bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZoznámte sa so Samanthou Youngovou !

Olivia je hanblivé dievča, ktoré si vôbec neverí. Nevie poriadne komunikovať s mužmi nie to s nimi flirtovať. Má okolo seba svojich kamarátov ale v živote jej chýba láska.

No jej šarmantný kamarát Nate, ktorý je nenapraviteľný sukničkár ju príde zachrániť a ochotne Oliviu bude učiť flirtovať.  Pod jednou podmienkou : ich hodiny neohrozia priateľstvo, ktoré medzi sebou majú. Dokážu túto podmienku neporušiť???

Táto kniha je tretia kniha od Samathy Youngovej. Predošlé diely Dublin StreetLondon Road vám v krátkosti predstavím pod touto recenziou.  Ale nebojte sa nenadväzujú na seba. 
Úprimne povedané neviem či sa dokážem pozerať na túto knihu kriticky, pretože knihy od Samathy sa stali veľmi rýchlo mojimi obľúbenými a ani táto ma nesklamala.

Tento príbeh bol krásna kombinácia zábavného, sladkého, vášnivého, iskrivého vzťahu dvoch kamarátov. Práve ich priateľstvo bolo na knihe to najkrajšie a to čo sa mi páčilo najviac zo všetkého. Ich spoločné rozhovory boli svižné a vtipné. Bola radosť čítať to a občas mi prišlo aj ľúto, že nemám takého kamaráta ako je Nate.  Nate určite nie je dokonalý chlap ale srdce má na správnom mieste.

Keď ho Olivia požiada, aby ju učil ako sa stať sebavedomejšou a atraktívnejšou ženou neváha ani sekundu. Čo by neurobil pre kamarátku. Problém prichádza vtedy, keď sa Olivia rozhodne, že potrebuje zaučiť aj v sexe. Čo sa môže stať? V tejto časti je už príbeh trochu predvídateľný ale vôbec nie nudný

Táto kniha vo mne dokázala vyvolať neuveriteľne veľa emócii. Nate a Olivia musia prekonať neuveriteľne veľa prekážok, pretože obaja majú za sebou minulosť, ktorá sa nedá vrátiť späť. Vydrží ich priateľstvo? Dodržia podmienku, že lekcie zvádzania nezmenia nič na tom, že sú najlepší priatelia? Ak momentálne hľadáte knihu, ktorá je vtipná, romantická, dojemná, ľahko čitateľná, pikantná vtedy kedy má, tak ste našli svoju knihu. 

Recenzoval: Vera Paradis
http://fashion-paradis.blogspot.sk/

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.