bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSÚŤAŽ o 3x novinku Jozef Bednárik

Kniha, o ktorej píšu takmer všetky médiá. Kniha, ktorá sa dostala na najvyššie priečky rebríčkov predajnosti v online i kamenných kníhkupectvách.

sutazPozrite si VIDEO reportáž z krstu jedinečnej biografie Jozef Bednárik – ako si na Béďa spomína Milka Vášáryová? Čo mu zazlieval Marián Slovák? Ako vnímala Bednárika Z. Studenková, či Eva Matejková? Všetko sa dozviete vo videu a zároveň hráte o 3x novinku Jozef Bednárik.

Kniha Jozef Bednárik nie je len pre fanúšikov tohto uznávaného režiséra, veľkého gurmána a vášnivého cestovateľa. Je pre všetkých čitateľov, ktorí chcú nazrieť za javiskovú oponu a pobudnúť chvíľu na doskách, ktoré znamenajú svet.

Kniha zároveň patrí graficky k tomu najlepšiemu, čo u nás v poslednom období vzniklo. Chcete mať jeden výtlačok doma? Stačí si pozrieť video a nižšie odpovedať vo formulári na naše zvedavé otázky.
Hráme 5 dní do pondelkového večera, kedy oznámime 3 výhercov tejto horúcej novinky.

Teraz si pozrite VIDEO-reportáž z krstu biografie:

 

Milan Buno
27.8.2014

bedo 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(27. augusta 2014 v 17:42)
Jozef Bednárik bol úžasný človek.Človek s veľkým Č . Je obrovská tragédia, že nás opustil tak skoro a náhle. Osobnosť, ktorá tak milovala život si iste tam hore užíva chvíle po boku s ďalšími legendami našej nielen hereckej,či divadelnej tvorby.
(28. augusta 2014 v 11:09)
Bol jeden z mojich naj... Milovala som jeho humor.
(28. augusta 2014 v 12:43)
Veľká osobnosť, ktorá nám bude chýbať...
(28. augusta 2014 v 19:05)
Pán Bednárik bol pre mňa užasný človek, jeho optimizmus, laskavosť z neho neskutočne sršala. :)