bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBlesková súťaž o romancu Pravá láska

Poznáte Jude Deverauxovú? Že sa pýtame:) Táto plodná a mimoriadne obľúbená autorka píše úžasné príbehy, ktoré sa odohrávajú v časoch od stredoveku až po súčasnosť.

prNajväčšiu slávu jej priniesla séria bratov Montgomeyovcov a teraz je tu nová séria Nevesty z Nantucketu. V prvej knihe Pravá láska sa zoznámite s novými hrdinami z čarokrásneho ostrova...a po jedenástej môže byť jedna táto kniha vaša. Čítajte ďalej.

Pravá láska sa vydarila:) Na Amazone má 4,4 hviezdičky z piatich a 440 hodnotení. „Naozaj skvelé a chvíľami strašidelné čítanie,“ rozplývajú sa mnohí čitatelia.
Na čo sa teda môžete tešiť?
Mladej architektke Alix sa dostane do rúk posledná vôľa istej starej dámy, v ktorej ju žiada, aby strávila rok v nádhernom starobylom dome na ostrove. Energická Alix netuší, čo má pani Adelaide Kingsleyová spoločné s jej rodinou, ale na jej podmienky pristúpi. Aspoň bude mať čas na prípravu kamarátkinej svadby.

juTajomná Adelaide má však s nájomníčkou svoje plány, a z tých behá mráz po chrbte. Alix má prísť na koreň tajomstvu Valentiny Kingsleyovej, ktorá pred vyše dvesto rokmi záhadne zmizla. Alix si musí poradiť aj s arogantným, hoci príťažlivým architektom Jaredom Montgomerym, ktorý býva v domčeku pre hostí. Medzi nimi to poriadne zaiskrí, lenže Jared má vlastné tajomstvá, a ak vyjdú na povrch, môžu dvojicu rozdeliť.

Čím bližšie je svadba najlepšej priateľky, tým viac sa ich vzťah prehlbuje a duchovia vychádzajú zo skrýš – niektorí doslova. Životy Alix a Jareda sú prepojené viac, ako si mysleli, a nádej na spoločnú budúcnosť majú len vtedy, ak napravia chyby svojich predkov.

Bleskovka o novinku PRAVÁ LÁSKA

Chcete zažiť Pravú lásku? teda tú knižnú?:-) Stačí odpovedať na našu jedinú otázku a po jedenástej sa dozviete meno výhercu:
1) Pozrite si akciu PRE ŇU – tipy na romantické, vzrušujúce a zaláskované knihy. Ktoré vás oslovili a zaujali? Alebo ste dokonca čítali a odporučili by ste ostatným buxákom? Dajte im tip, odporučte knižku z tejto akcie.

zh

Odpovede píšte pod tento článok a odkaz na výhercu novinky Pravá láska nájdete na našom Facebook profile po 11-tej hodine (súťaž prebieha 24.11. 2014 v čase 10:00 - 11:00).

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(24. novembra 2014 v 10:00)
Scott Spencer - Nekonečná láska - výborná kniha aj film
(24. novembra 2014 v 10:01)
Jéééžiši, Deveraux milujem a mám všetky jej knihy...čo síce neteší môjho milého, lebo zaberajú pár poličiek:-) Na túto sériu som sa tešila už dlho! Čo by som z tej akcie odporučila? Určite Coddington Mal to byť pekný život, čítala som už dva krát a je to neskutočný príbeh. Hlavne super napísaný a bola som šťastná, keď som mohla Andrejku vidieť aj na živo. Teraz som dočítala Malú dobu ľadovú od Tamarky Heribanovej a je skvelá. Veľmi zaujímavý príbeh, vtiahne vás, prečívate to so sestrami, páči sa mi ten meniaci sa pohľad...paráda. A ešte Šokujúcu aféru od Dydu Macháčovej.
(24. novembra 2014 v 10:01)
ANO,CHCEM ZAZIT PRAVU LASKU ,KNIZNU
(24. novembra 2014 v 10:04)
Áno - samozrejme, že chcem zažiť knižnú "Pravú lásku". Lebo tú životnú - som už zažila, zažíva a dúfam, že ešte dlho zažívať budem.
(24. novembra 2014 v 10:05)
Veľmi ťažko vybrať jednu,odporúčam Andreu Coddington Mal to byť pekný život,a najbližšie by som si chcela prečítať Čo to bude? od Táni Keleovej Vasilkovej,alebo Robertu Richovú a jej Benátsku babicu
(24. novembra 2014 v 10:07)
Manželský omyl
(24. novembra 2014 v 10:07)
Najviac ma zaujala táto knižka - "Pod maskou mesiaca" od Jude Deverauxovej. Rada by som si ju prečítala - a posunula susedke. Sme rovnako romantická krvná skupina.
