bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skJedinečná súťaž „Fidlibum vo vašej škôlke“

----------- VÝHERCOV nájdete nižšie v článku! ----------- A pokračujeme, tak posielajte fotky! ----------

fidliPotešte svoje dieťa a jeho škôlkárskych kamarátov a vyhrajte pre nich návštevu zvedavého škriatka Fidlibuma. Ten príde do ich škôlky, kde sa bude zároveň nakrúcať jeden diel Fidlibumovskej relácie. Nielenže urobíte veľkú radosť svojmu drobcovi a ďalším deťom, ale dostanú sa aj do telky...

Poznáte škriatka Fidlibuma?
Vaše deti určite áno, každú sobotu zakuká z televíznej obrazovky. Nedávno vyšla aj kniha Prečo Fidlibum kuká, a nie je kukučka, v ktorej nájdete 12 rozprávok ako Zvláštny klobúk, Kto je Čudo, O drakovi Komolkovi alebo Zázračné mesto. Jednoducho príhody o tom, čo robil Fidlibum, kým sa dostal do kukučkových hodín a na vaše televízne obrazovky.

fiA teraz POZOR! Fidlibum nechodieva bežne do škôlok...vlastne vôbec tam nechodí, no tentoraz urobí jednu veľkú výnimku. Navštívi dieťa, ktoré vyhrá v tejto súťaži, príde do jeho škôlky a privedie so sebou dokonca televízny štáb. Kameramana, zvukára, proste všetkých, ktorí z návštevy vyčaria jeden celý fidlibumovský diel. A ten si potom budete môcť pozrieť v telke na RTVS.

Tak už sme vás dostatočne zaujali?:-)
Čo treba urobiť, aby ste mohli vyhrať návštevu Fidlibuma v škôlke svojho drobca?

Objednajte si detskú knihu Prečo Fidlibum kuká, a nie je kukučka.
Kupit bux.sk

f

SÚŤAŽ
Ako viete, Fidlibum žije v kukučkových hodinách...ale možno aj v tých vašich.
Milí rodičia, odfoťte svoje dieťa s hodinami – náramkovými, nástennými, kukučkovými, s budíkom, starožitnými pendlovkami... jednoducho s akýmikoľvek hodinami, pretože aj v nich možno býva náš zvedavý škriatok.
Alebo si pokojne vytvorte z papiera fidlibumovské hodiny (pozrite si nižšie návod) a vyfoťte svoje dieťa.
Fotku nám pošlite na mail facebook@bux.sk. Pripíšte svoje meno, adresu a škôlku, kam chodí vaše dieťa (názov a adresu škôlky).

fidKaždý týždeň zverejníme vybrané fotografie detí s hodinami (v Buxcafe.sk, aj na Facebooku Bux.sk) a 3 z vás odmeníme detskou knižkou, ktorú si budete môcť vybrať sami z nášho zoznamu (pre najmenšie deti, školákov, encyklopédie, leporelá...výber bude pestrý a veľký). Za celý mesiac tak rozdáme 12 kníh a napokon vyberieme jedno z detí, ktoré príde do škôlky navštíviť skutočný škriatok Fidlibum aj s televíznym štábom RTVS!

Ako vyberieme výhercov?
Výhercov kníh aj hlavnej ceny – návštevy Fidlibuma vo vašej škôlke – vyberie 5-členná porota vydavateľstva Ikar, ktoré prinieslo vašim deťom knihu o Fidlibumovi. Vyhrať môže každý – záleží len na originalite, zaujímavosti a „ľúbivosti“ fotografií, na ktorých budú vaše deti s hodinami.

Termín súťaže: počas októbra (3.októbra až 31.októbra)
Vyhlásenie výhercu: 3.novembra 2014
Nakrúcanie Fidlibumovskej relácie v škôlke: 13.novembra 2014

☞☞☞☞VÝHERCOVIA

41.týždeň: detskú knihu podľa vlastného gusta si vyberie Lenka Barvirčáková, Renáta Iľová a Ivana Topolanová. (nižšie vidíte galériu fotiek výhercov)
42.týždeň: detské knižky pre svojich drobcov-výhercov si vyberie Andrea Laluchová, Lucia Kvietková a Lenka Kozempelová (nižšie fotky výhercov).
43.týždeň: detské knižky pre svojich drobcov-výhercov si vyberie Katka Koštialová, Martina Putoráková a Silvia Urbanová (nižšie fotky výhercov).
44.týždeň: detské knižky pre svojich drobcov-výhercov si vyberie Michaela Sokoliová, Monika Pervanová a Lucia Hudačeková (nižšie fotky výhercov).

Hlavný výherca – návšteva škriatka Fidlibuma s televíznym štábom v škôlke výhercu: ADAMKO LALUCH, môžeš povedať v škôlke, že vás príde navštíviť škriatok Fidlibum aj s televíznym štábom. U vás v škôlke nakrútia budúci štvrtok jednu celú reláciu, tak si to potom užite:-) Blahoželáme a tešíme sa s vami!

Erik Sokoli
fidlibum súťaž bux.sk

Leila Pervanová
fidlibum súťaž bux.sk

Rolandko Hudaček a Viktorka Červenická
fidlibum súťaž bux.sk

Leuška Urbanová
Leuška Urbanová

Riško Putorák
Riško Putorák

Alex Koštial
Alex Koštial

Adamko Laluch
Adamko Laluch

Tamarka Kvietková
Tamarka Kvietková

Martinko a Jakubko Kozempelovci
Martinko a Jakubko Kozempelovci

 

Emka Barvirčáková
Emka Barvirčáková

Alexia Iľová
Alexia Iľová

Sandrika Topolanová
Sandrika Topolanová

A hodiny si môžete pokojne zhotoviť aj sami – napríklad takto:

fid

fid

fid

f

Milan Buno, 3.10.2014

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(7. januára 2015 v 22:22)
Zaujímavé nápady.