bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPozor prichádza Dievča zo 6E

Úprimne povedané Dievča zo 6E ma upútalo zaujímavou anotáciou, ktorú som však pochopila po svojom. Takže ako som sa začítala a vcítila do deja, ostala som prekvapená a šokovaná tým o čom vlastne kniha je.

Deanna je dievča, ktoré býva v byte 6E.

Nikdy neopúšťa byt a nikto ju nikdy poriadne nevidel.
Alessandra vytvorila naozaj silnú hlavnú hrdinku aj keď trochu zvrátenu. Vďaka Deanne alebo skôr jej alter egu menom Jessica môžeme spoznať svet kybersexu, ktorý je plný uchýlakou, chlapov s čudnými chúťkami ale aj samotárov. Spoznávame Deannich klientov, ktorí jej povedia ich najtajnejšie tajomstvá a túžby. No kniha nie je iba o tomto.

Deanna potrebuje mať svoj život pod kontrolou.
Keby ho nemala pod kontrolou, keby sa neodčlenila od ľudí urobila by niečo zlé.
Zabíjala by.

Hlavný rozprávač príbehu nie je iba Deanna ale aj množstvo iných postáv. Hlavnou mužskou postavou by mohol byť poštár Jeremy, ktorý netúži po ničom inom iba vidieť tajomné dievča zo 6E naživo. Tak trochu si ju idealizuje a predstavuje po svojom.
 Jeremyho som si neuveriteľne obľúbila ale nechcem príliš prezrádzať prečo, aby som vám náhodou nepokazila dojem z celého príbehu.


Alessandra bola pre mňa úplne neznáma autorka, ale po tejto knihe si jej meno určite zapamätám. Vytvorila drsný, miestami nechutný ale predsa len dojemný príbeh, ktorý vám bude vyrtať v hlave aj po dočítaní. Úprimne povedané už dlho som nečítala príbeh, ktorý by bol napísaný ako Dievča zo 6E.

Recenzoval: Vera Paradis
http://fashion-paradis.blogspot.sk/2014/11/ahojte-dnes-som-si-pre-vas-pripravila.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.