bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVeľká súťaž o 2x balíčky Marťan

Kniha, ktorú sfilmovali – dnes ide do slovenských kín – a o ktorej sa toľko hovorí. Výnimočný príbeh, ktorý sa pritom zrodil ako sen jedného obyčajného programátora. Andy Weir sa vždy túžil stať spisovateľom na plný úväzok a na svojej stránke začal na pokračovanie publikovať príbeh astronauta, ktorý uviazne na Marse. Čitatelia boli nadšení a tak svoj seriál vydal svojpomocne ako e-knihu. Zakrátko sa ozval vydavateľ, Marťan vyšiel knižne a teraz je z neho aj veľkolepý film v réžii slávneho Ridley Scotta. Hrajte o 2 super darčekové balíčky Marťan od Buxu a spoločnosti Barracuda Movie.

marťanMarťan je príbehom astronauta Marka Watneyho (hrá ho Matt Damon a je vynikajúci – perfektne vystihol charakter postavy. „Presne takto som si Marka predstavoval,“ povedal Andy Weir). Mark je súčasťou expedície na Mars, kde posádku zastihne prašná búrka. Ostatní členovia expedície si myslia, že Mark v búrke zahynul a vracajú sa na Zem. Mark však stále žije a musí si sám poradiť na nehostinnej planéte s obmedzenými zásobami. Navyše musí nájsť spôsob, ako vyslať signál na Zem, že prežil. Keď sa mu to podarí, začína sa opäť súboj s časom a takmer nemožná záchranná misia.

Verte, že pri čítaní Marťana sa budete baviť, pocítite jeho zúfalstvo, keď zostane sám na cudzej planéte a zároveň precítite jeho nádej a nezlomnosť, aby prežil. Je úžasné, ako sa Mark popasoval s novou situáciou a doslova si budete jeho každodenný zápas s nepriazňou osudu vychutnávať.

Prečítajte si zaujímavý článok o Slovenke Michaele Musilovej, ktorá bola na simulovanom pobyte na Marse:

Aké je to byť na Marse? Ona to vie!

marťan

HRAJTE o 2 marťanské balíčky

Kniha Marťan už vyšla v druhom vydaní, u slovenských čitateľov mala obrovský úspech a tak ju nájdete aj v našom marťanskom balíčku. Ku knihe pribalíme aj štýlové „vedecké“ tričko, rastlinku Marťan v plechovke (aby ste vedeli prežiť kdekoľvekJ) a prívesok na kľúč v podobe Markovho marťanského roveru.

Čo treba urobiť, aby ste boli v hre o marťanský balíček?

marťan

Mark dokázal prežiť nielen vďaka svojej šikovnosti, vynaliezavosti a originalite, ale aj vďaka seriálom, hudbe a knihám, ktoré tam mal so sebou.
Preto nás zaujíma, ktorý televízny seriál, hudobný interpret a konkrétna kniha/autor by vám pomohol prežiť na nehostinnom Marse.
Tieto tri veci stačí napísať dolu do komentárov pod článok a ste v hre o 2 super marťanské balíčky.

Zatiaľ si môžete pozrieť TRAILER k filmu, ktorý ide práve dnes, vo štvrtok 1.októbra do slovenských kín (videli sme a rozhodne odporúčame – prečítajte si prvú recenziu)

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(1. októbra 2015 v 10:07)
Waw, tak toto musím vidieť čo najskôr. Cyhstal som sa, uvažoval, ale teraz som rozhodnutý - Marťana musím vidieť a keby som si ho vďaka vám aj prečítal, budem ešte šťastnejší:-) Ale k veci - milujem takéto príbehy, aj otázky ako ste dali. Už som neraz nad tým rozmýšľal, lebo naozaj - človek potrebuje byť fit psychicky a k tomu mu pomáhajú jeho obľúbené veci. Ja by som tam chcel nejaký sitcom, či už Big Bang Theory alebo prvé série Dva a pol chlapa. Smiech na takom nehostinnom mieste je mimoriande dôležitý a tieto seriály ma vedia vždy pobaviť. Hudba? Asi môj najobľúbenejší Queen, Mercuryho skladby, spev, dynamika by ma vedeli naštartovať, povzbudiť. A vo chvíľach pohody, oddychu by som si čítal Grishamov Maľovaný dom...prípadne Marťana od Andy Weira, aby som vedel, ako sa to tam so mnou skončí:-) Ste super, pekný deň.
(1. októbra 2015 v 10:56)
Eureka - podľa neho by som možno postavila aj raketu :) , Michael Jackson a kniha by to bola Stopárov sprievodca po galaxii :)
(1. októbra 2015 v 11:00)
Urcite stephen king ma velmi dobru fantaziu
(1. októbra 2015 v 11:00)
1. Teória Veľkého tresku 2. Oasis 3. C.D. Payne - Mládí v hajzlu
(1. októbra 2015 v 11:02)
Mne by stačil: Búrlivé víno, Elán a Harry Potter...
(1. októbra 2015 v 11:04)
Tak Tv seriál. Teoria Veľkého tresku. Pretože ak by som bol v depke, pri jeho pustení by som nebol. Ac\Dc Pretože je to pre mňa zivota budič. Z kníh alebo autorov by som volil Stephena Kinga. Pretože ho jednoducho milujem
(1. októbra 2015 v 11:04)
Fúha... Once upon a Time, Ed Sheeran a Cress, ktorá mi príde dosť príslovečná. :)
(1. októbra 2015 v 11:05)
ako seriál niečo pre zlepšenie nálady takže Teória velkého tresku, jeden spevák by bol málo, nepáči sa mi iba jeden, od každého tak 3-4 pesničky :D ale najviac ich je asi od Avril Lavigne takže tú. Ako spisovatela určite Stephenie Meyerová pre jej knihy Twilight
(1. októbra 2015 v 11:05)
Mne by pomohli knihy od Keleovej a Bickmorovej...seriál Freiser.
(1. októbra 2015 v 11:07)
Seriál Dva a pol chlapa. Hudba Horkýže slíže a knihy od Stephena Kinga
(1. októbra 2015 v 11:07)
1. Hra o tróny je seriál, ktorý by mi pomohol pri pokuse o záchranu, dá sa z neho opozerať, čo robiť v krízových situáciách, naučiť bojovať, ako prežiť či ako umrieť a okrem toho je to môj obľúbený seriál, takže by som sa aspoň nenudila, dá sa pozerať aj 3x, človek sa stale niečo nove naučí =) 2. James Blunt, ktorý by mi v pesničkách spieval, aká som krásna a dokonalá, každý potrebuje počuť povzbudivé slová. 3. Kniha, ktorá by mi pomohla prežiť na Marse je trilógia Hry o život. Pri čítaní tejto knihy si človek uvedomí, že byť na Marse je oproti aréne smrti menším zlom.
(1. októbra 2015 v 11:08)
AC/DC alebo Nirvana Game of Thrones - kniha aj seriál ^_^
(1. októbra 2015 v 11:09)
Seriál jednoznacne priatelia, v takej situácii pomáha smiech. Hudba niečo slovenské napríklad Miro Žbirka,kniha niečo od Nicholas Sparks.
(1. októbra 2015 v 11:12)
1/ Dila 2/ Elán 3/ Jana Eyrová
(1. októbra 2015 v 11:13)
U mňa je to televízny seriál House M.D.,hudobný interpret - skupina Nickelback a kniha Jana Eyrová od Charlotte Brontëovej.
(1. októbra 2015 v 11:13)
Rozhodla by som sa pre film Mesiac (kedze Martana som este nevidela), knihu Limit a serial Cerveny trpaslik.
