bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skLabyrint. HRAJTE o super darčeky

Táto trilógia má všetko, čo chcete od napínavého akčného príbehu. Akciu a dynamiku, neustále zvraty, prekvapenia, skvelú atmosféru. Je úžasným dôkazom, že aj v takom presýtenom svete, akým je fantasy, dystopia, young adult sa dá napísať kvalitný príbeh. James Dashner to dokázal – napísal tri knihy, ktoré mali vo svete (aj na Slovensku neuveriteľný úspech) a aj preto po nich siahli filmári. A prvé dva filmy mali podobný úspech. Teraz prichádza do kín 3.diel s názvom .... a my máme pre vás skvelé darčeky. Pobijete sa o ne ako Thomas bojoval so svojimi priateľmi za slobodu?

Trilógia Labyrint prekvapuje svojou silou, akčnosťou, dynamikou, zápletkou a napätím. Keď vyšli v roku 2016 všetky tri knihy v jednej, okamžite sa na trilógiu vrhli všetci fanúšikovia série. Predali sa tisíce výtlačkov...a teraz sa celý príbeh uzatvára treťou sfilmovanou časťou.

Film Labyrint: Smrteľná liečba

Thomas so skupinkou svojich priateľov síce unikol nástrahám Labyrintu, spoločne prešli skúšku ohňom pri vražednej ceste cez Spálenisko, ale teraz ich čaká najväčší boj.
Veľakrát si mysleli, že už je koniec, že ​​to nemôže byť horšie.
Mýlili sa.
Teraz majú tie najťažšie chvíle a najbolestivejšie rozhodnutia pred sebou.

Aby Thomas zachránil seba aj svojich priateľov, musí preniknúť do legendárneho Posledného mesta, labyrintu riadeného Z.L.S.N. Toto miesto sa môže stať najhrozivejším bludiskom zo všetkých. Ten, kto túto misiu prežije, získa odpovede na všetky otázky...

Film Labyrint: Smrteľná liečba sa začína v kinách premietať už tento štvrtok 25.januára a rozhodne by ste si ho mali ísť pozrieť! Trvá 142 minút, počas ktorých sa určite nebudete nudiť. Prináša ho CinemArt do kín po celom Slovensku a vďaka nám si ho možno pozriete zadarmo :)

SÚŤAŽ o Labyrint-darčeky

Máme pre vás úžasné ceny, o ktoré sa oplatí zabojovať!
4x vstupenky pre 2 osoby na film Labyrint: Smrteľná liečba
2x štýlový Labyrint ruksak na cesty
2x fľaša na vodu...aby ste prežili kdekoľvek :)
2x Labyrint náramok, ktorý vám pomôže v ťažkých chvíľach
1x trilógia Labyrint, tri knihy v jednej, takmer 700 strán napínavého čítania. 

Čo treba urobiť?
Je to jednoduché – napíšte do komentov pod článkom svoju obľúbenú knižnú sériu, akou je napríklad Labyrint. Môžete pripísať, čo sa vám na danej sérii páči a určite pripíšte, ktoré z cien by ste chceli vyhrať.
V pondelok vyberieme 7 z vás, ktorým rozdelíme tieto super Labyrint-darčeky.
Držíme palce. Váš BUX.sk.

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(23. januára 2018 v 13:16)
Mne osobne sa páči najviac séria Kruh od spisovateľov Sara B. a Elfgren Mats Strandberg. Ide o príbeh tínedžeriek avšak nie tak obyčajných. Žiadne romány ani rozvrátené rodiny, ale boj o život. Nepoznajú sa avšak v jednu noc sa všetky stretnú ani nevedia ako a počas tejto trojdielnej série musia bojovať spolu, inak neprežijú. Bohužiaľ nie pre každú čaká pozitívny záver. Páči sa mi tam podpore LGBT komunity, kde sa dve dievčatá do seba zaľúbia, samozrejme aj podpora straight komunity a taktiež podpora dievčat, ktoré sú bojazlivé (jedna z h.p.)
(23. januára 2018 v 13:20)
Okrem Labyrintu sa mi páčili knižné série ako Divergencia a Hry o život. Asi ma najviac oslovuje ten boj so systémom za zmenu,ktorý neostáva len pri slovách.
(23. januára 2018 v 13:20)
Pán prsteňov jednoznačne, skvelé čítanie a príbeh :) mala by som záujem o ruksak
(23. januára 2018 v 13:27)
veľmi sa mi páčila séria Millennium od Stiega Larssona, mám rada severské krimi
(23. januára 2018 v 13:35)
Na Vianoce som dostala trilógiu Univerzita výnimočných, ktorá sa mi páčila a odporúčam ju všetkých, ktorí majú radi Hry o život, Divergenciu aj Labyrint. Ak chcete niečo trošku drsnejšie a zložitejšie odporúčas trilógiu Zber kostí od Samanthy Shannonovej- je to veľmi originálna a napínavá kniha (a séria):) vyhrať by som chcela vstupenky do kina alebo ruksak :)
(23. januára 2018 v 13:35)
Zaklínač, Pán Prsteňov, Trója od Gemmela ale aj Hunger Games ..proste viac kníh viac radosti ;) potešila by kniha, kino ale aj ruksak
(23. januára 2018 v 13:38)
Najlepsie serie u mna su Harry Poter, Hry o zivot, Pan prstenov, cital som aj Millenium a aj diela od Dana Browna, ktore sice nie su brane ako trilogia alebo seria ale nadvazuju na seba (Davinciho kod, Anjely a demoni, Inferno). Putave rozpravanie pribehu a nahle zvraty su pre mna najvacsie atributy pre dobru knihu. Keby som si mohol vybrat vyhru, tak kniha samozrejme na prvom mieste, dosial som tuto trilogiu precital len ako eknihu a to nie je ono :D
(23. januára 2018 v 13:39)
Ťažko vybrať najobľúbenejšiu sériu pretože je ich veľa ale určite medzi ne patrí Harry Potter alebo Kroniky tieňolovcov(Shadowhunters chronicles) a aj Hry o život :) Na týchto sériách sa mi páči to, že nech ich čítam aj 10 krát stále ma bavia rovnako :) A chcela by som vyhrať ruksak alebo knižnú sériu :)
(23. januára 2018 v 13:43)
Päťdesiat odtieňov
(23. januára 2018 v 13:45)
Harry Potter
(23. januára 2018 v 13:45)
Najlepšia knižná séria je Zaklínač od Andrzej Sapkowski. Veľmi sa mi páčil jej príbeh. Nájdete v ňom všetko. Lásku, boj, dobro, zlo, sarkazmus. Nedá sa to možno nazvať podpora LGBT komunity ale jedna ženská hlava postava sa tam zamiluje do dievčaťa. Takže je tam naozaj všetko. Stáva sa mi, že sa neviem rozhodnúť medzi Sapkowskim a Tolkienom ale v tejto chvíli to cítim takto. Každá vec zo zoznamu by ma potešila avšak veľmi sa mi páči ruksak. Ten by sa mi najviac hodil.
(23. januára 2018 v 13:46)
Pan prstenov :)
(23. januára 2018 v 13:48)
Najobľúbenejšia knižná séria pre moju maličkosť už pár rokov je séria kníh o jednom ikonografovi :) Milujem Danov spôsob písania a Robertove dobrodružstvá (až na to posledné :( ) mám prečítané niekoľkokrát a vždy sa k ním rada vraciam. Knihy o Langdonovi sú pre mňa top a je mi hrozne ľúto, že Pôvodom sa to všetko končí. Ale teším sa na to, čo ďalšie príde z Brownovho pera <3
(23. januára 2018 v 13:54)
Jednoznacne "Pan prstenov", rada citam, najradsej pribehy zo zivota.
(23. januára 2018 v 13:59)
mne sa páčil najviac Pán prsteňov, bolo to veľmi napínavé a pútavo napísané .... potešili by lístky do kina, alebo náramok
(23. januára 2018 v 14:03)
Ja milujem knižnú sériu Hry o život. Okolo toho bol veľký boom a keď sa to upokojilo, vtedy som si knižky kúpila ja. A čítala, čítala, čítala, až kým neprišla posledná strana. Hltala som každé jedno slovko, pretože to bolo skvele napísané, bolo to napínavé, nedalo sa nikdy predpokladať čo príde a taktiež aj emotívne. Ak by bolo možné rada, by som si prečítala aj túto sériu, takže určite knihy, ak by ma už niekto predbehol, tak by som rada išla do kina a ak ani to by nevydalo, tak aspoň ruksak aby som sa mohla zbaliť a ísť na dobrodružstvo :)
(23. januára 2018 v 14:07)
Séria: Anna zo zeleného domu =) Veľmi sa mi páčili tie dojímavé, aj vtipné príbehy. - Najviac by ma potešil ruksak, druhý v poradí náramok a fľaša - chodíme často do prírody, bolo by to super =)
(23. januára 2018 v 14:23)
Pre mňa top sériou je Millennium.Minulý týždeň som dočítala poslednú časť a napriek tomu,že už posledné časť nestihol napísať Stieg Larsson,sú fantastické :)Labyrint bola vôbec prvá séria,ktorú som prečítala
(23. januára 2018 v 14:27)
Mne sa najviac páčia knihy od severských autorov.Nedavno som si kúpila trilogiu Millenium,tak už sa musím do nej pustiť...
