bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSúťaž o 2 hity z vydavateľstva Tatran

Dve knihy, ktoré patria medzi najžiadanejšie v tomto období a rozhodne vás obohatia, aj inšpirujú. Vďaka jednej zlepšíte svoj život...a druhá vám pomôže nazrieť do vlastnej duše. Hrajte o najnovšie hity z vydavateľstva Tatran Sila zvyku a Rázcestia.

kniha rázcestiaPríbeh postupnej premeny človeka, ktorý sa uprostred múk vlastného bytia ocitol niekde medzi nebom a zemou.
Paul Young
, autor svetového bestselleru Chatrč, rozpráva nový príbeh o Anthonym, egoistovi na vrchole slávy, ktorý je hrdý na vlastnoručne vybudované pracovné úspechy aj napriek tomu, že cena za ne bola privysoká. Zruinoval už toľko priateľských a rodinných vzťahov, až sám začína trpieť paranojou. Je honba za mastnými ziskami naozaj to najdôležitejšie?
Potrebujeme skutočne tvrdý úder, osobnú tragédiu, aby sme si uvedomili, za čím sa v živote oplatí kráčať?
A dokážeme sa vôbec vcítiť do života iných ľudí, chápať ich radosti, starosti a láskavú pomoc?
Nazrite do svojej duše v novinke Rázcestia od autora, ktorý predal z predchádzajúcej knihy 18 miliónov výtlačkov.

kniha sila zvyku buxNajlepšia kniha roka 2012 podľa The Wall Street Journal a Financial Times.Zistite prečo robíte, čo robíte a ako sa zmeniť.  Novinka Sila zvyku ukazuje, ako niektorí ľudia, podnikatelia alebo vlády dokážu meniť veci k horšiemu alebo lepšiemu. Je neuveriteľné, ako ľahko možno manipulovať ľuďmi.
Ak pochopíte, ako zvyky fungujú, môžete ich veľmi ľahko zmeniť a využiť vo svoj vlastný prospech. Zlepšíte tak nielen mnohé oblasti svojho osobného a pracovného života, ale i fungovanie celej spoločnosti.

Sila zvyku je strhujúce rozprávanie, podložené mnohými najnovšími vedeckými poznatkami. Autor Charles Duhigg majstrovsky skombinoval špičkový výskum a podmanivé príbehy, aby ukázal ako efektívnejšie a lepšie žiť.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(16. júla 2013 v 10:16)
Knihu Rázcestia by som si veľmi rada prečítala a vlastne ju aj mala doma v knižnici. Od tohto autora mám aj Chatrč a musím povedať že táto kniha na mňa veľmi vplývala. Čítala som ju už párkrát a vždy sa k nej budem rada vracať. Má hlboké a pekné myšlienky, aj ked to nie je kniha ktorú prečítate na posedenie. Takže dúúúfam,že sa mi pošťastí dnes :)
(16. júla 2013 v 12:04)
:)