(1. októbra 2015 v 11:16)
seriál - the 100, hudba - coldplay, kniha - storočný starček ktorý vyliezol z okna a utiekol :)
(1. októbra 2015 v 11:17)
1. seriál MacGyver určite :) 2. interpret Elán - toľko piesní zo života čo nahrali, určite by mi boli oporou :) 3. kniha To najlepšie z časopisu Urob si sám :-D
(1. októbra 2015 v 11:18)
serial - big bang theory, hudba - 30 seconds to mars, kniha - Jana Eyrova
(1. októbra 2015 v 11:18)
Seriál: Priatelia - aby som sa mohla aspon virtuálne tvárit, ze mám okolo seba kamosov Hudba: Jana Kirschner Knihy: vsetky od Allendeovej, lebo píse krásne o Zemi a ludoch na nej, z toho istého dovodu novsie Holkve knihy a keby to musela byt len jedna, tak nieco poriadne hrubé a optimistické, mozno Storocný starcek Najlepsie by bolo predplatné na i-bux cez nejaký marso-zemský internet
(1. októbra 2015 v 11:18)
seriál asi Krok za krokom, hudba Michal David a kniha nejaku od Nesba od neho je každá kniha vynikajuca, len z tých hrubších, aby mi dlhšie vydržala
(1. októbra 2015 v 11:21)
Knihu Into the wild, lebo by mi pripominala, ze su ludia aj na Zemi, ktori by boli najradsej na svojej vlastnej planete a necitila by som sa sama vo svojej situacii. Vo filme bol sice velmi zaujimavy soundtrack, ja by som zvolila soundtrack z Interstellaru alebo Inception, cize Hans Zimmer. a televizny serial..Priatelia, lebo to sa da pozerat stale dokola :)
(1. októbra 2015 v 11:23)
Seriál Čarodejnice, ten ma vždy bavil. Interpret Taylor Swift a kniha určite niečo od Nicholasa Sparksa
(1. októbra 2015 v 11:24)
seriál Futurama, hudba Iron Maiden, kniha Marťan :), prípadne To od Stephena Kinga
(1. októbra 2015 v 11:24)
Seriál je to rozhodne Teória veľkého tresku. Hudbu by som počúvala od Imagine Dragons a ako sa poznám, knihu by som si určite nevybrala len jednu, ale keď už, bol by to Patrick Rothfuss Meno Vetra.
(1. októbra 2015 v 11:25)
Ták seriál jednoznačne by to bola Teória veľkého tresku, to je moja srdcovka, najlepší seriál, aký len môže byť. Hudobný interpret vzala by som si teda Ine Kafe, tí majú dobré pesničky a možno ešte aj Zoči Voči také o živote presne o mne. Knižka hm trebalo by mi tam ešte viac zábavy, tak asi Džínsové denníky od Zuzky Šulajovej a to hľavne 1,2 a Džínsový denník Lukášovými očami, tie boli najlepšie, nasmiať sa tam dalo až až. A hlavne fakt by som sa išla pozrieť na ten Mars je to také fascinujúce a mňa to žerie.
(1. októbra 2015 v 11:25)
serial Krok za krokom, hudba - Dido a kniha -Guernseyská literárna a koláčová spoločnosť
(1. októbra 2015 v 11:28)
1)Seriál by ma len rýchlejšie zabil, 2)Kabát, 3) Malý princ
(1. októbra 2015 v 11:29)
Serial Sherlock Holmes (ja viem, ze casti je malo... Ale vedela by som to pozerat dookola)Kniha Skafander a motyl. Hudba Pearl Jam...
(1. októbra 2015 v 11:30)
Dobry den Serial teória veľkého tresku, Skupina walk the moon, Kniha davinciho kod Trskova
(1. októbra 2015 v 11:31)
Och televízny seriál, asi starí dobrí Priatelia (aj po rokoch sú pre mňa naj), 2. interpret - skôr skupina Elán a kniha resp. autor momentálne Jo Nesbo :) a od neho každé jedno dielo sa mi páči (a momentále si postupne kupujem celú jeho zbierku). Keď už by bol ten Mars nehostiný, nech mám okolo seba veci, ktoré mám rada :)
(1. októbra 2015 v 11:31)
Kniha jednoznacne Milenium od Stiek larson, serial Sex at the city a interpret Strauss a jeho Valciky
(1. októbra 2015 v 11:31)
seriál - Priatelia (dá sa pozerať donekonečna :) interpret - Richard Muller Kniha - séria Harry Potter :)
(1. októbra 2015 v 11:35)
určite serial Chirurgovia, hudbu mám rada skôr vážnu asi Vivaldi, alebo Verdi by bol favoritom a knihy od Clavella Šogun, Tajpan a Gaidžin.
(1. októbra 2015 v 11:35)
Gilmorove dievčatá Kaliho Stalker
(1. októbra 2015 v 11:36)
*Into the wild od Krakauera
(1. októbra 2015 v 11:36)
Game of thrones, Robbie Williams, Remarque Traja kamaráti :)
(1. októbra 2015 v 11:38)
Zo serialov by to mohli byt: Frasier alebo Teoria velkeho tresku a z hudby by to bol pravdepodobne Bruno Mars. S knihou by som mala problem, kedze existuje vela dobrych knih. Ak si mozem vybrat len jednu, tak by to bol David Copperfield od Dickensa.
(1. októbra 2015 v 11:38)
1;Dva a pol chlapa ..2;U2..3;Kniha Ako prežit na opustenom ostrove
(1. októbra 2015 v 11:41)
Serial The Walking Dead, interpret Desmod a vsetky knihy od Kate Mossovej :-)
(1. októbra 2015 v 11:43)
Scrubs, Pink a Potterovky
(1. októbra 2015 v 11:46)
Teorie veľkého tresku, Geo da Silva, Jo Nesbo
(1. októbra 2015 v 11:51)
Serial-Chirurgovia(klinika Grace) Hidba-Hurts a Imt-smile Kniha-Jedz, modli sa a miluj
(1. októbra 2015 v 11:51)
Príjemný dobrý deň.Na Marse by mi pomohol prežiť seriál Chlapi neplačú,ktorý sa mi páčil,nakoľko seriály pozerám málo,zaujal ma dejom a hereckými výkonmi.Hudobný interpret by mi pomohol Dalibor Janda pesničkou Všichni na Mars,aby som tam nebola sama a kniha Terapia Láskou,ktorá sa mi veľmi páčila a chytila ma za srdce.Snažila by som sa myslieť na svojich blízkych s láskou a vierou,že sa čoskoro stretneme.
(1. októbra 2015 v 11:51)
Serial Sex v meste, interpret The Beatles a autor Robin Cook
(1. októbra 2015 v 11:52)
Ordinácia v ružovej záhrade/česká/,Karel Gott,Mafia na Slovensku
(1. októbra 2015 v 11:53)
1. Game of Thrones, 2. Ed Sheeran, 3. Malý princ
(1. októbra 2015 v 11:53)
Takže seriál napr. Priatelia alebo MASH, hudba - Red Hot Chili Peppers a kniha? Asi Martan, lebo milujem jeho humor a je to jedna z mojich najoblubenejsich kníh ever :)
(1. októbra 2015 v 11:54)
Mne by pomoh prezit serial Priatelia, da sa pozerat donekonecna, hudobny interpretov by bolo viac, no pre mna naj je skupina Elan a naj kniha, fu to je tazke, ale z detstva Anna zo Zeleneho domu, vsetkych 8 knih mam precitanych niekolko krat :)
(1. októbra 2015 v 11:54)
seriál Scrubs, skupina Megadeth a knihy Pieseň ľadu a ohňa :)
(1. októbra 2015 v 11:55)
Serial Dva a pol chlapa, hudobny interpret Imagine Dragons, kniha Da Vinciho kod. Bez nich ma na Mars neposielajte. ;)
(1. októbra 2015 v 11:57)
1) Seriál "Priatelia", pretože má veľa častí a nikdy neomrzí. 2) Klasická hudba, ktorá by mi pomohla prekonať paniku a skoncentrovať sa, tj. Beethoven, Mozart alebo Vivaldi. 3) Knihu "Anna Karenina".
(1. októbra 2015 v 11:58)
seriál Once upon a time, skupina Lyriel a kniha - séria Harry Potter:)
(1. októbra 2015 v 12:00)
Dr. House, Iné Kafé, Lars Kepler
(1. októbra 2015 v 12:01)
seriál Alf, hudba Ennia Morriconeho a kniha Zálesák Rolf
(1. októbra 2015 v 12:01)
nie je to serial v pravom slova zmysle, ale ide v telke kazdy vikend - POstav dom, zasad strom ;) navody a rady, ktore by som vyuzila ;), interpret Enrique Iglesias a kniha??? to je tazke momentalne Piate evanjelium
(1. októbra 2015 v 12:08)
Serial Red Band Society, z hudby Piano Guys a kniha Perla v piesku. :)
(1. októbra 2015 v 12:18)
serial MASH, ale aj náš Panelák, hudba-skupina Muse, a kniha..asi vvšetko od Zdeny Fríbovej
(1. októbra 2015 v 12:20)
1) tažko vybrať jeden...ale som si istá že gilmorové dievčata by som zvládla pozrieť ešte niekoľko krát, ale taktiež aj čarodejnice. Bol by to tažký výber. 2)hudobný interprét asi niečo tanečné a veselé pre zlepšenie nálady ... takže by to mohol byt aj Tiesto 3) len jednu knihu je velmi obtiažne lebo rozhodnúť sa medzi niečim obľúbeným a niečím novým čo ma láka je ťažké ... isté je že by to bola poriadne hrubá kniha. Mohla by to byť teda kniha Inheritance.
