bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skBlesková súťaž o FRESH diet!

Možno ste si mnohí dali novoročné predsavzatie, že budete zdravšie žiť, správne sa stravovať, takže dnešná Bleskovka vám príde vhod:-) Práve vychádza novinka FRESH diet, ktorá neuznáva prísny režim starých diét, ani počítanie kalórií, ale ide o zdravé chudnutie s jednoduchými pravidlami. Jej autorkou je Katarína Skybová, ktorá založila Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment a jeden z vás môže mať túto knihu už o hodinku.  

Fresh dietFRESH diet je kniha založená na skúsenostiach tisícok žien, ktorým pomohla nájsť cestu k zdravému stravovaniu a štíhlosti. „FRESH diet sa úspech diéty máte vo svojich rukáchvyvíjala počas dvadsaťročnej spolupráce so ženami, ktoré chceli zmeniť svoju postavu, životný štýl, či svoj život celkovo k lepšiemu," vysvetľuje autorka Katarína Skybová. Potraviny delí  do troch kategórií, a to na aktivátory, stabilizátory a inhibítory. Aktivátory podporujú chudnutie, a tie je vhodné počas diéty preferovať. Stabilizátory línii neublížia, ale neposunú ani bližšie k cieľu schudnúť a inhibítorom je lepšie sa počas diéty vyhnúť.

Kniha FRESH diet ponúka aj kompletný jedálniček na štrnásť dní a 55 chutných a nenáročných receptov, vďaka ktorým sa naučíte zdravo pripravovať výborné diétne jedlá. Základom sú tri jednoduché zásady a berie ohľad  na to, či je náš deň náročný a plný stresu, príjemný a pokojný, alebo netradičný, mimo domova. "Z našej praxe vieme, ako sú recepty dôležité. Slúžia ako odrazový mostík, ktorý pomáha zásady zdravého varenia dostať tak povediac ´do krvi´,“ dodáva Katarína Skybová.

Súčasťou knihy je skvelá pomôcka pre začiatok diéty – farebný  plagát Rozdelenie potravín podľa FRESH diet.

BLESKOVÁ SÚŤAŽ o novinku FRESH diet.
Zaujímajú nás ako zvyčajne dve veci – aký dňom sa začína Ukážka stránok (5 tipov na raňajky) a tiež sme zvedaví, či ste si dali nejaké predsavzatie ohľadom kníh, čítania alebo dokonca písaniaJJednému z vás pošleme novinku FRESH diet od Kataríny Skybovej. Máte na to celú hodinu (súťaž prebieha 9.1. v čase 10:00 - 11:00. 

Poznámka: Účasťou v Bleskovej súťaži súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách online obchodu Bux.sk v súlade so zákonom č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ponukové e-maily vám budú zasielané maximálne štyrikrát mesačne a v pätičke každého e-mailu bude krátky návod na odhlásenie odberu.

čo jesť a čo nie

VÍŤAZ BLESKOVEJ SÚŤAŽE

Ďakujeme za všetky odpovede – prvá bola jasná, v ukážke išlo o Náročný pracovný deň. No a vaše predsavzatia? Držíme vám palce, nech sa vám do rúk dostanú skvelé knihy, nádherné príbehy...jednoducho čítanie, ktoré poteší, naladí, prípadne niečo naučí.

