bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.sk3 Milanove otázky...pre Mariána Gáboríka

Kniha o Mariánovi Gáboríkovi je už v Amerike. A sám Marián sa na niektorých fotkách bavil, pretože ich videl po prvý raz v živote. 32-ročný špičkový hokejový útočník Los Angeles si cez víkend našiel čas, aby si prelistoval knihu o sebe samom a odpovedal aj na naše tri otázky.

Kniha Marián Gáborík odkrýva život hviezdy profesionálneho športu, radostné i smutné obdobia, s jeho vrcholmi i pádmi. Nahliadnete  aj do zákulisia obrovskej šou nazývanej NHL.

Prečítajte si úryvky v článku Žijúca legenda Marián Gáborík.

Marián Gáborík a Marián Hossa kniha

3 MILANOVE OTÁZKY...pre MARIÁNA GÁBORÍKA

3 Milanove otázky1.Marián, ktoré pasáže, časti, kapitoly z knihy o vás sa vám páčili:-) Pri ktorých ste cítili väčšie emócie, možno zimomriavky?
MARIÁN GÁBORÍK
: Je zvláštne čítať o sebe, ale myslím, že aj čitateľom sa to zapáči a obľúbia si túto knihu, ktorá je otcovým dielom. Silné emócie som mal najmä pri kapitole o bratovi a mne (4.kapitola Zázrak dvoch duší a jednej matky o súrodeneckej spriaznenosti, vzoroch...keď Braňo mal byť tou hviezdou, vkladali doň veľké nádeje, no on jedného dňa oznámil „Končím s hokejom!“, pozn. red). Zimomriavky mi nabehli zasa pri čítaní okamihov, ako sme získali Stanley Cup, ako to videl otec svojimi očami.
kniha Marián Gáborík bux.sk2. Vedia vaši spoluhráči z LAK o knihe? Ukázali ste im ju už?
MARIÁN GÁBORÍK
: Nejako som sa s tým ešte nechválil. Ukážem im ju, keď ju vezmem do lietadla na trip. A prečítam si ju v origináli (podľa našich informácií je veľká šanca, že knihu Marián Gáborík preložia do angličtiny, už prebiehajú rokovania).
Knihu si už prezrel ako prvý Marián Hossa, cez víkend pred vzájomným zápasom. Zalistoval si v knihe, našiel tam viacero zaujímavých fotografií, dokonca aj jeho, ktoré nikdy predtým nevidel a na niektorých sa dalo pekne zasmiať:-)
3. Kniha je veľkou inšpiráciou aj pre rodičov a deti, ktoré chcú športovať – že sa dá veľa dosiahnuť, ak je človek trpezlivý, dôsledný, poctivý. Čo je najdôležitejšie, aby sa z mladých hráčov stali profíci, hviezdy, aby dosiahli úspech ako vy?
MARIÁN GÁBORÍK
: Predovšetkým láska k danému športu, v mojom prípade k hokeju. A ctižiadostivosť. Tiež treba na sebe tvrdo pracovať a zostať pri zemi! To mi vždy vravievala mama. A stále mi to vraví:-) Jednoducho, musíte mať správnu dávku sebavedomia. Ani príliš, ale ani málo.

Objednajte si knihu Marián Gáborík.
Kupit bux.sk

Pozrite si VIDEO z krstu knihy Marián Gáborík:

Milan Buno, 2.12.2014; foto Ikar, cas.sk

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(20. marca 2019 v 15:19)
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/