bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKaždé zlomené srdce vylieči nádej

Ženíchov svedok  je prvotriedna  svetová romanca. O láske a zrade. O odpustení a zabudnutí.  

15. marec 2016
Ženíchov svedok

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa má po dlhoročnej známosti vydávať za Jeremyho. Stojí pred oltárom, svojho milého sa však nedočká. Rozsype sa jej svet a uteká od všetkého, čo doteraz poznala. Minulosť a spomienky si ju však nájdu.

ženíchov svedokJeremyho tajomstvo, kvôli ktorému si ju nevzal s Faith otrasie. Opustí rodné mesto a usadí sa v San Franciscu. Po čase sa však vráti do vinice Volavka. V krásnej prírode sa spamätáva z toho, čo sa jej stalo a popri tom si dožičí pohár dobrého červeného vína. Popíja s Levim Cooperom, miestnym policajným veliteľom a najlepším priateľom jej bývalého snúbenca. Práve on zabránil jej sobášu a teraz sa stáva aj dôvodom, prečo sa Faith rozhodne zostať vo Volavke. Román Ženíchov svedok je prvý diel série o vinici Volavka, z ktorej vyšlo už päť dielov. Zaradili sa medzi najčítanejšie romantické príbehy medzinárodne uznávanej autorky.

Kristan Higginsová je podľa prestížnych denníkov New York Times a USA TODAY majsterkou romancí. Na jej konte sa nachádza vyše tucta úspešných románov, za ktoré získala viacero ocenení. Jej knihy preložili do vyše dvadsiatich svetových jazykov. Skôr ako sa začala venovať literatúre, pôsobila ako tlačový hovorca a v reklame. Spolu s manželom a dvoma deťmi žije v rodnom Connecticute. Miluje zvieratá, deti a zákusky. Z anglického originálu The Best Man preložila Tamara Chovanová.

 

Román ŽENÍCHOV SVEDOK vychádza na 408 stranách.

Maloobchodná cena 12,90  €.


Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.