bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSúťaž o 5 čerstvých noviniek (24.-26.9.)

Veľká päťka. Tak ste nazvali súťaž o 5 čerstvých noviniek a hitov, ktorú zvykneme robiť. Píšete nám, aby sme ich robili častejšie, ako radi súťažíte a že sa tak zvýši šanca, že dôjde aj na vás. Jasné, že rozumieme:), ale všetkého veľa škodí a aspoň vám bude Veľká päťka vzácnejšia, ak ju nebudeme robiť príliš často:) Dnes vás však potešíme a prichystali sme pre vás súťaž o päť najčerstvejších noviniek, aby ste mali čo čítať počas prvých jesenných večerov.

knihy bux.sk súťažNamiešali sme pre vás zostavu, v ktorej si vyberie každý. Máte chuť na dojímavý a hlboko ľudský príbeh? Je tu nový Khaled Hosseini. Alebo sa vám zažiadalo cesty do minulosti? Zuzka Šulajová, autorka  mimoriadne úspešných Džínsových denníkov, vám vyjde v ústrety. Možno obľubujete jogu, alebo sa chcete začítať do vzťahového príbehu pre ženy, prípadne chcete čosi apokalyptickejšie.
Všetko máme, stačí sa zapojiť do našej súťaže (vyhrať môže iba náš fanúšik na Facebooku).
Tak poďme súťažiť – tu je 5 noviniek, odpovedzte nižšie na pár otázok a vyberte si knižku, ktorú by ste z tejto päťky chceli najviac.

----Ponúkame vám týchto 5 noviniek----

A hory odpovedali ozvenou. Nádherný príbeh afganských polosirôt Pari a Abdulláha, aký vie napísať iba Khaled Hosseini. Rozprávanie o láske, priateľstve, rodine, ale aj o zrade a nechcenom zraňovaní najbližších, ktoré bolí a zanecháva dlhotrvajúce jazvy.

Po apokalypse. Tajomné a zlovestné príbehy o tom, čo príde po katastrofe, keď sa ľudský život zredukuje na holú existenciu. Autorka na pozadí rieši aj etické problémy, upozorňuje na bezohľadné drancovanie planéty, hrozbu nových chorôb, či na nezamestnanosť.

Dievča z minulosti. Príbeh jednovaječných dvojčiat, nezvyčajných snov a dvoch svetov. Izabelin sen z obdobia 16.storočia začne ovplyvňovať nielen jej súčasný život, ale aj životy jej najbližších. Čo jej chce povedať dievča, ktoré je mŕtve vyše štyristo rokov?!

Nevera na dva ťahy. Marína sa nudí, žije v bezdetnom manželstve plnom stereotypu a tak je len otázkou času, kedy podľahne. Iskru v nej rozdúcha vyšportovaný mladík, čoskoro je ponorená do vášnivého mileneckého vzťahu, ale ten sa zakrátko mení na nočnú moru...

Joga. Perfektný ilustrovaný sprievodca pozíciami, pohybmi a dýchacími technikami. Svetový bestseller uznávaného špecialistu v oblasti jogy a anatómie dýchania. Nové vydanie knihy preloženej do 19 jazykov, z ktorej sa predalo vyše 300.000 výtlačkov.

kniha bux A hory odpovedali ozvenou kniha bux Po apokalypse dievča z minulosti bux kniha nevera na dva ťahy kniha bux joga bux kniha

bux knihy súťaž

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(24. septembra 2013 v 12:07)
Mne sa prvý krát skôr pošmykol prst na ENTER, tak som to odoslala opravene este raz
(25. septembra 2013 v 20:09)
kniha ako darček ma vie potešiť najviac
(25. septembra 2013 v 21:23)
mohlo by sa aj na mňa usmiat šťastie, veľmi by ma to potešilo
(25. septembra 2013 v 21:53)
kniha ktorú som si vybrala ako darček by ma potešila (ako napr. Inferno-Peklo ktorú som dnes dostala ako výhru)
(26. októbra 2013 v 21:53)
:)