bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skDaringham Hall - Dedičstvo

Hľadá pravdu, nájde lásku

21. apríl 2016

Život vo vidieckom sídle rodiny Camdenovcov Daringham Hall vo Východnom Anglicku plynie pokojným životom. Naruší ho príchod mladého právnika Bena Sterlinga, ktorý tvrdí, že panstvo mu patrí. Pôvodne plánoval, že s Camdenovcami bude z New Yorku komunikovať len prostredníctvom právnika, ale na poslednú chvíľu zmení názor. Svoje víťazstvo si chce vychutnať priamo na mieste.  Spomienka na umierajúcu matku, ktorú mu ešte, keď bol dieťa vzala rakovina, mu nedá spať. Nestihla mu odpovedať na otázky o jeho otcovi a Ben chce vypátrať pravdu.

Daringham Hall.jpgLavínu intríg, domnienok, nekonečných klebiet a falošných dohadov spustí fakt, že Ben sa veľmi podobá na majiteľa sídla Ralpha Camdena.  Ben sa k ľuďom na panstve správa nenávistne, chce sa len vysporiadať s minulosťou, získať panstvo a vrátiť sa k svojmu životu.  Jeho plány však zmení zverolekárka Kate, do ktorej sa vášnivo zamiluje. Pre Kate je Ralph ako vysnívaný otec, ktorého nikdy nemala. Ben jej imponuje práve svojou podobnosťou s Ralphom. Kate mladého právnika natoľko očarí, že pomsta a hľadanie pravdy preňho prestávajú byť dôležité. Je na životnej križovatke, kedy sa rozhoduje medzi odpustením hriechov minulosti a budúcnosťou, v ktorej sa črtajú kontúry nového, krásneho vzťahu.  

KATHRYN TAYLOROVÁ je nemecká spisovateľka s anglicky znejúcim pseudonymom, ktorá začala písať už ako dieťa. Keď mala jedenásť, vydali jej prvý príbeh. Od tých čias vedela, že sa chce živiť ako spisovateľka. Profesionálny i súkromný život jej však prichystal veľa prekážok. Sen sa jej napokon splnil, keď napísala štvordielnu sériu čitateľsky veľmi úspešných moderných romancí odohrávajúcich sa na anglickom vidieku s výstižným názvom Farby lásky (Oslobodená, Odhalená, Stratená, Zvedená). V prvej časti romantickej trilógie Daringham Hall – Dedičstvo nadväzuje na obľúbený štýl románov z anglického šľachtického prostredia.

DARINGHAM HALL – DEDIČSTVO vychádza na 280 stranách.

Maloobchodná cena 10,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.