bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skIdioti v politike

Idioti v politike Správa zo študijného pobytu v politike, 2. vydanie

Bratislava 11. mája 2010V týchto dňoch vychádza druhé, rožšírené a doplnené vydanie veľmi úspešnej knihy Jozefa Banáša Idioti v politike. Skutočnosti, osoby a situácie opísané v tejto knihe sú čistou recesiou a humorom. S realitou u nás ani vo svete nemajú nič spoločné, zdôrazňuje autor knihy. Hoci...
Zásadový politik je taký, ktorý keď sa rozhodne prestupovať zo strany do strany, už s tým neprestane, keď začne intrigovať, klamať a neplniť sľuby, bude v tom pokračovať, keď vezme úplatok, nesmie s tým prestať. Zásadový politik keď berie, tak berie. Ak by s tým skončil, stal by sa nedôveryhodným.

Mať v politike názor je cesta do pekla. Najistejší spôsob, ako v politike dosiahnuť úspech, je nemať žiadny názor. Ak názor nemáte, neriskujete, že by ste mohli mať názor nesprávny. Nesprávny názor je každý, ktorý sa líši od názoru predsedovho.

Jozef Banáš, expolitik, publicista a spisovateľ. Donedávna sa na politickom živote aktívne podieľal a tvoril ho, dnes o politike píše. Po humornej próze Idioti v politike (2007) slovenskú literatúru obohatil o romány Zóna nadšenia (2008) a Zastavte Dubčeka! (2009, Ikar).

Titul Idioti v politike vychádza na 312 stranách. Kniha obsahuje aj 16 stranovú obrazovú prílohu. Autori fotografií sú Pavol Funtál a Ladislav Lesay.

Maloobchodná cena 10,90 € .