bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPoučka o podstate predvídateľnosti Katherín - recenzia

Knihy Johna Greena mám veľmi rád. Nikdy neviete čo od nich čakať, pretože každá je úplne o niečom inom. Od Poučky o podstate predvídateľnosti Katherín (ten názov je síce strašne dlhý, ale keď knihu prečítate, zistíte že ten názov ku knihe proste patrí) som čakal niečo úplne iné ako od Papierových miest a Na vine sú hviezdy. Samozrejme v dobrom. A tak sa aj stalo!

Keď som sa do knihy pustil, vedel že sa mi to bude páčiť. Green-ove knihy sú proste také. Ak prečítate jednu jeho knihu, musíte si hneď od neho prečítať aj inú. Táto kniha je síce podľa mňa slabšia ako Hviezdy a Mestá, ale aj tak sa mi to páčilo. Boli v nej veľmi sympatické postavy, skvelý nápad na príbeh a nieľkokrát aj matematika (čo nie je vôbec plus, ale nechajme to tak). 

V tejto knihe bol zase road-trip, čo mám na Green-ových knihách tiež veľmi rád (vyzerá to ako keby som robil Green-ovi reklamu, ale tie knihy sú fakt dobré! :D). Jednoducho, ak chcete nejakú knihu pri ktorej vypnete a proste len čítate, Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín je skvelá voľba!

Mne neostáva nič, ako knihe dať 4 hviezdičky z piatich, pretože kniha bola trošku slabšia ako som čakal, ale stále to bolo perfektné! :)

Moje hodnotenie: 4/5

Recenzoval: Peter Kucharik

http://vkrajineknih.blogspot.sk/2015/07/poucka-o-podstate-predvidatelnosti.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.