bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHRAJTE o originálne tričká s hláškami Vila Haba!

Tento týždeň na JOJke opäť odštartovala obľúbená kulinárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Nie je to však iba o varení, ale aj súťažení a dobrej nálade. A relácia má dve výrazné tváre, hoci sa tam striedajú rôzne postavy a niektorí kuchári sú naozaj veľmi šikovní...a vtipní.

habo----------------- VÝHERCOVIA TRIČIEK --------------------
výhercov pridávame priebežne, ich mená nájdete úplne dolu pod receptom na skvelé tvarohové guľky:-)

No keď sa povie Moja mama varí lepšie ako tvoja, takmer všetkým napadnú dve mená. V prvom rade skvelý moderátor Milan JunioR Zimnýkoval a kuchár Vilo Habo, ktorého hviezda  vystrelila doslova za pár dní. Rozhodli sme sa vás trošku pobaviť a máme pre vás súťaž o tričká, aké nikde nezoženiete!

Ako už viete, po úspešnej knihe Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama vyšlo aj pokračovanie - výber toho najlepšieho, čo ste mohli vidieť v populárnej televíznej šou. Vilo Habo špeciál, to je vyše 130 strán receptov. Nejde o recyklované recepty, ale úplne nové a z mnohých sa nám zbiehali slinky už pri pohľade na fotografie :)
Z prvej knihy sa predalo neuveriteľných takmer 25.000 kusov a výborne to má „našliapnuté“ aj dvojka, za pár mesiacov sa blíži k 3000 predaných výtlačkov.

A pri tejto príležitosti máme pre vás super súťaž.

Originálne tričká

juniorTie tričká na fotografii naozaj nikde nezoženiete. Vytvoril ich špeciálne pre nás moderátor Milan JunioR Zimnýkoval a my vám ich niekoľko rozdáme.
JunioR je skvelý človek, veľmi bezprostredný a vtipný, tak sa rozhodol vytvoriť tričká s dvomi najznámejšími hláškami Vila Haba. Tých je samozrejme oveľa viac a mnohé doslova zľudoveli.
Napríklad naša obľúbená hláška „Keď to nejde podľa mňa, tak je to celé zle!“ :)
Alebo „Ja? Ja že som kričal? Veď ja nikdy nekričím!“
Prípadne „Stále robí s panvicou ako s vidlami!“

No najznámejšie sú asi „Do mačky“ a „Hraj na tie ruky.“ Práve tieto dve hlášky sú na kvalitných tričkách v žltej a oranžovej farbe.

Objednajte si novinku Vilo Habo špeciál.
Kupit bux.sk

tricka habo

SÚŤAZ o tričká a knihy

Vďaka jojkárskej relácii o varení sa podarilo objaviť mnohé kulinárske talenty, dobre sa zabaviť pri telke a mnohí si vyskúšali recepty nielen z relácií, ale aj z kníh. A to je dobré – keď sa necháme inšpirovať, posúvame sa ďalej.
Preto nás zaujíma váš vzťah k vareniu, k jedlu, či k takýmto kulinárskym reláciám – pozeráte ich? Kupujete si kuchárske knihy? Pokojne môžete pridať nejakú vtipnú príhodu z varenia, alebo aj chutný recept.

Jednoducho, toto bude o varení a jedení :) Píšte do komentárov pod tento článok a my vás budeme priebežne odmeňovať týmito originálnymi tričkami. Máme ich dosť, nebojte sa.
A keď si kúpite niektorú z kníh Vila Haba, pribalíme vám k nim aj tričko.