(24. novembra 2014 v 10:07)
Benátska babica, Bez dcéry neodídem, Zlodejka kníh a veľa veľa ďaľších
(24. novembra 2014 v 10:07)
Rozhodne odporúčam Jamaicu Lane, London Road, Dublin Street, ale aj knihy od Jude Deveraux.
(24. novembra 2014 v 10:08)
Julinkina pekáreň :) zbožňujem knihy od Keleovej-Vasilkovej. Tie knihy majú veľmi pútavé príbehy, a je tam veľa o láske, a najme o tie "knižné lásky" nieje nikdy núdza :)
(24. novembra 2014 v 10:11)
milujme knihy Táni Keleovej Vasilkovej, čítala som všetky a kto má rád romantiku a príbehy zo života dnešných žien, tak je to skvelé čítanie
(24. novembra 2014 v 10:11)
Veľmi sa teším na knihu od Tamary Heribanovej - Malá doba ľadová. Odporúčam aj knihu od Andrey Coddington, ktorá odkrýva charaktery ľudí v tragickej chvíli, keď človek čaká podporu, dočká sa niečoho čo by nečakal. Od Táni Keleovej vasiľkovej mi zas chýba jej posledná kniha - Čo to bude? Ešte by som chcela - Benátska babica, Manželský omyl, Pod maskou mesiaca... Radšej už nepokračujem, lebo o chvíľu sa to zmení na list pre Ježiška :)
(24. novembra 2014 v 10:12)
odporúčam Zlodejku kníh
(24. novembra 2014 v 10:13)
do rúk sa mi už dostala Benátska babica, ale ktorú by som si chcela určite ešte prečítať je Zlodejka kníh ;)
(24. novembra 2014 v 10:14)
Odporúčam "Nekonečná láska" od Scotta Spencera.
(24. novembra 2014 v 10:14)
Najviac ma zaujali knihy: Žila som v zlatej klietke a Nebezpečná
(24. novembra 2014 v 10:15)
1.zaujala ma kniha Otcovi som odpustila, zaujímalo by ma ako to po rokoch "vidí", vníma a cíti Mahtob a knihy od L. Byrne
(24. novembra 2014 v 10:15)
V ponuke ma zaujali viacere knihy, ale zalusk mam na dve: Ruzena Scherhauferova-Stastie si ta najde, Lisa Kleypasova-Kristalovy zaliv vo Friday Harbore
(24. novembra 2014 v 10:15)
Mne sa pacili knihy London Road a Jamaica Lane...a môzem ich len odporučiť.Velmi dobre sa citali a maju miesto v mojom malom kniznom kutiku :) Zaujala ma aj kniha Prava laska a urcite si ju v buducnosti precitam ak ju nevyhram :)Knihy o laske to je moje,pretoze lasky neni nikdy dost :)
(24. novembra 2014 v 10:15)
z ponuky ma zaujala kniha V tieni banyanu, citala som uz davnejsie recenziu...rada citam pribehy z inych kultur :)
(24. novembra 2014 v 10:16)
Odporúčam Zlodejku kníh a Bez dcéry neodídem.
