bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skRecenzia knihy Hrdina (Rhonda Byrne)

Od Rhondy Byrne som čítala už tri knihy a tiež videla film Tajomstvo, preto som sa na Hrdinu veľmi tešila a moje očakávania boli veľmi vysoké.

Hrdina je ďalšou motivačnou knihou v ktorej autorka rozvíja pôvodnú myšlienku Tajomstva a pomáha tak ľuďom ukazovať lepšiu a schodnejšiu cestu životom. Každý človek sa raz dostane do situácie, v ktorej potrebuje trošku nakopnúť, namotivovať a práve túto úlohu má Hrdina plniť.

V knihe autorka ponúka rozhovory s dvanástimi úspešnými ľuďmi, ktorí podnikajú v rôznych oblastiach a darí sa im veľmi dobre. Sú to zakladatelia veľkých korporácií a ani jeden z nich nemal svoju cestu v živote postlanú ružami. Všetci začínali od nuly a všetci dosiahli svojich snov a cieľov. V knihe sú pekne rozpísané ich životné útrapy a prekážky, ktoré ich postihli a tiež to ako sa im podarilo tieto prekážky prekonať.

Ani neviem čo ďalej napísať, dobré knihy sa opisujú veľmi ťažko, pretože im človek nemá čo vytknúť a ani poukázať na žiadne nedokonalosti. Hrdina sa mi páčil a považujem ho za najlepšiu motivačnú knihu, akú som tento rok čítala a musím povedať, že aj vďaka nemu som sa prinútila trošku nakopnúť a pouvažovať nad svojím doterajším konaním, a hlavne nad tým že som začala stagnovať na jednom mieste.

Knihu Hrdina odporúčam všetkým nadšencom motivačných kníh a tiež fanúšikom Rhondy Birne, ktorých zaručene nesklame. Mňa nesklamala a už teraz sa veľmi teším na ďalšiu autorkinu knihu, ktorú snáď napíše čoskoro.

Hodnotenie: *****

Recenzoval: Luc
http://fantaztika.eu/

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.