Objednajte si niektorú z kníh Vila Haba plnú receptov.
Kupit bux.sk

pridávame aj jeden recept z knihy Vilo Habo špeciál, v ktorej nájdete 70 nezverejnených receptov nielen od obľúbených Habovcov, ale aj od slovenských celebrít, napríklad Mariána Miezgu, Jozefa Vajdu, kapely Hex či komičky Evelyn.

jedloTvarohové guľky

BUDEME POTREBOVAŤ:
• 500 g mäkkého tvarohu
• soľ
• 3 žĺtky
• 150 g detskej krupice
• 400 g jahôd
• 4 lyžice trstinového cukru
• 4 lyžice kyslej smotany

POSTUP: Tvaroh zmiešame s trochou soli a žĺtkami, pridáme krupicu a premiešame. Z cesta vytvoríme guľôčky, ktoré varíme vo vriacej vode asi 8 minút. Jahody očistíme a opláchneme. Rozmixujeme ich s cukrom a smotanou.
Podávame: Uvarené guľky servírujeme tak, že ich polejeme jahodovou omáčkou.

--------- VÝHERCOVIA TRIČIEK ---------

Tričko s hláškou Vila Haba posielame:
30.8.2016: Ján Sedláček, Martina Putoráková a Janka Ľalíková
Anna Stankociová, Blažena Sadovská a Vladka Tweetynko
Dana Foltánová, Janka Zlochová, Tomáš N., Lucia Bobancová, ASRoma.

