bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBlesková súťaž o 2x HIT Hľadanie dokonalej lásky

Druhá kniha v sérii o zoznamovacej agentúre Kinnections. Jennifer Probstovú označili USA Today za „jednu z najlepších autoriek vzrušujúcich oddychoviek.“ Ak ste čítali niektorú z jej kníh, napríklad z milionárskej série, určite budete súhlasiť. A tento talent dokazuje aj touto novinkou, ktorá získala na Amazone 4,6 hviezdičiek z 5. To je celkom príjemné hodnotenie pre autora, navyše od samotných čitateľov. Aby ste sa presvedčili o spisovateľských kvalitách Jennifer, máme tu pre vás 2 novinky, o ktoré môžete zabojovať v dnešnej Bleskovke.

súťaž Hľadanie dokonalej lásky bux.skHlavná hrdinka novinky Hľadanie dokonalej lásky sa vola Kennedy a je jednou z trojice atraktívnych majiteliek zoznamovacej agentúry Kinnections. Na starosti má marketing, ale práve teraz jej chýbajú nové podnety, inšpirácia a ani v súkromnom živote to nie je žiadna sláva.

Jedného dňa sa jej do cesty pripletie nový klient, inžinier Nathan, ktorý však vyzerá dosť zanedbane, hrubé nemoderné okuliare, špinavý laboratórny plášť a nemožné spôsoby, na ktoré by nenaletela žiadna normálna žena. A tomuto chlapovi má Kennedy nájsť dokonalú lásku. Dokonalú manželku!

Na čo by však boli výzvy? Kennedy sa ho rozhodne najskôr pripraviť na takéto hľadanie – musí ho naučiť správne konverzovať a dbať o príťažlivý vzhľad. Postupne však odhaľuje Nathanov skutočný charakter a pochopí, že po dlhom čase stretla človeka, ktorý jej skutočne rozumie. Rodiacej sa láske však bráni Kennedina profesionálna česť, záväzok nikdy sa nezapliesť s klientmi – ale dá sa srdcu rozkázať?
Alebo narazí dohadzovačka konečne na toho pravého?

hľadanie dokonalej lásky probstová

 ★Bleskovka o 2x HĽADANIE DOKONALEJ LÁSKY

„Fantastický príbeh o nádeji, vyliečení a láske. 5 obrovských zaláskovaných hviezdičiek!“ napísal Sizzling Book Club o novinke Jennifer Probstovej. VYHRAJTE jednu z dvoch noviniek Hľadanie dokonalej lásky vďaka BUXcafe.sk. Stačí odpovedať na dve naše otázky a o dve hodiny sa dozviete dvoch výhercov:

1)     Na ktorej sociálnej sieti ste okrem Facebooku? Napíšte dolu pod článok názvy – sme zvedaví, na prvú trojku:) My sme na viacerých a veríme, že sa pridáte (stačí kliknúť na vybranú a pridať sa):

google plus bux.sk   pinterest bux.sk     youtube.com bux.sk   twitter.com bux.sk

2)     No zaujíma nás predovšetkým to, čo podľa vás znamená dokonalá láska. Čo by mala mať a ako by mohla vyzerať? Prípadne či ste už svoju dokonalú lásku našli...

Tešíme sa na vaše odpovede. Píšte ich pod tento článok a odkaz na výhercov dvoch kníh Hľadanie dokonalej lásky nájdete na našom Facebook profile po 12-tej hodine (súťaž prebieha 8.6. 2015 v čase 10:00 - 12:00).

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. júna 2015 v 9:20)
1-som len na FACEBOOKU, 2-DOKONALA LASKA,ALEBO VYSNIVANY IDOL NEEXISTUJE.NIKTO Z NAS NIE JE DOKONALY. A CO BY MALA MAT? SRDCE NA SPRAVNOM MIESTE A MALA BY ROZLISOVAT CO JE DOBRE A CO ZLE.VEDIET ODPUSTAT, TOLEROVAT A HLADAT CHYBY NIE LEN U DRUHYCH, ALE AJ U SEBA. TUZIM PO KNIHE "HLADANIE DOKONALEJ LASKY, AJ KED VIEM , ZE JU PRI MOJEJ SMOLE NEVYHRAM, ALE ZA POKUS TO STOJI!
(8. júna 2015 v 10:03)
Ahojte. Tak odpoved k prvej otazke - mam este instagram - a viem, ze ste tam, dala som following ;) samozrejme youtube Sk... Google +... Chystam sa aj na twitter, uvidim este :) A odpoved k druhej otazke - nasla som dokonalu lasku.. Uz je to pat rokov co som ta najstastnejsia zena a matka (4 roky bude), takze za mna hladanie bolo sice zdlhave, no oplatilo sa... :) Milujem svojich chlapov
(8. júna 2015 v 10:05)
1) na žiadnej :-) 2) moje dokonalé lásky majú 39, 10 a 7 rokov
(8. júna 2015 v 10:05)
1) GOOGLE+ 2)Dokonalá láska ? Taká, čo podrží v ťažkej chvíli, čo miluje aj po x-rokoch, čo sa so mnou smeje, keď som šťastná.. čo utiera slzy a drží v objatí, keď som smutná.. čo prinesie malý lúčny kvietok len tak, pre pekný deň.. taká, keď sa kvôli mne vzdá dôležitého futbalového zápasu :)
(8. júna 2015 v 10:05)
1. YouTube, Google 2. Dokonalá láska je tolerantnosť, dôvera a vzájomné porozumenie.
(8. júna 2015 v 10:06)
1. Linkedin, Instagram, Twitter. 2. Dokonalá láska je podľa mňa taká, ktorá je obojstranná, musí vedieť nielen prijímať, ale aj dávať, musí byť nezištná a bezhraničná. Ja som tú svoju už našla a som za ňu veľmi vďačná :)
(8. júna 2015 v 10:06)
1.Som len na facebooku. 2.Nasla som :-) ci je dokonala je otazne...vsetko je o ochote robit kompromisy.
(8. júna 2015 v 10:07)
1. Google+ a pinterest 2. Dokonalá láska je o porozumení, vzájomnej podpore a dôvere.Je to ako domov - kde je láska, tam je domov :)
(8. júna 2015 v 10:07)
Dobry den,1.som prihlasena na Modrom koniku,libimseti.cz....2.dokonala laska je pre mna to co mam doma 6.rokov krasny vztah po 5.rokoch narodenie dcerky,ktora tento mesiac oslavi prve narodeninky,dokon.laska je taka ked sa navzajom respektujeme,doplname,pomahame si a vznikne z tej lasky dieta.....
(8. júna 2015 v 10:07)
Google+, podla mna dokonala laska je ta, ktora vydrzi v dobrom aj zlom cely zivot, ktori dvaja spolu preziju
(8. júna 2015 v 10:08)
Som len na facebooku. Dokonalá láska,neexistuje,ja som ju nenašla a nepoznám dokonalý pár v každom vzťahu sa nájdu aj zlé veci.Čo by mala mať?dôveru,úprimnosť,toleranciu a zodpovednosť na na oboch stranách.
(8. júna 2015 v 10:08)
Google+ 2 - Dokonalú lásku som našla v mojom manželovi a hlavne v mojom 21 mes. synčekovi - To je naozajstná láska bez pretvárky
(8. júna 2015 v 10:09)
na žiadnej.2.šťastna rodina
(8. júna 2015 v 10:10)
1,som len na facebooku a 2,dokonalá láska je ked si dokážeme jeden druhému odpustit a tolerovat nejaké chyby ved nikto nie je dokonalý a ostáva s človekom aj ked už nie je napr zdravý a pomáhamu ako môže a podporuje toho druhého ked je nejaký problém aby to nevzdal a že aj ked trbarz niečo nevinde tak ako si plánovali tak si povie, že to nevadí napr. druhý krat to vinde jednoducho jeden podrží druhého.