(23. januára 2018 v 14:30)
mne sa páčia viacdielne knihy ... kniha neskonči po 200-300 stranách ale príbeh pokračuje :) už ako dieťa som mala rada Annu zo zeleného domu, neskôr Troch pátračov, Harryho Pottera a teraz rada čítam ságu Meč pravdy od T. Goodkinda, Twilight ságu, Hry o život, Millenium, Divergencia+Rezistencia+Experiment, Pán prsteňov a iné pridružené knihy od Tolkiena, Stopárov sprievodca a mnohé ďalšie :) Ak by som vyhrala, tak by ma potešila knižná séria alebo ruksak
(23. januára 2018 v 14:42)
Pán Prsteňov a Hobbit mám rada dobrodružne knihy
(23. januára 2018 v 14:48)
Pán Prsteňov a Hobbit mám rada dobrodružné knihy, ruksak alebo knihy
(23. januára 2018 v 14:50)
Mal som rozčítaných viacej sérii, ale väčšinou z fantasy žánru. Na štýl postapo som však prečítal celé len Hunger games a Labyrint. Z týchto dvoch sa mi rozhodne viac páčil Labyrint. Bolo to pomerne oddychové a nenáročné čítanie, ktoré bolo však velice pútavé a vedelo dokonale vtiahnuť čitateľa. Mrzí ma však, že vo filmovom spracovaní išli úplne iným smerom. Zatiaľ čo prvý diel sa držal ako tak knihy(samozrejme, že aj tam boli veľké odlišnosti, respektíve nedostatky), tak druhý diel bol otočený už o 180°. Preto som veľmi zvedavý na túto poslednú časť. Uvidíme, že čo to dá :) Rád by som vyhral ruksak, lebo tých nie je nikdy dosť :)
(23. januára 2018 v 14:57)
Moje top su Harry Potter, Pan prstenov, Hry o zivot. Celkovo mam rada knizne serie, ktore na seba nadvazuju a clovek sa na dlhsi cas zasije do ineho sveta. Potesili by ma samozrejme najviac knihy, ale nepohrdla by som ani inou vyhrou.
(23. januára 2018 v 15:02)
Mám viacero najobľúbenejších knižných sérií, spomeniem napr. sériu Hraničiarov učeň, Trón zo skla, Harry Potter, Nočný tieň, Hry o život, Súmrak a mnoho ďalších :) Z výhier by ma najviac potešili vstupenky do kina, príp. kniha.
(23. januára 2018 v 15:03)
Urcite Pan prstenov, ale aj hry o zivot. Potesil by aj naramok alebo ruksak
(23. januára 2018 v 15:04)
Moje najobľúbenejšie série sú Eragon, Hraničiarov učeň či Hra o tróny. Vyhrať by som chcel Určite lístky do kina! :)
(23. januára 2018 v 15:18)
Okrem Labyrintu je mojou najobľúbenejšou sériou určite Harry Potter, pretože je to vynikajúco napísané, perfektne sa to číta a je tam vytvorený fascinujúci čarodejnícky svet, v ktorom by som veľmi rád žil. Všetky kúzelné zvieratá, kúzelné predmety a zaklínadlá sú jednoducho... Kúzelné. Navyše je tam Záškodnícka Mapa a Metlobal. Ťažko povedať, čo fascinuje viac. Najviac by som sa potešil Labyrint náramku.
(23. januára 2018 v 15:19)
Najviac mam rad sériu Odkaz dračích jazdcov (Eragon, Eldest, Brisingr, Inheritance od Ch. Poliami. Mam rad fantasy a scifi takže toto je moja šálka kávy a keďže je dej zasadený do nadprirodzeného sveta s dejom pri ktorom mi strany rýchlo ubiehaju je toto práve orechové. A preto aj podobne série som Top ako Pan prsteňov, Hry o trony ale aj Hry o život, Divergencia a samozrejme aj Labyrint.
(23. januára 2018 v 15:36)
Harry Potter , mám rada kuzla a rozprávky
(23. januára 2018 v 15:40)
Pre mna su najviac serie od Juraja Cervenaka ci uz starsi cernoknaznik Rogan (zlato arkony 1,2 alebo aj starsie valka s besy ci krvavy ohen) alebo seria Steina a Barbarica (mrtvy na pekelnom vrchu, krv prvorodenych...).Samozrejme Harry Potter je srdcova zalezitost uz takmer 15 rokov :)
(23. januára 2018 v 16:01)
Zboznjem Annu zo zeleného domu, Troch pátračov, Harryho Pottera a teraz rada čítam ságu Meč pravdy od T. Goodkinda,hry o život, Millenium, Diveprsteňov Stopárov sprievodca a mnohé ďalšie :) Ak by som vyhrala, tak by ma potešila flasa a knizka
(23. januára 2018 v 16:14)
wau uz mi chybala nejaka taka vasa sutaz, ako je mala sanca že ma vyzrebujete ale skusim to , mojou asi najoblubenejsou seriou je Hry o zivot vtedy ked to vyslo to bola pecka , hlavna hrdinka bola super ako strielala s tym lukom a celkovo bolo to super aj filmy super , velmi by ma potesil rupsak alebo naramok alebo flas na vodu len ma vyberte prosim ....
(23. januára 2018 v 16:15)
Mojou oblubenou seriou su knihy o Reacherovi od Lee Childa. Reacher, byvaly major sa potlka po Amerike a pomaha; vynori sa, pomoze a uz ho nie je.
(23. januára 2018 v 16:16)
Mojou obľúbenou knižnou sériou je Harry Potter. Tento skvelý čarodejník ma oslovil svojim príbehom, ako sa z obyčajného chlapca stal čarodejník a aké príkoria si musel vytrpieť, kým dosiahol to, čo chcel...každú jednu časť som čítala s radosťou a boli tam tiež milé postavičky, ktoré pekne dotvárajú príbeh...veľmi rada sa k týmto knihám vraciam aj dnes a čítam si ich s rovnakou eufóriou, ako pred rokmi...v prípade výhry ma poteší trilógia alebo ruksak.
(23. januára 2018 v 16:19)
Páčia sa mi knižné série ako Labyrint hlavne Hry o život a Divergencia ale aj take viac krimi ako seria Harry Hole od Nesba a Joona Linna od Keplera. Milujem tieto knižné série a je mi ľúto keď skončia, takmer vždy ich prečítam za pár dní, akoby jedným dychom, ani spať sa mi ísť nechce, úplne ma to vtiahne do deja a keď knihu dočítam chcem hneď ďalšiu časť. A taktiež si rada pozriem aj filmové spracovanie aj keď sa niekedy líši od knihy. A čo sa týka výhier v súťaži radi by sme s priateľom šli do kina, ale potešili by sme sa aj ruksaku či náramok, ale trilógia na čítanie pre mňa.
(23. januára 2018 v 16:20)
Twilight sága je pre mňa TOP séria, či už knižná ako aj filmové spracovanie je super. Páči sa mi ako boli tie knihy napísané, klobúk dolu autorke a filmové postavy sú perfektne vybrané sympatické, hodia sa tam veľmi. Perfektné :-) Vyberám si v prípade výhry trilógiu Labyrint
(23. januára 2018 v 16:22)
Pre mňa je naj Twilight sága...krásny upír Edward a dievča Bella, ich romantický príbeh lásky...bavilo ma to veľmi a každú jednu časť som doslova hltala, pretože som sa nevedela dočkať pokračovania...bolo zaujímavé sledovať, ako sa bežné dievča môže zaľúbiť do upíra, či aj ona nakoniec bude upírkou alebo či si jej srdce nájde cestu k niekomu inému...skvelé knihy:) Mám záujem o ruksak, náramok alebo o trilógiu.
(23. januára 2018 v 16:23)
najlepšie série u mna Harry Poter,Hry o život ,,Millennium,,Asi ma najviac oslovuje kniha
(23. januára 2018 v 16:31)
Najviac ma zaujal zrejme Pán prsteňov. Či už knižný alebo filmový. V prípade výhry by ma potešili knihy
(23. januára 2018 v 16:32)
Harry Potter to je moje .... a ešte filmy ako hry o život som neprečítala lebo som to v našej knižnici nevidela ale rada by som ho prečítala lebo film bol úžasný fakt by som chcela prečítať aj labyrint a teraz by som nato mala možnosť keby to vyhrám ... film bol naprosto skvelý keď som videla 1. diel tak som si o tom filme začala zisťovať lebo sa mi moc ľúbil a už som sa nevedela dočkať kým vyjde 2. no trvalo to dosť dlho a na 3.diel určite pôjdem do kina
(23. januára 2018 v 16:43)
Niečo z minulosti.... Kvety v podkroví,také oddychové čítanie. A keby unáhodou...poprosim fľašu
(23. januára 2018 v 16:47)
Ani nepočítam koľko sérií mám rada. i keď pravda, mám takého náročnejšieho čitateľského ducha. na jednu stranu série milujem na stranu druhú nemám rada keď zahŕňajú viac ako 3 knihy. suma sumárum som milovník trilógií. Pán Prsteňov je jasným favoritom môjho súkromného zoznamu ale v poslednej dobe je moja topka Meno vetra nasledované Strachom mŕtveho muža tretia časť sa píše ale verím, že bude super ako tie predchádzajúce. na tejto sérií mám rada ako hlavný hrdina postupne prechádza všetkými etapami svojho života. má i šťastie avšak smola sa mu všade lepí na päty. no i napriek tomu dokáže svojou duchaprítomnosťou, inteligenciou a zmyslom pre rovnováhu čeliť všetkému čo mu osud do cesty postaví. Týmto sa vlastne dostávam aj na tému Labyrintu. táto séria je pre mňa lákava, to nebezpečenstvo napätie odvaha a oddanosť robia z kníh pútavé a veľmi záživné čítanie. Keby som vyhrala priala by som si ruksak alebo fľašu na vodu veci vhodné pre nástrahy príbehu, čo nám píše život sám ;)
(23. januára 2018 v 16:55)
U mňa stále vedie séria Harry Potter...čítala som ju ako 26ročná a veľmi rada sa k nej vraciam aj teraz ...a už jú čítajú aj moji synovia.