(1. októbra 2015 v 12:21)
Seriál jednoznačne Lost, kniha.. Asi by bolo epickejsie kniha Martan, no vybrala by som si knihuCesta pokojného bojovníka aby som mala pokoj v duši, a interprét asi eddie verder, vďaka nemu by som tam bola šťastnejšia..
(1. októbra 2015 v 12:23)
Serial MacGyver, Priatelia, Frasier, Hudba IMT Smile, No Name, Knihy komplet celá séria kníh Milenium
(1. októbra 2015 v 12:25)
Kosti, Elán a Harry Potter
(1. októbra 2015 v 12:26)
seriál= tie roky sedemdesiate, hudba= beatles, kniha= harry potter (seria) :)
(1. októbra 2015 v 12:29)
čo iné by mi pomohlo prežiť ako Stopárov sprievodca galaxiou? :)
(1. októbra 2015 v 12:30)
seriál Priatelia
(1. októbra 2015 v 12:30)
Serál Priatelia, hudobný interpret Sonata Arctica a kniha Odviate vetrom :)
(1. októbra 2015 v 12:30)
Seriál sa naozaj nedá vybrať jeden, asi The Walking Dead, aby som sa dostala do survival módu :) Kniha akákoľvek od Paula Coelha, aby som nikdy nestratila nádej a hudba niečo epické, napr.soundtrack z Inception..
(1. októbra 2015 v 12:33)
Krok za krokom je to sice starsi serial ale proste asi najlepsi aky som kedy videla...hudobny interpret asi Sheppard zboznujem od neho song Geronimo a knizka fuu milujem citat knihy tak si neviem moc vybrat ale asi by to bola knizka Svetlo medzi oceanmi :)
(1. októbra 2015 v 12:35)
Seriál-Dr. House, hudba- Sia, kniha- Silmarillion
(1. októbra 2015 v 12:35)
Seriál : Sherlock Interpret: klasika Vivaldi Kniha: Pýcha a predsudok od Jane Austenovej
(1. októbra 2015 v 12:43)
serial:Dr.House interpret:Elan kniha:Krasna Katarina I.-VII.
(1. októbra 2015 v 12:48)
tv serial: Dr. Hause, Hudob.interpret : Kristína,Dara Rolins, Kniha: Vsetky od T.K.Vasilkovej
(1. októbra 2015 v 12:50)
Serial FRIENDS, hudba DESMOD, knihy 50 SHADES.. ☺
(1. októbra 2015 v 13:00)
Serial napr. Dr Who, hudba: Michael Buble, Ed Sheeran, Joss Stone a knihy od Jane Austen
(1. októbra 2015 v 13:04)
Televízny seriál = Downton Abbey, hudobný interpret - HIM, autor - Stephen King.
(1. októbra 2015 v 13:05)
1. zo seriálov určite The L Word. Skvelá kombinácia drámi, vtipu, romantiky a ku koncu aj napätia. 2. To je veľmi tažký výber, pretože obľúbených interpretov mám príliš veľa, ale moje najpočúvanejšie CD s originálnym muzikálom Miss Saigon v podaní mojej obľúbenej speváčky - Lea Salonga 3. Ak si mám vybrať len jednu tak to je Ilias od Homéra. Tento príbeh milujem už o základnej školy a priviedol ma k literatúre faktu týkajúcej sa historie, takže pre mňa je táto kniha taký dôležitý mezník môjho čitateľského života
(1. októbra 2015 v 13:10)
Seriál: The Middle, interpret: Tomáš Klus, kniha: Divergencia
(1. októbra 2015 v 13:11)
Zo seriálov = Krok za Krokom a Gotham. Hudba = Sum41 a Knihu = niečo od Stephena Kinga
(1. októbra 2015 v 13:14)
mne by urcite postacili aj tri knihy, serial ani interpret by nemusel byt :D nejake poriadne hrube a s tematikou prezitia v extremnych podmienkach. ale tazko je vybrat konkretne 3. Serialy nepozeram, ale bolo by to urcite nieco komedialne, na odlahcenie situacie, velmi som mala rada napr. Show Billa Cosbyho. A ak si mam vybrat jedneho interpreta, tak Jarek Nohavica, jeho texty su uzasne, a narozdiel od inych "hitov" sa tak rychlo neosuchaju...
(1. októbra 2015 v 13:14)
serial- M*A*S*H, hudba- efo Pearl Jam a kniha- Tulak po hviezdach...tento balicek by mi urcite pomohol prezit :-)
(1. októbra 2015 v 13:20)
Nepochybne by som si na Mars so sebou vzala sériu Hier o život alebo niečo od nášho Kariku, pretože viem, že sa pri tejto literatúre nebudem nudiť ani na sekundu. Do uší by som si naladila Lanu Del Rey, keďže jej texty by mi, predpokladám, pripomínali ľudskú existenciu a lásku, ktorá by mi pravdepodobne na pustej planéte chýbala :P. Nuž a seriál som si nechala nakoniec, vzhľadom na to, že nie som seriálový typ, ale jeden z mála by ma na Marse bavil celý čas, možno aj 100x dokola :D Black Books...alebo aj Teóriu veľkého tresku, sarkazmus mám rada :)
(1. októbra 2015 v 13:20)
Seriál: Agents of S.H.I.E.L.D. Interpret: Bruno Mars. Kniha: Marťan
(1. októbra 2015 v 13:33)
asi priatelia alebo MONK HAHA kniha asi nebo nie je vymysel a NAUGHTY BOY MOZNO :)
(1. októbra 2015 v 13:43)
seriál: How I met your mother, kniha: Alexandra Potter- Daj si pozor na želania, interpret: Sam Smith
(1. októbra 2015 v 13:55)
Seriál : Pretty Little Liars Hudobný interprét : Adam Levine Kniha: Andrea Rimová - Amnestia na zradu
(1. októbra 2015 v 14:06)
seriál:Futurama Interprét:Linkin Park Kniha:Stephen King-pod kupolou
(1. októbra 2015 v 14:13)
Keby som nejakým zázrakom uviazla na Marse, určite by mi tento môj pobyt spríjemnil seriál SUPERNATURAL, ktorý by som dokázala pozerať dookola. Lenže na Zemi mám stále čo robiť, takže som sa zatiaľ dostala len po siedmu sériu (na Marse by som určite takýto problém nemala :D). S knižkami je to ťažšie. Ale asi moja najobľúbenejšia, ktorú by som si pribalila, je Hostiteľ. A z oblasti hudby by som zaiste zvolila Imagine Dragons, pretože ich piesne sa mi stále nezunovali. :)
(1. októbra 2015 v 14:37)
seriál Priatelia ,Dominika Mirgova,Kod 9
(1. októbra 2015 v 14:39)
1.Teoria veľkého tresku 2.U2 3.knižka Malý princ
(1. októbra 2015 v 14:46)
seriál - Castle, interpret - Landa Del Rey, kniha - Krstný otec, Mario Puzzo
(1. októbra 2015 v 14:56)
NCIS Los Angeles, Lana Del Rey, Patrick Rothfuss
(1. októbra 2015 v 15:02)
1. Sex v meste 2. Sigur Ros 3. Gričská čarodejnica
(1. októbra 2015 v 15:06)
Seriál: Breaking Bad, pretože je to najlepší seriál, aký som kedy videla a bez ohľadu na to, koľkokrát som ho už videla, ho môžem pozerať stále odznova a odznova a nikdy ma neomrzí. Interpret: Ed Sheeran, lebo jeho hudba ma dokáže vždy zahriať pri srdci. Alebo Muse. Pretože by z toho bola super historka, ako som počúvala Supermassive black hole na Marse a zároveň by som naučila všetkých marťankov počúvať rockovú hudbu. Kniha: Stopárov sprievodca galaxiou, pretože je to jedna z mojich najobľúbenejších kníh/knižných sérii a s touto knihou by som sa na Marse nikdy nenudila.