(8. júna 2015 v 10:10)
1.žiadna :) 2. Predstava dokonalej lásky je pre mňa môcť byť stále sebou a podporovať toho druhého v čomkoľvek sa on/ona rozhodne, aj keď si myslíme, že to zmysel nemá. A hlavne to, že šťastie toho druhého je šťastím aj pre mňa. To je láska.
(8. júna 2015 v 10:10)
1. facebook, google+, instagram 2. pre mna je prejavom dokonalej lasky nedelne rano v nasej rodine ... nasa dcera vbehne medzi mna a manzela do postele a vsetci traja sa blaznime a uzivame si blizkost najmilovanejsich ludi
(8. júna 2015 v 10:10)
Linkedin, dokonalá láska je o kompromisoch, tolerancii, dôvere, rešpekte a akceptovaní toho druhého taký aký je :)
(8. júna 2015 v 10:10)
1. Som na Facebooku, pokeci, Goodreads, Instragram ale najviac som na mojom blogu o knihách. :) 2. Ešte som ju nenašla. Dokonalá láska sa hľadá ťažko a niekedy ani neviete že ju máte pred nosom. podľa mňa je dokonalá láska to, že si dvaja rozumejú, vedia sa rozosmiať a keď ti je najhoršie sú pri sebe. miluju sa aj kvôli nedokonalostiam
(8. júna 2015 v 10:10)
1. Som na facebooku, twitteri, instagrame, google +, youtube atď. Používam mnohé, ale najviac maily a facebook. 2. Pod pojmom dokonalá láska si predstavujem dvoch ľudí, korí si rozumejú a vedia prejaviť city k tomu druhému.
(8. júna 2015 v 10:11)
1) Okrem Fb som ešte na Google+, Pokec a Pinterest 2) Dokonalá láska - človek si predstavuje ako by mala vyzerať, krásna tvár, sexi telo, no po čase príde nato, že to nieje všetko, najdôležitejšia je úprimnosť, vzájomná podpora, láska a dôvera. Dnes je deň, keď sme s priateľom spolu mesiac a viem, že by som ho nemenila za nič na svete. Svoju dokonalú lásku som našla a prajem všetkým, aby aj v ťažkých chvíľach stáli pri sebe a podporovali jeden druhého, lebo vtedy to ten druhý najviac potrebuje.
(8. júna 2015 v 10:11)
1) google+, youtube, badoo 2) dokonala laska myslim medzi muzom a zenou je pre mna zatial akurat tak utopia....ale je krasne o nej snivat aj prostrednictvom podobnych knih ako napisala J. Probstova...avsak dokonala laska pre mna je medzi matkou a dietatom ;)ta je naozaj DOKONALA a VECNA
(8. júna 2015 v 10:11)
1) Pinterest, YouTube 2) dokonalá láska je podľa mňa len zo začiatku ked sa s druhým len spoznávate, vtedy sa všetko zdá byť perfektné. Mala som takú lásku a doteraz vydržala ale už to nie je o dokonalosti ale o dôvere, porozumení a úcte
(8. júna 2015 v 10:11)
1. GOOGLE+ a YouTube, 2. Dokonalá láska neexistuje, každý človek má určitý vysnívaný ideál, ktorý však podľa mňa nikdy nestretne, ideály neexistujú. Vo vzťahu je potrebné rešpektovať toho druhého, neustále mu preukazovať lásku a hlavne toho druhého nebrať ako samozrejmosť - to je aspoň snaha o naplnenie ideálu. Každý z nás má však hranice a aj sny o dokonalosti niekde inde, je dôležité nájsť osobu, s ktorou sa to dá zladiť :-) Myslím si, že ešte nikto nikdy nestretol muža/ženu, ktorú mal vysnívanú :-D alebo????
(8. júna 2015 v 10:12)
Google,Facebook,pokec ...dokonalu lásku som našla ale už aj navždy o nu přišla ,před dvomi rokmi mi zomrel-:(
(8. júna 2015 v 10:12)
1. google+, youtube... 2. dokonalá láska? mám ju doma, je to manžel, porozumenie a tolerancia z jeho strany, opora v chorobe - to je viac než dokonalá láska, je na celý život.
(8. júna 2015 v 10:12)
1)last fm, badoo, instagram 2)mala by začať ako náhodné stretnutie, láska na prvý pohľad, stretnutie dvoch spriaznených duší.
(8. júna 2015 v 10:13)
1. na googli 2.pre mňa je dokonalá láska taká, keď mám pri sebe človeka, ktorý mi je oporou v dobrom aj v zlom
(8. júna 2015 v 10:14)
1. Len facebook,2. Dokonalá láska bola láska mojich starých rodičov, ktorý spolu boli v dobrom i zlom až dokonca. Dokonalá láska existuje. Ked sa stretnú dve nedokonalé a neúplné bytosti môže vzniknúť úplná a dokonalá láska.
(8. júna 2015 v 10:14)
1/ Google+, Pinterest, Instagram, You Tube 2/ Dokonalá láska je vzájomná, taká, ktorá je bezpodmienečná...
(8. júna 2015 v 10:14)
1. Google+, Pinterest 2. dokonalá láska = v dobrom aj v zlom, v šťastí, či v nešťastí, v zdraví či v chorobe... a ja som našla
(8. júna 2015 v 10:14)
1. Tak ja som väčšinou na Facebooku a YouTube. Tam sledujem moje obľúbené odberné kanály a tak. :) 2. Dokonalú lásku si predstavujem ako lásku bez výhrad. Takú, v ktorej si človek nemusí robiť obavy nad tým či je obojstranná, či je verná. Takú, ktorá aj napriek rôznym problémom všetko prekoná.
(8. júna 2015 v 10:15)
Google+
(8. júna 2015 v 10:16)
1.Pinterest youtube google+, 2.moja dokonalá láska začala na prvý pohľad hneď pri prvom stretnutí a trvá už takmer 2 roky
(8. júna 2015 v 10:17)
hlavne by.mala znamenat porozumenie,doveru,a jedinecnost,vzdy jeden druheho dobijat cely zivot
(8. júna 2015 v 10:17)
1. instagram 2. Dokonalá láska pre mňa znamená niečo, po čom každý túži, ale práve nedokonalosť lásky robí lásku jedinečnou a hodnou stále o ňu bojovať a snažiť sa, aby trvala. A potom si poviete, v jej nedokonalosti je tá dokonalosť.
(8. júna 2015 v 10:18)
1) som iba na Facebooku 2) dokonalú lásku som našla, sme spolu viac ako 27 rokov
(8. júna 2015 v 10:18)
google,instagram,pokec,badoo a neviem este ale najviac vyuzivam facebook :)
(8. júna 2015 v 10:18)
1.viber; 2.dokonala laska- duvera,podpora,uznani,pomoc,kompromis
(8. júna 2015 v 10:18)
1- na google 2-dokonalá láska pre mňa je o kompromisoch a akceptovaní chýb toho druhého, svoju dokonalú lásku som už stretla je to môj manžel a čoskoro pribudne k nám aj náš vytúžený synček.
(8. júna 2015 v 10:18)
1. google+ 2. Dokonalá láska, ked sa lubite aj s chybami, ked sa mozte spolahnut jeden na druheho v kazdej situacii, nie len ked je vsetko ruzove.
(8. júna 2015 v 10:18)
Google+ Dokonala laska...hmmmm co ja viem ved sa vravi ze nikto nieje dokonaly a ani laska nemoze byt dokonala
(8. júna 2015 v 10:19)
1.Google...2.Dokonalosť ako taká neexistuje,chybičky musia byť všade,tak aj vo vzťahoch,aj v živote.Dokonalá láska je láska so všetkým...s problémami,starosťami,občasnými drobnými hádkami,radosťami z úspechov nás,rodiny,detí..všetko so všetkým súvisí..nič nie je len tak.Kde nechýba tolerancia,komunikácia,spokojnosť,tam nechýba ani láska..A či som svoju našla?Hádam áno,pretože o 3 mesiace oslávime 30.výročie svadby,spoločného života so všetkým..v dobrom i zlom...