Milan Buno, 12.8.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(12. augusta 2016 v 11:14)
Neviem si predstaviť deň bez toho aby sme celá rodina nepozerali Moja mama varí lepšie ako tvoja. Kôli relácii sme s mamou začali dokonca experimentovať s jedlom. Naučili sme sa nové recepty a odkukali rôzne fígle a triky ktoré boli spomenuté v relácii. Kuchárske knihy doma vôbec nemáme myslím že tá od Haba by sa doma zišla ;-)
(12. augusta 2016 v 11:19)
Musím priznať, že bez Haba to nie je ono, ale zasa milujem Juniora, takže kedykoľvek si to rada pozriem, počúvam ich na Funku ap. K vareniu som mala vždy veľmi blízko, už odmalička som sa zvŕtala okolo mamy, keď som mala 5 rokov, vraj som urobila úžasnú tortu celkom sama. Ja si na to až tak nespomínam, ale verím im:-) Dnes mi idú torty jedna radosť, milujem ovocné, svieže, ľahké. Inšpiráciu beriem neraz aj v knižkách, mám doma prvú habovku, k druhej som sa už nedostala a niekedy pozerám recepty na Paprike, to je fakt super kanál. Keby sa mi ušlo tričko, rada by som oranžové:-)
(12. augusta 2016 v 12:04)
Relácia ma veľmi zaujala aj môjho manžela knihy nemáme,ale máme kuchárku od prababičky,kde sa dá veľmi veľa naučiť!
(12. augusta 2016 v 12:44)
Reláciu sledujem pravidelne. Tam vždy tá príprava vyzerá tak jednoducho a rýchlo tak ma to potom trošku motivuje k vareniu :D Z receptov skôr preferujem slovenské špeciality. Kuchárske knihy sa u mňa nájdu ale hlavne tie, ktoré sú zamerané na pečenie.
(12. augusta 2016 v 13:09)
Kuchárske knihy kupujem ako darčeky pre priateľov, ich mamy, pre svoju mamu, aj staré mamy. Je to preto, že kuchárske knihy nemôžu uraziť, niektoré sú také, že obahujú aj veľa zaujímavého a praktického, čiže to nie je len o varení, ale aj poučné a zaujímavé. Nuž a keď je tam pekná ilustrácia, alebo fotka a urobí efekt, že to celé stojí za to, tak prečo nekúpiť práve takúto kuchársku knihu?
(12. augusta 2016 v 13:13)
Jasné, najvtipnejšia a najdrahšia príhoda v našej kuchyni pochádza z pred Vianoc 2009. V hrnci sa varilo salko, sladené kondenzované zahustené mlieko, či ako sa mu hovorí, plechovka to ale akosi nevydržala. V jednom momente salko explodovalo. Dialo sa nasledovné: 1. buchlo to v hrnci 2. vyšplechla voda aj biele salko, 3. pokrievka hrnca odletela do digestora a strhla plechy so sieťkou naňom, 4. salko poprskalo digestor, linku, stenu a kvapky kvapkajúceho salka kvapali zo stropu ešte pár minút po výbuchu. 5. fľaky nám na strope zostali ešte do roku 2002 keď sme sa konečne dostali k tomu, vymaľovať a zbaviť sa známok po nešťastnej príhode.
(12. augusta 2016 v 13:20)
zábavná príhoda je určitá pri ktorej som svoju ženu zbalil na pizzu. Všetko vyzeralo výborne, pizza vyzerala dobre, aj voňala. Ale neznáma trúba pre mňa nedostatočne piekla od spodu a tak namiesto pečeného cesta bolo mäkké surové masovité cesto, čo už také dobre nebolo. Po toľkej kritike som sa rozhodol už viac nevariť a nepiecť. Bude tomu v decembri 2016 presne 7 rokov. Odvtedy radšej varí manželka a mňa totiž ani nechce pustiť k vareniu. Podľa nej totiž cibuľa na pizzu nepatrí, kým ja si myslím opak.
(12. augusta 2016 v 13:35)