(23. januára 2018 v 17:14)
Velmi sa mi paci seria Divergencia, mam rada vsetky podobne zanre a nakolko trilogiu Labyrint este nemam a uz dlhsie si ju planujem kupit tak urcite by som sa potesila tejto vyhre
(23. januára 2018 v 17:27)
Millennium od Stiega Larssona, rada čítam severské krimi,Meč pravdy od T. Goodkinda,hoci to nie je trilógia ale mám rada aj fantasy.ako darček si vyberám náramok
(23. januára 2018 v 17:34)
Ja som začala s knižnou seriou od Joanne Rowlingovej, klasickej série ktorú každý pozná Harry Potter. Ako tínedžer toto bola moja úplne prvá kniha, k čítaniu ma dokopala sestra a teraz je mojou top sérou Súmrak. Ktorý som dlho odmietala čítať pre jeho popularitu. Moja srdcovka je prvá časť. Po dlhom opakovaní jednej série my sestra doniesla sériu Bleach. Kedže som bojazlivé dievča, knihy ma vždy vytiahli z krutej reality. Základku a polku strednej som bola za knihami, nie zo školy ale fantazy knihami. Kebyže sa my stane že aj na mňa sa usmeje moje šťastie, bola by som rada za ruksak alebo flašku. Úprimne povedané ja som rada za všetko.
(23. januára 2018 v 17:44)
jednoznačne séria Divergencia a poteším sa ktorejkoľvek z cien
(23. januára 2018 v 17:46)
Mne sa najviac páčia série kníh od Dominika Dána
(23. januára 2018 v 17:46)
Mne sa páči trilógia pán prsteňov jednoznačne.A mala by som záujem o fľašu
(23. januára 2018 v 17:48)
Oblubena trilogia je Hry o zivot. Nesmierne zaujimave a napinave citanie. Paci sa mi rozmanitost postav a samozrejme aj roznorodost miest kde sa pribeh odohrava. Napocudovanie sa podarilo tuto trilogiu aj vyborne filmovo spracovat. Ako dalsiu som si oblubila Labyrint. Zhltla som ju na dvakrat. Potesila by ma akakolvek z vyhier.
(23. januára 2018 v 18:03)
Najviac King - Temná veža, najlepsi pribeh aky som citala, doslova som ho hltala jednu knihu za druhou. Skoda ze este nevysla po slovensky.
(23. januára 2018 v 18:07)
Pre mna je to Twilight saga.v pripade vyhry by ma potesila trilogia Labyrint
(23. januára 2018 v 18:08)
Pán prsteňov - výnimočné a zaujímavé a potešili by vstupenky
(23. januára 2018 v 18:09)
Harry Potter - krásne čítanie rád sa k nemu vraciam ...prial by som si trilogiu Labyrint
(23. januára 2018 v 18:11)
Pán prsteňov - veľmi napínavé a každý diel je výnimočný ...rada by som vyhrala ruksak
(23. januára 2018 v 18:12)
Harry Potter - najviac očarujúca pre mňa knižná séria ...rada by som vyhrala fľašu na vodu
(23. januára 2018 v 18:13)
Twilligt - mne sa to páčilo napínavé čítanie pokazilo to až filmové spracovanie ...tád by som vyhral vstupenky
(23. januára 2018 v 18:15)
Harry Potter - túto knižnú sériu si vždy čítam keď som chorá je moja naj...chcela by som vstupenky
(23. januára 2018 v 18:15)
Pán prsteňov - perfektné čítanie ...chcel by som vstupenky
(23. januára 2018 v 18:16)
Zaklínač - jednoducho veľmi dobré čítanie ...potešil by ruksak
(23. januára 2018 v 18:22)
Moje top su Harry Potter, Pan prstenov Potešil by ma ruksak
(23. januára 2018 v 18:23)
Zaklínač, Pán Prsteňov, Trója od Gemmela a potešil by ma ruksak
(23. januára 2018 v 18:31)
Páčili sa mi Hry o život. Super film. a páči sa mi ruksak alebo náramok alebo fľaše. ďakujem.
(23. januára 2018 v 18:36)
Harry potter, hry o zivot, divergencia...a v pripade vyhry by najviac potesila trilogia Labyrint
(23. januára 2018 v 18:39)
Harry Potter, Hry o zivot,Divergencia... a v pripade vyhry by ma najviac potesila trilogia Labyrint
(23. januára 2018 v 18:47)
Anna zo zeleného domu, Kvety v podkroví, moje naj :)
(23. januára 2018 v 18:48)
Anna zo zeleného domu, Kvety v podkroví, moje naj :). Rupsak by sa mi páčil.
(23. januára 2018 v 18:48)
Nedokončené príbehy,Hobit,Húrinove deti,Silmarilion,Doktor z hôr, ruksak, alebo knihy
(23. januára 2018 v 18:59)
mne sa páči knižná séria ALŽBETIN DVOR super rodinná sága Potešil by ma ruksak !
(23. januára 2018 v 19:03)
zo serii ako labyrint, divergencia ci hry o zivot boli hry o zivot pre mna top. hlavne to vsak bude tym, ze prave tato trilogia vysla na slovensku ako prva
(23. januára 2018 v 19:08)
Velmi sa mi páčila Divergencia a vybrala by som si lístky do kina
(23. januára 2018 v 19:09)
Pentalógia Percy Jackson patrí k mojim naobľúbenejším, nakoľko grécka mytológia má svoje neskutočne čaro. Potešili by vstupenky, ale i ktorýkoľvek iný darček.
(23. januára 2018 v 19:09)
seria 50 odtienov sa mi velmi páčila a vyhrať by som chcela práve tú triologiu labyrint
(23. januára 2018 v 19:10)
V mojej zbierke je trilógia 50 odtieňov a rada by som si zasúťažila o trilógiu Labyrint
(23. januára 2018 v 19:14)
Páči sa mi séria Hra o tróny. Myslím, že je zbytočné uvádzať prečo. A potom ruská trilógia METRO. Je to najoriginálnejšie post-apokalyptické sci-fi a pri čítaní a hraní hry ma neopúšťali zimomriavky
(23. januára 2018 v 19:39)
Moja najobľúbenejšia séria je určite Trón zo skla. Zaujal ma na nej hlavne ten príbeh, ktorý je neohraný a nevidí sa často. Veľmi sa mi páči a prepracovanie postáv a celej krajiny. Z cien by som chcela vyhrať fľašu na vodu.
(23. januára 2018 v 19:48)
Keď som bola ešte mladšia,tak sa mi veľmi páčila séria príbehov Laury Ingalls Wilderovej Domček v prérii.Pán prsteňov a rada čítam knihy Jožka Banáša tie jeho Kódy9,1 a 7 nám majú čo povedať a zamyslieť sa nad tým.Potešil by ma ruksak,veľa chodím na túry,ale keby sa podarila tá kniha,tak to by bolo niečo.
(23. januára 2018 v 20:12)
Pán Prsteňov - klasika na ktorej som vyrastala a podľa mňa majstrovské dielo ktoré by si mal prečítať každý, a potom ešte Kozmická trilógia Malakandra, Pelerandra a Thulkandra od C.S.Lewisa - výborné čítanie aj na zamyslenie, hlboké myšlienky a napínavý príbeh so štipkou humoru. Vybrala by som si knihy, alebo vstupenky.