(8. júna 2015 v 10:19)
1, Google +, YouTube 2,keďže som ešte mladá, jediná dokonalá láska je marerinska láska mojej maminky :)
(8. júna 2015 v 10:19)
1.Okrem Fb som ešte na Google+, Pokec ... 2. Najkrajšia je láska ku konkrétnemu človeku, ale najťažšie je toho človeka nájsť ... a potom záleží už len od tých dvoch, či tá láska bude skutočne dokonalá a ako by mala vyzerať ... o tom sa každý presvedčí sám ... v knihe Hľadanie dokonalej lásky nájdeme všetci to krásne o o dokonalej láske ... o tom nepochybujem ;)
(8. júna 2015 v 10:20)
youtube, twitter... ale pre každého, kto číta je asi najdôležitejšou sociálnou sieťou Goodreads :) a dokonalá láska? ak existuje, bude to asi tá, čo ani po rokoch nevyprchá...či už to je láska k druhému človeku, alebo k čomukoľvek inému. no kde je láska, tam musí byť aj život, a ten je predsa najkrajší vo svojej nedokonalosti :)
(8. júna 2015 v 10:20)
1. facebook stačí aby bolo viac času na čítanie :) 2. dokonalá láska je podľa mňa tá, v ktorej sa spoja dvaja nedokonalí ľudia a napriek svojim chybám a nedokonalostiam sa ľúbia a pracujú na svojom vzťahu, aby vydržal všetky búrky.
(8. júna 2015 v 10:20)
google,youtube.... dokonalá láska je keď sa láska podarí :) mám dokonalú lásku :)
(8. júna 2015 v 10:21)
google,badoo,pokec a neviem este a facebook :) a dokonala laska neexistuje mala som jednu a stroskotala :) ale mam z nej krasneho synceka a to je moja dokonala laska materinska :)
(8. júna 2015 v 10:21)
1) twitter 2) Dokonalá láska podľa mňa znamená, keď sú si dvaja ľudia úplne blízki. Správajú sa ako zaľúbenci, najlepší priatelia. Môžu si úprimne navzájom všetko povedať, vedia sa pochopiť. Keď sa dvaja ľudia vedia správať ako dvaja blázni, ale vedia sa aj vážne porozprávať. Keď si navzájom pomáhajú a nehanbia sa vyjadriť svoje city. Keď majú v sebe niečo, čo ich stále aj po niekoľkých rokoch k sebe priťahuje. Keď si vedia povedať v akejkoľvek situácií "Milujem ťa".
(8. júna 2015 v 10:21)
1.Google+ 2.Láska by mala byť čistá, bez tajomstiev, klamstiev, opovrhovania,mala by vnímať človeka takého aký je a nemeniť ho.Dokonalá láska existuje a je len na nás či si ju pokazíme alebo nie.
(8. júna 2015 v 10:22)
1. youtube, google 2. dokonala laska :) podľa mňa je to silné slovo "pravá" to áno ale dokonalá to nie lebo nič nie je dokonalé, všetci máme svoje chyby, ale v tej pravej láske vieme s chybami toho druhého žiť a akceptovať ich, milovať ho takého aký je navždy :)
(8. júna 2015 v 10:22)
1. Google+,pinterest,instagram 2. Dokonala láska je pocit domova všade v prítomnosti toho druhého.,.,samozrejme treba šaman pohasterit, aj udobriť, vela sa spolu smiať ale hlavne ten pocit ako velmi som rad s tou mojou polovičkou
(8. júna 2015 v 10:22)
som len na fb,a podla mna dokonala laska by mala byt plna dovery.porozumenia a dobijania jeden druheho pocas celeho zivota
(8. júna 2015 v 10:24)
okrem Facebooku Google+ dokonalá láska? pre každého ten svoj život, aj keď nie každému to vyjde
(8. júna 2015 v 10:25)
Youtube, Pinterest :) Dokonalá láska je tá, ktorá si nepotrebuje dokazovať aká je dokonalá, pretože to obaja ktorý ju prežívajú vzájomne cítia :) Ja osobne práve prežívam dokonalú lásku... Je to nádherný pocit ked vieme, že sa na seba môžme nahnevať a pritom nám stále na sebe záleží:)
(8. júna 2015 v 10:26)
1) Pinterest, YouTube 2) Dokonalá láska je vtedy ked si dvaja rozumejú aj bez slov, vedia pochopiť a vcítiť sa jeden do druhého, sú teda ako jedno telo a jedna duša. Ja to prežívam denne s mojou malou dcérkou - to je pre mňa čistá dokonalá láska
(8. júna 2015 v 10:26)
1. Som všade :D - google+, pinterest, youtube, twiter :) 2) Dokonalá je taká, ktorá ak mi je ťažko a plačem dokáže vyčariť úsmev na perách, dokáže ma podoprieť v tom najťažšom, dokáže pri mne stáť v tých krásnych chvíľach, dokážeme mlčky vedľa seba sedieť hodiny a je nám tak skvele a myslím,že na každom vzťahu sa dá stále pracovať a ho zdokonaľovať
(8. júna 2015 v 10:26)
1, Som iba na Facebooku a Pokeci, ale nebránim sa ani iným sieťam, hoci stíhať to všetko, by bolo časovo náročné :) 2, Dokonalá láska je o tolerancii, podpore, odpúšťaní a ľúbení druhej osoby takej, aká je. Doma mám živý dôkaz, ako sa dá prežiť 64 rokov s jedným partnerom - moju babku a dedka :) Verím, že aj ja stretnem moju životnú polovičku a nenahnevala by som, keby to bolo už aj dnes :) Mám veľmi rada túto autorku. Prečítala som dve z jej kníh - Dohodnuté manželstvo a Manželská pasca. Obe boli vynikajúce. Preto by som si rada prečítala aj túto novinku. Hlavná hrdinka Kennedy z románu Hľadanie dokonalej lásky, mi je už teraz sympatická a to aj vďaka tomu, že máme spoločné minimálne dve veci - a to práca v marketingu a stav v občianskom - slobodná ... pri čítaní knihy by som určite našla aj ďalšie :) Len keby aj záver (ktorý iba šípim) bol rovnaký :)
(8. júna 2015 v 10:27)
google+,youtube,pinterest,pokec. Dokonalá láska je úcta a láska k partnerovi v dobrom aj zlom, v našom prípade je to 4+13 rokov a dúfam,že to vydrží až....
(8. júna 2015 v 10:28)
Dokonala láska ,je istota na celý zvyšok života.....:-) pouzivam len fb a google+
(8. júna 2015 v 10:29)
1. Google+,youtube,twitter. 2. Dokonala laska je pre mna ked sme spolu s partnerom a nasim syncekom. Hocikde. L
(8. júna 2015 v 10:29)
1. Google+, Instagram, You Tube 2. Ako by mala vlastne vyzerať dokonalá láska?“ Myslím, že by mala byť: obetavá, slobodná, nesebecká, dobrotivá, nemyslí na zlé, nerozčuľuje sa, vždy by mala byť pri tebe, keď ju potrebuješ... ale človek nie je dokonalý a tak môže snáď prežiť dokonalú a čistú lásku :)Jenifer to v knihe určite dokonale vystihla .. ja som doteraz dokonalú lásku nenašla, verím, že raz sa tak stane ;)
(8. júna 2015 v 10:29)
Google+, YouTube. Dokonalá láska neexistuje, vždy jeden ľúbi viac ako ten druhý.