pre mňa je určite v rámci varenia a kuchárskych receptov utrpenie sledovať šou o varení. Nedokážem to. Ako inšpirácia je to fajn, ale to aby si človek nahral. Akonáhle povie niekto jednu vetu a druhú s treťou, ja si pri tretej nepamätám, čo bolo v prvej. Ak si mám zapamatat aké suroviny použili, tak nezapamatam. Kym si to zapíšem nestíham. Nestíham nájsť papier, ceruzku, a aj keď stíham, zas to neviem posebe prečítať. "Najlepšie" sú recepty v nemenovanej rannej šou, kde sa niekedy nedovziete celé zloženie, na chvíľu sa zobrazí čo to obsahuje a ste v polovici, prepisujete a už to vypnú. Nie, televízne šou o varení sú v tomto strašné. Suroviny keby aspoň behali priebežne na obrazovke. Som sklamaná aj preto, že keď už sa púšťam do varenia, nemám istotu že mám zapísané všetko, celý postup, či to sedí. Výsledok je iný. Na to, aby toto mohli sledovať tí, čo potom varia, je treba ľudí s pozornosťou, ľudí čo varia často a vedia si to vyskladať alebo dokončiť aj bez presného zloženia. Nie som na takej úrovni, žiaľ každá relácia má zloženie príliš krátko. Aj preto je super, že sa kniha ako Vilo Habo dostala na pulty predajní, že recepty ktoré niekde boli vidieť a nemohli sme ochutnať, dostali nejakú podobu a návod, akým je možné z jedla na papieri dostať jedlo na jazyku a v žalúdku. veľa jedál varených podľa TV u nás skončilo zle. Nie každý má talent.
(12. augusta 2016 v 14:17)
Priznám sa, ja som to vôbec nesledovala :D mám svoj zabehnutý časový harmonogram s dvojročným drobcom. Kde sa doobeda vmestia prechádzky, potom obedovanie, uspávanie, a minimálne DVE hodiny na čas pre seba = rozumej čítanie knihy. Potom upratovanie, varenie, a je večer :D Aaale svokra poctivo sledovala ;) k narodkám dostala prvú knihu, skoro odpadla. :p :D Nečakala... Ja som mala dobrú zábavu, keď som cez otvorené okno počula : "Deťúrence, ideme do vnútra, o päť minút začína Tvoja mama. Ide sa oddychovať." Mali ste to vidieť, oddychovala babka, ktorá za sústavného škreku detí pozerala s natrčenými ušami až do konca :D takže triko by bolo pre ňu ;) kúpila by som aj knihu, ale prvú máme, druhá ju už čaká :)
(12. augusta 2016 v 15:15)
Táto relácia je jednou z najlepších, ktoré poznám. Nielen že sa dozviem, kopu nových receptov a dobrých rád. Ale vždy sa, aj veľa nasmejem. To je ten najlepší seriál, čo bol a je vysielaný. Vilo je neuveriteľný človek :-D svojim krikom dokáže upútať pozornosť a bez neho to je, zase úplne iné. Práve od neho, som sa dozvedela rôzne zaujímavé pomôcky k vareniu a keď je reč o varený, tak obľubujeme netradične recepty. Alebo rôzne nové kombinácie, ktoré by nás nikdy nenapadli. Niekoľko receptov sa mi aj doma osvedčilo. Veľmi im chutí, za čo sem veľmi rada :-) Určite budem pozerať ďalej a študovať recepty. Ale najviac by ma potešilo, keby sa s Vilkom stretnem aj naživo, určite by mi dal ďalšie dobré typy na varenie. :-) <3
(12. augusta 2016 v 16:26)
Zbožňujem reláciu Moja mama varí lepšie a pravidelne som ju sledovala :) A zvlášť mám rada Vila Haba - je to profík ... Rada sledujem relácie o varení, v mnohom ma inšpirujú a mnohé recepty som už aj vyskúšala a dostali sa do kategórie - moje obľúbené recepty. Kuchárske knihy si nekupujem, mamina ma slušnú zbierku, z ktorej čerpám :) Rada varím - samozrejme iba mnou obľúbené jedlá :) Zbožňujeme sladké, takže u mňa v kuchyni dominujú palacinky, dukátové buchtičky, buchty na pare, šišky, žemľovka, ryžový nákyp a iné sladké dobroty ... :)
(12. augusta 2016 v 16:47)
Mam velmi rada relacie o vareni. Pozeram vsetko co v telke davaju a skusam nove recepty. Velmi rada obmienam nase jedla. Habovcov som si tiez oblubila. Aspon vidno ze clovek nemusi byt neviem ako studovany aby vedel varit.clovek to musi mat v krvi. Fandim im :)
(12. augusta 2016 v 16:54)
prvu knihu som kupila,recepty tam boli dobre dufam ze aj v druhej knihe je dobry vyber.
(12. augusta 2016 v 19:52)
