bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHAZARD

HAZARD Čo všetko sme schopní urobiť pre peniaze?

Bratislava 23. februára 2011 - Na prvý pohľad obyčajný príbeh jednej zlatokopky. Román plný erotiky a dráždivých milostných scén o jednej zvláštnej láske-neláske, kde sú city až na poslednom mieste.
Čo všetko sme schopní urobiť pre peniaze? Predstierať vášeň? Predstierať lásku? Pre prostitútky je to súčasť ich povolania, lenže muži sa s ľahkými ženami zvyčajne neženia. Alebo áno? Jack Kilmer má nádhernú vzdelanú manželku, moc, peniaze, má však prázdne srdce. Jedného dňa mu doň vstúpi Jennifer, dievča z baru s nedokončeným štúdiom žurnalistiky. Mladá krásna blondína s vyzývavým poprsím, túžiaca ako každý jej klon po jedinom – po majetku. Starnúci milionár tak stretáva svoje mladšie ja. Kto z nich dvoch zvíťazí? Kto koho zničí? Kto koho naozaj miluje? Román o tom, že hazardovať s citmi sa nevypláca.

HAZARD Martiny Solčanskej je štvrtou knihou autorky. Jej prvotina Aprílové dievča (2007) získala ocenenie Debut roka, voľné pokračovanie Očistec bláznov (2008) sa taktiež stretlo s nevšedným čitateľským záujmom. V roku 2009 vyšiel Solčanskej román Počkám tu na teba. Kritici hodnotia autorkin štýl písania ako šokujúco úprimný a priamy.

Román HAZARD vychádza na 416 stranách. Maloobchodná cena 12,90 €.