(23. januára 2018 v 20:18)
Najobľúbenejšia? Určime Harry Potter :) Vždy a za každých podmienok. Či som smutná, alebo šťastná tie knižky môžem. Vždy :) môj osobný útek z reality :D určite potešia knihy, alebo náramok :)
(23. januára 2018 v 20:25)
Ja nedám dopustiť na Harryho Pottera, dostala som sa k nemu ako cca 20 ročná počas ťažkej choroby, zhltla som prvé knihy ako malinu a postupne som si dokupovala ďalšie, filmy boli tiež super, ale knižky ma neskutočne očarili, cítila som sa, ako keby som príbeh prežívala spolu s postavami :) Keď som bola staršia dostala sa ku mne kniha Priechod od Justina Cronina a bum! Namotala som sa až tak, že som si hrýzla nechty od nedočkavosti, kedy vyjde druhý a potom aj tretí diel, napínavé, nepredvítaeľné dielka senzačne napísané, ktoré majú čestné miesto v mojej knižnici. Z cien by nás potešial kompletná trilógia Labyrintu, ja som ju síce čítala, ale len požičanú a rada by som, aby ju mal vo svojej knižnici synátor Marcel, ktorý zatiaľ videl len film a povedal, že toto ho baví a rád by si to prečítal. Je to zázrak, lebo čítaniu neholduje a musím ho do toho doslova nútiť :)
(23. januára 2018 v 21:16)
Labyrint je super séria... Ale mám rada aj Harryho Pottera, Hunger games a momentálne čítam Hry o tróny
(23. januára 2018 v 21:17)
zatial som nemala knižnu seriu až teraz pod stromček som dostala Hotel v Paríži a potešila by ma aj dalšia keby sa poštastilo tak by ma potešila 1x trilógia Labyrint
(23. januára 2018 v 21:27)
Príbeh kralovraha, alias Meno vetra, Strach mudreho muža a tretia ešte v SR nevyšla :( od Patrick Rotfuss
(23. januára 2018 v 21:27)
Harry Potter. Rozhodne. A potom este hry o zivot pripadne Tron zo skla.
(23. januára 2018 v 21:43)
Pre mna to su Hry o zivot...najviac by asi potesila knizna trilogia...ale aj z listkov by som mala radost...vlastne zo vsetkeho by som sa tesila :)
(23. januára 2018 v 22:03)
Mne sa veľmi páči Pán prsteňov je to kultová záležitosť a pripomína mi moje krásne bezstarostné detstvo. Potešili by najviac lístky do kina alebo kniha. :)
(23. januára 2018 v 22:12)
Tak najradšej mám asi Labyrint, ale rada si pozriem tiež aj Hry o život alebo Divergenciu...všetky sú úžasné, akčné a trochu sci-fi trilógie...milujem ked ma film vtiahne do príbehu. Najviac by ma asi potešili lístky do kina alebo náramok, ale samozrejme by som bola rada aj za ostatné z cien. ❤
(23. januára 2018 v 22:15)
Haarry Potter nepochybne. Momentálne však čítam Neapolskú ságu od Eleny Ferrante. A je to úžasné, nedá sa od toho odtrhnúť. Potešila by ma knižka.
(23. januára 2018 v 22:47)
Pre mňa je top Harry Potter, to je srdcovka <3 a lístky na film by boli idealna výhra
(23. januára 2018 v 22:54)
Labyrint sa mi veľmi páčil, moja najoblúbenejšia knižná séria je určite Harry Potter. Chcela by som vyhrať fľašu.
(23. januára 2018 v 22:58)
Veľmi rád mám trilógiu Pána prsteňov. Chcem vyhrať knihu.
(23. januára 2018 v 23:15)
Mojou oblubenou seriou je- Hry o zivot, Divergencia a Prvych 100... Mam to vsetko asi 10x preluskane a stale ma to neomrzelo
(24. januára 2018)
medzi moje najobľúbenejšie série patrí určite Anna zo zeleného domu a Harry Potter, lebo sú to jedinečné príbehy... a najviac by ma potešila kniha Labyrint, prípadne lístky do kina
(24. januára 2018 v 2:53)
Potešil by ma ruksak alebo trilógia Labyrint, nakoľko som zatiaľ čítal iba prvý diel. Moja obľúbená knižná séria je okrem Harryho Pottera a Pána Prsteňov, čo sú také myslím všeobecne obľúbené klasiky, aj trilógia Hry o život. Filmy ma veľmi nezaujali, ale knižky som hltal na posedenie. Raz som dokonca čítal do rána a zaspal do práce :) Zaujal ma predovšetkým dej, kde sa objavili nové prvky, s ktorými som sa dovtedy nikde inde nestretol, ale sympatické mi boli aj hlavné postavy, ktoré sa na pár dní stali mojimi spoločníkmi :)
(24. januára 2018 v 6:04)
Mne sa páčia všetky , preto výber nechám na Vás .
(24. januára 2018 v 8:44)
Moje naj...je trilógia od Stiega Larssona Milénium (Muži, ktorí nenávidia ženy,Dievča, ktoré sa hralo s ohňom a Vzdušný zámok, ktorý vybuchol) Aj sfilmované to bolo úžasne.Poteśila by ma fľaša na vodu.
(24. januára 2018 v 8:49)
Najviac asi Hry o život a tiež Divergencia, teraz sa chystám na Metro :). Z vyhier by som sa potesil batohu. Dakujem.
(24. januára 2018 v 9:12)
Mna najviac dostala Divergencia. Podla mna je to skor pre mladsieho citatela, ale ja sa tiez citim viac neohrozena :), ako sebazaprena :-D. Dobre citanie to bolo. Z tejto sutaze by ma uplne najviac potesil rupsak.
(24. januára 2018 v 9:29)
Moja najobľúbenejšia knižná séria je Pán prsteňov a chcela by som vyhrať fľašu na vodu
(24. januára 2018 v 9:36)
Moje najobľúbenejšie knižne série sú určite Harry Potter, Pán prsteňov, Hry o život, Temne hmoty, Anna zo Zeleného domu, Divergencia, Twilight, Labyrint. Najviac by má potešila kniha Labyrint.
(24. januára 2018 v 10:36)
Ja čítam najradšej skutočné reálne príbehy zo života,ktoré sa stali,Za skutočne výnimočné výnimočné knihy pokladám Biela Masajka,Bez dcéry neodídem.
(24. januára 2018 v 10:57)
Ja mám rád fantasy a scifi. Napríklad Votrelec či Warcraft ale aj iné :)
(24. januára 2018 v 12:04)
50 odtienov od E. L. JAMES
(24. januára 2018 v 12:53)
Séria kníh najpredávanejšieho slovenského krimi autora Dominika Dána. Dominik sa viac ako dvadsaťpäť rokov zaoberá vyšetrovaním zločinov. Z bohatých skúseností čerpá pri písaní mrazivo autentických detektívnych príbehov.
(24. januára 2018 v 13:37)
Harry Potter, Labyrint, Zememorie, Plochozem, Klan Otoriovcov, DragonLance, Trhlinové války, Černokňažník, Všetko sú to skvelé série, oplatia sa prečítať. Mal by som záujem o ruksak.
(24. januára 2018 v 13:40)
Séria kníh o Harrym Potterovi.Knihy som prečítal jedným dychom.Neuveritelne pútavo sú napísané.
(24. januára 2018 v 13:55)
Jednoznačne najlepšia knižná séria je pre mňa séria Harry Potter. Mám doma všetkých 7 kníh a dokážem ich čítať stále dokola a nikdy ma to neomrzí. Mala by som záujem o knihy.
(24. januára 2018 v 15:39)
U MNA VYHRAVA ***MILLENNIUM***SEVERSKE KRIMI CITAM JEDNYM DYCHOM A SOM VZDY NEDOCKAVA, ASKO TO SKONCI****LABYRINT RUKSAK BY POTESIL***
(24. januára 2018 v 15:55)
Millennium od Stiega Larssona, veľmi som prišla na chuť severskému krimi a toto boli také prvé dielka, ktoré mi veľmi prirástli k srdcu. Z cien by sa mi páčila kniha alebo ruksak pre vnuka.
(24. januára 2018 v 16:20)
Pre mňa najlepšie pán prsteňov uplne bomba ale na Labyrint sa teším a už mám v pláne zacat čítať. Potešil by ma ruksak ale budem rád aj za maličkosť
(24. januára 2018 v 16:21)
Twilight :)
(24. januára 2018 v 17:53)
U mňa je to Harry Potter, na tejto sérii som vyrastala
(24. januára 2018 v 17:54)
Twilight je môj favorit
(24. januára 2018 v 18:48)
Kroniky Narnie,Temné hmoty,Zlatý kompas,Percy Jackson,Posledný policajt, ruksak alebo knihy
(24. januára 2018 v 20:45)
Harry Potter
(24. januára 2018 v 20:47)
zabudla som napísať, čo by som chcela vyhrať - každá cena je pekná, ale určite by som syna potešila vstupenkou :) pre istotu ešte raz moja odpoveď - Harry Potter
(24. januára 2018 v 21:42)
Percy Jackson,Star Wars,Pán prsteňov, ruksak alebo knihy
(25. januára 2018 v 0:45)
Harry Potter. Kvoli jeho deju a celkovemu prevedeniu.
(25. januára 2018 v 5:40)
Veľmi dobre sa mi čítala trilógia Prekliati králi od Maurice Druona historického románu z obdobia stredoveku odohrávajúceho sa vo Francúzsku a približujúceho jeho históriu. A ja mám rada históriu.