(24. novembra 2014 v 10:16)
1, Mám rada romantické knihy a ak je k tomu ako prídavok aspoň troška dobrodružstva, tak kniha je zaručene pre mňa :) Z Vašej ponuky ma zaujali: keďže mám rada spisovateľku Jude Deverauxovej, tak ma ihneď zaujali knihy Neznámy vo svite mesiaca a Pod maskou mesiaca, ďalej ma zaujali knihy: Benátska babica, Manželka 22, Sparksova Najdlhšia cesta, Zoznam všetkých želaní, Manželovo tajomstvo a Probstovej Manželský omyl a Manželský zväzok. A čo by som odporúčala? Knihy poslednej menovanej Jennifer Probstovej - Dohodnuté manželstvo a Manželská pasca, ktorá je aj vo Vašom zozname. Jenifer Probstová- Dohodnuté manželstvo - Už pri uvádzaní do predaja ma táto kniha zaujala... Téma manželstva z rozumu upútala aj mňa :) Jenifer Probstovej sa podarilo vniesť ma do deja veľmi ľahúčko. Zvedavosť ma "prinútila" túto knihu prečítať počas dvoch večerov :) Hlavný hrdinovia Alexa a Nicholas "musia" vstúpiť do manželstva. Každý ma to svoj dôvod - on kvôli dedičstvu (aby mohol získať väčšinový podiel vo firme a realizovať sa), ona aby pomohla splatiť dlh svojej rodiny. Tento krok bol začiatkom ich spoločného života. Nasledovali vtipné výmeny názorov, potláčanie túžby po tom druhom, hádky, udobrovania a taktiež aj Nicholasova žiarlivosť na talianského grófa Michaela Conteho, budúceho spoločníka v podnikaní ... Koniec, či sa podľa dohody po roku rozvedú, alebo ostanú spolu, neprezradím ... Dočítate sa na strane č. 233 :) Jenifer Probstová- Manželská pasca- Po prečítaní Dohodnutého manželstva som sa nevedela dočkať tohto pokračovania. S hlavnými hrdinami Michaelom a Maggie som sa zoznámila už v prvej knihe. Príbeh sa začína skvelým rande, po ktorom však z jeho strany, neprišla správna spätná reakcia. Urazená Maggie podozrieva Michaela, že chce rozbiť manželstvo jej brata a švagrinej, do ktorej je podľa nej zaľúbený. Podľa tradície a sľubu sa Michael, ako prvorodený, musí oženiť ako prvý. Keďže jeho sestra už má naplánovanú svadbu, tak "zháňa" nevestu, tak povediac, na poslednú chvíľu. Maggie s ním odletí do Talianska k jeho rodine, kde predstierajú, že sú už manželia. Zoznámenie sa s jednotlivými členmi rodiny, pár dní prežitých v milujúcej sa rodine (čo ona nepoznala), práca, potláčaná túžba, vzrušenie, láska ... Kniha ma úplne pohltila a zvedavosť ma "nútila" čítať, a dočítať za dva dni :) Obe jednoznačne odporúčam.
(24. novembra 2014 v 10:16)
Nedávno som kúpil manželke darček knihu MANŽELKA 22 a keď ju dočítala, siahol som po nej aj ja. Keď som ju otvoril, hneď si ma ziskala svojim vtipnym úvodom :-) Hoci hlavná hrdinka rieši svoju manželskú krizu, vsetko je to nadlahčené miernou nadsázkou, vtipnými dialógmi a celkovo ve+mi prijemným štýlom písania. Krásny pribeh lasky, partnerskej, materinskej , prefesijnej.... nevedel som ju odložiť :-) Rozuzlenie... prečítajte si, neoľutujete, určite sa oplati mať v domácej kniznici. Skvelá kniha pre ženu aj muža:) Kiežby som mal šťastie a vyhral túto PRAVÚ LÁSKU, moja milujúca manželka aj ja by sme určite do seba znova niekoľkýkrát zamilovali ;)
(24. novembra 2014 v 10:17)
Odporučila by som knihu Najdlhšia cesta od Nicholasa Sparksa a knihy od Táni Keleovej - Vasilkovej. Zaujali ma knihy Zlodejka kníh a Šťastie si ťa nájde.
(24. novembra 2014 v 10:17)
Havraní princ, Leopardí princ a Móda.
(24. novembra 2014 v 10:18)
odporučila by som: Mal to byť pekný život,čítala som aj Bez dcéry neodídem.....ja by som si rada prečítala Julinkina pekáreň,Šťastie si ťa nájde...
(24. novembra 2014 v 10:18)
Stastna sedmicka od Holly Goldberg Sloanovej vyzera zaujimavo
(24. novembra 2014 v 10:19)
Na odporúčanie z ponúkaného mám viacero tipov. Mamám odporúčam Dieťa a čo teraz. Taktiež odporúčam Havranieho princa, pre tie, ktoré majú radi trochu šteklié romance. Pre tie, čo sa chcú pobaviť odporúčam večnú Bridget Jonesovú. Tie, ktoré majú radi trošku ťažší žáner, vrelo odporúčam Zlodejku kníh. :)
(24. novembra 2014 v 10:20)
Ponuka je naozaj pestra, najde si v nej kazda "to prave orechove". Uz klasikou je Tana Keleova - Vasilkova. Vzdy mam radost, ked jej vyjde novinka v predvianocnom obdobi, hned viem, ze takyto darcek urcite potesi moju svokru pod stromcekom. julinkina pekaren to proste isti :)Kto nepozna tvorbu Nicholasa Sparksa, vrelo odporuca!!! Co kniha, to zaujimavy pribeh. Osobne si vsak robim zalusk na vraj vybornu knihu Dievca zo 6E od A.R. Torre a Bridget Jonesovu - s rozumom v koncoch od H. Fieldingovej.