(1. októbra 2015 v 15:11)
Big bang theory - Horkíže slíže - trilógia Pán prsteňov
(1. októbra 2015 v 15:25)
Serial: äkta människor (škoda že nenatočili aj ďalšiu sériu) Hudobný interprét: jednoznačne Metallica Kniha: Millenium trilogia
(1. októbra 2015 v 15:28)
serial Akty X,Katapult-všichni na Mars,kniha Marťan
(1. októbra 2015 v 15:37)
Serial HORNA DOLNA,Interpret - Majk Spirit, Kniha - Patdesiat odtienov sivej
(1. októbra 2015 v 15:41)
The Big Bang Theory, Horkýže slíže, Stopárov sprievodca galaxiou =)
(1. októbra 2015 v 15:53)
Seriál Horná Dolná, aby som nestratila zmysel pre humor, slaďáky Paľa Haberu pre potešenie duše a asi Winnetua, aby mi jeho príbehy pripomenuli, že všetko zlé sa na raz na dobré obráti :)
(1. októbra 2015 v 16:14)
Seriál Búrlivé víno,krásne piesne od IMT Smile a kniha Biblia
(1. októbra 2015 v 16:17)
Dva a pol chlapa, Ine Kafe a všetky knihy Dana Browna (neviem si vybrat jednu)
(1. októbra 2015 v 16:19)
Seriál ALF - potom piesne od Elánu a všetky knihy od Evity
(1. októbra 2015 v 16:24)
Zbožňujem seriál Frasier ,piesne od Desmod ,a všetky diely Harryho Pottera
(1. októbra 2015 v 16:50)
Obľúbený seriál je Nikita, s hudbou by mi mohla pomôcť prežiť Katka Knechtová a knihy všetky od Jo Nesba. :-)
(1. októbra 2015 v 16:54)
Seriál Freasier, hudba Lana Del Rey a kniha, Harry Potter alebo Hry o život :))
(1. októbra 2015 v 17:10)
Televízny seriál - Dikové kone Hudobný interprét - James Arthur Autor/Kniha - Nicholas Sparks-Správa vo fľaši
(1. októbra 2015 v 17:31)
Ako seriál by som si jednoznačne zvolila Teóriu veľkého tresku - nielen že by mi dodávala pozitívnu energiu, no okrem iného, kto vie či by ma (Doktor) Sheldon niektorým zo svojich geniálnych nápadov neinšpiroval. Voľba hudobného interpreta bola trochu ťažšia, no nakoniec som si zvolila legendárnu skupinu The Beatles - tá by ako antidepresívum fungovala bez chyby. A nakoniec to najťažšie. Pre knihomoľa ako ja, je naozaj ťažké vybrať si len jednu knihu. No po dlhom zvažovaní to vyhrala Zlodejka kníh od Marka Zusaka. Myslím že ak by som bola v situácii, kedy je viac ako pravdepodobné že zomriem, rozprávač tejto knihy – Smrť, by ma dokázal presvedčiť o tom, že to nakoniec nebude až tak zlé. :)
(1. októbra 2015 v 17:31)
Seriál - teória veľkého tresku, Hudobný interpret - Kandračovci, Kniha - trilógia Milénium
(1. októbra 2015 v 17:34)
TV seriál - How I met your mother, hudobný interprét - Frank Sinatra a autor- jednoznačne Paulo Coelho. ;)
(1. októbra 2015 v 17:38)
True Blood (Pravá krv) či už v seriálovom, alebo v knižnom vydaní, seriály moc nemusím, ale kniha ma presvedčila. A určite by som si vzala aj moje obľúbené severské krimi , aby som pri umieraní od strachu nad ním zabudla na to, čo sa deje okolo mňa :D
(1. októbra 2015 v 17:39)
Breaking Bad (sice som videl vsetky casti , ale pozrem si to este aj v origoš znení ;-)) Asi Riška Mullera , to by som si asi nahádzal vsetky jeho pesnicky do kopy (je ich dost) , pri tých dokážem premýšlať počas nejakej mechanickej práce napr. oprava mobilu alebo PC . Ako knihu asi celu seriu Warhammer Malusa temnu cepel ;-). Aha cicky ----> (.Y.) :D
(1. októbra 2015 v 17:42)
Doktor z hôr,Elán,Danielle Stell:Sestry
(1. októbra 2015 v 17:45)
Jednoznačne seriál: Supernatural; hudobný interpret: Linkin Park; autor: Stephen King
(1. októbra 2015 v 17:48)
televízny seriál - Life:Najbohatší policajt, hudobný interpret - James Blunt, kniha : všetko od Daniela Silvu :-)
(1. októbra 2015 v 17:51)
Seriál, ktorý by som si zobrala, aby mi pomohol prežiť na mesiaci, by bol Once Upon A Time - má dosť častí, dosť detailov, ktoré si človek pri prvom pozretí nevšimne, skvelých hercov a obrovský priestor na ďalšie špekulovanie :) Takisto v ňom ide hlavne o nádej, ktorá by sa na Marse určite zišla. Rozmýšľala som aj nad Sherlockom, ale neviem, či by analýza tých deviatich častí zabrala toľký čas :D Pokiaľ by však šlo o čas, ani Doctor Who by nebol zlý. I keď by som mohla mať vesmíru po krk. Hudobným interpretom by bola moja obľúbená skupina, Simple Plan. Majú dosť piesní, ktoré sa od seba aj dosť odlišujú, tak by som hádam aspoň istý čas vydržala s celkom pestrým repertoárom :) Autor, ktorého knihy by som si so sebou vzala, by bol Daniel Silva. Tak napr. séria s Gabrielom Allonom je zaujímavá aj pri niekoľkonásobnom čítaní, je kvalitná, ale zase nie ťažká na čítanie, a humor v nej by bol tiež určite nápomocný. Našťastie je tých kníh vcelku dosť, takže by som prežila i bez toho, aby mi každý rok posielali novú :D I keď by to bola fajn motivácia dostať sa domov.
(1. októbra 2015 v 18:09)
mňa by určite zachránil The Big Bang Theory..pri zaspávaní počúvať Joy Division a čístať Bukowskeho.nič krajšie nepoznám
(1. októbra 2015 v 18:09)
Ja osobne by som na Mars neletela, lebo by som sa bála, že tam uviaznem rovnako ako Mark. Ale pokiaľ by som naozaj musela ísť, vzala by som si zo sebou (ak by som mohla) určite celú sériu Měsíčních kronik od Marrisy Meyer, pokiaľ môžem voliť iba jeden kus knihy boli by to Hry o život (to vydanie tri knihy v jednej, lebo vybrať iba jednu knihu je naozaj nefér) môj pobyt by mi spríjemňovali pesničky od hudobnej skupiny Coldplay, alebo skôr nejaká klasická hudba (Mozart, Beethowen) , spolu so seriálom Doctor Who.
(1. októbra 2015 v 18:20)
Simpsonovci, aby mi nechýbal humor, Ed Sheeran, aby som nezabudla, o čom život je a najhrubší Harry Potter, aby som sa po dni vždy utiahla do iného sveta.
(1. októbra 2015 v 18:29)
Serial - How I met your mother, Hudba - Florence and the Machine, Kniha - všetko od Jo Nesba :)
(1. októbra 2015 v 18:32)
Switched at Birth úžasný seriál o skutočnom živote :) Smola a Hrušky parádna kapela a zahraničná Imagine Dragons ;) Šlabikár šťastia určite niečo pozitívne :)
(1. októbra 2015 v 19:53)
Seriál - Alf, hudobný interpret - Katka Knechtová, kniha: Divergencia
(1. októbra 2015 v 19:55)
Skupina: The 1975 Seriál: The Skins/American horror story/ Orange is the new black Kniha: Hodvábnik- Robert Galbraith (J.K.Rowlingová)
(1. októbra 2015 v 19:56)
Seriál - Life:Najbohatší policajt,, hudobný interpret - Kandráčovci, kniha: Milenium
(1. októbra 2015 v 19:59)
urcite by mi pomohol prezit serial Priatelia - to mozem pozerat od rana do rana :) potom Celine Dion - to je moja topka, v kazdej zivotnej situacii a knizka Maly princ, mam ju rada a niektore pasaze su take pradive
(1. októbra 2015 v 20:01)
seriál: Doktor z hôr, hudobný interpret: Elán, kniha: Zrada od Jo Nesba
(1. októbra 2015 v 20:25)
Seriál- Game of thrones. Skupina Imagine Dragons a kniha uf iba jedna...asi Prvých 100
(1. októbra 2015 v 20:29)
seriál: Supernatural, hudobný interpret: Imagine Dragons, kniha: Cecelia Ahernová-S láskou, Rosie :)
(1. októbra 2015 v 20:56)
Seriál - Priatelia, Hudobný interpret - Slash, Kniha - Prvých 100 (mimochodom pre knihomola otázka kníh na dlhé uvažovanie vybrať najlepšiu) :-)
(1. októbra 2015 v 21:01)
The Addams family, Elán,J.K.Rowling
(1. októbra 2015 v 21:06)
seriál- Dr. House, Hudobný interpret-Nightwish, Kniha- Silmarillion (J.R.R. Tolkien)
(1. októbra 2015 v 21:12)
No tak zo seriálov určite Veronica Marsová, ktorá má vždy odpoveď na všetko a samozrejme vypátra kdečo :) hudobný interprét Elán :D a z kníh určite Biblia :) super kombinácia,že?