(25. januára 2018 v 8:27)
asi najviac trilógia s Billom Hodgesom od Stephena Kinga - Pán Mercedes, Stratení nájdení a Koniec hliadky. Super dej a rozprávačský talent, jednodychovka vstupenky na film
(25. januára 2018 v 10:40)
Pre mňa bol najlepšou knižnou sériou práve Labyrint. Mám doma všetkých 5 častí a rada sa k nim vraciam. Mrzí ma, že film sa značne odlišuje od knižnej predlohy, najmä druhá časť. O to viac som zvedavá, ako sa popasujú s 3. časťou. Mimo Labyrintu ma ešte veľmi oslovili knihy Silo, Turnus a Prach. Veľmi by ma potešila fľaška alebo náramok, ale v podstate čokoľvek :-)
(25. januára 2018 v 11:05)
Pán prstenov a potesila by ma akakolvek cena :)
(25. januára 2018 v 12:42)
Zaujala ma séria Hunger Games :). Veľmi by ma potešila trilógia Labirint.
(25. januára 2018 v 14:50)
Ťažko vybrať najobľúbenejšiu sériu pretože je ich veľa ktoré mam rada. Ale určite medzi ne patrí Divergencia,Hry o život. Mam rada ešte spisovateľa William Shakespeare .Na týchto sériách sa mi páči to, že nech ich čítam aj 10 krát stále ma bavia rovnako. A chcela by som vyhrať to je ťažká otázka lebo je mi to úplne jedno čo vyhrám no keď vlastne vyhrám tak potom knihy.
(25. januára 2018 v 14:53)
Harry Potter zbožňujem ho a nikdy ma neoľutuje. A chcela by som asi sekciu kníh Labyrint.
(25. januára 2018 v 14:54)
Divergencia je super. Knihy by boli užasne kedyže vyhrám
(25. januára 2018 v 16:29)
Patdesiat odtienov a potesi ma cokolvek :)
(25. januára 2018 v 17:48)
super seria Milenium od Larssona - mam rád krimi a hlavne to severské
(25. januára 2018 v 17:50)
super seria Milenium od Larssona - mam rád krimi a hlavne to severské
(25. januára 2018 v 19:20)
séria Millennium od Stiega Larssona,je super, chcela by som vyhrať ruksak Labyrint
(25. januára 2018 v 20:55)
nemám veľmi v obľube čítať knihy ale, asi moja jediná ktorú som prečítala a zároveň aj moja obľúbená knižná séria je Harry Potter. Kvôli Dylanovi O´Brienovi (Thomas) si musím prečítať tie knihy aj keby nevihrám , kúpim si ich ,som ním posadnutá (Dylanom) <3
(25. januára 2018 v 21:13)
Málo ktorá kniha ma zaujíme ale asi moja jediná ktorú som prečítala a zároveň obľúbená knižná séria je Harry Potter .Poradila mi to moja najlepšia kamarátka ešte dávno a hneď som sa do toho zamilovala. Milujem taký typ kníh a Labyrit, no nemám slov prekonalo to aj Harryho Pottera a aj tie filmy tam sú tak dokonalý herci OMG ,najviac sa mi na ňom páči asi cele ako to je vymyslené vie to neskutočne upútať a popri tom keď máš nedobrú náladu prídeš aj na iné myšlienky a za toto som vďačna že existujú knihy ktoré dokážu vyroniť slzu smútku aj radosti ,potešiť sa nie vždy dobrým koncom ale ,,všetko zlé je na niečo dobre´´ ... Poprosila by som vstupenky <3 <3 <3
(26. januára 2018 v 10:43)
Hry o žibot a poteším sa comukolvek :)
(26. januára 2018 v 12:53)
Mne sa veľmi páčila séria kníh ako bola Divergencia a chystám sa akurát kúpiť knihu Labyrint tak sa veľmi teším ako sa vcítiť do príbehu.. Rada mam keď pozriem film a ešte si aj precitam knihu s tým príbehom... Ale kniha je 100krat lepšia a detailnejšie ako film... Ale veľmi by ma potešil darček :)
(26. januára 2018 v 13:43)
Ja som klasik, berie ma Pán Prsteňov ale aj Harry Potter, no a najviac sa mi do srdca zapísala Hra o Tróny. Najskôr som videl seriál, ale keďže som tušil, že knihy budú ešte stokrát lepšie, kúpil som si a namotal sa na ne. Obľúbil som si hlavných hrdinov aj pútavý dej a robili mi spoločnosť takmer rok, kým som ich stihol prečítať. Z cien by mi spravil radosť ruksak alebo náramok.
(26. januára 2018 v 14:21)
Určite The Hunger Games, dokonca je podobná čierno-červená trojkniha s Drozdajkou už na poličke, veľmi by sa k nej hodila aj táto skvelá trilógia... Filmy som videla, ale ku knihám som sa zatiaľ nedostala, trebalo by to napraviť... :)
(26. januára 2018 v 14:57)
Hry o život.
(26. januára 2018 v 17:58)
Pan prstenov a potesim sa asi comukolvek co mi date :)
(26. januára 2018 v 22:04)
Obľúbená je Trilógia Sine Metu (Údolie,Štít/Sen,Rozprávkar) ... potešil by ma štýlový Labyrint ruksak na cesty
(26. januára 2018 v 22:07)
Moja obľúbená séria je Zaklínač od Andzeja Sapkovského. Skvele prepracovaný dej a postavy ktoré nie sú tak čiernobiele ako v iných fantasy príbehoch. Radosť by mi spravil ruksak.
(26. januára 2018 v 22:09)
Obľúbená knižná séria a súťaž s ňou, pamätám si to ako včera keď sa mi náhodou dostala prvá časť do ruky a vravel som si, že to bude hlúposť, no keď som sa začítal do Labyrintu, už na začiatku ma prekvapila slovná zásoba, ktorú autor používal. Vytvoril desiatky atypických slov, ktoré boli príznačné pre Flekárov a svojím spôsobom ich aj charakterizovali. Avšak to je len zlomok z toho, čo tento román ponúka. James Dashner podal pri písaní Labyrintu doslova heroický výkon - vytvoriť Flek, bytosti, ktoré obývajú Labyrint, a v neposlednom rade jeho obyvateľov, určite nebola hračka. On to ale zvládol na výbornú a práve vďaka premyslenej dejovej línii sa kniha čítala jedna radosť, a úplne má pohltila.Jedným z ďalších pozitív tejto knihy je vyváženie akcie a opisných častí. Labyrint nie je podľa mna oddychové čítanie a neraz som sa musel sústrediť a pozorne sledovať všetky detaily, avšak ak sa aj vy rozhodnete čitať tak dúfam, že mu prídete na chuť, a čítanie si užijete rovnako veľmi ako ja. :-) No a samozrejme film si pozriem tiež rad, teším sa na poslednú časť, a teší má, že práve vďaka filmu si môžem postavy z knihy takto zvizualizovat, aj keď som zástancom tvrdení, že knihu žiadny film neprekoná, tak je to aj v tomto prípade :) čo sa týka výhry , potešil by ruksacik, ktorý sa zíde na prenášanie ďalšieho príjemného čítania :) prajem pekný deň.
(26. januára 2018 v 22:22)
Mne sa páčili napríklad HRy o život, prevtelila som sa do Katniss a zažívala s ňou dobrodružstvá, smiala sa s ňou a plkala, keď bol dej smutný. Ako výhra by ma potešila kniha.
(26. januára 2018 v 22:37)
paci sa my knizna seria Gričská čarodějnica od Marija Jurić Zagorka,ale to je historick romanticka seria,tak z tych novych serii Hry o trony a Hry o život,pre ich netypicke podanie a dynamicky naboj a mam zaujem o trilógiu Labyrint,resp ruksak
(27. januára 2018 v 0:14)
Moja obľúbená knižná trilógia je aj Hry o život a Divergencia. Keď som začal čitáť Hry o život normalne ma to pohltilo nevedel som sa od toho odtrhnúť. To iste so mnou urobila Divergencia. Veľmi sa mi páčia takéto knihy. Už sa neviem dočkať kedy si prečítam Labyrint všetky tri časti. Som veľký fanúšik takýchto filmov a ich knižných verzií. Už sa neviem dočkať kedy uvidím poslednú časť Labyrintu Potešil by má ruksak, vstupenky, náramok, fľaša aj kniha i keď ju už mám.
(27. januára 2018 v 2:24)
Mám rád emocionálne filmy. Neboli to filmy pre detského diváka, neoslovili ma vtedy, neviem, či ma v detstve zaujímalo niečo iné ako Steven Segal a podobné filmy.
(27. januára 2018 v 6:24)
zahady katarov
(27. januára 2018 v 6:32)
Ja mám rada knihy zo zameraním na sci-fi, ako je Harry Potter, Akadémia temna, Temná hrdinka a veľa iných. Páči sa mi že je v tých knihách všetko možné a využíva sa v nich predstavivosť. Najviac by sa mi páčili knihy ale aj lístky do kina.
(27. januára 2018 v 7:55)
Labyrint páči sa mi napínavé dobrodružstvá mladých ľudí chcel by som vyhrať vstupenky na Labirint do kina poteší ma hocijaký darček
(27. januára 2018 v 7:59)
Určite Pán Prsteňov, no ked som bola o trocha mladšia tak som stále čítala sériu "Škola Noci", to bolo úžasné čítanie, doteraz si to pamätám.