(24. novembra 2014 v 10:20)
Kto by nechcel zažiť Pravú/knižnú/ lásku? Z nás "knihomoliek" asi každá jedna :-) Milujem romantiku,pretože si pri nej krásne oddýchnem,načerpám nové sily.V akciu PRE ŇU máte veľkú a pestrú ponuku.Z knižiek,ktoré som čítala a môžem len a len odporúčať je séria od L.Kleypasovej Friday Harbore-sú to prekrásne príbehy.Veľmi sa mi tiež páčil Havraní princ od Elizabeth Hoytovej.Pri tejto knižke bol krásne doplnený príbeh o úryvky z rozprávky Havraní princ-pekná symblika.Z knižiek,ktoré som nečítala a zaujali ma patrí Benátska babica a Neznámy vo svite mesiaca.
(24. novembra 2014 v 10:20)
Odporucam nadhernu romanticku knizku Zlodejka knih, je to carovny pribeh plny nadeje uprodtred vojny.
(24. novembra 2014 v 10:21)
Manželstvo tajomstvo - perfektná kniha, dobré napísaná, perfektne preplietajúca osudy troch žien odhaľujúc jedno veľké tajomstvo i zopár menších. Určite odporúčam ;)
(24. novembra 2014 v 10:22)
Žila som v zlatej klietke
(24. novembra 2014 v 10:22)
zaujala ma kniha To ty si teraz, z vašej akcie pre ňu som prečítala dosť kníh napr. od Sylvii Day sú super knihy, ktoré by som odporúčila všetkým vášnivým čitateľkám. Máte tam kopec dobrých kníh, len čas a peniaze.
(24. novembra 2014 v 10:23)
Od Táni Keleovej Vasilkovej som zatiaľ prečítala iba Bez dcéry neodídem, ale vrelo odporúčam.
(24. novembra 2014 v 10:23)
Tiež odporúčam Zlodejku kníh.
(24. novembra 2014 v 10:24)
Navod na prezitie pre zenu od Bukovskeho mam ju doma a je velmi dobra a zaujímavá vsetko užitočné nájdete práve v tejto knihe....
(24. novembra 2014 v 10:24)
Určite plánujem prečítať Benátsku babicu a cudzoložstvo. Určite sa oplatí prečítať si knihy od Samanthy Youngovej - London Road a Jamaica Lane :) Skvelá je aj Zlodejka kníh.
(24. novembra 2014 v 10:24)
Odporučam knihu London Road krasna kniha a zaujala ma Radšej vždy, Láska z nebies
(24. novembra 2014 v 10:25)
Odporúčam denníky Bridget Jonesovej a rada by som si prečítala Zlodejku kníh :)
(24. novembra 2014 v 10:25)
Zila som v zlatej klietke a Hrana pokusenia :)
(24. novembra 2014 v 10:25)
Odporúčam knihu Stratená rovnováha - príjemné čítanie
(24. novembra 2014 v 10:26)
Šťastie si ťa nájde
(24. novembra 2014 v 10:26)
Urcite Zlodejku knih, Radsej nikdy, Dovod dychat a kopec dalsich :)
(24. novembra 2014 v 10:28)
Nekonečná láska - kupovala som ju s nadšením, že to bude kniha, ktorá ma zaujme už od prvej strany. Film som síce nevidela, ale podľa traileru je úplne o niečom inom ako kniha...ako bolo spomínané, s láskou táto kniha nemá nič spoločné. Je to kniha o psychicky chorom chalanovi, ktorý je posadnutý jedným dievčaťom a kniha končí úplne nijak. Aj keď som ju dočítala, nedala mi toho tak ako iné knihy no nevadí, určite siahnem po nejakej inej knihe o láske. Túto som kupovala s nadšením, že to bude kniha, ktorá ma zaujme už od prvej strany. Film som síce nevidela, ale podľa traileru je úplne o niečom inom ako kniha...ako bolo spomínané, s láskou táto kniha nemá nič spoločné. Je to kniha o psychicky chorom chalanovi, ktorý je posadnutý jedným dievčaťom a kniha končí úplne nijak. Aj keď som ju dočítala, nedala mi toho tak ako iné knihy...škoda, veľká škoda :( Túžim si toto sklamanie nejak vynahradiť, preto súťažím. Pravá láska bude určite to pravé pre mňa a možno vďaka nej, nájdem aj ja tú svoju pravú lásku ;)
(24. novembra 2014 v 10:28)
Zlodejka knih bola super :) videla som aj film, ale na knihu to nema!
