bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPečieme s Teleránom

Pečieme s Teleránom S touto knihou ani skúsenosť ani čas nebude váš nepriateľ

Bratislava 25. marca 2010Existuje množstvo úplne jednoduchých a rýchlych receptov, ktorých príprava vám nezaberie veľa času, nepotrebujete pri nich nijaké mimoriadne kuchárske skúsenosti, a aj napriek tomu dokážete vykúzliť sladkú pochúťku, po ktorej sa budú všetci oblizovať.
Moderátorky TV Markíza Jana Hospodárová, Adriana Poláková a Lenka Šóošová piekli šestnásť týždňov v relácii Teleráno koláče podľa receptov, ktoré im poslali diváčky. Spolu upiekli 32 chutných a pritom na prípravu veľmi jednoduchých koláčikov. Druhú časť knihy tvoria recepty od divákov, ktoré sa v Teleráne upiecť nestihli.

K knihe Pečieme s Teleránom nájdete najmä jednoduché recepty, pri ktorých stačí v jednej mise zmiešať ingrediencie, cesto vyliať na plech či do formy, vložiť do rúry, upiecť, a potom prekvapiť svojich blízkych či návštevu zaujímavými koláčmi z plechu, rezmi, mafinmi, bábovkami, bublaninami, roládami, štrúdľami, drobnými pečenými aj nepečenými sladkosťami, sušienkami, dokonca aj tortami. A vhod vám azda príde aj zopár receptov na slané pečivo.

Iniciátorka projektu Pečieme s Teleránom Adriana Poláková nezabudla v súvislosti s vydaním knižky výstižne poznamenať: „S touto knihou ani skúsenosť ani čas nebude váš nepriateľ a vy s pomocou nej budete môcť napiecť rýchlo a jednoducho.

Kniha Pečieme s Teleránom vychádza na 224 stranách. Doplnená je ilustračnými fotografiami.
Maloobchodná cena 11,90 €.