(27. januára 2018 v 8:00)
Pán Prsteňov, Trója, Hry o život, Harry Potter,
(27. januára 2018 v 9:08)
Harry Potter :-)
(27. januára 2018 v 9:09)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:09)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:10)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:10)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:11)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:11)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:11)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:11)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:12)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:12)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:12)
Harry Potter
(27. januára 2018 v 9:46)
Moja kniha je ta Smrtelna ličba ,sa mi pači .vyhru bi som si priala Ruksak.
(27. januára 2018 v 9:59)
Doteraz to bola séria Ikar a verím,že výhra to zmení a bude to LABYRINT.Na sérii Ikar sa mi páčili knihy z lekárskeho prostredia.Chcela by som vyhrať trilógiu,prípadne lístky do kina.
(27. januára 2018 v 11:08)
Hry o život, Game of thrones alebo Bjorkove kriminalky (Cestujem sama bola naj).. samozrejme som čítal aj labyrint :) Do kina by som isiel s priateľkou Kristínou, keďže teraz sme na seba Fe emailu moc čas kvôli môjmu zdraviu, bolo by to pekne.
(27. januára 2018 v 13:17)
Jednoznačne je to séria Millénnium. Vždy som túžila mať náramok na prežitie.
(27. januára 2018 v 13:23)
Hry o život-napínavé od začiatku až po koniec
(27. januára 2018 v 14:41)
Mne sa páči najviac knižná séria Harry Potter. Potešili by ma vstupenky na Labyrint.
(27. januára 2018 v 16:03)
Pre mňa to je Harry Potter, bolo to niečo nové mame všetky diely.
(27. januára 2018 v 16:36)
Davinciho kod
(27. januára 2018 v 16:52)
Hry o život-napínavé od začiatku až po koniec a chcel by som vyhrať tú fľašu alebo náramok
(27. januára 2018 v 16:56)
Pan prstenov ruksak
(27. januára 2018 v 16:57)
Sever a juh, Láska a vojna, Nebo a peklo.... u mňa topky
(27. januára 2018 v 17:09)
Harry Potter boli to moje prve precitane knihy a vzdy sa ku nim vraciam .Potesila by ma najviac flasa
(27. januára 2018 v 17:26)
Najlepšia knižná séria je Zaklínač od Andrzej Sapkowski. Veľmi sa mi páčil jej príbeh. Nájdete v ňom všetko. Lásku, boj, dobro, zlo, sarkazmus
(27. januára 2018 v 17:28)
Pre mňa je naj Twilight sága...krásny upír Edward a dievča Bella, ich romantický príbeh lásky...bavilo ma to veľmi a každú jednu časť som doslova hltala, pretože som sa nevedela dočkať pokračovania..
(27. januára 2018 v 17:43)
Suťaž
(27. januára 2018 v 18:21)
Moje meno je Nikto ma zaujalo naposledy 1x trilógia Labyrint, tri knihy!
(27. januára 2018 v 18:30)
Labyrint Kvôli Scifi tématike.
(27. januára 2018 v 18:30)
Harry Potter mi najviac prirástol k srdcu, ani neviem preco :), teraz ho lúska moj 10 ročný syn :). Z výhrie asi rupsak, ten by mu urobil náramnú radosť. Ďakujeme.
(27. januára 2018 v 18:31)
Mojich obľúbených knižných sérií je viac. Medzi tie naj rozhodne patrí Zaklínač, Harry Potter, Hry o život a taktiež možno nie tak známa Deltora. A z výherných cien by ma najviac potešila kniha, ruksak alebo fľaša. :)
(27. januára 2018 v 18:36)
Ujíždím najviac na fantasy, takže Harry Potter, Pán prsteňov a milovaný Zaklínač asi najviac :) Sapkowského štýl je neoceniteľný... Rád by som vyhral buď ruksak, alebo knihu ;)
(27. januára 2018 v 18:59)
najviac mám rád Nástroje smrtelníkov, ale už dlhšie plánujem prečítať aj Labyrint, lenže filmy sa mi až tak nepáčili, tak toto je super možnosť na inšpiráciu na čítanie, keby som vyhral knihu =D
(27. januára 2018 v 19:05)
"HRY O ŽIVOT"
(27. januára 2018 v 19:05)
Obľúbená séria je Labyrint. Rada by som vyhrala štýlový Labyrint ruksak.
(27. januára 2018 v 19:22)
moja najoblubenejsia je urcite Harry Potter tie som citala este ako mala :) a potom pan prstenov ! chcela by som vyhrat knizky
(27. januára 2018 v 19:28)
Harry Potter, Hry o život, Divergencia, ...v detstve Twilight... zbožňujem tieto série :) ... rada by som listky do kina alebo knihu :)
(27. januára 2018 v 19:33)
Tých skvelých knižných seríí je neúrekom (ktoré som čítal a zdobia moju knižnicu). Smomeniem tak len tri Paoliniho Odkaz dračých jazcov, Millennium od Stiega Larsona, či Croninov Priechod ,dvanástkaa Mesto zrkadiel...všetky som pri čítaní doslova hltal, bol som unesený a žil som ich príbehom...a to i napriek tomu že každá zo spomínaných seríí je úplne iná...a predsa každá výnimočná a úžasná. Ak by sa šťastie usmialo na mňa určite by ma v prvom rade potešila knižná séria Labyrint, potom vstupenky a ruksak...
(27. januára 2018 v 19:42)
Labyrint. Popravde ešte som ho nečítal ale rád by som si ho prečítal a porovnal s filmom. A ceny sú lákavé až tak moc že si ani neviem vybrať. Bol by som rád za akúkoľvek z nich.
(27. januára 2018 v 20:11)
u mna vyhrava Divergencia :)
(27. januára 2018 v 20:12)
Mne sa zapáčila séria Hry o život. Prečo? Klasický boj "dobra a zla"... Trochu romantiky tiež. Ešte pred touto trilogiou ma zaujala Dcéra dymu a kosti, avsak tretí diel uz nevysiel, co ma mrzi. Az by som vyhrala, chcela by som ako spravny knihomol KNIHU
(27. januára 2018 v 20:29)
Mňa si získala trilógia Millennium od Stiega Larssona.
(27. januára 2018 v 20:43)
Twilight
(27. januára 2018 v 20:45)
Twilight
(27. januára 2018 v 20:59)
Pán prsteňov, Labyrint, Hry o život, Divergencia, Harry Potter a mnoho iných
(27. januára 2018 v 21:02)
Čítala som viacero knižných sérii Harry Potter,Hry o život, Päťdesiat odtieňov,Pán prsteňov. A keďže bsom ešte nečítala túto trilógiu ,tak by som si želala práve ju ... Labyrint 14
(27. januára 2018 v 21:11)
Mojou obľúbenou knižnou sériou je Harry Potter a Hry o život
(27. januára 2018 v 21:20)
Moja obľúbema séria je Divergencia.Milujem hlavnú hrdinku všetky jej vlastnosti. Celý dej príbehu ma zaujal. Autorkin štýl písania mi sadol a táto séria je fantastická
(27. januára 2018 v 21:21)
Za mňa určite Pán prsteňov, potešil by ma ruksak alebo fľaša na vodu...)
(27. januára 2018 v 21:45)
Veľmi sa mi páčila séria Hobbit a ide o príbeh ako sa Bilbo vybral s trpaslíkmi a gandalfom zabiť draka aby získali Erebor naspäť a nečítal som knihu labyrint ale videl som film labyrint 1 a 2 a chcel by som vyhrať fľašu na vodu
(27. januára 2018 v 22:13)
Pán prsteňov a vyhrať by som chcela knihu - trilógiu Labyrint
(27. januára 2018 v 22:17)
Upírske denníky, Pán prsteňov. Napínavé čítanie pre deti aj dospelých. Z výhier si vyberám ruksak.
(27. januára 2018 v 22:31)
mne sa najviac páčila séria Hry o život.
(27. januára 2018 v 22:43)
divergencia,pretoze to bolo aj pre chalanov aj ked film bol slabsi...bral by som vstupenky do kina
(27. januára 2018 v 22:45)
hobit, pan prstenov, divergencia...pacia sa mi trilogie a chcela by som ist do kina na pokracovanie-zaver Labyrintu
(27. januára 2018 v 23:18)
Harry Poter je pravý čarodejník,rada ho čítam aj pozerám.Vybrala by som ruksak a darovala by som ho mojej najlepšej kamarátke.
(28. januára 2018 v 0:50)
Mám viaceré, ako napr. Harry Potter, Pán prsteňov, Metro a ďalšie, ale určite medzi ne patrí aj Labyrint. Veľmi rada by som vyhrala s týmto filmom, lebo som nám omylom kúpila lístky do kina na iný deň, kedy sme nemohli ísť, takže sme zaplatili dvakrát, ale film videli iba raz :D Bolo by teda super, ak by som vyhrala vo vašej súťaži čokoľvek iné ako lístky do kina :D
(28. januára 2018 v 1:32)
PÁN PRSTEŇOV - VEĽMI DOBRÉ ČÍTANIE, NIEKOĽKOKRÁT PREČÍTANÉ A SUPER KNIŽNÁ SÉRIA - NAJVIAC, BY MA POTEŠIL RUKSAK, ALEBO KNIHA.