(1. októbra 2015 v 21:15)
V prípade "uviaznutia" na Marse by ma zrejme potešil seriál Ako som stretol tvoju matku, aspoň by som sa dobre pobavil a zasmial. :) Z hudby by mi to bolo asi jedno a čo sa týka knihy, tak jednoznačne kniha Marťan, veď predsa ponúka toľko návodov a tipov, ako na tejto nehostinnej planéte prežiť. :) Možno by sa mi podarilo vyrobiť hydrazín, rozbehnuť rover a ďalšie veci. :)
(1. októbra 2015 v 21:24)
Teória velkého tresku,Rihanna,Babicka
(1. októbra 2015 v 21:28)
Ahojte všetci, vskutku zaujímavá a podnetná súťažná otázka. :-) Určite by som si vzala historický seriál Já, Claudius z r. 1976 - vynikajúco spracovaný podľa knižnej predlohy R. Gravesa. Prežiť by mi pomohla čarovná knižná séria Pieseň ľadu a ohňa od G.R.R. Martina, no a hudobný podmaz, jednoznačne hviezdny a môj milovaný Adam Lambert. :-)
(1. októbra 2015 v 21:32)
Keďže televízor nepozerám, na prvú otázku nemám odpoveď, radšej venujem čas čítaniu kníh, takže namiesto seriálu by som si zobrala knihu navyše. Vzala by som si od Soni Rebrovej - Ema a z hudby jednoznačne Lucie. Kniha navyše - Danielle Steel - Sestry
(1. októbra 2015 v 22:17)
Neprežila by som určite bez pesničiek od Kodaline, musela by som mať nejakú knihu a je mi celkom jedno akú a zo seriálov by ma potešilo HIMYM alebo Game of Thrones :)
(1. októbra 2015 v 22:40)
Na Marse by som prežila vďaka: - TV seriálu Teória veľkého tresku, - pesničkám skupiny Nickelback, - knihám Robina Cooka a Jane Austen. Vymenované možnosti by boli nutnosťou nielen na prežitie na planéte Mars, ale sú nutnosťou aj na prežitie na našej Zemi :)
(1. októbra 2015 v 23:30)
1.Ženy z rodu Gilmorovcov 2.Blake Shelton 3.Carlos Ruiz Zafón
(1. októbra 2015 v 23:53)
seriál MASH, hudobný interpret Lojzo, kniha Hlava XXII
(2. októbra 2015 v 0:14)
1. Everwood 2. Eagles 3. Malý Princ
(2. októbra 2015 v 0:34)
1. Teória veľkého tresku 2. M. Jackson 3. John Grishem - Advokát chudobných
(2. októbra 2015 v 0:39)
1. Mash 2. Karel Gott 3. Danielle Steelová
(2. októbra 2015 v 0:51)
Keby som zostala trčať na Marse tak by mi pomohol prežiť môj seriál Teória Veľkého tresku, hudobný interpret: Celeste Buckingham no a nakoniec by ma zachránil humor :) knihy od Kristíny Farkašovej Som mama :) hoci kniha ešte nevyšla tak milujem jej humor :)
(2. októbra 2015 v 1:40)
Určite by som neprežila bez môjho top seriálu The 100, mojej obľúbenej Halsey a ani bez knižky Dana Millmana :)
(2. októbra 2015 v 7:37)
Televizny serial - sultán, interpret - sia, oblubena kniha - volanie kukučky
(2. októbra 2015 v 8:05)
Televízny seriál: Dr. House, hudobný interpret: Metallica, knihy od Georga R. R. Martina
(2. októbra 2015 v 8:07)
seriál Sex v meste, interpret Brian Adams a kniha určite od Johna Grishama Platanový rad
(2. októbra 2015 v 8:24)
určite serial PRIATELIA,kniha ZLODEJKA KNIH, a JON BON JOVI :D
(2. októbra 2015 v 9:19)
určite seriál Priatelia,kniha Biblia, skupinka Elán
(2. októbra 2015 v 9:30)
Určite seriál Ako som spoznal Vašu matku, Metallica a kniha napr. Zlodejka kníh.
(2. októbra 2015 v 10:10)
seriál Castle, hud. interpret Brian Adams, autorka Halina Pawlowska
(2. októbra 2015 v 11:43)
Bones, Kodži Suzuki-Temné vody,Adam Gontier
(2. októbra 2015 v 12:29)
1 - Mentalista 2 - Queen 3 - Biblia
(2. októbra 2015 v 12:32)
1.Priatelia, 2.Beatles 3.Anna zo Zeleného domu
(2. októbra 2015 v 12:39)
Dva a pol chlapa, Korben Dallas, Millenium
(2. októbra 2015 v 12:41)
1, Sex v meste .. 2, Adele .. 3, 50 odtieňov
(2. októbra 2015 v 12:42)
1. Priatelia, 2. Imagine Dragons, 3. Nesbo
(2. októbra 2015 v 12:45)
1. C.S.I. Miami, 2.IMT Smile, 3.Fifty Shades of grey
(2. októbra 2015 v 12:46)
1.Kosti 2.Metallica 3.Millenium
(2. októbra 2015 v 15:40)
1. Búrlivé víno, 2. Maroon 5, 3. Zlatokopka
(2. októbra 2015 v 16:27)
Seriál Búrlivé víno,skupinka Elán,Kniha Patdesiat odtienov sivej.
(2. októbra 2015 v 17:12)
No ja by som na Marse určite nemohla byť bez seriálu Greys Anatomy, pesničiek od Žbirku a Twilight-u. :)
(2. októbra 2015 v 17:22)
seriál Horná Dolná skupina Desmod kniha Tajomstvo - The secret
(2. októbra 2015 v 18:01)
seriál Kosti, skupina Linkin park, autor James Rollins
(2. októbra 2015 v 18:47)
seriál Muži na stromoch, James Blunt, kniha Šlabikár šťastia od Baričáka
(2. októbra 2015 v 19:21)
seriál Zúfale manželky, Hozier, knihy od Georgea Orwella - 1984, Zvieracia farma
(2. októbra 2015 v 20:38)
seriál Suits, interpret Linkin Park, kniha Pán prsteňov
(2. októbra 2015 v 22:49)
Seriál Priatelia, aby som nezabudla na tých svojich a mala silu bojovať. Red Hot Chilli Peppers dokážu tiež poriadne vyhecovať. A pre prípad, že by som tam zostala a nejakým zázrakom ešte žila, ako poslednú knihu, by som si chcela prečítať tú, ktorá ako prvá vo mne vzbudila vášeň ku knihám: J.K. Rowling - Harry Potter a tajomná komnata.
(3. októbra 2015 v 9:09)
Film/kniha The Hunger Games...Nie len že by ma patrične zabavila, ale ešte by sa tam možno našlo aj pár užitočných rád na prežitie...A hudba Imagine Dragons, napr. skladba Radioactive, tá by dodala prechádzke po inej planéte úplne iný rozmer...