V televízii v rôznych programoch je veľa programov o varení, ale recepty je lepšie mať v tlačenej podobe - preto z času na čas kupujem knihy o varení, pečení a podobne. Naposledy Guláše a Varíme z diviny z vydavateľstva Perfekt.
(12. augusta 2016 v 21:53)
Pozerám rada relácie o varení a inšpirujem sa receptami.
(12. augusta 2016 v 23:09)
Vlastnim niekolko knih o vareni a peceni, ktore obcas vyuzivam zmenit zabehnuty jedalny listok v nasej domacnosti. Knihu od Habovcov zatial nemam. Recepty sa mi od nich pacili, ale to jeho rozculovanie a trieskanie do stola, sa mi a mozno aj ostanym nepacilo. To sa vsak knihy netyka.
(13. augusta 2016 v 2:08)
Veru-mám mnoho kuchárskych kníh, hlavne z obdobia "mladomanželstva" chichichi Teraz ich už nepotrebujem, ale učí sa z nich dcéra :D Ale veľmi rada pozerám rlácia o varení a v našom rodinnom receptáriku už majú svoje miesto recepty z obrazovky. Máme mnoho odskúšaných a "posúvam" ich ďalej :D
(13. augusta 2016 v 7:37)
Chcem tričko. Ďakujem
(13. augusta 2016 v 17:29)
Dobrý deň. Keď boli naše deti malé,pomáhali mi s varením aj pečením.Okrem koláčov z cesta vyrábali panáčikov a mali z toho veľkú radosť.Aj preto majú syn aj dcéra vzťah k vareniu.Reláciu Moja mama varí lepšie ako Tvoja som pozerala vďaka synovi,ktorý si obľúbil varenie pána Vila Haba a jeho syna.Takisto jeho hlášky.Varenie je pre môjho syna totiž záľubou.Popri štúdiu robieval pre spolužiakov na internáte posedenia pri guláši.Doma občas varieva cez víkendy a môžem povedať,že nám jedlo výborne chutí.Takisto dcérka neraz presvedčila o svojej záľube k vareniu priateľov v zahraničí,keď im ponúkla tradičné slovenské jedlá.Synka som potešila knihou od Vás,s názvom Vilo Habo varí lepšie ako Tvoja mama.Zopár receptov sme už vyskúšali.Máme doma aj iné kuchárske knihy,ale radi sa inšpirujeme receptami našej starkej.Kniha Vilo Habo špeciál by potešila dcérku.Určite by z nej uvarila jedlá priateľom.
(13. augusta 2016 v 17:46)
Áno, kuchárske knihy si kupujem, niekoľko ich síce mám ešte po babičke, ale nové sa vždy hodia, pretože varenie a pečenie je moja veľká vášeň, už odmalička som sa stále motala v kuchyni. A vtipná príhoda z kuchyne. Raz moja babička piekla krémeš, do ktorého dávala krém zo Zlatého klasu. Ako sa krém chystala zamiešať, celá miska jej spadla na koberec. Keďže cesto už bolo hotové, rozhodla sa, že urobí krém ešte raz, no zistila, že Zlatý klas už nemá, tak do neho dala jahodový puding. Odvtedy sme ju vždy prosili o "ružovú krémešku". Občas ju tak urobím aj ja, ako spomienku...
(14. augusta 2016 v 15:37)
Kuchárske knihy sme zdedili takže si nekupujeme. Ale možno aj na to raz príde, ako na každého psa mráz :D
(14. augusta 2016 v 15:47)
Mám veľmi rada kuchárske relácie lebo sa stále naučím nový recept ktorý potom doma skúšam. Už od detstva mám vzťah k vareniu lebo mňa aj moju sestru to stále učila babka najradšej sme robili domáce rezance ktoré potom šmakovali celej rodine. Kuchárske knihy doma nemáme myslím žeby sa nejaka doma zišla :)
(14. augusta 2016 v 16:18)
áno pozerám kuchárske relácie ale keď sa tam i niečo deje a nie je to len statické podávanie receptov. kuchárske knihy už nekupujem manželka sa uražala
(14. augusta 2016 v 16:34)
Vzťah k vareniu mám pozitívny,keď sa dá tak rada varím a skúšam nové veci :) Kuchárske knihy mám a sem tam si nejakú kúpim aby som mohla skúšať a relácie pozerávam taktiež a beriem inšpirácie.
(14. augusta 2016 v 18:59)
Kuchárske knihy mám veľmi rada. Rada sa nimi inšpirujem a stále skúšam nové recepty.
(15. augusta 2016 v 9:58)
