bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skSúťaž o stretnutie s Lornou Byrne na BUX.sk

Úspešná autorka kníh s anjelskou tematikou Lorna Byrne sa chystá na Slovensko. Záujemcovia o stretnutie s ňou budú mať už čoskoro príležitosť navštíviť jej prednášku, ktorá je však už beznádejne vypredaná. Osobné stretnutie s Lornou Byrne pre piatich výhercov pripravilo kníhkupectvo BUX.sk ako zaujímavú výhru. Podmienkou na účasť je zakúpenie knižnej novinky Anjeli na dosah v predpredaji od 5. októbra 2017 do 31. októbra 2017.

       

Všetky objednávky, ktoré budú odoslané v čase trvania súťaže, postupujú do žrebovania o 5 stretnutí s autorkou. V rovnakom čase je platná zároveň exkluzívna ponuka podpísanej knihy. Výsledky žrebovania a mená výhercov zverejníme po ukončení predpredaja podpísanej knihy. Po 31. októbri zostane v predaji kniha Anjeli na dosah aj naďalej už bez autorkinho podpisu.

Oficiálne vydanie knihy je naplánované na 6. novembra 2017. Poponáhľajte sa preto a využite možnosť získať hodnotnú knihu a zároveň zabojovať o možnosť stretnutia s ňou.

Vyhodnotenie súťaže:

2. novembra sme vyžrebovali 5 výhercov stretnutia s autorkou.

Michaela Ondriašová,
Mária  Šebeková,
Katarína Fischerová,
Iveta Faťolová a
Jarka Nemethová

Výhercom srdečne blahoželáme a veríme, že si zo stretnutia s Lornou Byrneovou ako aj z jej prednášky odnesú mnoho pekných zážitkov.  

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(14. októbra 2017 v 13:21)
mam rada knihy s temami medzi nebom a zemou
(15. októbra 2017 v 16:43)
Teraz pre mňa nanajvýš aktuálne, pred mesiacom som sa stala dvojnásobnou babkou, žiaľ len na 1 deň. To sa nedá predýchať, zvlášť, keď neviem, či naší anjelikovia sú v poriadku.
(16. októbra 2017 v 16:16)
Mam rad knihy medzi nebom a zemou
(17. októbra 2017 v 16:16)
milujem jej knihy mám prakticky všetky čo boli vyšli kupila som si ich tu u vás v buxe až na novinku a už po nej tužim
(20. októbra 2017 v 21:50)
Túžim sa s pani Lornou stretnúť, má nesmierne upokojujuci pohľad v očiach, ktorý je darom pre mnohých..
(21. októbra 2017 v 13:29)
Rada čitam knihy o anjeloch,už velakrat v živote mi pomohli
(26. októbra 2017 v 12:48)
Dobry den, chcela by som sa Lorny spytat, ako sa vysporiadat s bolestou v srdci. Ako ho zacelit, aby sa znovu mohlo otvorit laske. Vseobjimajucej laske. Ako znovu zacat doverovat a nebat sa. Dakujem pekne. Mam zaujem o listky. Prajem krasny den. Iva
(31. októbra 2017 v 22:55)
Mnohi poznajú dôvody na stretnutie s ňou, mnohí chcú odpovede na otázky, životné rady..Prečo sa ja chcem s ňou stretnúť? Ani sama neviem, citim že mi to prospeje len neviem či je na to vhodný cas a aj sa toho obávam...
(2. novembra 2017 v 17:21)
Prosím Vás, kedy bude žrebovanie o stretnutie s Lornou?