(3. októbra 2015 v 11:01)
Teória veľkého tresku, ABBA a jednoznačne Harry Potter :P
(3. októbra 2015 v 17:31)
Seriál, ktorý by mi pomohol prežiť je jednoznačne Teória veľkého tresku, Hudobný interpret zrejme Ed Sheeran (pri jeho pesničkách by som zaspávala :)) a ako knihu jednoznačne Harry Potter a Kameň mudrcov, pretože tú knihu by som si vážne zobrala aj na Mars (s mágiou všetko ide ľahšie)
(4. októbra 2015 v 1:16)
serial LOST kapelku Therion kniha Erich von denniken Všichni sme deti bohú,,,,,,,myslím že tá by sa tam náramne hodila
(4. októbra 2015 v 2:02)
Doctor Who, Imagine Dragons, Harry Potter
(4. októbra 2015 v 9:44)
Horná Dolná,Dara Rolins, Biblia
(4. októbra 2015 v 11:15)
Grimm, The Wanted a séria Pod vražednou oblohou alebo môj Kindle :D
(4. októbra 2015 v 11:16)
Mne by pomohol serial Castle, hudobny interpret Sam Smith a kniha Anna a kral
(4. októbra 2015 v 11:18)
Ak by som sa ocitla na Marse, prežit by mi pomohol seriál Supernatural (je nekonečnýýýý), skladby geniálneho Johanna Sebastiana Bacha a knižka Anna zo Zeleného domu. Čo viac treba ku šťastiu? ;)
(4. októbra 2015 v 11:18)
Kosti, Richard Muller, Slovenské ľudové rozprávky Pavla Dobšinského
(4. októbra 2015 v 11:19)
Za mňa určite seriál Pod kupolou, interpret Madonna, a kniha Hodvábnik
(4. októbra 2015 v 11:20)
Priatelia, Pink Floyd, Harry Potter
(4. októbra 2015 v 11:22)
Upírske denníky, Misterwives a The perks of being a wallflower od Stephen Chbosky :)
(4. októbra 2015 v 11:23)
Televízny seriál jednoznačne teória veľkého tresku, hudobný interpret Hozier a kniha ešte ju síce nemám ale určite táto Marťan od Andy Weir :)
(4. októbra 2015 v 11:25)
Seriál Suits, skladateľ Chopin,a kniha Stalker
(4. októbra 2015 v 11:26)
1. Seriál by som si zobrala Lost - inšpirovala by som sa ním ako prežiť na opustenom mieste 2. Hudobného interpreta by som si zobrala Eminema - spája sa mi s detstvom, tak by som aspoň občas mohla zaspomínať na svoje detské časy 3. Knihu by som si zobrala určite Harryho Pottera a kameň mudrcov - touto knihou, začala moja vášeň ku knihám :)
(4. októbra 2015 v 11:26)
Bol by to seriál How I Met Your Mother - pokojne si pozriem tie isté časti aj niekoľkokrát :) Z hudby jednoznačne Emeli Sandé a kniha Daj si pozor na želania od Alexandry Potterovej :)
(4. októbra 2015 v 11:26)
Simpsonovci, Broods, It´s kind of a funny story - Ned Vizzini
(4. októbra 2015 v 11:29)
Seriál 2 broke girls alebo Agents of Shield :D Interprét Marvin Gaye a kniha Existence od Brina, resp. všetko od Browna :D
(4. októbra 2015 v 11:30)
Krok za krokom, skupina Maroon 5 a kniha Chatrč :)
(4. októbra 2015 v 11:31)
Serial-Banshee,hudba U2,autor-S.King
(4. októbra 2015 v 11:31)
Televízny seriál Lost,skupina Beatles a kniha od Stephena Kinga Osvietenie
(4. októbra 2015 v 11:32)
Televízny seriál-akta X,hudobný interpret-horkyze slíže a dobrá kniha-Frankenstein
(4. októbra 2015 v 11:33)
Seriál asi Greys anatomy, hudba Radiohead a kniha? Jednoznačne Harry Potter
(4. októbra 2015 v 11:36)
Serial Pod kupolou, hudba to je jedno, a autor S.Spielberg.
(4. októbra 2015 v 11:37)
Seriál od Beara Gryllsa, napríklad Boj o prežitie, interprét Ed Sheeran, kniha Robinson Crusoe :)
(4. októbra 2015 v 11:43)
Mne by pomohol prezit serial Teoria velkeho tresku,hudobny interpret moj naj spevak Tomas Klus a knizny autor Pavel Hirax Baricak,pripadne Boris Filan :)
(4. októbra 2015 v 11:44)
seriál Teen Wolf, hudba Halsey, kniha Rozhovory bez konca od Tatarku
(4. októbra 2015 v 11:45)
1) The big bang theory 2) AC/DC 3) Stendhal - Červený a čierny
(4. októbra 2015 v 11:47)
Kniha 50 odtieňov sivej, serial Priatelia a hudba Kabát :-)
(4. októbra 2015 v 11:48)
Dr. House; Kontrafakt & Malý princ
(4. októbra 2015 v 11:55)
Seriál:The Simpsons Skupina:Ramones Kniha:Kto chytá v žite :-)
(4. októbra 2015 v 11:55)
Priatelia, U2, Smrť chodí po horách :)
(4. októbra 2015 v 12:01)
seriál - Priatelia, hud. interpret - Sima Martausová a autor - Markus Zusak.
(4. októbra 2015 v 12:02)
Seriál: Doctor Who (ktorý by mi so svojimi 816 epizódami snáď vystačil, kým by ma nezachránili :D ). Hudba: Queen. Kniha: ako správny knihomoľ mám problém vybrať len jednu knihu, váhala by som pravdepodobne medzi nejakou hrubou knihou / sériou (George R R Martin; Patrick Rothfuss) a napríklad Malým princom, ktorý je síce len útlou knižkou, ale poskytol by mi tiež námety na rozmýšľanie.
(4. októbra 2015 v 12:02)
Game of Thrones, Weeknd , Knihy od Jo Nesba :)
(4. októbra 2015 v 12:10)
Seriál -Lost, hudba -Lucie, kniha -Cestujem sama
(4. októbra 2015 v 12:17)
Seriál Vampire diaries, interpret: Sia a kniha -Eragon :-)
(4. októbra 2015 v 12:18)
1, Harry Potter seria 2, Rammstein 3, Simpsonovci
(4. októbra 2015 v 12:22)
Serial: Priatelia Interpret: Gentleman Autor: Vujity Tvrtko
(4. októbra 2015 v 12:28)
Takže, seriál Big Bang Theory, kniha Cesta Pokojného Bojovníka (Dan Millman) ... a hudba, no, tak toho by som si zobral isto strašne veľa, nech neumriem od nudy, ale konkrétne asi nejaký starší trance od Paula Van Dyka a niečo kľudnejšie od Ludovica Einaudiho a Koan-a ;)
(4. októbra 2015 v 12:30)
Džínsové denníky od Zuzky by nesmeli chýbať a takisto upírske denníky a teraz si celkom idem na Aless.
(4. októbra 2015 v 12:31)
seriál Doctor Who, iterpret Konflikt a kniha Šepotání
(4. októbra 2015 v 12:31)
1) Pretty Little Liars ( Roztomilé mrchy ) 2) asi One Direction aj keď ne som nejaký veľký fanda ale majú pekne pesničky 3) A autor určite môj milovaný John Green :)
(4. októbra 2015 v 12:32)
1. televízny seriál - Scorpion, možno by mi niektorý z ľudí s veľkým IQ poradil, ako prežiť, hudobný interpret - Adele, tú by som počúvala vtedy, keď už by som strácala nádej, ona by mi pomohla veriť, autor - Jude Deverauxová :-) pri ktorej knihách by som sa odreagovala a prestala by som myslieť na to, že zachvíľu možno zomriem..:)
(4. októbra 2015 v 12:36)
Takže, seriál by mi nepomohol, pretože žiaden nepozerám a ak aj áno, tak nie pravidelne, keďže ma televízia až tak nezaujíma :) Ale, čo sa týka hudby, tak by nemohol chýbať Lord Huron, bez tejto skupiny by som asi vážne zahynula a hlavne bez ich pesničky Ghost on the shore :)) A kniha, jednoznačne Vykúpená láska od Francine Riversovej, tá mi postačí, pretože ju môžem čítať stále dookola ;)
(4. októbra 2015 v 12:46)
1: Frasier, 2: Helenine oci( aby bolo veselo), 3: Dana Hlavata - Hladam muza na zjedenie ( aby bolo este viac veselo :)
(4. októbra 2015 v 12:46)
No televízny seriál jednoznačne Arrow, hudobný interprétov by bolo asi viac, napr. Miley Cyrus, Imagine Dragons, Bastille, nejaké to rockové zastúpenie tiež :) No a kniha? Tých by som si vybrala viac: Krásna katastrofa, knihy od Samanthy Young, možno nejaké tie historické romány.Bez kníh by som to zvládala naozaj ťažko.