K vareniu vzťah určite mám, predsa len za tie roky sa to človek musí naučiť. Aj teraz mi to rozvoniava po kuchyni. Radšej, ale pečiem. Nie je totiž nič lepšie ako pocukrovaná bábovka alebo sladký zmrzlinový pohár, hlavne teraz cez leto! Síce varenie trvá vždy dlho, ale výsledok stojí zato. Občas nás prejde mráz po chrbte, keď sa obzriem do kuchyne na tie zástupy riadu, ale brucho musí byť plné, nie že nie! :) Rada varím aj s manželom. Pár receptov už poznáme z hlavy, no radi sa inšpirujeme aj nejakou knihou alebo práve kulinárskou reláciou. Vila Haba máme radi už od začiatku, vykúzli nie len úsmev na tvári ale aj dobré jedlo na tanieri a to sa cení! Nuž, človek sa učí celý život, z kníh ale aj z televízie - variť či piecť.
(16. augusta 2016 v 15:27)
Môj vzťah k vareniu?....milujeeeeem varenie....milujem totiž dobré jedlo, rada si dobré jedlo vychutnávam a veľmi ma baví variť, skúšať niečo nové, vymýšľať nové recepty, alebo tie tradičné niečim vynoviť...varím rada doma pre moju rodinku - pre manželíka a našu malú dcérku, pre rodinu, kamarátov keď oslavujeme - a varievala som si aj v ďalekej cudzine - počas mojim služobných ciest v Tunisku, a to bola veru škola varenia, variť v tak vzdialených krajinách a ešte naše tradičné slovenské jedlá.....:)
(16. augusta 2016 v 16:04)
Rada sa inšpirujem novými receptami :)
(16. augusta 2016 v 17:23)
relacie o vareni si rada pozriem a n iektore recepty aj vyskusam, varit v nasej rodine musim, kedze som jedina zena a sami chlapi a jest sa musi. Varim rada a vsetci su zatil s mojim kulinarstvom spokoni.
(16. augusta 2016 v 19:20)
koncom augusta mam narodeniny a velmi by ma potesil darcek od vas,dufam ze sa na mna usmeje stastie,dakujem.
(16. augusta 2016 v 21:51)
Relácie o varení mám veľmi rada, sledujeme ich spolu s manželom a vždy v nich nájdem veľa nového a užitočného. Už mám veru dosť odvareného, ale človek sa učí celý život...Keď máte na starosti štyroch chlapov, tak niet o čom hovoriť:))
(16. augusta 2016 v 21:58)
Zabudla som dodať, kníh o varení a pečení mám veľa, je to moja srdcovka. Okrem nich vyhľadávam recepty na internete, už ich mám toľko, že ich všetky ani nevyskúšam...okrem toho prispievam receptami na jednu internetovú stránku.
(17. augusta 2016 v 22:25)
Varenie Vila Habu ma neskutočne fascinovalo, sledoval som každú reláciu, v ktorej účinkoval. Jeho recepty sú super. Sledujem aj iné relácie o varení. Chcel by som mať jeho schopnosti a talent. Je vynikajúci! Zopár knižiek o varení mám v zásobe, ale na internete nájdem všetko, čo sa týka receptov. Výhra by ma určite potešila...
(18. augusta 2016 v 18:09)
Rad pozerám relácie o varení,skúšam aj nové recepty.
(20. augusta 2016 v 14:05)
My mame obe Vilkove knizky, varime a nas maly syn kazdu chvilu hovori do macky :) to je take Vilkove a nase ;) relacie o vareni sa u nas pozeraju ;)
(20. augusta 2016 v 14:25)
Ja tu budem asi za čiernu ovcu. Strašne rada jem, ale k vareniu mám negatívny vzťah, žiaľ =) Máme 3-ročného syna, tak sa samozrejme vždy premôžem a snažím sa variť zdravo; veľa zeleniny, málo soli, skoro žiadne vysmážanie a pod. S kulinárskymi reláciami naopak nemám problém =) Vždy si tak povdychnem, keď vidím, ako dobre to vyzerá, keď varí niekto,koho to baví =) ...Možno, keď vyhrám tričko, bude to pozitívne memento, ktoré to rozbehne =))
(21. augusta 2016 v 7:38)
milujem varenie, relácie, a Haba zvlášť...aj podľa jeho kníh varím, pivová štrúdla je super a tešil sa z nej hlavne môj manžel, pivár ako vyšitý
(21. augusta 2016 v 12:55)
