bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skDVE TVÁRE DVOCH MUŽOV

ddd „K napísaniu románu ma inšpirovala dnešná náročná doba, keď ľudí hodnotíme podľa krásy a úspechu. Mylne sa domnievame, že úspech závisí od peknej tváre a šťastie od množstva peňazí. V príbehu sa stretnú dva protiklady: na jednej strane bývalý väzeň, na druhej atraktívny, úspešný doktor.  Aj hlavná hrdinka, inak praktická, rozumne zmýšľajúce žena podľahne falošnému šťastiu. Postupne odkrýva karty a zhrozene zisťuje, že nič nie je tak, ako sa nazdávala,“ – hovorí na okraj svojho nového románu Eva Dedinská.

Keď sa Diana preberie v miestnosti, ktorú nespoznáva, a so spútanými rukami, myslí si, že je to iba sen. Sen, ktorý sa o chvíľu pominie a opäť bude doma s dcérkami. Minúty plynú a Diana sa musí zmieriť s krutou realitou. Kde je? Čo sa stalo? Uniesli ju? Kto by toho bol schopný? A prečo? Diana je obyčajná žena z malého mesta a žije všedným životom. Práca. Deti. Domácnosť. Netuší, prečo sa to stalo. Únoscom môže byť Braňo, jej bývalý, ktorého nedávno pustili z väzenia. Má na to všetky predpoklady. Vrátil sa do jej života, odhodlaný získať si lásku dcér, od ktorých ho v minulosti odlúčila nešťastná udalosť. Na um jej prišiel aj Róbert, jej nová známosť. Vysnívaný muž, ktorý sa v poslednom čase tiež správal akosi čudne. Keď sa napokon jej únosca odhalí, všetko začne do seba zapadať. V mysli sa jej vynoria okamihy, ktoré ju mali varovať. V spomienkach sa vracia do obdobia, keď sa v jej nudnom živote objavili dvaja muži – dvaja muži dvoch tvári...

Eva Dedinská doteraz vo vydavateľstve Ikar vydala: Zmätok v srdci (2010), Až na dno (2011), Budem tvojimi očami (2012), Keď slzy liečia (2013).

Román DVE TVÁRE DVOCH MUŽOV vychádza na 304 stranách. Maloobchodná cena 8,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.