bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSÚŤAŽ o 3x Divoké kone s autogramom!

Jedna z najobľúbenejších slovenských autoriek Andrea Coddington napísala knihu podľa seriálu. Možno to znie jednoducho, ale neverte prvému dojmu. Spraviť z najsledovanejšieho jojkárskeho seriálu Divoké kone knihu, ktorá presne vystihne atmosféru seriálu, postavy a ich charaktery...to chce kus spisovateľskej zručnosti. Tú Andrea našťastie má. Prečítajte si viac a HRAJTE o 3x Divoké kone s autogramom autorky.

divoke koneNa knihe Divoké kone pracovala Andrea Coddington niekoľko mesiacov. Najskôr si musela pozrieť všetkých 92 častí prvej série, čo síce nebolo ťažké, keďže je fanúšičkou seriálu...no i tak: toľko epizód, od prvej po poslednú minútu, následne si prečítať námet, 92 príbehových osí a 92 stostranových scenárov...

Andrea je povestná skvelou prípravou na svoje knihy a nič nenechala na náhodu ani pri Divokých koňoch. Ponorila sa do príbehu, vcítila sa do jednotlivých postáv a postupne prenášala televíznu rodinnú ságu do knižnej podoby.

Divoké kone sú na slovenské pomery najvýpravnejší seriál, nakrúca sa aj v exteriéroch, nielen v štúdiách. Je to herecký koncert známych a vynikajúcich hercov, a celkovo zo seriálu cítiť mravčiu prácu scenáristov. Andrea Coddington to dokázala a v knihe zachovala rázovitosť postáv, jedinečnosť prostredia a sympatického ducha celej rodinnej ságy, ktorá sa točí okolo lásky a nenávisti.

Prečítajte si prvý rozhovor s Andreou Coddington o knihe:
Kniha je úplne niečo iné ako scenár!

Divoké kone

 

divoke kone

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. septembra 2015 v 11:44)
Naj seriál aký mohli na slovensku natočiť
(8. septembra 2015 v 16:16)
Divoké kone je pekný rodinný seriál,ktorý pozeráme celá rodina.Je dobre štylizovaný,zasadený do krásneho prostredia.Vždy sa naň teším.
(8. septembra 2015 v 17:44)
Krásne koníky
(9. septembra 2015 v 14:15)
Celú izbu mám polepenu plagátmi DK^^ Je to úžastné.^^
(9. septembra 2015 v 21:01)
Vyborny film :-)