bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skE-maily Coco Pinchardovej

Kde Bridget Jonesová skončila... Coco pokračuje!

E-maily Coco PinchardovejBratislava 5. februára  2013 –  Po  úspechu na americkom a anglickom trhu si môžu prečítať E-maily Coco Pinchardovej aj slovenskí čitatelia. Edícia Príbehy z kabelky má tak aj prvého zahraničného autora.

„Pri písani príbehu Coco Pinchardovej som sa inšpiroval všetkými silnými a zaujímavými ženami svojho života. Chcel som vyrozprávať zábavný príbeh ľudí žijúcich v Londýne, ako sa oni vysporadúvajú s rôznymi ťažkými, ale aj príjemnými životnými situáciami," povedal o knihe jej autor  Robert Bryndza.

Coco sa vydala sa mladá, porodila krásneho syna a sen o úspešnej kariére spisovateľky zavesila na klinec. Napokon jej predsa vyjde román, manžel Daniel zošedivie ako strieborný lišiak a syn Rosencrantz dospeje. Je čas užívať si život! Pod vianočným stromčekom si Coco otvára darček od Daniela. Nie je to šperk, ale iPhone. Predznamenáva začiatok Danielovej krízy stredného veku a Coco ho nachytá v posteli s mladšou ženou. iPhone sa jej stane spovednicou. Coco sa cez e-maily zdôveruje priateľom – Chrisovi, starnúcemu synovi zbohatlíkov, mierne alkoholickej učiteľke Marike a mnohým ďalším. Potom stretne fešáka Adama a ako slobodná štyridsiatnička zbiera a lepí kúsky svojho rozbitého života.

Robert Bryndza, spisovateľ a scenárista, sa narodil vo Veľkej Británii. Vyštudoval prestížnu Guilford School of Acting v Londýne. V roku 2007 napísal komédiu Branko a Branka, v ktorej aj sám hral a predstavil ju aj na medzinárodnom festivale v Edinburgu. V kariére scenáristu pokračoval v Los Angeles. Je spoluautorom knihy Bitch Hollywood, ktorá sa stala bestsellerom aj na Slovensku pod názvom Mrcha Hollywood.  E-maily Coco Pinchardovej je Robertova prvotina. Slovenský preklad Ján Bryndza.

Ján Bryndza, spisovateľ, prekladateľ, producent a štylista, je rodákom z Nitry. Žil a tvoril v Londýne, Los Angeles, Miláne, Ríme. Písal pre módne časopisy v Taliansku a pre The London Paper týždennú spoločenskú rubriku. Bol producentom divadelnej hry Branko a Branka. Je autorom bestselleru Bitch Holywood (Mrcha Hollywood).                 

www.teambryndza.com

E-maily Coco Pinchardovej vychádzajú  na 328 stranách. Maloobchodná cena 7,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.