bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skKeď láska bolí, treba utiecť do Paríža

Do mesta snov, lásky a nerestí odíde nešťastná Tate, keď sa jej detská láska zmení na peklo. Paríž z nej urobí sebavedomú ženu. Na svet, na minulosť, ale predovšetkým do budúcnosti sa pozerá inými očami. Po návrate domov, na ňu však čakajú  spomienky, aj zmenený priateľ. Oplatí sa jej bojovať za lásku, ktorú v sebe pochovala?

19. máj 2016

Nadych.jpgTate a Jared majú k sebe blízko už od detstva, ale ich kamarátsky vzťah sa jedného leta zmení na horor. Jared začne byť na Tate hrubý, v škole ju ohovára a šíri o nej samé klamstvá. Akoby sa jej za niečo mstil... Tate neskôr využije príležitosť a odchádza na rok do Paríža na študijný pobyt. Do USA sa vracia už ako mladá a krásna zrelá žena. V meste snov totiž zakúsila, čo je to osobná sloboda. Už nechce žiť minulosťou, nechce sa pred všetkými skrývať ako kedysi a mieni sa Jaredovi postaviť tvárou v tvár. Ale aj Jared sa zmenil... žeby mu bolo smutno za Tate?  

PENELOPE DOUGLASOVÁ je bestsellerová autorka New York TimesUSA Today. Narodila sa v Dubuque v štáte Iowa ako najstaršia z piatich detí. Študovala na Univerzite v Severnej Iowe, neskôr získala titul magister z pedagogiky na Univerzite Loyola v New Orleanse. Dnes žije s manželom a jedinou dcérou Aydan v Las Vegas. Ako učiteľka sa popri rodine a písaní naplno venuje svojim študentom. V literárnej oblasti sa preslávila najmä knihami určenými pre dospievajúcu mládež a súčasnými erotickými romancami, pre ktoré sú charakteristické silné ženské hrdinky. Penelope má rada sladkosti, inšpiratívnu hudbu, mimoriadne rada nakupuje a miluje dážď.

 

Nádych vychádza na 328 stranách. Maloobchodná cena 11,90  €.

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.