(8. júna 2015 v 10:29)
Google+, youtube, azet. Dokonala laska neexistuje. Kedysi som ju hladala, predsa vo filmoch ju casto vidime. Ja si vravim, ze staci ked si ludia rozumeju a kied nie, je donre ked robia kompromisy pre toho druheho. Hlavne k sebe musime mat uctu a vediet skryt nase ego, ked je potrebne ospravedlnit sa. Laska je o pritazlivosti ci vonkajsej ci tej vnutornej. Bez toho to nefunguje :-) aspon podla mna neviem ci moj priatel je "ten pravy" ale snazime sa pocuvat jeden druheho a byt lepsimi :-)
(8. júna 2015 v 10:30)
1/ Facebook a You Tube 2) dokonalú lásku iba hľadám
(8. júna 2015 v 10:30)
1) okrem FB na žiadnej inej 2) dokonalá láska je bez výčitiek, bez nárokov a dáva slobodu. A ja k nej iba snažím priblížiť.
(8. júna 2015 v 10:31)
Som len na FB. A dokonalá láska? taká, kde sú obaja spokojní, šťastní a pri menšej prekážke sa hneď nerozchádzajú. Treba k tomu kompromis a úctu a vieru k partnerovi. :)
(8. júna 2015 v 10:32)
Dobrý deň odpoveď na prvú otázku som ešte na YouTube :) Odpoveď na druhú otázku:ťažko nejakú teóriu na ,,dokonalú lásku,,možno dokonalú lásku mali môj dedko a babka,možno môj ocko a mamka a možno mám ju aj ja s mojím manželom,ktorého milujem a je pre mňa s deťmi všetko na svete :) Asi tak.Prajem Vám pekný deň :)
(8. júna 2015 v 10:32)
1) hlavne Twitter, a potom aj Pinterest a Instagram 2) A dokonalosť podľa mňa neexistuje nikde, ani v láske nie. Ale láska, ktorá nás robí naozaj šťastnými nemá k tej dokonalosti ďaleko :)
(8. júna 2015 v 10:32)
Používam FB a Pinterest :) Dokonalá láska je sppjenie dvoch ľudí ktorí si dolonale rozumejú a vždy sa dokážu dohodnúť. Je to vlastne jedno veľmi veľmi dobré priateľstvo s istým bonusom príťažlivosti ;)
(8. júna 2015 v 10:32)
1. Google+, Facebook a You Tube 2. dokonalú lásku dúfam, že raz nájdem
(8. júna 2015 v 10:34)
1. Som len ne FB. 2. Neviem či existuje dokonalá láska, a určite si každý pod týmto pojmom predstaví niečo iné. V každom vzťahu sú krásne dni , ale prídu aj rozne prekážky a možno tá dokonalá láska, by mala pomôcť tie prekážky zvládnuť. Takú lásku chvala bohu doma mám :-)
(8. júna 2015 v 10:34)
Google a Twitter Dokonalá láska neexistuje, ale tá dobrá: mali by sa mať radi ako kamaráti, ako priatelia ako milenci..., byť navzájom ústretoví a tolerantní a ak je to ozaj láska, tak sa otestujem: 1. nehanbím sa ráno pri ňom prebudiť, 2.chcem mať s ním deti a 3.chcem s ním zostarnúť, ak na všetky tri odpoviem ÁNO, tak je to lásky (nie poblúznenie)
(8. júna 2015 v 10:35)
som len FB, neviem, či dokonalá láska existuje, asi len láska, ktorá sa k nej približuje, plná porozumenia, milovať toho druhého a aj s jeho chybami, lebo nikto nie sme dokonalý, dôvery, vedieť sa spolu smiať aj plakať, chápať, môcť s ajeden na druhého spoľahnúť...
(8. júna 2015 v 10:36)
1. Facebook, Pokec, Google+ :) 2. Dokonalá láska podľa mňa je druhá polovička mojej duše a srdca, nemusíme mať radi rovnaké veci je to o podpore, porozumení, tolerancii, stále pracovať na svojom vzťahu a nevzdávať to pri prvých komplikáciách. Mojou dokonalou láskou je moja dcérka :)
(8. júna 2015 v 10:37)
1. len na FB a Google+ 2. taká, čo vydrží prekážky, ktoré život kladie pod nohy
(8. júna 2015 v 10:37)
1. Google+, YouTube. 2. Dokonalá láska? No, ak naozaj existuje, tak v tom prípade som tú sú svoju už našla.
(8. júna 2015 v 10:38)
1.Ja som len na fb,ale do buducna sa nebranim aj nejakym inym ;-) 2.Dokonala laska je pre mna taka,že sa najde človek,ktorý miluje toho druhého aj s jeho nedostatkami,mne ta moja dokonala laska chyba uz ked s nou nie som dlhše ako deň a to sme spolu už rokyyyyy.Je to človek na ktorého sa môžem spolahnúť,ktorý ma tak lubi,že som ako darček k narodkam dostala novu knižnicu :-D Miesto na knižku pod Jennifer tam určite najdem ;-)
(8. júna 2015 v 10:39)
Som na facebooku,pokeci,googli, youtube aj keď tam viac niesom ako som.:-) Dokonalá láska je podľa mňa taká keď chlap miluje ženu rovnako ako ona jeho.Vtedy vládne pokoj láska harmónia a to ostatné je bonus :-)
(8. júna 2015 v 10:40)
1. tsom aj na twitteri, keďže to je často najrýchlejší spôsob ako sa doviem niektoré informácie 2. dokonalá láska podla mňa neexistuje, no dokonalý vzťah je taký, v ktorom si partneri navzájom dôverujú a neboja sa výziev vo vzťahu a sú spolu šťastní aj po 20 rokoch
(8. júna 2015 v 10:41)
1-youtube,google 2-myslim si , že dokonala neexistuje , úprimná áno
(8. júna 2015 v 10:42)
1. Som na FB, YOUTUBE a Twitter... 2. Dokonalá láska je taká kedy sa môžeme spoľahnúť na druheho človeka a vieme, že nás má rád aj napriek našim chybám.
(8. júna 2015 v 10:43)
1. okrem FB mam ucet aj na youtube 2. Prava laska by mala prekonat vsetky hadky, zle aj dobre chvile, doverovat si vo vztahu. svoju pravu lasku som uz nasla a som vdacna za tych 5 rokov :)
(8. júna 2015 v 10:44)
Instagram, azet, skype. Mozno som este primlada (19 r.) ale myslim, ze mozem tvrdit ze dokonalost neexistuje v nicom, tobôž nie v laske. ALE to neznamena, ze laska nie je ta najkrajsia vec, ktoru nam zivot ponuka. Mam priatela cez 4 roky, spolu sa menime s teenedzerov v dospelych, ucime jeden druheho tak ako to kedysi robila moja mamina pre mna. Laska je hlavne cas, ktory ludia spolu prezivaju ci s usmevom, ci so slzami. Neprekazaju mi chyby - vnimam to ako nedostatky, ktore vysli na povrch aby sme ich mohli napravit. So svojim priatelom sa lubime aj ked si casto "lezieme na nervy". Je tu vzdy pre mna, je na mna mily a ja viem, ze uz by som nechcela hladat niekoho ineho. Znova si prejst tym istym odznova. A hlavne - uz by to nebol on. Clovek, ktory ma pozna niekedy lepsie ako ja samu seba. A to je dolezite - nase spravanie k sebe - uprimne a trpezlive :-)
(8. júna 2015 v 10:45)
1. youtube 2. Dokonalá láska je asj len láska matky k dieťaťu
(8. júna 2015 v 10:46)
1.) Som na facebooku,pokeci. 2.) Myslím si že dokonalá láska je o tom aby sa dvaja ľudia vedeli vysporiadať s rôznymi prekážkami v ich vzťahu. Je to o tom aby si rozumeli a vedeli sa porozprávať o všetkom čo ich trápi. Ja som si myslela, že mám dokonalý vzťah. No bohužiaľ som sa mýlila. Ale to nezmenilo môj názor že to určite existuje.