Novinku FRESH diet sme sa rozhodli poslať Zuzane Husovskej, ktorá na Vianoce dostala dokonca čítačku (Zuzka, na www.ibux.sk je vyše 2600 e-kníh – skvelý výber a dobré ceny:-)) a tiež začala písať knižku pre deti. Veľa šťastia, blahoželáme a tešte sa na ďalšie naše súťaže.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(9. januára 2012 v 10:08)
Narocny den\Den kedy chuti...predsavzatie ohladom knih som si nemusela davat,lebo knihy citavam kazdodenne :)
(9. januára 2012 v 10:09)
1. Náročný pracovný deň 2. Predsavzatie som si dala, že budem menej sledovať TV a viac čítať knihy a samozrejme, že už konečne začnem aj písať knihu na ktorú sa chystám asi rok :)
(9. januára 2012 v 10:10)
1.náročný pracovný deň 2. žiadne predsavzatia si nedávam
(9. januára 2012 v 10:11)
Zacina sa narocnym dnom, a predsavzatie ako kazdy rok, precitat ich co najviac a hlavne vyuzivat naplno moj vianocny darcek ebook reader :))
(9. januára 2012 v 10:13)
Ukážka stránok sa začína náročným pracovným dňom / dňom keď chutí, predsavzatie ohľadne kníh som si nedávala, keďže rada čítam, tak čítam hlavne to čo sa mi páči, čo ma zabaví, prípadne mám tip od kámošky a hlavne vtedy čítam, keď chcem vypnúť, najradšej večer, keď už deti spia a mám kľud. Od Ježiška som dostala dve knižky, na meniny tiež, takže mám čo čítať. Táto knižka ma zaujala, keby sa podarila vyhrať bolo by to super, zhodiť pár kíl potrebujem, niekde nakopnúť a začať musím ;-), a plesová sezóna už začala ...
(9. januára 2012 v 10:13)
náročný pracovný deň - dala som si predsavzatie, že budem čítať viac náučnej literatúry ako beletrie
(9. januára 2012 v 10:13)
1:náročný pracovnýdeň 2:Čítam rád, tak čo na tom budem meniť..
(9. januára 2012 v 10:13)
Ukážka sa začína náročným pracovným dňom...Predsavzatie som si ohľadom kníh nedal žiadne, pretože čítam dosť kníh, možno tak začať čítať trošku viac skriptá do školy :)
(9. januára 2012 v 10:14)
-ukážka stránok sa začína pracovným dňom - mojim cielom je docitat 3 rozcitane knihy a precitat vsetky kupene... mam na to este 51 tyzdnov :)
(9. januára 2012 v 10:15)
1. Náročný pracovný deň 2. Predsavzatie som si dala, že si nájdem na knihy viac času, nielen cez dovolenku...
(9. januára 2012 v 10:15)
Dobrý deň, ukážka začína Náročným pracovným dňom. predsavzatia si rozhodne nedávam, ale keďže mám požičané dve pentalógie a na vianoce (+narodeniny v ten istý deŇ :) ) som dostala 5 kníh, tak tento rok ich rozhodne chcem prečítať :)
(9. januára 2012 v 10:15)
1. náročný pracovný deň 2. predsavzatie som si dala, že si prečítam knihy, ktoré mám už dlhšie doma
(9. januára 2012 v 10:15)
narocny pracovny den/den, ked chuti. V minulom roku som si viac knih kupil, a len zlomok z nich precital, takze moje predsavzatie pre tento rok je precitat aspon niektore z knih, ktore som si minuly rok kupil (idealne by bolo precitat vsetky) a kupovat si len take knihy, o ktorych viem, ze ich urcite precitam.
(9. januára 2012 v 10:15)
1. Náročný pracovný deň 2. Predsavzatie som si dala, že budem viac čítať- aspon pred spaním, ked už cez deň neni čas.
(9. januára 2012 v 10:15)
1. Náročný pracovný deň 2. Dala som si predsavzatie, že konečne hodím svoj vymyslený príbeh na papier v podobe poviedky či knihy :))
(9. januára 2012 v 10:15)
