bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skIZABELA II. V TIENI NOTRE - DAME

Bratislava 4. októbra 2012 – Po prvom úspešnom románe Izabela. Láskou spútaní napísala Eva Šranková pokračovanie. Príbeh šľachtičnej, odhodlanej bojovať s osudom, je určený každému, kto má rád hrdosť, česť a európske dejiny. Pre milovníkov historických romancí je tu Izabela II. V tieni Notre - Dame z obdobia rokov 1439 – 1454.

Izabela 2.Vzrušujúci príbeh pestrého života krásnej Izabely sa odohráva v stredovekom Francúzsku a čarovnej Florencii, vrcholí a rozuzľuje sa v Paríži. Nájde Izabela de Vosges stratenú lásku, unikne nástrahám svojich nepriateľov, získa si milosť Karola VII., o ktorú ju pripravila Agnes Sorelová, či nastane ďalší obrat v jej živote a pocíti radosť v náručí iného muža? Alebo sa jej krížová cesta nikdy neskončí... V románe plnom lásky, zrady a nenávisti prichádza hlavná hrdinka na to, že iba vášeň pre vzťah nestačí. Pochopí konečne, že bez odpustenia obyčajné ľudské šťastie nikdy nenájde?

Eva Ava Šranková sa narodila v ohnivom znamení. Priznáva, že je poverčivá, ale neverí, že piatok trinásteho prináša smolu. V tento deň sa totiž narodila a je presvedčená, že pre ňu je to šťastný dátum. Rodáčka z Nitry je vyštudovaná chemička. Píše poéziu a prózu, ale najbližší vzťah má k dejinám... Verí v čestnosť, priateľstvo, silu osobnosti a večnú lásku muža a ženy.

Titul Izabela II. V tieni Notre - Dame vychádza na 192 stranách.

Maloobchodná cena 6,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.