bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skOčistné kúry

Ako sa kvalitnou stravou ochrániť pred chorobami

Kto z nás by nechcel byť zdravý? Ale, ruku na srdce, koľkí z nás riešia zdravotný problém až vtedy, keď sa objaví? A pritom sa mu dá predísť. Stačí málo – predovšetkým trpezlivosť a šikovný návod ako na to. Ten vám vo svojej najnovšej knihe Očistné kúry ponúka odborníčka na prírodnú medicínu.

očistné kúryTo, že škodlivé látky sa nachádzajú všade okolo nás, vieme. To, že sa nachádzajú aj v každodennej potrave, vieme tiež. Napriek tomu v dnešnom uponáhľanom svete venujeme len malú pozornosť tomu, čo jeme. A to je chyba! Veľká chyba. Práve kvalitnou stravou môžeme predísť mnohým chorobám či chronickej únave. Škodliviny v potravinách sú pritom veľmi nebezpečné. Vyskytujú  sa v nich v malých dávkach a ich zhubný vplyv sa prejaví až po mnohých rokoch. Môžeme sa pred nimi chrániť kvalitnou stravou a napríklad aj tým, ako si umývame vlasy a zuby. Pomocou správne zvolenej  očistnej kúry  môžeme zregenerovať  naše vnútorné orgány. V knihe Očistné kúry okrem iného nájdete pečeňovú a obličkovú kúru, ryžovú diétu a zoznam škodlivých prísad v potravinách.

Dr. Jadwiga Górnicka – doktorka medicíny, významná poľská špecialistka na vnútorné choroby a prírodnú medicínu. Počas svojej vyše šesťdesiatročnej lekárskej praxe vyliečila pomocou prírodných metód tisíce pacientov vrátane mnohých takých, ktorých ťažkosti boli považované za nevyliečiteľné. Popularizátorka vedy o prírodnej medicíne a potrebe života v súlade s prírodou. Autorka knižiek Liečenie šťavami, Liečenie dotykom, Domáci lekár pre ženy, Domáci lekár pre mužov.

Titul Očistné kúry  vychádza na 104 stranách. Maloobchodná cena 7,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.