1.začína sa dňom - Narocny den\Den kedy chuti, je to náročný deň, takže tam treba hlavne aktivátory 2.predsavzatie ohľadom kníh - čítam koľko s alen dá, takže tam už viacej zmeniť nemôžem,takže to mám predsavzatie z inej oblasti - zaobstarať si konečne zopár kníh o zdravom životnom štýle, dietach, naštudovať a konečne urobiť niečo s mojim strašným stravovaním a celkovo fungovaním, potrebujem nutne zmenu :)
(9. januára 2012 v 10:16)
zacina narocnym pracovnym dnom predsavzatie som si nedal ziadne, lebo by som od toho aj tak utiekol, ale ak ma nejaka kniha oslovi, precitam si ju aj bez toho, aby som si k tomu musel davat predsavzatie
(9. januára 2012 v 10:17)
1) Ukážka začína náročným pracovným dňom 2)Čítam vždy a všade kde sa to len dá. Písať sa neodvažujem..
(9. januára 2012 v 10:18)
1. náročný pracovný deň 2. keďže som nezamestnaná, tak som si povedala, že si knihy nebudem kupovať :(, ale namiesto toho som sa už stihla prihlásiť do knižnice a požičiavam si ich.
(9. januára 2012 v 10:18)
Ukážka stránok sa začína náročným pracovným dňom. Predsavzatie ohľadom kníh? Ani nie, ja čítam stále, deň bez knihy by nebol dobrým dňom :), ale kámoška si dala predsavzatie, že mesačne prečíta aspoň jednu knihu, tak som jej požičala rovno tri! Kniha Fresh diet ma zaujala, bolo by fajn ju vyhrať a pomocou nej zhodiť pár kíl... Tak si držím palce :).
(9. januára 2012 v 10:19)
1:náročný pracovný deň 2:Čítam rada, len mám málo času :-)
(9. januára 2012 v 10:19)
1. Náročný deň/Deň, keď chutí 2. Predsavzatie som si nedala žiadne, pretože mám sklon predsavzatia porušovať, tak som to neriskla :) K čítaniu kníh sa nútiť nemusím, takže verím, že aj bez novoročného záväzku každý deň aspoň na chvíľku siahnem po dobrej knihe :)
(9. januára 2012 v 10:21)
1, Náročný prac deň 2, Keď vyhrám knihu začnem čítať.
(9. januára 2012 v 10:21)
Dnes ráno som si povedala, že konečne je po sviatkoch:) Už dlho som sa tak do práce netešila ako dnes. Koniec prejedaniu, pud sebazaprenia musím naštartovať vo svojej hlave, dúfam, že sa mi podarí zrealizovať prečítané riadky v knihách o zdravej výžive, diétach, pretože dnes som sa prvýkrát snažila vyhýbať zrkadlu, a že vraj kríza:) Obžerstvo je hriech boží!!! Ale zas neodolám a do svojej knižnice určite zaradím titul FRESH diet.
(9. januára 2012 v 10:23)
1. Náročný pracovný deň/ Deň, keď chutí 2. Nedávam si žiadne predsavzatie lebo viem, ze ich aj tak nesplním. Čo sa týka čítania kníh - rada čítam ale odkedy pracujem a mám dva deti tak to čítanie je oveľa menej. Teraz najmä čítame s dcérkou Šlabikár a so synčekom rozprávky. Ale príde určite obdobie kedy budem mať čas si sadnúť a čítať to čo ma baví.
(9. januára 2012 v 10:23)
Ukážka sa začína Náročným pracovným dňom. Predsavzatia si nedávam už nejaký ten rok, pretože ich aj tak nikdy nedodržím. Ale musím povedať, že koniec minulého roka bol pre mňa návratom ku knihám. Posledné roky som čítavala viac-menej sporadicky, možno jednu knihu za rok. A teraz mám nakúpených nejakých 7-8 kníh, z čoho dve už mám prečítané, ďalšie dve rozčítané a verím, že do konca tohto roka pribudnú ďalšie a ďalšie.. :)
(9. januára 2012 v 10:24)
1. Náročný pracovný deň 2. Predsavzatie som si dala, chcem citat mudre knihy a mudro a zdravo sa stravovat a viest aj moju rodinu k tomu, aby sme jedli zdravo a mudro :-)