(28. januára 2018 v 3:23)
Harry Potter, Odkazy dračích jazdcov, Ľavá ruka Boha - pútavo a vtipne písané príbehy Knihy alebo fľaša na vodu
(28. januára 2018 v 3:37)
Pán prsteňov, Harry Potter a mnoho iných, Labyrint som nečítala ani nevidela film, tak veľmi by ma potešila kniha, alebo poprípade ruksak, ktorý sa vždy pre rodinu doma zíde.
(28. januára 2018 v 7:06)
Harry Potter
(28. januára 2018 v 7:56)
Pán prsteňov jednoznačne, super čítanie a príbeh :) mal by som záujem o ruksak
(28. januára 2018 v 8:00)
Mne sa páčila séria od Kariku : V tieni mafie 1, 2 a Nepriatel štátu
(28. januára 2018 v 8:05)
JOzef Banáš ( Kód 9, Kód 1, Kód 7)
(28. januára 2018 v 8:19)
Pozdravujem. Je mnoho dobrých kníh, ktoré vás "prenesú" do inej doby, prostredia a už ako dieťa som sa začítala do románovej série ODVIATE VETROM od Margaret Mitchell / Gone with the wind/, neskôr KRÁSNA CATHERINE od Juliette Benzoni, alebo teraz trilógia V ZNAMENÍ LEVA od Francine Riversovej. Odviate vetrom som dokonca čítala ako dieťa až do noci a musím sa priznať, že som druhý deň ani nešla do školy, aby som knihy dočítala. Film Labyrint mi syn ponúkol ako odreagovanie sa a priznám sa, že ma zaujal a pozreli sme si hneď aj druhú časť. Preto by som na oplátku synovi rada venovala knižnú trilógiu LABYRINT-u. Vopred vďaka.
(28. januára 2018 v 8:20)
Nakoľko som ešte nemal možnosť čítať celú sériu Labyrint, tak pre mňa čo sa týka obľúbenej knižnej série je top1 Metro od Glukhovskeho alebo od Megan Crew séria Tak padne náš svet.
(28. januára 2018 v 8:40)
Mojou obľúbenou knižnou sériou je Monument 14 od Emmy Laybourne.
(28. januára 2018 v 8:43)
Mojou obľúbenou knižnou sériou je Monument 14 od Emmy Laybourne. Zabudla som napísať, že vyhrať by som chcela 1x Trilógiu Labyrint.
(28. januára 2018 v 8:46)
U mňa vyhráva jednoznačne séria Harry Potter - pretože tam ide v prvom rade o priateľstvo, dobro víťazí nad zlom a knihy rastú spolu s čitateľom:) Potom sa mi ešte páčili Hry o život a mám rada Artemisa Fowla. Ako výhra by ma potešila najviac kniha :) :) :) (ešte som nečítala ale videla som filmy a veľmi sa mi páčili, chystám sa pozrieť si aj najnovší:)
(28. januára 2018 v 8:52)
Medzi najoblubenejsie serie patri Pan prstenov a Harry Potter, takze asi klasiky, ktore by mal poznat kazdy. Kazdej knihe vsak dam sancu, preto by mal velmi potesila knizka Labyrint, pripane pekny ruksak na cesty :)
(28. januára 2018 v 10:22)
Je veľmi ťažké napísať jednu sériu. Tak začnem s Divergenciu a Hry o život. Podľa mňa sú tieto dve série trošku podobne, ale obidve majú svoj originálny príbeh a postavy, ktoré čitatelia milujú no zároveň nenávidia. Samozrejme nesmiem zabudnúť na Kráľovnú tieňov Casandru Clark a jej Mortal instruments. Alebo lamača ženských sŕdc Edwardom Cullena v Twilight sága od stefany Meyer. A nakoniec som si nechala kráľovnú fantazy J.K. Rowling a jej nezabudnuteľný Harry Potter. Tomuto dielu nemám absolútne nič vitknut mám akurát samú chválu. Z uvedených darčekov by ma najviac potešilo náramok, ruksak, fľaša a samozrejme kniha. Hoci, ktorá vec. Ďakujem.
(28. januára 2018 v 10:37)
Pan prsteňov a mal by som zaujem o Trilogiu Labirint
(28. januára 2018 v 10:42)
Moja obľubená knižná séria je Harry Potter. A chcel by som vyhrať batoh
(28. januára 2018 v 10:49)
Hunger Games je moja TOP trilógia, a bol by som rád keby som vyhral Labyrint trilógiu.
(28. januára 2018 v 11:29)
James Clavell- Tajpan a Gajdžin 1, 2
(28. januára 2018 v 11:35)
Millennium - Stieg Larsson
(28. januára 2018 v 11:37)
Mne sa najviac paci jednoznacne seria Harry Potter :-) precitana x-ktat a stale je tam to napatie, zimomriavky, dojatie a neviem sa odtrhnut az kym seriu nedocitam a potom mi je smutno, ze to uz skoncilo... Preto zacinam casto odznova :-) je to laska na cely zivot :-) Z vyhier by ma najviac potesila kniha - ako spravneho knihomola :-)
(28. januára 2018 v 12:56)
Babicky od Minna Lindgren, alebo Aaronovitchove detektivky s Petrom Grantom a cokolvek ine, potesi akakolvek vyhra
(28. januára 2018 v 13:09)
Harry Potter a Nesmrtelní od Alyson Noel Najviac by potešila kniha.
(28. januára 2018 v 13:11)
divergencia mi hned napadla
(28. januára 2018 v 14:11)
Hry o život.A mala by som záujem o ruksak alebo náramok.☺
(28. januára 2018 v 14:30)
Mne sa páči asi najviac Harry Potter. Vak by ma potešil asi najviac.
(28. januára 2018 v 15:05)
Millennium, no a Jo Nesbo - akejkoľvek podobe :-), ale všetky severské krimi majú niečo do seba
(28. januára 2018 v 15:09)
pre mňa to bola ešte trochu skôr knižná séria Angelika a mám všetky časti, viem dávnejšie, ale vtedy to bolo super čítanie a potom určite Harry Poter a labyrint určite tiež prečítam, keďže som maminou 4 cér čítanie milujem a väčšinou až v noci, keď je trochu kľud a ich, ale každý deň aspoň pár atrán prečítam a keby sa pošťastilo prosím super ruksak na naše potulky s dcérkami a manželom. Ďakujem
(28. januára 2018 v 15:17)
Mojou oblubenou kniznou seriou spolu s Labytintom boli Hry o zivot a odvazna Drozdajka. Niekedy naozaj stoji za to si precitat knihu ako len pozriet film, pretoze v nas zanecha celkom inu emociu a zazitok. Na poslednych stranach Hier o zivot som plakala. V kine sa mi to nestalo. Ak by sa mi podarilo byt medzi vyhercami, potesili by ma prakticke darceky ako rupsak alebo flasa. Alebo samozrejme ikonicka kniha so skvelym prevdenim, ktory bol podobny aj u Hier o zivot. Dakujem
(28. januára 2018 v 15:17)
Mne osobne sa páčila knižná trilógia Pekelné stroje od Cassandra Clare. Bolo to akurát pre tínedžerov. Super postavy a super dej. Potesili by lístky do kina, náramok alebo ruksak.
(28. januára 2018 v 15:50)
K jednej z mojich obľúbených knižných sérií sa určite radí séria "Mycelium" od Vilmy Kadlečkovej. V jej knižnom svete sa môžeme stretnúť s tajuplnou a mystickou rasou z planéty Osse, ktorej viera v krutého boha zasahuje až do našej civilizácie skrz vyspelú hubovú technológiu. Vrelo odporúčam prečítať najmä milovníkom kvalitnej sci-fi literatúry. Veľmi by ma potešil Labyrint ruksak na cesty a necesty ;)
(28. januára 2018 v 15:56)
Mojou oblúbenou knižnou sériou sú okrem famózneho Labyrintu aj Hry o žiot či Harry Potter.
(28. januára 2018 v 16:05)
Harry Potter a Divergencia :) A keďže som Labyrint zatiaľ nečítala, potešila by ma trilógia...alebo aj ruksak, do ktorého by som si knihy dokúpila :D
(28. januára 2018 v 16:14)
Mojou najobľúbenejšou dystópiou je séria UnWind, v slovenčine Uvoľnení, od Neala Shustermana. Je to veľmi desivá vízia budúcnosti a pri čítaní je až neuveriteľne reálna. Scénu "uvoľnenia" neviem ani po rokoch dostať z hlavy.
(28. januára 2018 v 16:28)
Práve som dočítala fantastickú trilógiu : Dôvod dýchať, Sotva dýcham a Na konci s dychom. Už dávno som nič silnejšie nečítala. Nie je to len pre teenegerov. Naozaj som pri čítaní ani nedýchala. Trilógia ma rozplakala, rozosmiala a ešte dlho bude rezonovať v mojom srdci. Vrele odporúčam!
(28. januára 2018 v 16:29)
Asi ziadna ale knihu mám a mala b vyjsť aj dvojka ale v davnej budúcnosti volá sa Ritmatik je fakt super
(28. januára 2018 v 17:41)
Mne sa najviac páči Harry Potter
(28. januára 2018 v 18:03)
pán prstenov
(28. januára 2018 v 18:50)
Páči sa mi knižná séria Hry o život.