(8. júna 2015 v 10:47)
1. Google+ a youtube 2. Nie som úplne presvedčená, že dokonalá láska existuje, v každom vzťahu sa občas vyskytnú aj hádky a nedorozumenia. V budúcnosti by som chcela mať vzťah, aký majú moji rodičia, aj napriek prekážkam sú spolu už 20 rokov šťastní a tak nejako si aj ja predstavujem dokonalú lásku.
(8. júna 2015 v 10:48)
1. okrem FB som aj na Google+ a Pintereste :)2. Dokonalú lásku podľa mňa tvoria všetky tie malé nedokonalosti každodenného života, ktoré ovplyvňujú dvoch zaľúbencov. Keby bolo všetko dokonalé časom by sa nám to omrzelo a život by nás začal nudiť nehovoriac o tom, že by sme si nevedeli vážiť tie zriedkavé okamihy "dokonalého" šťastia, ktoré nás v živote stretnú.
(8. júna 2015 v 10:48)
Google+,Youtube a Pokec.Dokonala laska je pocit ked ste milovanou osobou a citite, ze uz viam k stastiu nic nechyba.
(8. júna 2015 v 10:48)
1:google,youtube, 2)dokonalá láska..ak milujete a citite,že vás rovnako milujú...máte pocit,že je to dokonale...,
(8. júna 2015 v 10:48)
1.google 2.dokonala laska ma vyzerat ako rodina .
(8. júna 2015 v 10:48)
1.Google+ 2.Vzájomná úcta, rešpekt,odpúšťanie,tolerancia.
(8. júna 2015 v 10:49)
pinterest, dokonala laska neexistuje, len kompromisy
(8. júna 2015 v 10:49)
Okrem FB - Google+ a Youtube. :) Dokonalá láska? Dokonalý nie je nikto a nič, no dokonalosť je v tom, že sa o ňu snažíme. A preto verím, že dokonalá láska existuje. Ak si dvaja ľudia vážia jeden druhého, ak robia všetko preto, aby bol šťastný ten druhý. Ak sa dokážu porozprávať vždy a o všetkom, ak si bezhranične dôverujú. Ak sa dokážu každý deň prekvapiť a vyčariť si úsmev na tvárach. Ak sa ti z neho/nej zatočí hlava a podlomia kolená aj po niekoľkých rokoch. Ak sa k nemu/nej pritúliš a cítiš, že je to najbezpečnejšie miesto na svete. Ak ťa ten druhý videl aj v najneprijateľnejšej situácii, no stále je s tebou a podporuje ťa. Ak je láska taká veľká a silná, že z nej vznikne nový život... Vidím to u svojich rodičoch a mám z toho veľkú radosť. Svoju dokonalú lásku som ešte nenašla, no verím, že môj princ ku mne už pomaly cvála. Áno, v dnešnom svete sa možno hľadá ťažšie, no nič nie je nemožné... ;-)
(8. júna 2015 v 10:49)
1)Instagram, tumblr, goodreads 2)Dokonalá láska je taká, na ktorej neustále pracujú obaja partneri. Netuším, či tá moja láska je dokonalá, rozhodne sa však snažím, aby bola prinajmenšom tá správna.
(8. júna 2015 v 10:49)
1.ja som len na Fb 2. Celkom dokonalu lasku som nasla v manzelovi, najdokonalejsia je laska k detom!
(8. júna 2015 v 10:51)
1. ja som len na FB. 2. Myslim si, ze dokonala laska je len laska k detom...laska k partnerovi je stale o nejakych kompromisoch :D
(8. júna 2015 v 10:51)
1. youtube 2. no dokonalá láska je jednoducho dokonalá, teda nemá chybu :)
(8. júna 2015 v 10:51)
1. Google+ 2. Dokonalá láska neexistuje, nič na svete nie je dokonalé. Ale dôležitá je tolerancia, a jeden z dvojice musí byť ten čo sa dokáže prispôsobiť, resp. ustúpiť.
(8. júna 2015 v 10:52)
1. Nie som na žiadnej z nich. 2. Verím, že keď ju stretnem tak ju spoznám.
(8. júna 2015 v 10:53)
Myslím si, ze dokonalá láska je, keď sa dvaja ľudia stretnú, tak, že za reálnych okolností by sa to asi nestalo, aj kwby to plánovali celý život.Ja som sa s mojou osudovou láskou presne takto stretla a verte či neverte nebola to zo začiatku veru osudová láska. Ja sim totiž bola na rande s úplne iným mužom, ktorý sa mi vôbec nepáčil, vlastne škaredý nebol, ale tá iskra, ten amorov šíp tam nebol,no a tak som 2h tŕpla nezaujímavým randením, kďe som si všímala na tom mojom potencionálnom frajerovi total všetky chyby, a v duchu som si nadávala, že som radčšej mohla byť kdekoľvek s kamarátmi alebo robiť čokoľvek, čo by som asi nikdy za reálnych okolností ani nerobila, ale v tejto chvíli áno.Tak som to prosím vás teda vydržala a on mi hovorí, že ideme pozrieť jedného kamaráta a tak.No v duchu si hovorím...oooo bože....ďalší trkvas...ďalší stratený čas. No ja som však bojovníčka a vydržím to. Tak bolo asi 22.00h, keď sme prišli pred bytovku toho onoho kamaráta a teda čakáme, asi zrejme na moje schválenie...ako je to u chlapov, že môže byť...či radčšej nie. No, ale ako tak čakáme, bolo.len príjemných októbrových možno 15°C, ja oblečená viac do teplejších klimatických podmienok, ako si on predstavoval, ale tak zaťala som zuby a čakala čo bude. Ľudia, čakala som tam asi 30 min.kým sa uráčilo takému malému, skôr nijakému človiečikovi zliezť dolu...no Onasis to rozhodne nebol a ešte ako som bola premrznutá,tak som si len v duchu nadávala,či mi toto bolo treba.Tak tam teda stojíme a zoznamujeme sa,že kt9 je on a kto som já, že mi predsa len rodičia dali meno a tak...do tváre prd vidím, mestské lampy svietili každá druhá, zrejme šetrili, tak len tak obrysovo som identifikovala neznámu osobu. Konečne po hodine ma potencionálny frajer odviezol domov a pri rozlúčkovom bozku som sa odklonila zo slovami, hej chalan pozri...ja sa k tebe nehodím, urçite si nájdeš inú babu a šla som koooonečne domov do tepla. No na druhý deň sa mi ozval jeho kamarát, kde som stála vonku pred bytovkou, mrzla ako Nasťa v Mrázikovi a že či nepôjdem večer von a tak. No v fuchu di hovorím dva krát do tej istej rieky predsa nevstúpiš, tak som ho odpálkovala so slovami dajakej výhovorky, ktorú si už ani nepamätám.Ale chlapec bol vytrvalý a nástojčivý, tak toľko dní nástojil, že som napokon privolila a odvtedy sme do dnes spolu šťastný a je to tá najsilnejšia a najdokonalejšia láska už 5 krásnych rokov.Takže pre mňa je to to dokonalá láska, keď sa dvaja dopĺňajú natoľko, že už z očí si vedia prečítať na čo ten druhý myslí.I keď v prípade chlapov by niektorý radčšej boli slepý,ak si v nich prečítajú, že by mohli porobiť poriadok....:-)
(8. júna 2015 v 10:55)
1) ja osobne som len na facebooku, nic ine ma ani nelaka 2) dokonala laska? Neviem ci vobec existuje, clovek je od prirody tvor nespokojny a na vsetkom len hlada chyby a s nicim nie je dost spokojny... Svojho manzela lubim nadovsetko na svete ale dokonala laska to asi nie je... Aj svoje deti zboznujem, vlastny zivot by som za ne dala, ale ci je tato laska dokonala.. Najdokonalejsia mi pride laska deti k rodicom - tie nas lubia bez ohladu ci za tu svoju lasku nieco dostanu. Lubia nas tak velmi ako dokazu. A lubit a nic za to nechciet je asi najviac...
