bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOdviaž sa! Kdekoľvek! (Keri Smith)

Kto by tento zápisník nepoznal? Najskôr prišiel na svet Odviaž sa! alebo Wreck this journal a teraz skrátená verzia Odviaž sa! Kdekoľvek!. Po minulej skúsenosti s prvým zápisníkom som ani nepomyslela na tento. Ale keď mi ho ponúkli na recenziu, prijala som. So starým zápisníkom ma to bavilo deň a potom zostal v poličke zabudnutý. Priznám sa, že len pred týždňom som ho našla. A ako to dopadlo s týmto?

Tento skrátená zápisník nám prináša nové úlohy (ale sú tam aj staré, ktoré už poznáme). Niektoré bez zmyslu a žiaľ, prekladom stratili význam. Nad jednou úlohou som rozmýšľala celkom dlho (dve minúty), ale stále neviem čo tam mám urobiť. Tú úlohu som zabudla vyfotiť, ups. Ale našli sa aj celkom dobré a zábavné úlohy. Veľakrát sa v zápisníku objavila úloha, aby sme našli vlastný spôsob ničenia. A poďme konečne na fotky môjho zápisníka! Pokiaľ čakáte krásne maľby, sklamem vás. Všimla som si, že veľa ľudí sa to snaží robiť čo najkrajšie. Ja sa snažím ničiť.

Mali sme nastriekať svoju obľúbenú vôňu. Kedže mám pocit, že ani jeden parfém, ktorý máme doma nie je môj, musela som ukradnúť (ha-ha Kristín). Na ľavej strane môžte vidieť nevyfarbenú a nevygumovanú napodobeninu voňavky. Táto úloha bola aj v predošlom zápisníku, takže nič nové, ale ľahké.
Fotky mali byť krajšie, ale nestíham. Tak snáď nabudúce, keďže bude ešte jeden príspevok o tomto zápisníku v ktorom vám ukážem viac mojich splnených úloh. 


V ďalšej úlohe sme museli vždy, keď naše oči zahliadli vtáčika (ja som to robila doma a žiadneho som nevidela), nakresliť jeho stopu. Môžte vidieť tisíc stôp a nakresleného vtáčika, ktorý vyzerá, akoby ho kreslilo sedemročné dieťa. Kreativita.

Tu sme mali ukradnúť servítku z reštaurácie a napísať na ňu svoje tajomstvo. Nebola som v reštaurácii a tak som vzala ju z kuchyne, iná nebola. A môžte si prečítať moje tajomstvo, ktoré som prezradila zápisníku. 
Úlohy v zápisníku sú prispôsobené na cestovanie a výlety. Takže nato to môže byť , ale radšej si vezmite aj normálnu knihu. Pokiaľ radi maľujete a ste kreatívny môže sa vám to páčit, ale ja nie som kreatívna, takže z toho vznikali divné veci. 

Ten veľký zápisník by som odporúčala tomu, kto vie, že ho to bude baviť, kto chce viac úloh a podobne. Pokiaľ nie ste si istý kúpou tohto tu, ale radi by ste to vyskúšali, odporúčam menší. Je to praktickejšie, menej úloh a viac ušetrených peňazí. Pre mňa je to len na vyplnené času (ktorý by som vyplnila aj inak) a teda ak hľadáte aj vy niečo na vyplnenie svojho času (najmä teraz cez leto, pokiaľ sa nudíte), môžte skúsiť tu.

Recenzovala: Kristína Dudziaková

http://www.booksmakesenseofmylife.blogspot.sk/2015/07/odviaz-sa-kdekolvek-keri-smith.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.