Rada varím, rada jem - knižku Ajke darujem. Ajka - skvelá susedka, s ňou je sranda odveká. :)
(21. augusta 2016 v 20:59)
Kucharky vlastnim aj ozaj stare - tie si velmi vazim, ale zaroven si kupujem aj nove. Manzel sa vo vareni doslova vyziva a nie je nic nezvycajne, ked dostane odo mna, ci deti k sviatku nejaku novu kucharku. Raz sa nam stalo, ze sme uvarili obaja to iste jedlo...vratila som sa z prace a pustila sa do sote s ryzou. Netusila som, ze muz kuchtil v case kym som bola v robote to iste. ked dosiel domov, nabrala som mu a zacal sa divit, ze co to tam citi za korenie, ze nespoznava svoje jedlo...az po pol hodine sme zistili, ze v komore boli tie "jeho"hrnce :)
(25. augusta 2016 v 22:12)
No, úprimne, nesledovala som doteraz Vašu reláciu a k tejto súťaži ma pozvala moja sestra, ktorá od Vás vyhrala aj tričko. Ale Vaše pozvania a odporúčania a tiež komentáre ostatných sú také zábavné, že si pravdepodobne nejakú reláciu od Vás pozriem a nejaký ten receptík vyskúšam a možno aj knihu kúpim a ak sa mi ujde aj nejaké tričko, tak veľmi pekne po%dakujem.
(29. augusta 2016 v 11:52)
Pecenie ma zacalo bavit uz zhruba na konci zakladnej skoly, no varit som poriadne nevedela ani ked som mala 20 rokov :)kucharske knihy som vsak nakupovala uz vtedy - pre otca, ktory sa vo vareni doslova vyziva!!!Cim je starsi, tym vsak vari zdravsie...ked k nemu prideme s detmi na navstevu, nemam problem triedit, co moj dvoj rocny syn moze a co nie...vsetko je totiz neslane, nemastne, prevazne z bio potravin, ale je pre mna velkou zahadou, ako to robi, pretoze vsetko je veeelmi chutne :) Tricko by som rada vyhrala ako darcek pre ocina, ktory stale skusa nejake nove recepty a zaroven sa nebrani ani starej klasike.
(29. augusta 2016 v 12:03)
Vilo je proste jednička - varí úžasne.....mať takého kuchára doma musí byť úžasné - relácie s ním sú super, aj keď niekedy toho kriku je možno viac ako treba - kuchárske knihy si kupujem, rada sa inšpirujem
(29. augusta 2016 v 12:27)
Kocharskych knih vlastnim vela, al tu od Habovcov zatial nemam. Pozerala som varenie s nimi, ale ked zacal vrieskat a buchat do stola, tak som s nimi skoncila. Ako kuchara ho uznavam, ale asi by som v jednej domacnosti s nim nechcela byt, ak je aj doma taky.
(29. augusta 2016 v 12:32)
nerad varím ale rad jem a pozerám relacie o vareni - obdivujem kucharske umenie
(29. augusta 2016 v 13:11)
Kedže som vyučeny Kuchar tak varenie ma hrozne bavi rad skušam nove recepty rad sa niečo z nich poučim a jednoducho snažim sa varit srdcom , rad zbieram kucharske knihy a to hlavne od znamych kucharov ako je napr Vojto Artz,Jaroslav Židek, Zdenek Pohlreich,atd su to skvely kuchary a rad by som sa snima chcel stretnut ako kuchar :)
(29. augusta 2016 v 16:07)
Moja príhoda v kuchyni, je asi taká, že syn mal asi 1,5 r. a niečo som vypekala, žltky vymiešala, bielky odložila. V kľude som si robila a zachvíľu chcel náš Timuško piť. Vedela som, že v poháriku je čajík, načiahnem sa a podám mu. Zrazu vypľúva, no a ja som sa mu dala napiť bielka čo som si odložila na sneh. ;) .... mám niekoľko kuchárskych kníh, hlavne Ottove kuchárky, tie mám všetky. Tiež knihy o pečení, keďže ma to baví.
(29. augusta 2016 v 16:31)
ano pozeram kulinárske relácie , rada skušam nove jedla a rada aj ochutnávam nove jedla , ano knihy si kupujem - niekedy som kupovala častejsie a teraz aspon jednu kucharsku do roka , vždy nájdem nejaký dobry recept aj na internete a rada ho vyskusam - dnesnej dobe je tolko dobrých receptov ale dobra kniha vždy poteší :-)