(24. novembra 2014 v 10:29)
Z tejto širokej ponuky som čítala Bez dcéry neodídem. Mal to byť pekný život som si prečítala na jeden dych, príbeh mi až dosť pripomínal ten môj. Veľmi smutný,ale žiaľ pravdivý príbeh... Určite by som si vedela vybrať viaceré zaujímavé knihy, ktoré ponúkate.
(24. novembra 2014 v 10:29)
Z tejto širokej ponuky som čítala Bez dcéry neodídem. Mal to byť pekný život som si prečítala na jeden dych, príbeh mi až dosť pripomínal ten môj. Veľmi smutný,ale žiaľ pravdivý príbeh... Určite by som si vedela vybrať viaceré zaujímavé knihy, ktoré ponúkate.
(24. novembra 2014 v 10:29)
Zaujala ma kniha Otcovi som odpustila a Manželský zväzok.
(24. novembra 2014 v 10:30)
Šokujúca aféra ma zaujala mohla by to byt docela dobra kniha
(24. novembra 2014 v 10:31)
Zlodejka knih je dobra a film este lepsi
(24. novembra 2014 v 10:33)
Zlodejka knih
(24. novembra 2014 v 10:33)
Z tejto Vašej dobrej knižnej ponuky, brala by som aspoň polovicu...Najviac ma zaujali tieto knihy: Manželovo tajomstvo, Babička, rozprávaj - Čechách má vraj veľký úspech. Určite by som prijala knihu od našej úspešnej slovenskej spisovateľky Tani Keleovej Vasilkovej Čo to bude?, ale idú Vianoce, tak napíšem list Ježiškovi...
(24. novembra 2014 v 10:34)
Mam precitane knihy od Vasilkovej - Julinkyna pekaren a prave citam co to bude, obe odporucam, pohoda v kresle pri kave, idealne na dlhe vecery
(24. novembra 2014 v 10:35)
Vasilková je ideál pre pohodové a oddychové romantické čítanie :-) odporúčam všetky knihy od nej :-) Silnejšie príbehy píše Sparks - oplatí sa prečítať tiež ktorúkoľvek knihu :-)
(24. novembra 2014 v 10:36)
Denník Brigid Jonsenovej mozem vrele odporucitsuper kniha
(24. novembra 2014 v 10:37)
Urcite by som odporucila Kristalovy zaliv od Lisy Kleypas a urcite aj dalsie zo serie Friday Harbour, ktore su prijemnym oddychom pre kazdu zenu ;-)
(24. novembra 2014 v 10:39)
Nekonečná láska je veľmi zaujímavá kniha. :)
(24. novembra 2014 v 10:39)
žila som v zlatej klietke :) tuto by som odporúčila každej
(24. novembra 2014 v 10:40)
coelho - cudzoložstvo :) super a odporúčam ako každú jeho knihu :) super spisovateľ
(24. novembra 2014 v 10:40)
Ja odporucam knizku Srdce Leva od Leo Prema,knizku Stastie si ta najde-Ruzena Scherhauferova je vyborna a samozrejme Lisa Kleypasova-Kristalovy zaliv je super knizka a spisovatelka Jude Deverauxova ma vyborne knizky Neznamy vo svite mesiaca a Pod maskou mesiaca,ale Prava laska je uplne nadherna a putava knizka,rada by som si ju precitala celu :-) Velmi peknu knizku ma aj Elizabeth Hoytova-Leopardi princ a este od Jennifer Probstovej-Manzelska pasca,Manzelsky omyl a Manzelsky zvazok a este odporucam aj knizky Nicholasa Sparksa pribehy tychto kniziek si zapamatate navzdy a najdete pri nich silu zacat nieco nove a ukazu vam,ze sa nesmiete vzdavat bez boja,mne dodavaju silu ist dalej a so starostami bojovat ;-)
(24. novembra 2014 v 10:40)
Mám rada historické príbehy...odporučila by som Havraní princ a Manželská pasca...