(8. júna 2015 v 10:55)
1. Som len na facebboku a zatiaľ to úplne stačí ... 2.Šťastné manželstvo, dokonalá láska, vysnívaný vzťah na celý život. Kto by po tom netúžil? Mnohé sa nad týmto pousmejeme a povieme si, že je to možné iba v románoch od Jenifer Probstovej... Daniele Steelovej a i. Ako to však robia tie páry, ktorým šťastie vydržalo aj päťdesiat rokov? Hoci univerzálny recept na dokonalú lásku neexistuje, predsa fungujú pravidlá, ktorých dodržiavanie môže partnerov k šťastiu aspoň priblížiť a tými su podľa mňa: správny výber partnera, správna komunikácia, vedieť vysloviť svoje potreby, túžby a želania,vedieť odpúšťať a zvládať krízy, byť tolerantným ... A či som našla svoju dokonalú lásku? nie, zatiaľ nie a verí, že raz ju nájdem ...ako sa hovorí: kto hľadá, ten nájde ;) a novinka od Jennifer možno bude inšpiráciou :)
(8. júna 2015 v 10:55)
1, len FB 2, to je 100 % moja bezhraničná láska k mojej dcérke za ktorú by som urobila asi všetko na svete
(8. júna 2015 v 10:57)
1) Kedysi som preferovala azet.sk a ked som si tam nasla manzela, tak potom som sa presunula na facebook, ine konto nemam, teda okrem mailu na centrum.sk. 2) Svoju dokonalu lasku som nasla 15.8.2010 o 15:30 (apropo chvilku sice meskal) nebolo to sice ako u Meg Ryan a Toma Hanksa, ale nasli sme sa cez internet. Ja skeptik na vztahy cez internet, ale ako sa vravi, nikdy nehovor nikdy. Sme spolu 5 rokov, s toho takmer 2 ako manzelia. Zazili sme aj dobre aj zle a nemenila by som, pre mna je dokonaly - moja osudova laska cez internet, bez neho uz neviem zit....
(8. júna 2015 v 10:58)
1) pinterest, google+ 2) dokonalá láska je taká, s ktorou si dokonale rozumiete, viete sa o všetkom porozprávať, podporujete sa. Možno spolu nemáte všetko, ale spolu vám nič nechýba.
(8. júna 2015 v 11:00)
Dokonala laska je jednoducho dozivotna plna porozumenia aj ked s hadkami a niekedy slzami ale laska nehnevana nieje milovana
(8. júna 2015 v 11:02)
1) som na Pintereste, You Tube, G+ aj Instagrame 2) Dokonalá láska je, keď vydržíme spolu v dobrom aj v zlom, keď sa milujeme aj so svojimi nedostatkami, keď sa na mňa pozrie "tým" pohľadom, si pre mňa jediná, dokonalá, aj keď sa hneváš, láska. Áno našla som ho, dokonalú lásku a budem sa modliť, aby sme dostali čo najviac času na tejto zemi a zažili spolu všetko krásne, čo život ponúka...
(8. júna 2015 v 11:02)
1)pouzivam len facebook a uple mi to staci 2)dokonala laska by mala byt hlavne o porozumeni,tolerancii...ak si jeden druheho vazi....
(8. júna 2015 v 11:03)
iba na facebooku a dokonalá láska je pre mňa láska k môjmu synčekovi
(8. júna 2015 v 11:04)
socialna siet c. 1 je u mna facebook, google+, a potom chodievam na pokec, sem tam twitter...a dokonala laska? pre mna ta ktoru mam, s ktorou mi nerobi problem zabavit sa ale aj plakat, tancovat, bozkavat sa a blaznit ako male deti ale zaroven s dospelackou vaznostou riesit problemy, k dokonalej laske patria radosti aj starosti, verim ze som taku nasla :)
(8. júna 2015 v 11:05)
1. len FB 2. Dokonalá láska neexistuje :)
(8. júna 2015 v 11:05)
1. Google + 2. Youtube 3. Twitter. Dokonalá láska by mala byť medzi dvoma osobami ktoré vedia jeden druhého rozosmiať či podpichnúť. Navzájom sa podporujú a ochraňujú.Sú to tie drobnosti ako úsmev, bozk, objatie ktoré dotvárajú lásku k dokonalosti.
(8. júna 2015 v 11:08)
pinterest, pokec, google, youtube .... dokonalá láska je len láska matky k deťom
(8. júna 2015 v 11:09)
google + facebook .... dokonalá láska neexistuje
(8. júna 2015 v 11:09)
1- iba na fcb...to mi úplne stačí(-: 2- dokonalá láska je ak V niekom máte oporu. Ak je Vám ťažko stále vás povzbudí. Ja mám takého partnera V svojom manželovi. Dúfam že aj on vo mne(-:
(8. júna 2015 v 11:11)
1. Google+, Youtube, Twitter. 2. DOkonalá láska vo všeobecnosti neexistuje, lebo každý má inú predstavu ako má existovať a stanovuje si iné požiadavky, ktoré chce od toho druhého. No podľa mňa je dokonalá láska taká, kedy ma ten druhý podporuje, rešpektuje, verí mi a venuje mi dostatok svojho času. Dokonalú lásku som zatiaľ nenašla, ale verím, že sa raz určite objaví.
(8. júna 2015 v 11:12)
1) Google+, neresť, 2)dokonalá láska je taká, ktorá je cistá,bezhranicna a opatovana :-)
(8. júna 2015 v 11:12)
len FB, dokonalá láska k svojím deťom
(8. júna 2015 v 11:13)
1. Som na všetkých sieťach,ale pravidelne navštevujem iba pár z nich,stálice sú pinterest,YouTube,Facebook 2. Dokonalá láska je láska za ktorú sa oplatí zabojovať,ktorá vás robí šťastným,napĺňa vás a robí vsetko krajším.
(8. júna 2015 v 11:13)
1. len na FB 2. Dokonalá láska pre mňa je láska bez slov, keď si dvaja rozumejú len pomocou pohľadov. Je to láska, čo nehľadí na seba, keď ten druhý žije a dýcha za a pre teba. Nie je vypočítavá, či sebecká, len málo takých vzťahov nájdeme dneska. Je to láska plná objatí, dotykov a nežných slov, je to dokonalá súhra partnerov. Je to láska, kde ten druhý je pre Vás oporou, nezráža Vás na kolená a má pre Vás mnoho pekných slov. Je to láska, kde sa tešíte dvaja zo seba, žiadne materiálne zbytočnosti vám netreba. Viete sa odviazať, či vyblázniť, len tak sa chytiť za ruky a niekam spolu vyraziť. Je to láska, keď myslíte jeden na druhého a nedokážete si predstaviť žiť samá bez neho :D
(8. júna 2015 v 11:13)
1 - ja som iba na fb a to mi uplne staci 2 - dokonala laska? presne taka ako ta moja, ako ta osoba, ktoru mam doma ;)
(8. júna 2015 v 11:13)
1- nie som na ziadnej inej sieti 2- dokonalu lasku prezivam uz jedenast rokov, odkedy sim stretla mojho muza. Dokonala laska podla mna je ked si navzajom veria a vedia najst kompromisy pri nezhodach.
