bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skEXOTI. LOV NA ŠIKANÁTORA

Zábavné a akčné. Pridajte sa! Čítajte.

Deti približne vo veku od 10 rokov sa majú na čo tešiť. Na pulty kníhkupctiev prichádza prvá zo série kníh šitá na mieru školákom.  Je vtipná, akčná, zábavná a určite bude mať čoskoro aj na Slovensku veľa fanúšikov, ktorí budú netrpezlivo čakať na ďalší diel Exotov. Autor Michael Fry sa v prvom príbehu sústredil na tému šikanovania, ktorú poznajú azda všetci školáci. Jeho príbeh, plný bláznivých dobrodružstiev,  je doplnený množstvom vtipov a komixových kresieb. Exoti v podaní Michaela Frya sú tak veselou komédiou, do ktorej sa deti zamilujú.

Zoznámte sa...Fry

Nick je (pravdepodobne) najnižší dvanásťročný chalan na svete, kašle na všetky kluby, krúžky a partie (načo by tam strácal čas?) a každú chvíľu skončí zavretý vo vlastnej skrinke (inak, je celkom pohodlná). Keď sa mu výchovná poradkyňa pokúsi „pomôcť“ a strčí ho do najtrápnejšieho klubu na škole spolu s obryňou Molly a beznádejným nemehlom Karlom, všetko ide ešte rýchlejšie dolu vodou. Keď Nicka jeho trýzniteľ opäť napchá do skrinky, podarená partička sa spojí v boji proti šikanátorovi…

Na Slovensku Exotov odporúča detská televízna seriálová hviezda Marcel Chlpík. 

MICHAEL FRY- americký karikaturista a scenárista. Je spolutvorcom a autorom komixov známeho animovaného filmu Za plotom (Over The Hedge) a série kníh EXOTI.

Pripravujeme: EXOTI. NULOVÁ TOLERANCIA, jún 2014

Z anglického originálu The Odd Squad: Bully Bait (Disney, Hyperion Books, New York, 2013) preložila Elena Guričanová.

EXOTI. LOV NA ŠIKANÁTORA majú 224 strán. Maloobchodná cena 9,90 €

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.