bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMILENEC

Aj zrelá žena má právo na lásku. A aj na omyly.

MilenecBratislava 22. mája 2012– Najnovšia próza Mariky Studeničovej pôsobí natoľko autenticky, že ako sama so smiechom hovorí, už teraz sa červená pri stretnutí so svojimi čitateľkami.

Novinárka Saša sa počas interview zoznámi s Róbertom Horským, manželom známej moderátorky erotickej relácie. Úspešný podnikateľ nezostáva nič dlžný svojej povesti donchuana a urputne sa snaží čerstvo rozvedenú štyridsiatničku očariť. Saša sa odrazu nevyzná sama v sebe – napriek zásadám a istému konzervativizmu zisťuje, že Róbert jej nie je ľahostajný. Podľahne šarmantnému zvodcovi? Takýto románik nevyhnutne zaváňa škandálom...

Autorka románu dáva v Milencovi  čitateľovi nazrieť aj do sveta šoubiznisu a médií. Milenec v jej podaní je moderný, dynamický príbeh, v ktorom nechýba správna dávka erotiky a vášnivých milostných scén.

Marika Studeničová vyštudovala žurnalistiku s televíznym zameraním na Fif UK.  Niekoľko rokov je šťastne voľná, má dve dospelé deti a jednu tínedžerku. Vedie rubriku Svet ženy v istom bulvárnom denníku a venuje sa aj šoubiznisu. Má vlastnú tolkšou s českou speváčkou Naďou Urbánkovou a ako tvrdí, život sa v istom zmysle naozaj začína po štyridsiatke. Doteraz vydala:  Keď sa obzriem (2003), Elixír môjho života (2005), Muž môjho života (2007), Rebel s číslom 9 (2008), Od tankov k Touaregu (2009), Ťažko je žiť ľahko (2011).

Titul MILENEC vychádza v edícii Príbehy z kabelky na 192 stranách. Maloobchodná cena 6,90 €.