(24. novembra 2014 v 10:41)
Veľmi by som si chcela prečítať knihu Malá doba ľadová a odporúčam knihu Zoznam všetkých želaní
(24. novembra 2014 v 10:43)
Tak do zbierky od Táne Keleovej- Vasilkovej by sa hodila Julinkina pekáreň aj knižka Čo to bude? A odporúčam čokoľvek od Coelha :)
(24. novembra 2014 v 10:43)
Odpusť mi, Leonard Peacock, Benátska babica (už ju mám doma) .. seria s Bridget Jones
(24. novembra 2014 v 10:45)
Z tých, čo som už prečítala by som doporučila sériu od Jennifer Probstovej
(24. novembra 2014 v 10:46)
Podľa mňa každý, kto si neprečíta novú Bridget či už zo strachu, že to nebude také dobré ako prvé diely alebo kvôli tomu, o čom má kniha byť (o päťdesiatročnej slobodnej matke dvoch detí), tak urobí OBROVSKÚ CHYBU. Bridget je stále stará dobrá Bridget aj keď sa nachádza v inej fáze svojho života, dej je od začiatku do konca perfektný a pri niektorých scénach som doslova plakala od smiechu. Na druhej strane je to aj trochu smutné a emocionálne ale bez toho, aby ste mali pocit, že sa vám autorka snaží hrať na city. Kniha bola opäť vtipná, popletená, "antidáma" s "hlbokými" myšlienkami a určite vám ju odporúčam :)No a súťažná kniha Pravá láska bude určite skvelá, tak ako aj jej prechodkyňa Princezná a gróf, ktorú som dočítala len nedávno ;)
(24. novembra 2014 v 10:49)
Odporúčam od jeniifer Probstovej všetky štri knihy: Dohodnuté manželstvo,pasca,omyl aj zväzok mám ich doma také pohodové romantické čítanie aj s humorom, a chystám sa ešte si kúpiť Manželovo tajomstvo.
(24. novembra 2014 v 10:51)
V ponuke akcia PRE NU ma zaujala kniha Radšej vždy od J. A. Redmerskej, čítala som prvú časť a bola veľmi dobrá. Príjemné oddychové čítanie, preto plánujem čítať aj túto druhú :)
(24. novembra 2014 v 10:55)
odporúčam-Benátska babica
(24. novembra 2014 v 10:59)
Benátska babica a Pýcha a potešenie
(24. novembra 2014 v 10:59)
odporucila by som precitat knihu Cudzoložstvo od Paola Coelho, podla mna je úžasná
(24. novembra 2014 v 11:00)
Prečítala by som si asi všetky, no buxákom odporučím jednu, ktorá mi ukázala, že život sa dá žiť i inak, keď je vedľa vás niekto, kto vás ľúbi viac ako vlastný život. Že slovné spojenie "láska až za hrob" je skutočné a že za lásku treba bojovať. Život je cesta a je len na vás, či vás tá cesta bude viesť rajskou záhradou alebo tŕnistým porastom. Tá kniha má názov -Najdlhšia cesta.
(24. novembra 2014 v 11:00)
Odporúčam knihu od Scotta Spencera - Nekonečná láska. Zbožňujem knihy, ktoré vedia chytiť za srdce a zanechajú v človeku hlboký dojem. Toto je jedna z takých kníh. Silný, dojímavý, krásne napísaný príbeh. Odporúčam.
(24. novembra 2014 v 11:02)
Ja som teraz docitala CUDZOLOZSTVO a musim povedat ze je to skvela kniha. Odporucam
(24. novembra 2014 v 11:13)
Kniha ktora mna zaujala a odporucam je Bez dcery neodidem ale je tam vela takych co by som si precitala skoro vsetky :D ktore sa ku mne este nedostali :D
(24. novembra 2014 v 12:03)
Jednoznačne doporučujem Zlodejka kníh - výborne napísaná, preložená... výborný príbeh, aj keď to nie je klasická Love story, ale o to presvedčivejšia
(24. novembra 2014 v 12:37)
Odporúčam knihu Cudzoložstvo od Paula Coelha, nakoľko príbeh hlavnej hrdinky odráža život dnešnej doby
(24. novembra 2014 v 17:21)
Odporúčala by som knihu Dôvod dýchať od Rebecci Donovan pre mladé ženy, ktoré len práve vstúpili do sveta dospelých a možno nemajú až také problémy ako hlavná hrdinka, ale aj tak zápasia so životom a potrebujú nabrať novú energiu a utvrdiť sa v tom, že je tu stále nádej a dôvod na život.
(24. novembra 2014 v 19:05)
Čítala som Bez dcéry neodídem, Denník Bridget Jonesovej, ktoré sa mi naozaj páčili. Z neprečítaných ma zaujal Mal to byť pekný život od Andrei Coddington, Dievča zo 6E a American wife.