo v New Yorku a  Bratislave. Všetky jej doteraz vydané knihy - Mal to byť pekný život (2009), Židovka, (Ikar 2010), Cudzia krv (Ikar 2011)  sa stali bestsellermi. Za román Židovka dostala spisovateľka v roku 2011 ocenenie Platinová kniha, ktoré sa udeľuje za predaj 25 tisíc predaných výtlačkov.

Titul  PREDOHRA vychádza na 184 stranách. Maloobchodná cena 8,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.