(29. augusta 2016 v 18:09)
Môj vzťah k vareniu sa zlepšil, odkedy som sa stala mamkou a snažím sa variť vždy len to najlepšie pre moje detičky. Čo sa týka pozerania kulinárskych relácií, mám ich veľmi rada a keď mám čas, stále si ju rada pozriem a s napätím očakávam ako to dopadne. :)
(29. augusta 2016 v 19:52)
Odmalicka som bola vedena k vareniu,co ma vtedy samozrejme otravovalo ale za kratko som pochopila ako vela mi to da. Teraz varim pre svojho manzela ktory si to velmi ceni a mna vzdy potesi ked vidim na nom ako mu to chuti. Samozrejme si kupujem knihy o vareni aby som nevarila dokola tie iste recepty ale aby som potesila aj niecim novym :) nie vzdy sa to podari ale tak co uz...clovek sa stale uci :-)
(29. augusta 2016 v 22:58)
Nemám moc v oblube kulinárske šou, moc ma nebavia, ale Moja mama varí lepšie ako tvoja s Vilom Habom - tak na to som sa vždy tešila. Jeho vtipné hlášky mi vždy zdvihli náladu a taktiež som sa dozvedela veľmi zaujímavé nové recepty. Vzťah k vareniu mám, sama varím už od 12 rokov, samozrejme, také jednoduché jedlá a mám aj nezabudnuteľnú príhodu z kuchyne, aj keď si ju ja nepamätám, len viem, čo sa stalo z rozprávania mojej mamy, keď som mala presne jeden rok, na moje narodeniny, som sa v kuchyni obliala horúcou vodou pretože som strašne chcela pomáhať mojej mamine pri varení, doteraz mám na ruke jazvu, ktorá mi túto príhodu pripomína, takže už odmalička som vedela, že v kuchyni budem ako doma a že tam budem tráviť veľa času vyváraním a vymýšľaním nových receptov.
(30. augusta 2016 v 1:03)
Varím rád - a rád pozerám aj relácie o varení - od Vila Haba som sa mnohému priučil. Dobrou kuchárskou knihou sa rád inšpirujem
(30. augusta 2016 v 4:57)
Rad by som sa inšpiroval Vilkom....a som rád že sa vracia na obrazovku aj s manželkov...zase sa niečomu priučime i zabavíme...mame ich radi celá rodina,i JUNIORAAAAA :-)
(1. septembra 2016 v 16:45)
Milujem varenie a dokonca aj pecenie. Ale Vilko Habo je naozaj super, super, inspiruje ma pri vareni stale viac a viac, okrem toho ten jeho humor, no naozaj SUPER, ked som sa na neho pozerala , tak vsetky moje starosti isli bokom, teda aspon na chvilu.
(5. septembra 2016 v 10:18)
Velmi rada varim,skusam nove recepty,vyskusala som aj tie tvarohove gulky,boli vyborne,varit pre potesenie a radost sa oplati.
(13. septembra 2016 v 21:32)
Rada sledujem relácie o varení a ešte ked je to Moja mama varí lepšie ako tvoja. táto relácia je plná humoru a nových receptov a trikov. A ked tam prišli variť Habovci to sa ešte len začalo.Bola to radosť pozerať. a ich zmysel pre gurmánstvo.Preto by som sa potešila ich tejto knihe plnej skvelých receptov. Ďakujem.
(14. septembra 2016 v 18:40)
Vila Haba mám veľmi rada, je vtipný (aj keď on o tom asi nevie), jeho hlášky sú nesmrteľné :D
(16. septembra 2016 v 5:43)
Koľko je dva krát sedem
(16. septembra 2016 v 5:47)
Dobrý deň, som tu zdieľať málo svedectvo o tom, ako som dostal skutočný úver od finančných domov som nikdy neveril na on-line pôžičky veritelia môžu byť stále reálna a legitímny je to preto, že som stratil toľko poplatok podvodníkov z dôvodu zálohového poplatku sú položenú ne. ale na slávu Božiu finančné pôžičky Home pomáhal mi so všetkými úveru som potreboval sú reálne a legitímne. oni mi požičať $ 15,000 USD, čo som použil pre môjho syna operáciu. Tento úver spoločnosti je v reálnom dať im vyskúšať, ak potrebujete úver a nikdy nebudete ľutovať kontaktovania sa jedná o spoločnosť e-mailová adresa je financialhome34@outlook.com