(8. júna 2015 v 11:16)
1. okrem FB som na Google +, Pinterest, 2- dokonalá láska?.... Stále na ňu čakám
(8. júna 2015 v 11:16)
1) FB 2) dokonalá láska je nesebecká, nezištná, vždy ochotná a obetavá
(8. júna 2015 v 11:16)
1. Som len na facebooku 2.V láske neplatia žiadne pravidlá. Snažiť sa svoje city ovládnuť? K čomu to všetko? Nakoniec rozhodne srdce, a nám nezostáva nič iné, než ho vypočuť.Na ceste k ozajstnej láske ležia tri veľké balvany, ktorými sú sebaláska, ješitnosť a žiarlivosť. Kým ich neodvalíš stranou, nedostaneš sa dopredu...Tento citát si pamatám z jednej knihy, ktorú som čítala už dávnejšie .. Keď nájdem milujúcu osobu, potom zistím, čo znamená dokonalá láska...
(8. júna 2015 v 11:17)
1.google +,youtube,facebook 2.dokonalá láska podľa mňa neexistuje,ale pre mňa je najkrajšia láska k môjmu priateľovi a potom čistá láska k zvieratám,najmä mačkám :-*
(8. júna 2015 v 11:18)
1. Som iba na FB :P 2. Dokonalá láska je podľa mňa medzi mojimi rodičmi. Majú úžasný vzťah :) Aj ja by som raz chcela byť taká šťastná ako oni a zažiť život ako z rozprávky..
(8. júna 2015 v 11:18)
YouTube, dokonalá láska? Taká kde sa ani jeden zápas partnerov sa nepretvaruje,kde si môžu navzájom veriť a tolerujú sa.
(8. júna 2015 v 11:19)
1 pokec 2 dokonala laska neexistuje ... V kazdej laske su chyby a problemy no prave ich akceptovanie a prekonavanie ich robi dokonalou
(8. júna 2015 v 11:19)
Google+ a youtube. Dokonalá láska je tá ktorá vydrží do smrti, keď si na staré kolená poviete, prežil som krásny život s tým správnym človekom.
(8. júna 2015 v 11:20)
Okrem fcb som na google+ a youtube. Aj to uz je na mna privela :) A laska? Laska je v mojich ociach dokonala uz len tym, ze je - k sebe samemu, k rodicom, detom, partnerovi, svojmu psovi, kniham... vdaka tomu, ze milujeme, sme lepsimi ludmi. Od partnerskej lasky sa snazim nemat ziadne ocakavania. Nechcem ju okliestovat pravidlami a predstavami...aby mohla mat kridla :) Preto cakam buducnost s doverou - ked nastane ten spravny cas, tak ona pride. (to znamena, ze ON este neprisiel - ak to prave teraz citas, prestan sa suchtat, uz nemam osemnast :))
(8. júna 2015 v 11:20)
Na viacerych ale vyhráva iba facebook
(8. júna 2015 v 11:21)
Je dobre stretnúť človeka,ktorý Vás pochopí,má rád ,vo všetkom je ústretový.
(8. júna 2015 v 11:21)
1. Používam najviac Facebook, potom Linkedin a Youtube. 2. Dokonalá láska je pre mňa môj partner, s ktorým sme spolu od 16 rokov už takmer 10 rokov :-) Síce to nie je vždy dokonalé a ideálne, ale je to moja veľká opora, podpora a najlepší priateľ.
(8. júna 2015 v 11:21)
1. okrem Facebooku mám účet aj na Googli, YouTube, 2. dokonalá láska podľa mňa existuje, tú svoju som ešte nenašla, ale myslím si, že vznikne a trvá vtedy, ak sa dvaja úplne kompatibilní ľudia stretnú a vedia spoločne odolávať akýmkoľvek prekážkam a nástrahám, ktoré im život ponúka :-)
(8. júna 2015 v 11:24)
1. Google+, youtube. 2. dokonalu lasku som zatial nenasiel a pochybujem ze by taka existovala, mne staci prava a uprimna laska, ktoru som zatial tiez este stale nenasiel.
(8. júna 2015 v 11:26)
1. Facebook a azet (ale len na mail). 2. dokonalá láska? ak sa to týka muža a ženy tak iba vo filmoch a knihách. v skutočnosti neexistuje. jediná skutočná dokonalá láska môže podľa mňa byť iba medzi matkou a dieťaťom.
(8. júna 2015 v 11:27)
1/iba FB 2/ Dokonalu lasku mam doma!!! Tento rok oslavime uz 21.vyrocie. Dokonala laska je iba vtedy,ked prekona uplne vsetko, aj to zle a zostane...a som stastna,ze som ju nasla!
(8. júna 2015 v 11:30)
1. Okrem Facebook-u mám účet na Gmail, Azet, Youtube 2. Dokonalá láska je porozumenie, vzájomné súžitie, občasné hádky a výmeny názorov, následné zmierenie a dôvera
(8. júna 2015 v 11:32)
1. Len FB 2. Dokonalost ako taka neexistuje, ani v laske. Kazdy ma chyby, no prave tie ho robia vynimocnym a jedinecnym pre lasku toho druheho.
(8. júna 2015 v 11:32)
1; som iba na FB 2; dokonalá láska je pre každého niečo iné. Pre mňa je to vťah, kde si vedia odpúšťať, ale snažia sa neubližovať si...kde aj po rokoch si dvaja majú čo povedať, ale vedia spolu aj príjemne mlčať..a hlav ne pri najmenšom probléme sa nerozchádzajú, ale ho spolu riešia...
(8. júna 2015 v 11:32)
1.google 2.dokonalá:) keď sa dve nedokonalé duše spoja v jednu dokonalú, ktorá všetko prekoná :)
(8. júna 2015 v 11:35)
1/Som len na FB. Iná sociálna sieť ma vôbec neláka :-) 2/ Za dokonalú lásku môžem určite označiť materinskú lásku k dieťaťu. A medzi mužom a ženou? To Vám napíšem, keď ju stretnem :-)
(8. júna 2015 v 11:37)
1. Facebook a účet ma na centrume. 2. Je veľa foriem lásky a veľa typov milujúcich. Dokonalá láska medzi priateľmi existuje, len treba stretnúť toho pravého.Naj láska je podľa mna lásky matky k dieťatu. Matka vždy dieťatu odpustí a vždy ho bude milovať. Ako hovorí Pápež Benedikt XVI. že láska zahrňuje vieru, bez ktorej sa stáva svojmocným činom, sama sa ruší a stáva sa sebaospravedlnením: Viera a láska sa vzájomne podmieňujú a vyžadujú. V princípe lásky je ďalej prítomný princíp nádeje, ktorá prekračuje okamih i jeho ojedinelosť a hľadá celok. Nosným stĺpami kresťanstva podľa Pavla je viera, nádej, láska, najväčšia z nich je láska.
(8. júna 2015 v 11:39)
1. YouTube 2. Dokonalá láska, tú mám so svojimi dvomi chlapmi - s manželom, ktorého nekonečne milujem, ktorý je mojou oporou a spriaznenou dušou a synčekom, ktorý je naše všetko, naše šťastie, naša láska najväčšia :).
(8. júna 2015 v 11:39)
Ked sa stretnu protiklady ktore sa pritahuju a nakoniec zistia ze sa k sebe dokonale hodia.
(8. júna 2015 v 11:40)
okrem Facebooku mám účet na gmail a youtube, predtým som mala aj twitter
(8. júna 2015 v 11:40)
1) som len na FB 2) pre mna je to moj manzel a deti
(8. júna 2015 v 11:41)
1.facebook, google+, pinterest :-) 2.dokonalá je tá ktorá vydrží v dobrom aj zlom -:-)
(8. júna 2015 v 11:44)
1. Iba na fb 2. Nezištna láska medzi ľuďmi,medzi rodinou, priateľmi alebo aj medzi mužmi a ženami. Prejavujúca sa v nepatrnych pohľadoch,usmeve či postoji tela.
