bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skCudzoložstvo

Je lepšie nežiť, ako neľúbiť

Detail tovaru Cudzoložstvo
Vaša cena: 7,90 € Kúpiť

Jeden z najvplyvnejších spisovateľov súčasnosti - Paulo Coelho - má novú knihu. Román Cudzoložstvo je úprimným rozprávaním nevernej manželky o jej vzťahu k mužovi, ktorý v nej prebudí vášeň, akú už dlho nepocítila. Urobí všetko, aby si získala jeho lásku, a bude musieť zostúpiť až na dno ľudských citov, aby napokon našla vykúpenie...  Cudzoložstvo je provokatívny román o láske, vášni  a zaslepenosti.

Linda má tridsaťjeden rokov a v očiach druhých vedie dokonalý život: žije vo Švajčiarsku, jednej z najbezpečnejších krajín sveta, má stabilné manželstvo, milujúceho muža, milé, dobre vychované deti a prácu novinárky, na ktorú sa nemôže sťažovať. Zrazu si uvedomí, že jej život je jednotvárny a predvídateľný. Už nedokáže predstierať, že je šťastná, v skutočnosti prepadla príšernej apatii. Všetko sa zmení, keď stretne bývalého priateľa zo školských čias. Z Jacoba sa stal úspešný politik a počas rozhovoru v nej prebudí silnú vášeň...

PAULO COELHO. Jeho knihy vyšli v 168 krajinách sveta a boli preložené do 80 jazykov. Narodil sa v auguste 1947 Riu de Janeiro a veľmi skoro sa rozhodol pre spisovateľskú dráhu. Pracoval ako divadelný herec a režisér, novinár a skladateľ. Z jeho hudobnej spolupráce s Raulom Seixasom vzniklo mnoho brazílskych rockových hitov. K jeho najúspešnejším dielam patrí Alchymista, najpredávanejšia brazílska kniha všetkých čias, ktorá sa dostala aj na popredné miesta rebríčka The New York Times, a Pútnik z Compostely. Na sociálnych sieťach má najviac priaznivcov zo všetkých spisovateľov. Od roku 2002 je členom Brazílskej literárnej akadémie a od roku 2007 poslom mieru Spojených národov.

Z portugalského originálu Adultério preložila Jana Marceliová.

CUDZOLOŽSTVO vychádza na 224 stranách. Maloobchodná cena 10,90 €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.