(4. októbra 2015 v 12:48)
Hra o tróny, Florence and the Machine, Hry o život - Suzanne Collinsová
(4. októbra 2015 v 13:07)
MASH, Meatloaf, Hunger Games
(4. októbra 2015 v 13:07)
Seriál - Priatelia Hud.interprét - IMT Smile Kniha - Evitovky...taká pohodovka :)
(4. októbra 2015 v 13:07)
1) Doctor Who 2) Sabaton 3) Harry Potter 6 :)
(4. októbra 2015 v 13:08)
1.Odložený prípad, 2 a pol chlapa. 2.Antonio Vivaldi 3.Michael Connelly ... všetky knihy od neho ... ;)
(4. októbra 2015 v 13:10)
Seriál Sherlock s Benedictom Cumberbatchom- mieša sa tam inteligentný humor, nečakané odhalenia a vždy mi zdvihne náladu a povzbudí ma. Zo spevákov asi P!nk, aj keď mám rada viacerých. Má úžasne zafarbený a silný hlas- keď spieva šťastnú pesničku tak sa smejete a keď smutnú, tak plačete. Počula som o viacerých prípadoch kde práve Pink im dodala odvahu a nádej, pre mňa by to bola spása. Knihu asi Zlodejka kníh alebo Trón zo skla. Obidve hrdinky si toho veĺa preskákali a tiež to nemali jednoduché. Boli by pre mňa nádej a motivácia, boli by moje blízke priateľky :)
(4. októbra 2015 v 13:10)
Hudba : demi lovato :) tv serial : upirske denniky alebo star trek a kniha : Svetlo medzi oceanmy od M.L. Stedmanovej :) :3
(4. októbra 2015 v 13:12)
hudba z marsu, serial: the simpsons, kniha: Marťan
(4. októbra 2015 v 13:24)
seriál: The Walking Dead, Interpret: Bring Me The Horizon, Kniha: Sexus - Henry Miller
(4. októbra 2015 v 13:33)
Seriál: Frasier, pretože inteligentného humoru nie je nikdy dosť. Hudba: "S hudbou vesmírnou", pretože nám bude teplo. Kniha: J. R. R. Tolkien, pretože nevieme, či svet "Miláška" naozaj (niekde) neexistoval.
(4. októbra 2015 v 13:48)
Seriál Teória veľkého tresku, pretože milujem Sheldona :D. Hudbu 30 second to Mars alebo Coldplay. Z kníh hocičo od Dana Browna, poprípade ešte Chobotničku od Mira Hrubjaka.
(4. októbra 2015 v 13:54)
Muži sú z Marsu a ženy z Venuše... to by mi tam asi pomohlo :) Ale ak vážne tak nejaký môj obľúbený ako Nesbo, Dán, Läckberg, Kepler a pod.
(4. októbra 2015 v 13:57)
serial - Myslienky vraha, Teoria velkeho tresku hudba - HIM a Ville Valo Kniha - tak tam neviem ani vybrat, ale asi saga Hra o trony a vsetky George R.R . Martin, knihy od D. Dana....neviem, hlavne aby ich bolo dost na cas, ktory by som ram mala stravit
(4. októbra 2015 v 13:57)
Seriál Priatelia, hudbu Iron Maiden, lebo by mi dodala tu správnu energiu. Knihu od Jo Nesba Snehuliak, lebo je moja oblubena :).
(4. októbra 2015 v 14:45)
Priatelia, Coldplay a hry o zivot
(4. októbra 2015 v 14:46)
Seriál: Priatelia, Hudba: Elán a kniha: ktorákoľvek od Matkina, pretože toto môžem vždy za akýchkoľvek okolností...
(4. októbra 2015 v 14:57)
1. Televízny seriál - The 100, 2. Hudobný interpret - Ed Sheeran, Meghan Trainor, Nickelback, Taylor Swift, 3. Knihy - Harry Potter, Anna zo Zeleného domu, Hry o život, Na vine sú hviezdy, Pýcha a predsudok, Jana Eyrová, Hostiteľ, Charlieho malé tajomstvá,Zlodejka kníh a ešte kopa ďalších :D
(4. októbra 2015 v 15:34)
1. Vikingovia 2. Haggard 3. Jiri Kulhanek - Nocni klub
(4. októbra 2015 v 15:43)
Seriál - Phineas a Ferb Hudba - jednoznačne skupina: S hudbou vesmírnou Kniha: Robinson Crusoe Myslím,že tieto 3 veci by mi pomohli prežiť,aj ked pochybujem,že by som tam dokázala prežiť :D
(4. októbra 2015 v 16:06)
1. hra o trony 2. ed sheeran 3. skočný príliv
(4. októbra 2015 v 16:46)
1.Upirske denniky 2.Lana del Ray 3.Jedz, modli sa a miluj
(4. októbra 2015 v 17:23)
1)Ako som spoznal vašu matku alebo Prietelia, 2)Pink, 3)Knihy by som mohla napísať veľa ale ale taká naj je Malý princ
(4. októbra 2015 v 17:35)
How a met your mother The Offspring :-) Hunger games
(4. októbra 2015 v 17:52)
Na Mars by som si určite vzala seriál - Kobra 11, a určite aj nejakú ľudovú hudbu z Liptova. A knihu by som si vybrala Útek do divočiny.
(4. októbra 2015 v 18:20)
Seriál: Rozhodne The 100 - možno by mi dal nejaké rady, ako prežiť. Hudba: Simple Plan - na zlepšenie nálady. Kniha: Pod vražednou oblohou od Veronicy Rossi - robila by mi spoločnosť a tiež by ma možno niečomu priučila. :)
(4. októbra 2015 v 18:33)
1) dva a pol chlapa 2) horkyze slize 3) tolkien - hobbit
(4. októbra 2015 v 18:58)
1. game of thrones 2. imagine dragons 3. malý princ :)
(4. októbra 2015 v 19:30)
Seriál: OITNB (Orange is the new black) Hudobný interpret: Pentatonix Kniha: Cheryl Strayed - Divočina
(4. októbra 2015 v 19:42)
1.Dva a pol chlapa 2.imagine dragons 3.Hra o trony
(4. októbra 2015 v 19:50)
1. Červený trpaslík 2. Daniel Landa 3. Harry Potter :)
(4. októbra 2015 v 19:53)
1.Greys anatomy 2.guns N Roses 3. Malý princ
(4. októbra 2015 v 19:53)
1. Lovci pokladov, 2. Adam Durica, 3. Coelho - Alchymista
(4. októbra 2015 v 20:06)
1, červeny trpaslík 2, čechomor 3, banaš kod9
(4. októbra 2015 v 20:06)
1.) Hannibal, 2.) Adele, 3.) Charlieho malé tajomstvá;
(4. októbra 2015 v 20:22)
1) Doctor Who 2) Jaromír Nohavica 3) Priechod (J. Cronin)
(4. októbra 2015 v 20:41)
Seriál: Fringe, Hudba: M. Oldfield, Kniha: Frederick Forsyth (napr. Šakal)
(4. októbra 2015 v 21:10)
1.Hra o tróny, 2.System of a down, 3. D.Dán-Červený kapitán
(4. októbra 2015 v 21:29)
1. The vampire diaries/The originals 2. Majk Spirit 3. 50 odtieňov sivej
(4. októbra 2015 v 21:30)
1.Walker, texaský ranger 2.Kollárovci 3.Šlabikár šťastia (P.Hirax Baričák)
(4. októbra 2015 v 22:05)
Better Call Saul, Lynyrd Skynyrd, Nespavost/Stephen King
(4. októbra 2015 v 22:12)
Serial by bol na odlahcenie Vinari, hudobny interpret Armin Van Buuren a kniha - tych by bolo vela, ale hodi sa mi k tomuto dost Silo..
(4. októbra 2015 v 22:32)
1) Mr. Robot 2) Linkin Park 3) Stephen Hall - Žralok
(4. októbra 2015 v 22:55)
Priatelia, ľudové piesne, P.O. Hviezdoslav - Zuzanka Hraškovie
(4. októbra 2015 v 23:42)
Dva a pol chlapa. Elán. Marťan - Andy Weir? V prípade, ak ju vyhrám :D Pekný deň všetkým.