(8. júna 2015 v 11:44)
1.youtube 2.neexistuje
(8. júna 2015 v 11:45)
1.facebok,google,2.ked sa protiklady pritahuju a nakoniec k sebe dokonale zapadnu a najdu harmoniu.
(8. júna 2015 v 11:46)
Som na twiteri ale velmi casto tam nechodim.Dokonala laska? Uf tak stale ju hladam a je to dokonalou laskou podla mna je clovek na koho sa mozte opriet konu sa zdoverit ten kto je vas najlepsi priatel a niekto na koho sa tesite ked pridete domov.
(8. júna 2015 v 11:47)
1. Facebook. Google+; 2. Dokonalu lasku uz mam :-) treba sa spolu smiat, doverovat si navzajom a podporovat sa :-)
(8. júna 2015 v 11:48)
1. okrem FB som na youtube a google. 2. pre každého znamená dokonalá láska niečo iné, ale ja si myslím, že tá najdokonalejšia je láska medzi rodičom a dieťaťom :-)
(8. júna 2015 v 11:48)
1.youtube,2.dokonala laska je ked ma ma niekto rad aj s mojimi chybami a zatial som ju nenasla
(8. júna 2015 v 11:50)
1.Youtube.2. Dokonala laska je milovat sa aj s chybami, smiat sa, blazdnit, doverovat si a byt si verní
(8. júna 2015 v 11:50)
1) youtube 2)dokonalá láska = to sú maličkosti, a tolerancia
(8. júna 2015 v 11:52)
1) Google+, YouTube, twitter. 2) Dokonalou láskou je pre mňa láska matky k jej dieťaťu. Je to čistá, nezištná, bezvýhradná a nekonečná láska. Pokiaľ ide o partnerskú lásku, partneri si musia vzájomne sadnúť. Nie je možné nájsť dokonalého človeka, s ktorým vytvoríte dokonalý vzťah. Ale je možné nájsť človeka, s ktorým sa skvele dopĺňate a navzájom svoje nedostatky vyvažujete. V zdravom vzťahu sa partneri učia umeniu robenia zdravých kompromisov a vzájomne sa jeden druhého rešpektujú, podporujú a rozvíjajú ako osobnosti bez toho, aby sa jeden druhého snažili zmeniť na svoj obraz. Ak sa tieto aspekty stretnú, potom možno podľa môjho názoru hovoriť o dokonalej partnerskej láske.
(8. júna 2015 v 11:53)
1. Youtube, FB, Google+, 2. Dokonalá láska je tá keď jeden pre druhého dokáže spraviť a obetovať všetko a nič za to nežiada
(8. júna 2015 v 11:53)
1.Twiter, Youtube, 2. Dokonala laska je ked ta ma chlap rad aj nenamalovanu, strapatu a vteplakoch :) a ked ta miluje aj s tvojimi zlozvykmi a chybami. No a vernosť a dôvera je samozrejma tiež zmysel pre humor musi byt. :) ci som ju uz nasla? asi hej ale zaroven som ju uz stratila..
(8. júna 2015 v 11:54)
1.) Google+ 2.) súznenie dvoch duší...
(8. júna 2015 v 11:55)
Youtube a co sa tyka dokonalej lasky... ani neviem.. zmysel pre humor, vernost a dovera to musi byt!
(8. júna 2015 v 11:56)
1. Google 2. Dokonalú lásku si predstavujem ako vzťah dvoch ľudí založený na priateľstve. Nie je nič lepšie ako mať najlepšieho kamaráta a zároveň lásku v jednom
(8. júna 2015 v 11:56)
1.ešte mam gmail,pokec 2.dokonalu lasku som nasla pred piatimi rokmi a už 2 a pol roka mame tu najdokonalejšiu lasku medzi nami :-)
(8. júna 2015 v 11:57)
1.okrem FB iba Google+ ale tam skoro vobec nechodim 2.dokonala laska je podla mna respektovanie toho druheho a absobutna dovera voci druhemu
(8. júna 2015 v 11:57)
1.Twiter, 2. dokonala laska-vernost,dovera,milovat na partnerovi aj jeho chyby
(8. júna 2015 v 11:57)
Google, 2, Prekonať spolu dobré aj zlé
(8. júna 2015 v 11:58)
1.Youtube,2.laska,dovera,vernost
(8. júna 2015 v 11:58)
Som na Google+, tym padom aj na YouTube, ale vyuzivam najma FB. Dokonalu lasku si predstavujem ako suhru dusi - dvoch ludi, ktori vedia ako sa ten druhy citi len z vyrazu tvare..dvoch ludi, ktori sa mozu o seba opriet v akejkolvek situacii..dvoch ludi, ktori si bezvyhradne doveruju...dvoch ludi, ktori sa dokonale sa poznaju a nedaju na seba dopustit. Zazila som ju, ale mojou chybou som si ju nechala ujst a doteraz to lutujem..
(8. júna 2015 v 11:59)
len na FB, láska-vernosť, úprimnosť, romantika
(8. júna 2015 v 12:00)
dvom sa lepšié krača životom ked je laska
(8. júna 2015 v 12:14)
Google,"dokonalu lásku" chcem zazit,len o nej citam...
(8. júna 2015 v 12:17)
Facebook a you tube a dokonalá láska je môj vzťah už s manželom ktorý trvá 18 rokov
(8. júna 2015 v 13:34)
Facebook Dokonalá láska je podľa mňa,ked sa dvaja ludia ľúbia,vedia sa podporiť,vedia urobiť kompromisy,tolerovať si navzájom chyby a odpustiť si,vedia sa spolu smiať a naopak stáť jeden ,druhému po boku aj v ťažkých situáciách.
(8. júna 2015 v 14:03)
Facebook a Google + Dokonala Laska je ked som obaja vazia jeden druhého, sú si vedomi, ze ta ich vzájomná laska nie je samozrejmost, je to dovera, vernosť, porozumenie, vasen, nežnosť... Jednoducho všetky krásne city a hlavné je na o tom, ze stoja pri sebe nech si dejepis čokoľvek.
(8. júna 2015 v 14:10)
Skype YouTube pokec Dokonalá láska je tá keď poznáš chyby toho druhého A napriek tomu ho miluješ A ceníš si ho A aj keď sú občas chvíľE keď by si sa na to najradšej vykašlal tak ideš ďalej lebo to stojí za to.
(8. júna 2015 v 15:34)
Dokonalá láska, to je keď žena a muž si stále dokazuju svoju lásku, všetkými rôznymi spôsobmi,.... Nevydržia ani minútu bez seba <3 najvzajom sa doplňajú,sú si verný
(8. júna 2015 v 16:40)
1. Som iba na Facebooku 2. dokonala laska je moj manzel... nie je uplne dokonaly ma svoje chyby ale vzdy sa dokazeme dohodnut a aj on toleruje moje chyby velmi ho lubim <3
(9. júna 2015 v 7:50)
1 google+ 2 láska je krásna hlavne preto že je nedokonalá ;)
(9. júna 2015 v 9:09)
dokonala laska je suhra porozumenia, emocii, tolerancie, zdraveho obdivu ale aj kompromisu.
(9. júna 2015 v 10:47)
1. Som iba na FB 2. Dokonalá láska neexistuje, sú to práve jej nedostatky,ktoré ju robia dokonalou.
(9. júna 2015 v 20:56)
Google, skype :) ...Dokonalú lásku vidím v človeku, na ktorého sa môžem kedykoľvek spoľahnúť, je to človek, ktorý pri mne bude stáť za každých okolností a je to človek, pri ktorom sa budem cítiť sama sebou. Človek, pred ktorým sa nemusím báť ukázať svoju pravú tvár. Bohužiaľ svoju dokonalú lásku ešte len hľadám :)
(9. októbra 2017 v 13:46)
1)