(28. januára 2018 v 19:04)
Kniha proroctiev Carlos Martin-Parker čo bolo bude je je ...dobre vedieť čo bolo a bude ....ruksak
(28. januára 2018 v 20:10)
Moje najobľúbenejšie série sú Eragon, Hraničiarov učeň či Hra o tróny. Vyhrať by som chcel Určite lístky do kina!
(28. januára 2018 v 20:12)
Pán prsteňov, Harry Potter čítal som ich zo zatajeným dychom. Čítal so celé dni a od knihy som sa nepohol kým som ich celé neprečítal. Rozmýšľam či si to náhodou ešte raz nezopakujem. Rád, by som si prečítal knihu Labyrint, lebo som ju ešte nevidel ani film. Verím, že sa s ňou potešíte a prekvapíte a urobíte my radosť.
(28. januára 2018 v 21:07)
určite Divergencia a Drozdajka
(28. januára 2018 v 21:44)
Moja obľubená knižná séria je Harry Potter
(28. januára 2018 v 23:07)
Pieseň ľadu a ohňa (George R.R. Martin)
(28. januára 2018 v 23:23)
Jednoznačne Harry Potter:)
(28. januára 2018 v 23:35)
Dobry vecer :), asi naj naj naj mi prirastli k srdcu knihy Virginie Andrewsovej-Kvety v podrovi, Lupene vo vetre, Budú aj tŕne, Ovocie minulosti a Záhrada tieňov. Citala som ich uz od detstva niekoľkokrát. Tiež viackrát som čítala Johna Steinbecka-Na východ od raja, nie je to séria, ale mám tú knihu a ten príbeh rada. Z tých modernejších kníh sága Twilight. Ak by sa podarilo, prosila by som si rupsak.
(29. januára 2018 v 5:50)
Mne sa neskutočne páčila séria príbehov od Harryho Pottera, neskutočne niečo nádherné plné prekvapení, fantázia autora, aj keď kniha je stále to krajšie čarovnejšie a dokonalejšie dokázali to sfilmovať do čarovného a zaujimavého deja, ktoré nadchlo nejedného dospelého nieto dieťa. Pre mňa to bude nesmrteľná krásna séria plná čarov. A želala by som si trilógiu Labyrint, kedže pre mňa knihy majú to najväčšiu hodnotu a urobila by mi neskutočnú radosť.
(29. januára 2018 v 6:29)
Milenium od Larssona
(29. januára 2018 v 7:16)
mne sa veľmi páčila séria Hry o život, Millenium od Stiega Larssona aj Harry Potter :)
(29. januára 2018 v 8:05)
Hry o zivot, bolo to super. Napinave, fantasticky zaner a dobry dej.
(29. januára 2018 v 9:48)
Páčila sa mi knižná séria Hry o život, Divergencia. Podľa mňa kvalitne napísané, zaujímaví hrdinovia.
(29. januára 2018 v 10:27)
Harry Poter, Pán prstenov
(29. januára 2018 v 11:18)
Tak u mna urcite Hry o zivot a Divergencia. Skvele knihy, od ktorych plne napatia, zvratov... skratka neda sa prestat citat :-) A takou seriou je urcite aj Labyrint.
(29. januára 2018 v 11:37)
Velmi SA mi pacia serie,boj o zivot a hlavne ,Divergencia,ktoru some s nadsenim sledovala so svojim 12 roc.synom,ktory ma k tomu pritiahol.Obdivuhodne pozorovat rozhodnost mladych ludi,ktori chcu niekam patrit a bojovat za svoje prava...Chcela by som pre syna vyhrat batoh,alebo flase,alebo pre seba knihy,alebo naramok
(29. januára 2018 v 12:44)
Určite Harry Poter, ale každá dobrá kniha poteší. Vzopretie systému, dobrodružstvá, zaujímavé čítanie.
(29. januára 2018 v 12:49)
Harry Poter Labyrint ruksak na cesty
(29. januára 2018 v 13:18)
napr. pán prsteňov,
(29. januára 2018 v 13:38)
moja obľúbená knižná séria je Harry Potter, potešili by lístky do kina ako aj knižky
(29. januára 2018 v 13:49)
millenium od larssona,anna zo zeleného domu od monntgomeryovej,gričská čarodejnica od jurič zagorka a najviac by ma potešila trilógia labyrint
(29. januára 2018 v 14:15)
Harry Potter, chcela by som vyhrať Labyrint náramok.
(29. januára 2018 v 15:08)
Mne sa najviac páči knižná séria Millenium od Stiega Larsona. Severské krimi plné zaujímavých postáv a napínavého deja. Z výhier by ma potešili lístky do kina, alebo knižná trilógia.
(29. januára 2018 v 16:08)
Milujem trilógiu Hry o život. Je to skvelo napísané, napínavé a dramatické. Určite odporúčam každému. A priala by som si vyhrať trilógiu Labyrint.
(29. januára 2018 v 17:35)
Mne sa páči Harry Potter
(29. januára 2018 v 17:55)
Harry Potter, chcela by som vyhrať fľašu na vodu.
(29. januára 2018 v 19:18)
Mne osobne sa páči knihy od autora jo Nesbo
(29. januára 2018 v 21:50)
Moc ma bavia knihy od Tolkiena a nieco akčné takže Labyrint je nieco podobné a to môžem.
(29. januára 2018 v 22:24)
hry o život ruksak by potešil
(31. januára 2018 v 19:58)
Harry Potter
(6. februára 2018 v 10:04)
Hry o život, je úplne super kniha, Pod vražednou oblohou tiež a Labyrint som videla len ako film, preto by som si ho veľmi rada prečítala.
(9. februára 2018 v 7:50)
Pán prsteňov - úžasne spracované, pútavé, dobrodružné - proste super. Potešil by ruksak.
(6. marca 2018 v 12:25)
Medzi obľúbené série určite patrí Sága rodu Forsytovcov, Millenium, Anna zo zeleného domu, Hary Potter, Twilight sága...Pravdaže najväčšia radosť je nová knižka...
(9. októbra 2018 v 14:09)
Časodejovia jednoznačne! Dcéra ich číta už niekoľkýkrát. Dopriala by som jej túto sériu Labyrint.
(28. januára 2019 v 12:24)
Jednoznačne Harry Potter :)
(10. februára 2019 v 13:45)
Denník odvážneho bojka..túto sériu miluje moj syn..:-)
(24. februára 2020 v 23:09)
Dobrý deň, dámy a páni. Vitajte u poskytovateľa finančných služieb NoviCap. Potrebujete naliehavý finančný prielom? Potrebujete pôžičku z rôznych dôvodov? NoviCap ponúka flexibilné možnosti pôžičiek prispôsobené vašim potrebám. NoviCap ponúka širokú škálu možností pôžičiek pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc pri nízkych úrokových sadzbách 3%, či už ide o podnikateľský úver, osobný úver alebo pôžičku na lekárske účty, predplatný deň, financovanie zariadení, hypotekárny úver e.t.c. Táto služba je rýchla, bezpečná, spoľahlivá. Ak chcete získať viac informácií o ponuke pôžičky NoviCap, pošlite e-mail prostredníctvom || novicapserviceprovider@gmail.com || alebo napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819 O NOVICAPE NoviCap, založená v roku 2015, je jedným z najväčších trhov s úvermi na svete. Mnoho ľudí, najmä majiteľov firiem, využíva bezplatnú online službu NoviCap na nájdenie financovania prehliadaním viacerých úverových produktov z našich rozsiahlych sieťových úverových programov. NoviCap poskytuje financovanie rýchlym, flexibilným a transparentným spôsobom a zároveň ponúka profesionálnym investorom príležitosť investovať do krátkodobého majetku s nadpriemerným výnosom. Sme veľmi rýchli, dôveryhodní a spoľahliví a môžete si požičať od 1 000 EUR do 50 miliónov EUR. NoviCap je tou pravou spoločnosťou, ktorá vás kontaktovať, ak potrebujete naliehavú pôžičku. Už nemusíte strácať čas pokusom o pôžičku od iných finančných inštitúcií alebo stresujúcich návštev bánk. Naša služba je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni - môžete získať pôžičku a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete. Poskytujeme pôžičky svetovej triedy 24 hodín. Pre otázky / otázky? - Poslať e-mail na || novicapserviceprovider@gmail.com || Napíšte nám na WhatsApp prostredníctvom: +31642117819
(21. marca 2020 v 11:21)
Naša obľúbená knižná séria je Časodejovia od Natalia Ščerba. Vasilisa je hrdinka, ktorá má všetky vlastnosti, aby mohla zaujať čitateľa. Všetky knihy prečítala skoro celá rodina. Mám záujem o knihu Labyrint. Ďakujem.
(12. decembra 2020 v 23:16)
Mám rada knižnú sériu After, hlavne kvôli hlavnej hrdinke. Rada by som vyhrala ruksak.Ďakujem
(4. februára 2021 v 13:58)
Hry o zivot potesila by ma vyhra trilogie labyrint