(9. januára 2012 v 10:24)
1, Náročný prac deň 2, čo sa týka predsavzatia čítania kníh tak to som si nedávala. Rada čítam akurát si knihy budem vyberať a nečítať nejaké braky lebo mám takú vlastnosť, že ked začnem čítať aj zlú knihu tak ju už chcem aj dočítať a niekedy to je teda aj dosť trápenie dočítať niečo čo ma nebaví.
(9. januára 2012 v 10:25)
1. Náročný pracovný deň 2. s písaním je to horšie ale knihy čítam rád
(9. januára 2012 v 10:26)
1. Náročný pracovný deň, 2. predsavzatia si nikdy nedávam lebo ich nie som schopná dodržať, ale keď sa jedná o knihy akurát mám jednu rozčítanú a druhá z Vianoc čaká kým ju začnem čítať :D
(9. januára 2012 v 10:30)
1. Náročný pracovný deň/ Deň, keď chutí 2. Predsavzatie som si tento rok nedal žiadne. Rád čítam knihy ale zameriavam sa skôr na knihy technické, kuchárske, dobrodružné ...
(9. januára 2012 v 10:30)
náročný pracovný deň a čo sa týka predsavzatí-zdravo sa stravovať a relaxovať pri dobrej knihe
(9. januára 2012 v 10:32)
1. Dňom náročným na dostatok energie a sústredenia. 2. 25 prečítaných kníh...
(9. januára 2012 v 10:32)
ukážka sa začína náročným pracovným dňom. Predsavzatia na knihy som si nedala, lebo rada čítam a čítam vždy, keď sa dá :)
(9. januára 2012 v 10:33)
1.Naročny pracovny den.2.Neviem, či je to predsavzatie, ale určite by som chcela prečitat viac knih ako v minulom roku, ale kedže mam troch synov, tak je toho času trochu menej. A určite viac čitat s detmi :-)
(9. januára 2012 v 10:35)
Náročný pracovný deň; nedávam si žiadne záväzky
(9. januára 2012 v 10:37)
1. Náročný pracovný deň. 2. V mladosti ma do čítania museli nútiť. Moje predsavzatie je aby som svoje deti nenútil čítať.
(9. januára 2012 v 10:37)
Náročný pracovný deň/Deň, keď chutí, ... predsavzatie sice ziadne - velmi rychlo vzdy na ne zabudnem a porusim ich, ale zacala som citat knizky od Remarque-a, tak by som chcela do konca tohto roka precitat vsetky ktore napisal.
(9. januára 2012 v 10:39)
1. Náročný pracovný deň. 2. Čítam veľa, na vianoce som dostala čítačku a už som si kúpila aj svoju prvú eknihu na HappyEnd4.me :-) Ak by tam mali túto knihu ako eknihu, tak si ju hneď kúpim!!Ale zacala som aj písat svoju prvú knihu o deťoch.
(9. januára 2012 v 10:46)
1. Náročný pracovný deň 2. Predsavzatie nefunguju, proste si zoberiem knihu a citam...teraz mam sice malo casu na citanie,ale pomalicky sa mi zberaju knihy, ktore budem citat, ked toto blaznive obdobie skonci
(9. januára 2012 v 10:48)
Náročný pracovný deň Nedávam si žiadne predsavzatia ani čo sa kníh týka. Čítam, keď mám chuť a čas, len bohužial momentálne vďaka materským povinnostiam veľmi málo...
(9. januára 2012 v 10:49)
1,narocny pracovny den, 2, kupit/ vyrobit novu policu, pretoze uz nemam miesto pre nove knihy:)
(9. januára 2012 v 10:56)
narocny pracovny den, konecne docitat rozcitanu knihu....bohatý otec chudobný otec
(9. januára 2012 v 10:57)
náročný pracovný deň, predsavzatie citat ason tolko ako minuly rok .. :o))
(9. januára 2012 v 10:59)
začina sa narocnym pracovnym dnom, zadovazit si kniznicu aby som tam mohla ulozit viac knih....,a zacat citat knihu aby som si mohla pozriet natoceny film podla nej....