(4. októbra 2015 v 23:52)
How i met your mother , elan ( to je taka klasika co by ma asi neonudila kedze aj ked to oco pusta stale dokola nejak mi to nelezie na nervy :) ) a kniha rebelka ;)
(5. októbra 2015 v 0:52)
Priatelia. M Žbirka. Slovníček marťanských slov
(5. októbra 2015 v 3:13)
1.armagedon 2 . Oasis 3. Maly princ
(5. októbra 2015 v 8:48)
1. Monk 2. Lara Fabian 3. Zusak - Zlodejka kníh
(5. októbra 2015 v 8:50)
Big Bang Theory, Taylor Swift a séria Mortal Instruments od Cassandry Clare:)
(5. októbra 2015 v 10:29)
1. Sherlock Holmes (aby som sa inspiroval ako si vsimat detaily, ktore mi mozu pomoct na prezitie) 2. Hudba z Marsu (treba nejaku dobru slovensku muziku) 3. Cesta pokojneho bojovnika (vsetci vieme preco tato kniha :)
(5. októbra 2015 v 10:33)
seriál Priatelia, hudba Elán, kniha Marťan
(5. októbra 2015 v 10:33)
seriál Priatelia, hudba Elán, kniha Marťan
(5. októbra 2015 v 14:34)
seriál: krok za krokom hudba: Desmod kniha: Harry Potter
(5. októbra 2015 v 18:47)
seriál Doctor Who hudba Linkin Park kniha Harry Potter
(5. októbra 2015 v 19:40)
seriál: Doctor Who, hudba: Polemic, kniha: Fablehaven :)
(5. októbra 2015 v 19:58)
Seriál: Lekári, Hudba: Erasure, Kniha: Biblia
(5. októbra 2015 v 20:01)
Seriál: Arabela Hudba: Erasure, Kniha: Biblia
(5. októbra 2015 v 20:01)
Seriál: Lekári, Hudba: Erasure, Kniha: Biblia
(5. októbra 2015 v 21:07)
Seriál Dr. House,Hudba Dara Rolins,Kniha Harry Potter
(6. októbra 2015 v 11:39)
Seriál: Lost, Hudba: Frank Sinatra, Kniha: Stalker
(8. októbra 2015 v 15:11)
Seriál: Sherlock, Kniha: Divergencia, Hudba: Thirty Seconds to Mars
(8. októbra 2015 v 15:15)
Seriál: Hra o tróny, Kniha: Hra o tróny, Hudba: Green Day
(9. októbra 2015 v 19:34)
Kosti-Smiley-Lee Child
(11. októbra 2015 v 12:41)
Supernatural-Tublatanka-L.K.Hammilton: seria Anita Blake
(12. októbra 2015 v 10:21)
jednoznačne MacGyver, Metallica a Asimov
(13. októbra 2015 v 20:21)
1. Frasier 2. The Killers 3. Stephen King
(15. októbra 2015 v 12:57)
1. Dr. House 2. James Blunt 3. Kniha od Táni Keleovej Vasilkovej Kvety pre Lauru
(15. októbra 2015 v 19:26)
Televízny seriál- Jednoznačne Malé Klamárky, tento jeden ma nikdy neomrzí. :) Hudobný interpret- The Lumineers, keby ešte vydali viac albumov, tak by som mala o hudbu na Marse postarané. Konkrétna kniha- Dobrých knižiek nie je nidky dosť, ale pravdepodobne by to bola Neuveriteľná púť Harolda Frya. :)
(17. októbra 2015 v 15:21)
Navstevnici, Olypic, Cesta na mesiac
(18. októbra 2015 v 18:25)
Divoke kone, Adam Durica, biblia
(19. októbra 2015 v 9:20)
seriál Profesionáli, spevák Robie Williams, kniha Nikto nie je ostrov (J.M.Simmel)
(19. októbra 2015 v 9:21)
seriál Profesionáli, spevák Robie Williams, kniha Nikto nie je ostrov (J.M.Simmel)
(20. októbra 2015 v 20:01)
1. Seriál jednoznačne Chirurgovia (Greys anatomy) 2. Lenny 3. Kniha Adaptácia (Miroslava Varáčková)
(21. októbra 2015 v 15:07)
Sherlock, James Blunt, Malý princ
(27. októbra 2015 v 10:03)
Teoria velkeho tresku, Garou, Harry Potter
(29. októbra 2015 v 8:05)
Hra o tróny, Muse, Harry Potter
(29. októbra 2015 v 19:32)
The Walking Dead, Coldplay, Malý princ
(29. októbra 2015 v 19:57)
Kosti, Desmod, Medzi nebom a zemou
(2. novembra 2015 v 14:21)
1. Big bang theory, 2. Florence and the machine, 3. Maly princ
(2. novembra 2015 v 18:41)
MASH, Sting, Stieg Larsson
(3. novembra 2015 v 22:10)
seriál McGyver, hudba ABBA, kniha Martan od Andy Weir :)
(3. novembra 2015 v 22:33)
Klinika Grace, Eminem, Harry Potter
(4. novembra 2015 v 17:06)
Seriál: Mesto tieňov, Hudba: Inekafe, Kniha: Kráľ Svätopluk
(11. novembra 2015 v 15:01)
TV seriál - Mentalista, hud. interpret - Sima Martausová, kniha - Som mama (K. Farkašová)
(13. novembra 2015 v 13:55)
Seriál: Teorie velkého třesku, hudba: Ellie Goulding, Kniha: Kompletní příručka - jak přežít
(20. novembra 2015 v 18:49)
1. You're the worst, u nás nie moc známy, no parádny seriál, 2. jednoznačne Nirvana, 3. Inkarceron
(21. novembra 2015 v 11:47)
Seriál: Gilmore girls, Hudba: Rihanna, Kniha: Charlotte Bronteová: Búrlivé výšiny
(23. novembra 2015 v 13:17)
seriál: Priatelia, hudba: Prodigy, kniha: trilógia Millenium
(27. novembra 2015 v 23:26)
Frasier,Shakira , Joice Carol Oatesova-Blondinka
(30. novembra 2015 v 10:04)
kosti,vec,resistencia
(30. novembra 2015 v 10:09)
Frasier, Foo Fighters, Andre Agassi - Open
(1. decembra 2015 v 14:52)
Priatelia,Alicia Keys a King Ziarenie
(1. decembra 2015 v 16:04)
TV seriál: Dva a pol chlapa hudobný interpret: Lenny Kravitz kniha: Andy Weir Marťan
(3. decembra 2015 v 14:41)
Serial: NCIS,hudobny interpret: Metalica, kniha: 50odtienov sivej h
(4. decembra 2015 v 17:03)
Castle na zabitie, Adam Ďurica, Slza
(5. decembra 2015 v 15:14)
Teória veľkého tresku, Tomáš Klus, Marťan
(10. decembra 2015 v 8:57)
Arrow, Horkyze slize,prvych 100-Kass Morgan
(16. decembra 2015 v 19:05)
Game of Thrones, Doctor Who-Nirvana, Imagine Dragons-Harry Potter
(23. decembra 2015 v 23:24)
No, ked pôjdeme vylucovacou metodou môžme vylucit real housewifes, pretoze tie nevedia,ze kura sa nema umyvat s mydlom :) interprét by mohol byť BrunoMARS a kniha? Asi nieco vdaka comu by som zabudla, ze prezit sa mi j tak nepodarí, takže zbierku vtipov :D
(25. decembra 2015 v 11:54)
Pomohol by mi prežit' seriál M.A.S.H,hudební interpret Dave Gahan,kniha-Tajuplný ostrov
(25. decembra 2015 v 18:44)
Priatelia, Elán, Biblia
(6. januára 2016 v 19:51)
Americcan Horror Story - Kali/Elán - Hry o život :3
(13. januára 2016 v 21:46)
The 70's show, Michael Jackson, Jana Eyre
(16. januára 2016 v 14:38)
Priatelia/Elán/Malý princ a Šlabikár(e)šťastia od P.Baričáka :-)))
(17. januára 2016 v 20:48)
Simpsonovci/Majself/Dan Brown :-)
(1. februára 2016 v 12:25)
Hannibal, Red hot chilli peppers, Andy Weir Marťan
(10. januára 2019 v 7:19)
Joe Bonamassa is a famous country singer, so don't miss the possibility to visit <a href=http://joebonamassatour.com/>Joe Bonamassa Davenport tickets </a>