bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skCeleste Buckingham exkluzívne pre BUXcafe.sk + SÚŤAŽ!!!

 „Samozrejme, že som sa obávala, ale bola to pre mňa výzva a tie milujem,“ prezradila nám Celeste Buckingham na margo svojej úlohy v novom filme Láska na vlásku. Režisérka Mariana Čengel Solčanská si ju vraj vybrala okamžite – keď sa stretli, pristúpila k nej a povedala: „Chcem, aby si hrala v mojom filme.“ Celeste sa prekvapene spýtala, že či si ju najskôr nechce vyskúšať, že ešte nehrala...ale Mariana ju zastavila: „Budeš skvelá!“ A tak aj je:-) Pozrite si VIDEO a hrajte o dve knihy s podpisom Celeste Buckingham!

kniha Láska na vláskuDo kín sa vo štvrtok dostane nový celovečerný film Láska na vlásku, no knižný príbeh je vonku už od začiatku októbra.
A môžete sa doň začítať s chuťou – ponúka toho oveľa viac ako film...ale veď o tom všetkom vám povie Celeste v našom VIDEU.
Pozrite si ho a nižšie sa zapojte to súťaže o 2 knihy Láska na vlásku s podpismi Celeste Buckingham a jej hereckého kolegu Sama Spišáka, alias Tomáša a Mateja.

Celeste Buckingham o filme a knihe Láska na vlásku:

kniha Láska na vláskuPodmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Bux.sk na Facebooku alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách internetového kníhkupectva Bux.sk v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. októbra 2014 v 11:08)
Tesim sa na knihu aj na film
(8. októbra 2014 v 11:13)
Prosím, veľmi by ste potešili nielen mňa ale aj malú sesterničku a bratrančeka.
(8. októbra 2014 v 11:37)
Uz len cakat a hlavne dufat v stastie :)
(8. októbra 2014 v 15:03)
Vyzerá to celkom pekne :) Dokonca ma video presvedčilo o tom, že dám aj filmu šancu :) Snáď sa pošťastí
(10. októbra 2014 v 9:24)
šťastie sa určite unaví